Komentāri / Latvijas saule spīd visiem
 

20 komentāri

aadel
Ko lai Viktoriņ tev saku...Stalina represijas bija genocīds..daudzi represētie jau dus Sibīrijas dzelzceļa sliežu malās un taiqā,, daudzi atbrauca fiziski un morāli izvaroti ar sabeigtiem likteņiem un dvēselē rētām un dus savas dzimtenes priedēs.., ir vel dzīvie.kuri stāsta mums vēsturi.. mutvārdu vēstruri, kuru nedrīkst aizmirst..jo bez pagātnes nav nākotnes..katrā laikā ir bijusi noziedznieki un upuri.arī padomju laikā...BET REPRESIJAS TURPINĀS ARĪ TAGAD TIKAI CITĀ PAKĀPĒ....VAi Dombrovska ekonomiskais genocīds nav represijas pret tautu???? Viņa laikā pret savu gribu ar asarām acīs tikai labprātīgi aizbrauca pusmiljons cilvēku.. Tik DAUDZ CILVĒKU LATVIJA NAV ZAUDĒJUSI NEVIENĀ KARĀ.. MŪSU POLITIKU DĒĻ..Latvijā represijas turpinās likumīgos ietvaros pret cilvĒku, to legāli apzogot un iejūdzot nodoklu slogā..nevari vilkt Šo dzīvi un maksāt.. ej un pakariers!!!!! tIEK IGNORĒTA SATVERSME.. VALSTĪ VISS NOTIEK PRETTIESISKI!!! Cilveks vairs nav vērtība bet gan NAUDAS donors... ko teiksi Viktoriņ, ka daudzi cilvēki dzīvo depresijā pusbadā no rokas mutē.. lūdz ziedot.vini eksistē ne dzīvo laikā, kad esam atguvusi savu neatkarību.. Jautajums kur mēs dzīvojam un kaāar mūsdienu reporesijām pret cilvēku??? vai tās daudz at5škiras no Stalina genocīda???
14.februāris, 9:01 Atbildēt
NNikolajs
Nevar jau prasīt no cilvēka, kam problēmas ar rakstīšanu, lai viņš zinātu, ko nozīmē vārds "genocīds"....
14.februāris, 11:01 Atbildēt
AADEL
Domāju ,ka vārds "genocīds" tikai tev siles pietuvinātajam un algotajam kroplim svešs..kurŠ dēļ jūdasa grašiem pat savu māti nokaus, kur nu vēl tautu.. kad nav ko teikt tad piekasās rakstībai.tā tas raksturīgs valdības trolliEm.PAKLUSĒ, JA TEV KAUT CIK IR VĒL IR KAUNA SAJŪTAun sirdsapziņa PPRET TĀ TĀ LAIKA IZSŪTĪTAJIEM UN ŠĪ LAIKA VALDĪBAS genocīda UPURIEM
14.februāris, 11:51 Atbildēt
AADEL
NIKOLAJ ES TEV UZLIEKU "NOKOLAJU".. TAS IR LIELU SMIRDĪGU ČUPU..!!!!!!!. UN TU JAU ESI TIKAI SŪDA ČUPA TAPĒC TEV TĀDS PIEMĒROTS VĀRDS
14.februāris, 11:54 Atbildēt
MMirga
daudziem saule nespīd.. to nozagusi mūsu valdības vīri..kopā ar valsti, un brīvību.
14.februāris, 9:04 Atbildēt
īīstenība
Viktor, saule Latvijā gan nespīd visiem. Blakus taču ir raksts, ka Latvijas ierēdņiem par papīru cilāšanu vai datora klabināšanu piešķir piemaksas tūkstošos. Par darba rezultātu neviens neatbild un nekontrolē.
14.februāris, 9:47 Atbildēt
KKvadrāts
Vai Avotiņa kungs vēl kādus laikus Latvijas vēsturē zina, kad 85% dzīvoja normāli? Avotiņa kungam vajadzētu objektīvi izvērtēt t.s. Brežņevlaikus - ar akadēmiķi,zinātņu vēsturnieks Jānis Stradiņu aprunāties: "....runāsim atklāti, represēto skaits nekad nav pārsniedzis 15%. Atlikušie 85% jau netika represēti un dzīvoja normāli. ( Trūkst Trešo tēva dēlu un Antiņu / IRIR.LV)
14.februāris, 10:45 Atbildēt
KKvadrāts
Avotiņa kungam vaimanājot par represētajiem PSRS laikos, noderētu painteresēties par represēto skaitu pašlaik - īpaši demokrātijas citadelē ASV. According to the US Bureau of Justice Statistics (BJS), 2,220,300 adults were incarcerated in US federal and state prisons...Incarceration in the United States ( From Wikipedia, the free encyclopedia )
14.februāris, 10:54 Atbildēt
ZZuzu
Nu,ja Wikipedia informacijas etalons :)
15.februāris, 15:35 Atbildēt
jjupis
Sevišķi jau saule neapspīd pensionētos arodinvalīdus,kuriem ir atņemta ne tikai veselības aprūpe,bet pat invaliditāte.Sāpes,kuras esmu izcietis,pāradresēju tiem,kuri veido šo šausminošo,necilvēcīgo sistēmu!
14.februāris, 11:47 Atbildēt
....
Mums Saules vietā ''gaišais'' Kapitālisms spīd! Mūsu kapveži mūs ved vienā virzienā ... Agrāk teica: ''Dod darbu! mums Saules nevajag!''. Tagad saka: ''Nav darba! Jums kapitālisms spīd!''. ...
14.februāris, 13:12 Atbildēt
..
Ja agrāk tautu represēja, tad pašlaik tautu ''presē'' ...
14.februāris, 13:17 Atbildēt
FFēlis
Kad melno žurku areālā ienāk pelēkās žurkas, melnās tiek no tā izspiestas, jo pelēkās ir agresīvākas. Ir dzirdēti gadījumi, kad krievi dēlēnu atdod latviešu dārziņā, bet tas neapmierināts, ka ar viņu tur runā ne viņa valodā, sāk visus klapēt. Audzinātāja vecākiem pasūdzas, bet tētis mājās sīci samāca- molodec, sin, pokaži jim, na čom Mir deržitsja! To jūs gribat? Pie šāda krievu mentālā stāvokļa mēs vienkārši nespējam sadzīvot nepiekāpjoties. Jūs gribat savā zemē piekāpties? Es nē. Man viņi ir dziļi pretīgi.
14.februāris, 16:27 Atbildēt
ssoso
sumpruni! tava zeme ir 2m zem zemes ar ielaustām ribām.papuass j----ais.
14.februāris, 20:22 Atbildēt
FFēlis
Nosūkā, vateni!
15.februāris, 10:35 Atbildēt
AApburtais Loks
Lops paliek lops... Felis pareizi saka. Soso pats atainoji savu attieksmi pret mums.
15.februāris, 15:38 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Taisnība, fēlis ir ne tikai lops, bet arī sorosītu peredasts!
Un tu kas būtu, viņa piegulētājs?
18.februāris, 2:04 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Labs raksts, tikai vajadzētu politiski represētos informēt, ka 1993. gada 18. februāra naktī komunisti un KGBisti aizliedza un likvidēja atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību!

Atņēma tautai Māmuļu!

Iedibināja pamātes institūciju, lai noturētu komunistu un KGBistu varu 4. maija valstī!

Aizliedzot atjaunotos, likumīgos RLB 1938.gada statūtus, valsts izlaupītāji likvidēja latviešiem iespēju izmantot Māmuļas tradīcijas !!!

Viltus biedrība ar viltus statūtiem ir kauna traips Latvijai!

Komunistu pretlatviskais N O Z I E G U M S un viltība jau 24. gadus ļauj tiem valdīt!

Lasiet tuvāk par šo tēmu manu rakstu internetā :www "Mosties, celies, strādā"!
15.februāris, 13:07 Atbildēt
IImants
"Jau pirmajā periodā uzpeldēs vesels lērums draņķu. Starp viņiem būs arī zelta
graudi, no kuriem jāuzmanās. Parādīsies dažādas pabiras - neveiksmīgi laboranti, ...zinātņu kandidāti un sētnieki, kas iztēlojas diži vīri esam. Sīkie afēristi un spekulanti sāks uzkrāt kapitālu tādos apmēros, par kādiem rokfelleri un rotšildi varēja tikai sapņot. Kapitālisms, pasludinot brīvību un demokrātiju, ļauj vaļu pašiem tumšākajiem cilvēciskajiem instinktiem, bet cilvēks diemžēl ir mantkārīgs, egoistisks, nelietīgs un nepavisam nav piemērots kolektīvai dzīvei"

Izlasi visu rakstu un padomā.

www.pietiek.com/raks.._saukt_nevienu_vardu,_bet_aptuveni_zinu,_kas_ir__cekas_maisos_
15.februāris, 16:46 Atbildēt
770-80
Joprojām visiem ir bailes atzīt, ka vajāšanas notika līdz pat 91.gadam. Visas vajāto liecības tiek pilnībā ignorētas.
15.februāris, 17:26 Atbildēt