Komentāri / Vai esam aitu bars?
 

53 komentāri

MMr,Susurs
Viktor , ka zhurnalists tu nemaz nevareji savadak uzrakstit. Ari es pazistu Abolinu, Godmani un Zhdanoku. Piemeram Zhdanoka ir interesantaka sieviete pasaule , kamer neieklust zhurnalistu rokas. Latvijas zhurnalistam gandriz par goda lietu ir kluvis vinu par raganu iztaisit. Bet piemeram Solvitu vispar nevar uztvert , ka sarunu partneri. Vina tevi desmit reizes partrauks un muldes pilnigakas mulkibas, tikai tade lai saglabatu sev vadibu sarunas. Tas nekas, ka ar savu ricibu vina nostada sevi par mulki. Katram cilvekam dzivo savi tarakani galva, un nevar teikt shis labais , bet shitais sliktais. Cilveku vispirms ir jaiepazist. Un biezhi pashi sliktakie ir desmit reizes sakarigaki par zhurnalistu raditajiem Teliem
12.janvāris, 8:53 Atbildēt
MM.K.
Eh, Mr,Susurs ! Ja Jums dzīvē būtu izdevies iemācīties rakstīt, no Jums būtu iznācis labs cilvēks!
12.janvāris, 10:18 Atbildēt
MMjā !
Cik man ir nācies tikties ar žurnālistu kungiem (kundzēm),tad viņi runās,kritizēs valdību kopā ar intervējamo,bet rakstā nekā no tā nebūs.Būs samuļāts,n4
12.janvāris, 9:07 Atbildēt
MMjā !
Kas tad nu,žurnālistu kungi,ka nelaidāt manu komentu "gaisā" par pārdošanos oligarhiem? Rūgts kumoss patrāpījās,vai? Jūs taču esat vairums nopirkti ar visām apakšbiksēm !
12.janvāris, 9:10 Atbildēt
nnu-nu
Uz Avotiņa kungu gan pārdošanās nav attiecināma
12.janvāris, 9:14 Atbildēt
SSulīgās Andas paziņa
un arī pārošanās ...
12.janvāris, 14:13 Atbildēt
UULDIS ĀBIĶIS
VIKTOR ATBRAUC VASARĀ UZ VENTSPILI , BĒRNU PARKĀ ATPŪTIES...
12.janvāris, 10:21 Atbildēt
UUldis
Pūļi ir dažādi. Organizēts pūlis ievēl deputātus, bet neorganizētā daļa ignorē to. Nodokļu maksātāji to apmaksā, bet nemaksātāji ignorē. Kur paliek tauta, kam šai valstī ir teikšana? Kā kuģi nosauksi, tā tas arī ies, kā rakstīts kādā bērnu grāmatā.
12.janvāris, 11:07 Atbildēt
AAntiņš
Pamatā ir ka mūsu izglītība neiemāca loģiski domāt, Tāpēc mēs ļaujam politiķiem sevi piemānīt ar solījumiem. Mēs pat neesam iemācījušies saprast, ka partijas dalās labējās un kreisajās. Labējās tikai cirps, kreisās kaut ko darīs, lai tiem 54% minimālās saņēmējiem būtu vieglāk eksistēt. Bet mēs stūrgalvīgi ejam balsot par lozungiem "krievi nāk" un mūsu patrioti zog, ka drīz nebūs vairs ko un no kā. Visi izbrauks! Tagad domā, kā ievest darbaspēku-- citu tautu, ar cerību, ka tā būs no vēl lielākas nabadzības zemes un strādās te par maizi un ūdeni, slavēs LV valdošos un ievēlēs šos ienesīgos amatos.
12.janvāris, 11:58 Atbildēt
??
Labējās partijas samazina nodokļus. Kad Latvijā kāds ir konsekventi cīnījies par nodokļu samazināšanu? Visi tikai sola leiputriju un paceļ nodokļus. Latvijā nav labēju partiju.
12.janvāris, 12:00 Atbildēt
!!
Viena aitiņa jau pieteicās! Labējās -- NA,ZZS, Vienotība, kreisā SC.
12.janvāris, 12:08 Atbildēt
KKvadrāts
Vakardienas "cirpēji" auseklīši pašlaik nonākuši "aitu" statusā. Tā, lūk, iet, kad pārskatās: "Mērķēja komunismam, trāpīja tautai."
Viktors Avotiņš. Runa LTF 1. kongresā ( barikopedija.lv)
12.janvāris, 11:59 Atbildēt
kkaža
Autoram arī okupācijas periods bija medus maize,tapat kā viņa nosauktajiem okupantu izcilniekiem.Lai gan viņa radi ir cietuši no okupantiem,tomēr mīlestība uz savas tautas pazemotājiem un izkāvējiem,arī tagadējiem,kā karogs plīvo visā daiļradē.Laikam jau mankurti masveidā tika masveidā saštancēti vēl LKP,VĻKJS bunkuros,pārkrāsoti un ieprogrammēti.Lielākie mankurtu izgājieni un svētki ieplānoti šogad un tie arī būs piesauktie pūļi un aitu bari
12.janvāris, 13:11 Atbildēt
::)
Onkulītim nepatīk anonīmie komentētāji? Tad jau vajag nogriezt komenārus tāpat kā Veidemanei. Tikai kas gan vispār lasīs šo piecu cilvēku apmeklēto lemberga kabatas portālu, ja šeit pat brīvu viedokli nevarēs paust!
12.janvāris, 13:35 Atbildēt
ppiekrītam Avotiņam
jā, veidemaņveidīgie atkritumi, šie rotšildmēslu pakaļlaižas , ir kaut kas derdzīgs !
12.janvāris, 14:12 Atbildēt
PPoļitičeskijs
Latvijā - ir vieni un tie paši cilvēki ( Saeimā, politikā). Vajadzētu - vienas un tās pašas partijas.(partijas tieši daudzskaitlī).
12.janvāris, 15:33 Atbildēt
oolegs golovciks
No taa bara,ko mineeja V.Avotinjsh ,es necienu tieshi Ivaru Godmani ! Tas,ko Avotinjsh sauc par ,,varu,, nebuuvee un nebuuvees mums valsti. Bet,kaa mees pashi to varam ,,buuveet,, ? Kaa tas izskatiitos dabaa ? Es katru gadu no ASV,kur dziiviju jau 19 gadus ierodos Latvijaa un saprotu,ka shii 4.maija ,,LV,, ir man naidiiga.Neteereeshu laiku,lai mineetu piemeerus,kurus Avotinjsh pats ljoti labi zina...Tomeer,es ljoti gribeetu atgriezties savaa Teevzemee Latvijaa. Man katru gadu tie ir iisti sveetki...Gribeetos beidzot savu Valsti,kura buutu ,,ar seju pret Cilveeku,, nevis kaa bandiits-reketieris.
12.janvāris, 16:32 Atbildēt
ggoro
Cien.Avotiņa kgs,par pūli mūs uzskata tā saucamā,,elite,,,mēs ceļam un būvējam savu valsti šancējot savās darba vietās pa miņimalku,es stipri šaubos vai kāds ar mani metinātāju kāds no politiķiem samainītos vietām,viņš nosprāgtu šancējot 12 h un vairāk dienā.Kad jāizpārdo valsts īpašums,tad mēs esam pūlis un aitu bars,bet kad s.di ir lieli,tad viņi taisa aptaujas,referendumus,un saka,ka tauta tā nobalsoja,nevis pūlis vai aitu bars.Negribu Jūs aizvainot,bet Jūs pie compja sviedros nemirkstiet atšķirībā no rabaķāgām.Katram ir jābūt savā vietā,un tapēc mēs viņus ievēlam,lai viņi būvē valsti,ar mūsu palīdzību.
12.janvāris, 20:30 Atbildēt
vviktors avotiņš
Liels paldies par viedokli. Kādu laiciņu esmu bijis arī raboķjaga ( traktorists, atslēdznieks, mehāniķis, bortmehāniķis). Kārtīgi raboķjagas manā pieredzē bijuši starp godīgākajiem un atklātākajiem cilvēkiem. Es viņus ļoti cienu. Bet tas nevienu no mums - Latvijas pilsoņiem - neatbrīvo no atbildības par tiem, ko paši ievēlam.
12.janvāris, 21:16 Atbildēt
ggoro
Visu cieņu Jums,bet šaubos vai mūs ciena valdība,savā laikā Vilks teica ,ja kādam nepatīk,lai brauc prom!Un kas mani kaitina,ka atbildība ir politiska,vai arī atkal atkārtošos,,tauta tā lēma,,.
12.janvāris, 21:26 Atbildēt
IInta
:))
12.janvāris, 22:56 Atbildēt
IInta
Nu bet... piecgadu plānus taču vairs "neklēbē" un tie.... ilgtermiņa NAP -
to jau katrs pats labāk zina, kur tādi paliek un kas tajos ieskatās, ja vispār,
"Vara varas pašas dēl", - tā jau ir diagnoze un visām partijām,
kuru jaundibināšanai un pārbīdēm/ pārsaukšanai citos
satelītpartiju vārdos nauda tomēr....regulāri atrodās....
12.janvāris, 22:54 Atbildēt
AAivars Rozītis
Cien. Avotiņa kungs , ko tieši Tu esi darījis lai izbeigtu valsts izzagšanu Latvijā? Lai ierobežotu korupciju Latvijā ? Lai apturētu tās neprātīgo skrējienu pretī valsts sabrukumam ? Vai vari pateikt - tieši ko ?
12.janvāris, 23:04 Atbildēt
vviktors avotiņš
To tu, draudziņ, lem pats - ko esmu, ko neesmu darījis. Ceru, ka esi darījis vairāk par mani/
12.janvāris, 23:40 Atbildēt
eenija
Kas par muļķībām, kad saka patiesību par Latvijas apzagšanu Ogrē, tad Ogres visuvarenais dzēš komentārus, jo baidās pazaudēt, sev nākotnē piesavināt tautas īpašumus.No demokrātijas nav ne miņas.
12.janvāris, 23:40 Atbildēt
xxmx
Nosaukt tautu par pūli, pensionāriem, lumpeņiem, krievvalodīgajiem vai vēl kaut kā ir tikai terminoloģija.
Pūlis ir politiski ļoti izdevīgs termins, jo zemtekstā jau ir saprotams tā destruktīvais raksturs, par kura rīcību atbildību nevienam nav
jāuzņemas un ar to var izrēķināties un izdzenāt ar specvienību palīdzību. Līdzīgs piemērs ir janvāra protesti kuri tiek nosaukti par grautiņiem
kaut citur Eiropā no tādas prakses atturas.
Tas ka politiķi mūs baro ar ilūzijām, iespējams ir jūsu žurnālistu nopelns. It īpaši pirmsvēlēšanu laikā, tas nav metinātāja vai šofera darbs
ievākt un publicēt patiesu informāciju par politiķu panākumiem, nepadarīto, solīto bet aizmirsto. Tā ir jūsu žurnālistu izvēle saņemt labu honorāru
par kāda politiķa piārēšanu vai stipri mazāk par kādu pētniecisku rakstu. Kāds protams to nosauks par melno piāru bet vārda brīvība pagaidām vēl nav atcelta.
12.janvāris, 23:47 Atbildēt
KKa
Dīvaina puspatiesība, no tik zinoša cilvēka. Vēlēšanas, partijas uzturēšana maksā naudu, lielu naudu. Cik vēlēšanu gadā,pāris mio, vai ne?Nu, tad iedomājamies ,kā ierēdņi, pārdevējas, mežstrādnieki, t.s. aktīvā sabiedrība no aldziņām " sametas" savam politspēkam, Tikpat fantāzija, cik pārmetums- kāpēc balsojiet par nepreizajiem, it kā mūsu partijas vispār ar kaut ko būtisku atšķirtos. Vai, pat nebalsojot vispār ,pēc esošās sistēmas, pilsonis vienalga sanāk nobalsojis par lielāko vinnētāju.Utt.
13.janvāris, 8:16 Atbildēt
1123
PIEKRITU JUMS par puspatiesibam. Aizej uz velesanam un nav par ko balsot. Izmainiet sistemu un tad parmetiet, ka ne tos ievelejat. Metu un metisu tuksu biletenu, kamer nelaus balsot par personalijam.
14.janvāris, 16:27 Atbildēt
PP
Es ar VISIEM biļeteniem kurināšu plīti.Vismz nebūšu ši farsa loceklis(latviski-Jūs sapratāt pareizi).
15.janvāris, 13:25 Atbildēt
EESMAIJA
Lasīju vairākkārt. Katra rindkopa ir vesela bagātība!
Tātad sāksim par mums - komentētājiem. īpaši par tiem, kas uzdodas kā tautas trubadūri. Viņiem arī ir savs aprēķins - kalpot saviem zemiskajiem instinktiem, prasti un neķītri apmelojot un lādot visus pēc kārtas, Tā ir tāda kā atkarība, kā nokļūšana eiforijā, kā narkotika., kā pārliecība, ka te ir tā vietā, kur vari runāt tautas vārdā, kaut esi tikai auns aunu barā. Nē viņiem nav vajadzība iedziļināties raksta būtībā, viņi to pat nespēj, viņiem pietiek kā suņiem ar pasviestu kaulu, lai mestos virsū plosīt pieminētu cilvēku. Pietiek ar komentāra pirmajiem vārdiem, lai tos atpazītu, lai lasītu tālāk vai ne. TIE var interesēt tikai tik tālu, lai, zinot, cik liela vara ir pūlim, redzētu - viņi iet mazumā vai pieaug, vai Čevera teiktajam ir vai nav pamats. Visi pēdējie notikumi rāda, ka drīzāk ir...Un tas patiesi uzdzen bailes.
Par iešanu un darīšanu - lai kā viņus cienītu par uzņēmību un drosmi, cik no tiem, kas iegājuši varā, to ir darījuši cēlu jūtu vadīti un cik - pašlabumu meklējot? Viena karote darvas var sabojāt veselu mucu medus. Es kādreiz priecājos, kad ,, varā" ienāca Visvaldis Lācis... Jā ... un vilšanās sekoja. Reiz braucām vienā autobusā, viņš sēdēja aiz muguras un skaļi klāstīja blakusesošam ,,varas "aizkulises... diemžēl - aiz muguras. Kur tu biji, kad biji? Kādēļ tagad neatnāca uz parlamentāro izmeklēšanas komisiju un neliecināja, kāda ir īstenība? Oligarhi tās priekšā kļūtu par ,,pupu mizām" Vai Lāča kungs arī baidījās no pūļa?Baidījās, ka tiks saķēdēts ar oligarhiju? Vai vienkārši bija dabūjis, ko gribēja dabūt un kādēļ tad...?
Turpinot - , tā doma ir laba - ej un dari, ne čīksti un kritizē, bet - esošais ir sevi nostiprinājis ar likumu bardzību, - nevarēsi viss aiziet, kaut vai iebalsot, to, ko vēlies... ir tad jau būtu darīts, tikai tas suns ir aprakts tur, kur ar tavu vēlmi un izvēles iespējām sastāv uz nulli. Pat tautas nobalsošana padarīta neiespējama, jo PASTĀV PŪLIS, kas atrodas uz četrām - varai izdevīgā stāvoklī un PADARĪTI nespējīgi pacelties uz divām.
Ir komentētāji, kas šeit cer kādu četrkāji pacelt uz divām, bet neizskatās, ka tā ir veiksmīga nodarbe. Arī es to ceru un tas arī ir viss, ko varu darīt savos gados.
Man patīk Jūsu raksti! Pie šī vēl būtu daudz kas sakāms. Paldies!
13.janvāris, 13:07 Atbildēt
PP
Es aitu barā neesmu,jo esmu aits.
13.janvāris, 13:19 Atbildēt