Komentāri / Latviju nozog VDK radīta sistēma
 

37 komentāri

aadel
pilnīgi parezi Latvija ir nozagta un darījumi fiktīvi viena mafija.. un tauta ir vergi no kuriem izspiests pēdejais lai sie vergturi vairotu savas bagātīõbas un viss taslikumīgā ceļā. nesaprotu ko dara zurnālisti>?? tie tak arī ed no so pasūtītāju noziedznioeklu rokas!!!
13.februāris, 10:12 Atbildēt
aadel
Latvijā ir beztiesiska valsts, kur cilveki tiek apzagti likumīgā ceļā!! vai tad juristu trūkst kuri vērstos Eiropas tiesā???? Tas ir prātam n eaptverams vājprāts... dzīvojam vergu un vergturu laikmetā!!
13.februāris, 10:14 Atbildēt
aadel
un valdība tik varena..velēsanas vēl nav bijušas bet kucinskis jau plano atkal sēdēt karaļa krēslā.... tātad jau viss izplānots.. kāda nozīme ir vēlēsanām???
13.februāris, 10:15 Atbildēt
aadel
kaut vai ar elektrības rēkiniem.. palasīju Latvijas avīzē.. arprats,, kā var cilvekam likt maksāt par to ko nepatērē?? tas tikai muļku zemē iespejams.. realā summa patērētā 48 eiro bet jāmaksā 152. . lūk kā jaapzog tauta!!! Vai kādā valstī vēl tas notiek????
13.februāris, 10:18 Atbildēt
aadel
jo mazak patērē jo vairak jamaksā.. lūk muļku zemes lozungs... drīz veikalos arī tā būs, jo mazak pirksi, jo vairak maksāsi!!!!! bet cilveki jau taupa, jo nav par ko maksāt.. atliek atteikties no elektrības!!! man atgādina bērnībā lasīto g°rāmatu buratino mulku zemē...;
13.februāris, 10:21 Atbildēt
aadel
Adelīte dzīvo koncentrācijas nāves nometne ko sauc par latviju tikai nacistu vietā VDk darboņi.... adelīte jūs ienīst un ienīst so valsti.. Cik ilgi tauta jūs cietīsiet.. atliek gatavoties jaunai Tautas manifestācijai ar valdības atlaisanu bez tiesībām atgriezties saeimā!!! tauta celies tas tavas un nākotnes vārdā!!!! Brībība un latvija sen zudusi par kuru uz barikādem stāvejām.. tās vietā oligarhu privātipasums!!!
13.februāris, 10:24 Atbildēt
JJ.Pigits
Vaimanāšana nelīdzēs, ja gribam atgūt un veidot savu valsti, neļaut to nozagt, tad jārīkojas. Valsts nozagšanas mehanisms balstas uz diviem punktiem. Viens ir deputātu kandidāti, kur tiek izvirzīti valdošās mafijas rokas puiši ar sekojošo lozungu ""jāizvēlas balsojot mazākais ļaunums. '' Ļaunums ir ļaunums, par to balsot nedrīkst. Bet ja gribam ko mainīt, vēlēšanās jāpiedalās visiem, tikai vēlēšanu urnās neko mest nedrīkst. Visi vēlēšanu materiāli jānes uz mājām un jāsaglabā. Tad pastāv iespēja pat reāli apstrīdēt viltotus vēlēšanu rezultātus. Tā veidotos nepārvarama 5% barjera, kas neļautu partijām iekļūt saemā. Otrs atbalsta punkts ir satversmes pārkāpums - koalīcijas padome, kuru komandē nezināmi cilvēki, bet tās lēmumiem pakļauti koalīcijas deputāti balsojot par jebkuru balsojumu. Tā tiek ieceltas visas galvenās amatpersonas. kurām par iecelšanu saulītē gluži vienkārši jāatstrādā .
13.februāris, 11:24 Atbildēt
NNikolajs
Kāpēc tikai VDK? Kur paliek tie miljoni esošo, bijušo un nākošo MI6, CIP, Mosad un citu valstu izlūkdienestu aģenti pasaules lielvalstī Latvijā?
13.februāris, 12:51 Atbildēt
NNja
Kalnozol, a lembergs ne par ko nav atbildīgs, a?
13.februāris, 14:36 Atbildēt
ooi un ai
Izskatās, ka kalnozols neslikti jūtas šajā sistēmā
13.februāris, 14:44 Atbildēt
IInta
Nu bet... kurš tadbūs tas "sakārtotājs"? Ja Gofman` valsts garants bija Austrijā tagad sēdošais Pēc leģendas nu jau guļošais, tāpat kā Lavents - tik "Linezerā" arī) "sportists", tad 2. valsts amatpersonai I. Mūrniecei tāds ir SAB priekšnieks.... Cik reižu varēja, tik jau VVF noštopēja to maisu vaļā vēršanu. Jādomā, pati taču ir iekšā ar visiem tur kultūrsakariem - to Komiteju arī. Un neba nu viņa viena uz tiem sedās un vaļā vērt neļauj/ neļāva, utt., utj....
13.februāris, 16:34 Atbildēt
AAnniņa
Lielie zagļi apzaguši mazos zagļus un Dievs par viņiem visiem smejas! Un nekas nemainīsies, ja vismaz nezags visi mazāk.
13.februāris, 16:42 Atbildēt
FFlagella
Vatikāna Inkvizīcijas radīta sistēma.VDK ir tikai viens no mantiniekiem.
13.februāris, 19:02 Atbildēt
GGunārs Bergmans
Kalnozol, kāpē tu Fecebookā ignorē manus jautājumsu. Kad sāksi maksāt cilvēkiem cilvēka cienīgu algo. Kad beigsi plātīties? Kad tev pietiks kampt. Atkāpies! Noliec mandātu un piesakies Rīgas Centrālcietumā!
13.februāris, 19:18 Atbildēt
AAndris Kučāns
Nezināju, ka šis netradicionālās orientācijas primāts māk rakstīt!
13.februāris, 19:19 Atbildēt
JJR
Nopietni šitam sazvērestību teoriju teicējam vispār ir ļauts kaut ko tādu rakstīt. Pat jau barojas no šīs sistēmas. Kalnozol, uzprasi savam saimniekam, lai nākamreiz sanāk labāks raksts. Pilnīgs cirvis, bez ozola kāta.
13.februāris, 19:19 Atbildēt
īīpaši stulbs
Valdis ir stulbāks par mani...
13.februāris, 19:20 Atbildēt
jjanis
viena gudrā strādāja Latvijas kultūrprecēs, tad saimā un tagad ārlietu ministrijā. Labi strādā, neplātās. Citi arī neplātās; kā pie latviešiem pieņemts, klusa cūka sekli nerok.
14.februāris, 7:51 Atbildēt
LLiene
Nopērc bileti, atsūtīšu kailfoto!
13.februāris, 19:20 Atbildēt
VVarbūt nevajag ņirgāties
Fakts, ka visi masu mediji atsakās publicēt 70.to un 80.to gadu čekas upuru atmiņas, liecina par to, ka autoram ir taisnība. Pavisam naivs jautājums - "Vai tiešām domājat, ka čekistu tūkstoši algu šai periodā saņēma par neko?" Tikai rupjo fizisko iespaidošanas metožu vietā tika lietots psiholoģiskais terorisms. Krievu valodā raksti par šo tēmu jau ir publicēti.
14.februāris, 7:59 Atbildēt
aautoram
Varbūt to otro sievu jums piespēlēja , tā arī notiek.
14.februāris, 9:02 Atbildēt
HHu
Vai tik Kalnozols pats nav...
14.februāris, 9:31 Atbildēt