Komentāri / Iedzīvotāji par zālēm pārmaksā vismaz 50 miljonus eiro gadā
 

10 komentāri

nnu ja
Maksā par zālēm,maksā par ārstēšanu un operācijām,
maksā par zārku un bērēm , visbeidzot samaksā par kapa vietu ...
2.februāris, 18:24 Atbildēt
ssavādnieks
Tāpēc Kristīgajā pasaulē priecājas par katra jaundzimušā nākšanu pasaulē .Savukārt romi (čigāni) šo pasaules gudrību ir apjautuši ātrāk un reaģē pretēji,t.i. priecājas ,kad taborā ir viena mute mazāk un jaundzimušo pieņem sēru izpildījumā .
3.februāris, 17:49 Atbildēt
vvendetta
50 miljonus katru gadu pārmaksājam par zālēm un pa šiem gadiem esam pārmaksājuši miljardu par elektroenerģijas OIK,bet prezidents vēl runā par OIK- 2 ! Kāpēc neviens vēl nesēž,tā vien izskatās,ka valsts īpašuma izlaupīšana milzīgos apmēros tagad tiek uzskatīta par goda lietu! Ne bībeles baušļi,ne komunisma cēlāju morāles kodekss vairs nav cieņā!
2.februāris, 23:17 Atbildēt
IInta
Pārskatīju tekstu tik. Šamo mojonāru peļņa neinteresē, bet nestutēju medicīnu kā biznesu ar....Visi tie socializēšanās vīrusi jau paši pāriet 3-4 dienu laikā; vajag tikai pabadoties un labi izgulēties.
:))
Un par tajā pēdējā rindkopā minēto drapi ārzemēs raksta, ka nākošajā paaudzē draud neauglība, ja māmiņa )topošā) to lietos.... utt., utj. Vai tad tiešām grūti visu to "blakņu" sarakstu izlasīt, lai pārietu vispār vēlēšanās "nozāļoties" un dabūt kārtējo atkarību un darīt pie tam vēl to labprātīgi pašiem arī?
:(?
3.februāris, 16:21 Atbildēt
IInta
šamo miljonāru, pardon....
3.februāris, 16:22 Atbildēt
33 feb
B vit komplekss (60 tab) UK maksā zem 1 britu mārciņas (zem 1 EUR), LV aptiekās identiskas virs 7 EUR. ....tā var turpināt, tas pats par medikamentiem....
LV ir nenormāla farmācijas mafija. Valstsvīri nevar vai negrib to sakārtot. Bezzobainā valsts. :(
3.februāris, 22:59 Atbildēt
JJautrītis
Ir Lielā Farma lūk tai ir spēks.Tā komandē kādām jābūt zālēm,cik tās maksā.Kuri var dzīvot un kuriem nav lietderīgi atļaut to prieku.Latvijā tāda maza maziņa mafijiņa.Arī ražotne tāds mazs pastariņš no Lielās Farmas.Pilnīgi žēl to cilvēku,kuri uz citu veselības rēķina var tikai dažus nieka miljonus saraust.
5.februāris, 11:00 Atbildēt
IIza
Ja vien ir uzpirkti tad jau nevar stāsies pretī!
5.februāris, 20:50 Atbildēt
AAntiņš
Protams, ka pārmaksājam miljoniem, ja parasti, bez recepšu, acu pilieni, kas maksāja kapeikas 30. tagad maksā 6,80 eiro, sintomicīna ziedīte par 2,0 eiro esot ES aizliegta un tiek piedāvāta analoga par 16,0 eiro! Un aptiekāre saka, ja gribi lēto, tad sarunā ar kādu, kas brauc uz Krievija, jeb Baltkrievija, lai atved.
4.februāris, 10:21 Atbildēt
KKuku
Kad LTvijà beigs muļķot tautu??Viss ko deputàti màk ,,ràdīt kà ar visu manipulè un darba devèji to dara ar cilvèkiem.Bet medicīna tà ir nàves bedre ,tàdu nolaidìbu gan àrstu vidū un farmàcijas vidū vèl nebiju piedzīvojusi kà šobrīd izjūtu.
13.februāris, 11:57 Atbildēt