Komentāri / Eirorubeņa riesta dziesma
 

43 komentāri

IIzcili ģeniāls analītiķis
1940.gadā notika krass pavērsiens aziātu virzienā, ar visām no tā izejošajām sekām. Par rubļa ieviešanu toreiz pat nekādas diskusijas nebija, tāpat kā par nepaklausīgo cilvēku un viņu bērniņu nošaušanu vai izsūtīšanu uz sibīriju nomiršanai. Rublis tika ieviests un cilvēki nošauti. Masveidā. Laikam neviens vairs nav palicis starp dzīvajiem, kas varētu pastāstīt krautmaņam, kā notika pāreja uz rubli...
4.jūlijs 2013, 8:23 Atbildēt
AAita
Nu,nu, ka tik ar to jevriku taa kaartiigineaizrijamies mees visi,var beigties arii letaali...
4.jūlijs 2013, 8:39 Atbildēt
aar aitām
viss skaidrs- ij nocirps ij šašliks būs
4.jūlijs 2013, 12:03 Atbildēt
nnesaprotu,
kāda starpība, kā notiek okupācija, militāri vai ekonomiski? Galarezultāts ir viens un tas pats - pasaulē izklīdināta tauta, sagrauta tautsaimniecība, atņemta suverenitāte. Šodien tāpat kā 1940. g. ir notikusi neatkarīgas Latvijas valsts o k u p ā c i j a.
4.jūlijs 2013, 8:47 Atbildēt
dderētu
mums te Latvijā un arī citur latviešiem beidzot būtu laiks saprast, ka tādas patiesi brīvas un suverēnas Latvijas valsts nav nav bijis, nav pašlaik un vēl mazāk... ka būs kādreiz!
jo mūsu "sapņu VALSTS" ir tikai tāds šķērslis- slieksnis lielvarām, kur, pāri slampājot, kājas noslaucīt. gribam to atzīt vai nē, bet tā ir!
4.jūlijs 2013, 11:53 Atbildēt
NNu tā
Runājot par 1940 jātceras arī tādi jauki zēni kā kirhenšteins un ko. Mūsdienās šo svešo kungu roklaižu lomu spēlē dombEUROvskis un viņa komanda. Diemžēl kolaboracionisms mūsu tautai ir dziļi asinīs. Un vēl 1940 (un vēlākajās boļševiku represījās) Latvija dzīvaja spēkā zaudēja apm. 45 000 cilvēku (no kuriem daļa pat izdzīvoja). Mūsdienu roklaižas ir panākušas aptuveni 300 000 jaunu, darbaspējīgu cilvēku zudumu un šis jau ir faktiski neatgriezeniski. Nacionālās valūtas zudums kopā ar iepriekšminēto padara nacionālas valsts pastāvēšanu par praktiski neiespējamu.
4.jūlijs 2013, 9:25 Atbildēt
++-+
Par kolaboracionismu nevar nepiekrist. Tas tāds kalpa sindroms laikam. Par savu valūtu ir tā ka īsti nevar saprast? Ja zinām kas notiek pasaules ekonomikā un kā tiek drukāti papīrīši. Briest lielas ziepes. Latvijai būtu izdevīgi palikt pašreizējā stāvoklī. Lats kas piesaistīts eiro. Ja kas tad sava naudas vienība. Bet banksteri jau nepieļaus. Tāds jau ģeopolitiskais plāns. Līdz gada beigām varbūt kas mainīsies.
4.jūlijs 2013, 11:07 Atbildēt
KKimi
Skatoties pagātnē uz 1940. gadu, tu tā arī neesi ieraudzījis tagadni, lai gan būtībā analoģija ir ļoti liela, tikai instrumenti izsmalcinātāki...
4.jūlijs 2013, 20:35 Atbildēt
..........
Krautmanis raksta patiesību,bet Jūs nespējat ieraudzīt līdzības. Jā, pirmais, ko dara okupanti - iznīcina nacionālās valūtas.Tā tas bija 1940.gadā, kad tika okupēta Latvija, tā tas notiek arī tagad - tautai neprasa, tikai paši rīkojas, nostādot fakta priekšā. Rubļa ieviešana =eiro ieviešanai. Neviena sveša vara latviešu tautai neko labu nav nesusi un nenesīs. Tāpēc jāturas pie savām saknēm - pie Lata. Lai dzīvo Lats mūžīgi mūžos!!!!!!
5.jūlijs 2013, 11:42 Atbildēt
KKaza-nesaprotu
Ar savu stulbumu nevajag lielīties.
4.jūlijs 2013, 8:53 Atbildēt
FFēlis
Labi, ka Jūs tik paškritiska.
4.jūlijs 2013, 8:59 Atbildēt
vvitamini
pagrauz svaigās lapas- uzņem vitamīnus, viss noskaidrosies un nebūs stulbuma reiboņa.
4.jūlijs 2013, 11:57 Atbildēt
FFēlis
Sabrūkot divpolārajai pasaulei, rietumi krasi aizgāja totalitārisma ( kuru viņi tik dedzīgi ,,apkaroja'') virzienā, tai skaitā arī Latvija. Īpašu pateicību par to parādā esam VVF un nolādētajam Repšem, kurš atkal raujas pie varas. Tagad mēs redzam beigu sākumu. Ja pagaidām viņi no mums atkratās kā no uzmācīgām mušām tik svarīgā jautājumā, tad man bail pat iedomāties, kas sekos, kad viņi būs padarījuši mūs vēl beztiesiskākus. Droši vien ģimenēm atņems bērnus, lai atdotu sodomītiem izkropļošanai. Mēs stāvam pie pēdējās robežas un ja padosimies eiro ieviešanā, tad varam gaidīt ka fekāliju šļudonis aizraus mūs nebūtībā.
4.jūlijs 2013, 8:57 Atbildēt
DDzirnas
Nevajag satraukties, pasaulē notiek valdību nomaiņa. tautas mostas un saprot ka suverēnā vara pieder viņiem un met nost viņiem ar viltu uzspiestos kakla kungus. Islande bija pirmā, Vatikāns otrais, Austrālija trešā, Ēģipte ceturtā, rindā stāv Turcija un Portugāle. Rotšildu un Rokfelleru cionisti tiek izmesti no vadošajiem premjerministru, prezidentu un karaļu amatiem. Pat Obamas un Elizabetes krēsli sāk grīļoties. Dieva dzirnas strādā lēni, bet labi. Arī Latvijā
4.jūlijs 2013, 10:30 Atbildēt
rreally
Pasaule ir tāda, kāda ir, un attīstās un iet uz priekšu. Mūsu bāliņu žēlā brēkšana netiek ņemta nekādā vērā. No eiro nav jābaidās, bet par izdzīvošanu jādomā katram pašam, un tas ir normāli.
4.jūlijs 2013, 11:02 Atbildēt
jjoo>
precīz'!
viss atkarīgs- kurš kuru pirmais apēdīs!
...jo mēs pārtiekam viens no otra, un nevis no pārtikas precēm!
4.jūlijs 2013, 12:00 Atbildēt
SSenais
Lieliski, ne ko pielikt, ne atņemt.
Vienīgi gribētos šo rakstu tiražēt un padarīt visiem pieejamu.
4.jūlijs 2013, 13:24 Atbildēt
PPilsone
Paldies par rakstu, bet tādos secinājumos neviena augša nav spējīga ieklausīties- sen rozā brilles uz acīm ar personīgā izdevīguma un labklājības atklāsmi no eiro ieviešanas!!!
4.jūlijs 2013, 13:52 Atbildēt
JJānis
Pilnīgi piekrītu rakstā paustajam viedoklim. Šī valdība būtībā piesmēja mūsu tautu.
4.jūlijs 2013, 14:30 Atbildēt
jjevgenija
Varbūt savācam ātri manabalss parakstiņus, lai nomainītās lata banknotes un monētas neiznīcina, lai glabā, vai nu tik dargi glabāšana izmaksās. Vismaz tik daudz vēl var izdarīt.
4.jūlijs 2013, 15:59 Atbildēt
aalvis
jenots un meli ir vienādības zīme.
4.jūlijs 2013, 16:21 Atbildēt
vvilks(ne eurovilks)
Jenoti ir spītīgi zvēriņi !
4.jūlijs 2013, 16:24 Atbildēt
kkremlinu sulainim
Ļaudis ļoti labi atceras, ka 2003. gada 20 septembrī balsoja par Latvijas dalību Eiropas Savienībā nevis par meļa Krautmaņa minēto iestāšanos ES. Tāpēc nevajag pārmest citiem to ko pats dari!
4.jūlijs 2013, 16:52 Atbildēt
..........
Krautmanis raksta patiesību, bet eirogribētājs -melo. Vai nu iestāšanās, vai dalība - būtība tā pati. Ja jau ir iestājušies, tad jau ir arī dalība, un kā tad var būt dalība bez iestāšanās - smieklīga piekasīšanās sīkumiem. Labāk paskatieties uz lielām lietām - bija jautājums tikai par iestāšanos vai dalību, taču nekur nebija jautāts par valūtu - vai Jūs atbalstiet atteikšanos no Latiem un pāreju uz eiro (vai kaut kas tamlīdzīgs - par valūtu toreiz nekur nebija nevārda). Tas ir atsevišķs jautājums, kurš jauzdod, nevis jāmāna tauta - prasot vienu, bet paši zem tā ir iedomājoties vēl nez ko, pamatojoties uz kaut kādu slepenu vienošanos (kā slepeno Molotova - Rībentrofa paktu).
5.jūlijs 2013, 11:30 Atbildēt
RRedz
Atšķirība ir tāda pati kā starp ieiešanu veikalā un strādāšanu veikalā.
5.jūlijs 2013, 19:26 Atbildēt
226.08.2003.
Eiro neuzkritīs kā sniegs uz galvas
26.08.2003.


Dace Antuža

Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes galvenā speciāliste

Balsojums referendumā par Latvijas dalību Eiropas Savienībā vienlaikus nozīmēs balsojumu arī par eiro ieviešanu Latvijā, taču lata nomaiņa ar eiro nenotiks uzreiz – kāpēc un kā tas notiks, par to šajā rakstā.
5.jūlijs 2013, 19:28 Atbildēt
aacālija
Tukšs un žultains penteris. Vēl jau varēja piesaukt Kabanovu kā "lata glābēju".
4.jūlijs 2013, 23:12 Atbildēt
EElektriķis Fedots
cik tev jenoti maksā? es arī gribu pamēģinat
5.jūlijs 2013, 0:22 Atbildēt
ttu
Pamēģini 380V pie mēles piešaut, varbūt aties.
5.jūlijs 2013, 7:25 Atbildēt
PPIENĀKS BRĪDIS
PIENĀKS BRĪDIS
PIENĀKS BRĪDIS,KAD EIROPAS SAVIENĪBAS KAROGU DEDZINĀS NE TIKAI VISĀS LATVIJAS PILSĒTĀS,BET ARĪ PIE KATRAS MĀJAS!
5.jūlijs 2013, 12:19 Atbildēt
PParaksties par Saeimas atlaišananu
Paraksties par Saeimas atlaišananu(pret eiro ieviešanu)!
skatīt eirone.lv

p.s no 2Ls notāram,tu par demokrātijas iespēju parakstīties, valstij samaksā 1,5Ls.
5.jūlijs 2013, 12:20 Atbildēt
DDas ein reich!
Das ein euro ūber alles!

Das ein reich!
Das ein euro ūber alles!Heil euro!

Paraksties par Saeimas atlaišanu(pret eiro ieviešanu),skatīt eirone.lv.!
5.jūlijs 2013, 12:21 Atbildēt
AArtūrs Strautiņš - Dombrovskim
Artūrs Strautiņš - Dombrovskim
http://www.youtube.com/watch?v=lwCD_ui42lk&feature=youtu.be
5.jūlijs 2013, 12:22 Atbildēt
vviltus "Vēsturniekam"rakstīja:
viltus "Vēsturniekam"rakstīja:
Tev iedos balsot par jautājumu: "Vai vēlies algas pielikumu ?" - tu nobalsosi - jā, vēlos.

Un pēc tam parādīs SLEPENUS pielikumus tavam balsojumam un nākamās direktīvas ...
pievienotas 3 atbildes
Līgums nebija slepens. Tas pat bija publicēts kaut kur nepilnīgā veidā dažas dienas pirms referenduma BEZ PIELIKUMIEM un bez jaunajām Latvijas robežām.

Uzprasi jebkuram Latvijas pilsonim, kas nebija toreizējās Saeimas loceklis: vai viņš zināja par Abrenes dāvināšanu Krievijai balsojot par ES ?

To pat neveikli slēpa vēlāk rīkojot teātri ar satversmes tiesu 3 gadus vēlāk ! Tikai tad uzpeldēja gaismā tas, ko savārīja valdība vel pirms referenduma par ES.
5.jūlijs 2013, 12:23 Atbildēt
nnevajag .irst!
Balsojumam par ES nav nekāda sakara ar Abrenes atdošanu Krievijai.
5.jūlijs 2013, 19:23 Atbildēt
PParaksties
Paraksties par Saeimas atlaišananu(pret eiro ieviešanu)!
skatīt eirone.lv

p.s no 2Ls notāram,tu par demokrātijas iespēju parakstīties, valstij samaksā 1,5Ls.
5.jūlijs 2013, 12:25 Atbildēt
VVai tautai jāsāk bruņoties?
Vai tautai jāsāk bruņoties?

Kas nodrošinās demokrātiju Latvijā?

Neieviest eiro Latvijā ir parakstījuši 10 384 autorizējušies Latvijas pilsoņi,riskējot izpaust savus personas datus.Šī prasība ir iesniegta Saeimā.Atbildes laika termiņi iztecējuši.

Vai TM jau atzinusi, ka Latvija vairs nav suverēna valsts?
Kārlis Seržants, ZZS, Saeimas deputāts
2013. gada 19. jūnijs

"Uz manu jautājumu - Vai jūs nupat pateicāt, ka Latvija vairs nav neatkarīga valsts? - Tieslietu ministrijas pārstāve atbildēja:
«Nūū…darbojoties jebkurā starptautiskā organizācijā, parakstot jebkādu starptautisku līgumu, tai skaitā līgumu par dalību Eiropas Savienībā, mēs atdodam daļu savas suverenitātes..»»
Šāds oficiāls atzinums ir klajā pretrunā ar Latvijas Republikas Satversmi, t.i., ka Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika. (1.pants) un ka Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai (2.pants)
Nevienā Satversmes punktā nav izskatīta iespēja, ka Ministru Kabinetam, Saeimai vai Valsts prezidentam būtu iespēja lemt jautājumus par valsts suverenitātes mazināšanu.

Vai tautai jāsāk bruņoties,lai ieviestu demokrātiju?

Lietuvas konstitūcijā šādā sakarā ir punkts,ka gadījuma,ja Lietuvas suverenitāte ir apdraudēta - pilsoņiem ir tiesības pretoties varai,kura to apdraud.
5.jūlijs 2013, 19:18 Atbildēt