Komentāri / Dinozauru manevri
 

14 komentāri

BBalsošu par Vienotību
Bet krautmana palagu pat nelasu
28.februāris, 8:11 Atbildēt
RRaimonds
Vienotība ir ASV prostitūta.
Tas nekas?
28.februāris, 8:39 Atbildēt
PPrātotājs
Dīviani,ka netiek ņemti vērā ZZS. Jo pēc savas būtības visi sū..i kas līdz šim bija nākuši gaismā ir veiksmīgi aizpeldējuši pa strumei un tas ir loģisks fināls.Vietā nākuši citi cilvēki ar loģisku un skaidru redzējumu par veicamajiem darbiem.Neviens negrasās solīt neizpildāmus brīnumus,bet ir darāmi darbi,kas vienkārši ir jādara.
28.februāris, 8:38 Atbildēt
TTiesa
Murkšķis=Raimonds
28.februāris, 9:49 Atbildēt
DDerglis
Autors nepieminēja Jaunos Jenotus ar Ķirsi, kurš iespējams, jau pasen kontuzēts kādās Zemessardzes mācībās, un bruģa zemniekus, kuriem gan kā parasti Rīgā nekas nespīd. KPV pat nemēģina; tagad ir galīgi skaidrs, ka tā bija viena sasaukuma partija, tāpat kā ZRP.
28.februāris, 10:06 Atbildēt
MMjā
Vienīgā skaidri saskatāmā robežšķirtne ir nacionālajā jautājumā, kur politiskā spektra labējā galā ir latviešu nacionālistu partija Nacionālā apvienība (NA), kuras dabiskais pretinieks ir partija Saskaņa, kuras lielākā daļa vēlētāju ir no krievu etniskās grupas.
================================================
Autors kaut kāds nespējnieks. Ja jau NA ir latviešu nacionālistu partija, un Saskaņa ir, autora prāt, NA dabiskais pretinieks, tad dabiski, ka Saskaņa ir krievu nacionālistu partija, par ko autors gan izvairās teikt, kautrīgi kaut ko murminot par "krievu etnikso grupu", gan nepaskaidrojot, kas tā tāda, un ar ko atšķiras no citiem Latvijas krieviem. Varbūt sauciet beidzot lietas īstajos vārdos. Jo kas gan ir Saskaņas jaunais "cīnītājs par krievu skolām", ja ne krievu nacionālists, un kas gan ir Saskaņa, ja ne krievu nacionālistu partija.
28.februāris, 15:28 Atbildēt
OOto
autors Jaunos Jenotus nepieminēs vairs, jo viņa ģimenes loceklis tagad ir jenots kopā ar ķiršiem, ķužiem, veiksmes stāstu, spirķiku uttt. Kritiskais raksts par Jenotiem bija vakar. Šodien tas ir aizvākts)
28.februāris, 16:33 Atbildēt
PPirktspēja
:) Arī tie "dinozauri", ko iepērk Aizsardzības ministrija? Vai nav no mūžīgā sasaluma zonas? Tur, kur dzīvo otmorozki?
29.februāris, 11:56 Atbildēt
rratimors
Aptaujas veica SKDS, kuri pirms 13. saeimas vēlēšanām šausmīgi meloja par labu ZZS un Saskaņai. Viņiem es ne kripatiņas neticu.
29.februāris, 12:15 Atbildēt
AAndris
"Bruģa zemnieki"! Labs!
29.februāris, 14:05 Atbildēt
NNacionālistu partija
Ar Nacionālo operu,Nacionālo teātri,Nacionālo veselības dienestu,nacionālo e-veselību,Nacionālo 21% PVN pārtikai un apbedīšanas pakalpojumiem,nacionālo OIK!
29.februāris, 22:56 Atbildēt
VVaren asprātīgi
NA balstītā komunālo pakalpojumu abonentmaksa,vai fiksētā jeb nemainīgā maksājuma daļa par netērētajiem elektroenerģijas kilovatiem,gāzes un ūdens kubikmetriem vien jau ir ko vērta! Jo kā gan citādi būtu iespējams seškārtīgi palielināt partiju finansējumu un vēl bagātīgi prēmēt partiju bīdītos ierēdņus!
29.februāris, 23:19 Atbildēt
ddubls divi
domājams ka saskaņa un gkr pēc vēlēšanām atkal sametīsies kopā, tādējādi esot vairākumā un nekas jauns nav gaidāms, vecais viņu elektorāts ir iebalzamēts.
2.marts, 15:45 Atbildēt