Komentāri / Bargs spriedums vienai Zolitūdes skrūvei
 

41 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ppepe
Tas iespējams tikai Latvijā , ES korumpētākā valstī ar pērkamiem tiesnešiem un visām citām varas struktūrām, tur taču bija čupu čupām būvuzraugi, būvinženieri, kontrolieri ,kuri saņēma labas algas, bet neveica savus pienākumus, izskatās vairāk kā smieklīgi, ka tiesa atrada vienu pārmijnieku, padarot to par vienīgo vainīgo!
20.februāris 2020, 8:16 Atbildēt
PPionieris Grīnbergs
Par tiesnesi Ernstonu es gan negribetu domāt slikti , manuprāt te kaut kas ,kaut kur citur nav īsti kārtibā , kaut vai gadiem ilgi turpinošās liela laupīsanas shēma oik .... , sigaretki centrāltirgū ,...kas aiz visa ta stāv ,kas to piesedz
20.februāris 2020, 8:35 Atbildēt
EESMAIJA
Par OIK. Tikai tagad pilnībā atklājās , kā interesēs šī komisija darbojās un kas tai bija uzdots secināt - neviens nav vainīgs. Nav bijis nekas tāds, ko sauc par alkatību. Skaidrs, kādēļ par komisijas priekšsēdētāju nepielaida Ivaru Zariņu. Tumbočkās saņemtie tūkstoši bija jālegalizē! Cilvēku aplaupīšana tāpat. Un atkal ir jājautā -vai šī valsts nav noziedznieku perēklis, kurā atļauts viss - melot, zagt, apkrāpt, iznīcināt , lopiskoties un palikt nesodītam.
Kadrā redzama bilde rada patiesu pretīgumu - tik laimīgi ģīmji - IZDEVĀS! Izdevās tā kā bija plānots - īsto patiesību nosmacēt, par to vēl, iespējams saņemot atlīdzībā krietnu naudas žūksni. Gruntīgi pastrādāts. Bravo! Urā! Tikai - vai vainas pakāpi drīkst noteikt šie laimē starojošie ģīmji? Vai tam nav domātas tiesas? Vai šis viss nebija jādara tiesas zālē,pēc kārtīgas pirmstiesas izmeklēšanas? runa neiet par nozagtu zaptes burciņu. Runa iet par miljoniem es teiktu - par gadsimta vērienīgāko laupīšanu.
20.februāris 2020, 10:50 Atbildēt
tttt
pepe, visā postpadomju (un postsociālisma) telpā reāli notiek tas pats, autora nosauktā Alkatības kundze reāli diktē likumu rakstīšanu un izpildi. Jau vecais Kirla rakstīja par procentiem, kuru iespaidā likumi tiek apieti un mīti kājām. Nekas jau kopš 19.gs. vidus būtībā nav mainījies. Viss pašreizējais ir labi aizmirsts ( vai rūpīgi noglabāts )vecais.
20.februāris 2020, 8:57 Atbildēt
SStrauts
Māri, paldies! Bet, man nepietiktu arī ar tiem 9ņiem, pat, ja tiesa būtu īsta. Vēl, bez šiem, pa plašo pasauli klīst bariņš visatbildīgāko, kuri nonākuši stipri naudīgākos amatos, nekā 2013tajā!
20.februāris 2020, 8:21 Atbildēt
KKurmītis
Pilnigi pareizi , vel viena resna Alkatiba pašlaik sēž Bruselē un stāsta zolitudes veiksmes stāstu !
20.februāris 2020, 8:27 Atbildēt
LLatviešu burti
Par Alkatību Latvijā ir patiesi vārdi.
Alkatība strauji uzmetās un sāka valdīt Latvijā jau tūlīt pēc neatkarības atgūšanas. Naudu! Naudu! Naudu! Jebkādā ceļā! Rīt uz brokastlaiku! Un daudz!
Un tās tas iegājās uz 30 gadiem. Pie tādas Alkatības pierada visi naudas slaucēji - ieskaitot lielveikalus. Tāpēc bija jātirgo! Jātirgo! Jātirgo! kaut debesis krīt uz galvas - mēs turpinam tirgot!
Jo vajag naudu!
Kurš negrābj naudu - tas ir neveiksminieks un lūzeris!
20.februāris 2020, 8:33 Atbildēt
tttt
Tas jau nav tikai Latvijā, Krievijā, piemēram, ir citi mērogi un naudas arī daudz vairāk . Tagad rietumi tikai uzlikuši zilas brilles, un izliekas , ka apkaro korupciju :P
20.februāris 2020, 9:10 Atbildēt
LLatviešu burti
Paturpinot.
Par Sevišķu Alkatību Latvijā jau ļoti uzskatāmi liecina nenormālie, biežie un lielākoties nesaprotamie cenu lēcieni.
Lietuvā - tik! Latvijā TIK!
Vācijā - tik! Latvijā ŠITIK!
20.februāris 2020, 8:37 Atbildēt
EEzis UK
Un skrūve veikalam visu bija aprēķinājusi pareizi,sniegu jumts izturēja un izturētu. Jo tur nebija nekādu dārzu paredzēts būvēt. Valsts joprojām ir padomju jo komunistu iedibinātais ,valsts ne pr ko neatbild ir spēkā vēl joprojām.Salīdzinot ar krievu laiku no būvniecības barojas 10X vairāk bezatbildīgu "atbildīgo"personu.
20.februāris 2020, 8:46 Atbildēt
RReplika
Krieviem ir tāda paruna - "авось пронесет" (varbūt šoreiz izdosies iztikt bez lieliem sūdiem). Visās jomās. Proti - dzīvē nav svarīgi saspridzināties, bet gan cerēt, ka varbūt paveiksies.
Citreiz tas izdodas, citreiz nē...
20.februāris 2020, 9:08 Atbildēt
aaha
Vēl viens "eksperts" mudozvons! Viss bija paredzēts sākotnējā projektā, tikai to sadalīja divās daļās un jumta labiekārtošana notika otrajā kārtā.
20.februāris 2020, 20:25 Atbildēt
EEzis UK
Projekts bija ar standarta kopnēm un pamatiem.Piedalījos tenderī pamatu būvei. Varbūt vēlāk piezīmēja.Bet jebkurā gadījumā to nerara uz strādājoša veikala,vai ne? Ja protams ir runa par darbu drošību.Bet runa gudrīt ir par ļautiņu daudzumu,kas gudri runā,kaut ko atļauj ,vīzē ,saņem algas un ne par ko neatbild.UK vainīgie jau 6 gadus ar asti būtu nosēdējuši. Kam vajag "at'ļaujotāji"bariem ,ja viņi ne par ko neatbild?
20.februāris 2020, 20:34 Atbildēt
aaha
Kādus tad pamatus vajadzēja, ne jau debesskrāpi būvēja. Ko nedara uz srādājoša veikala? Neveic labiekārtošanas darbus? Pastāsti to jebkuras pazemes būves saimniekiem, kur pa virsu vispār braukā smagsvara tehnika.
20.februāris 2020, 21:59 Atbildēt
aaaa
Starp tiem kas tur bija uz tā apsūdzēto sola varbūt bija viens vainīgais (par to ir lielas šaubas), varbūt ka vainīga tur vispār nebija. Cerams ka tas ir tikai sākums.
20.februāris 2020, 8:53 Atbildēt
hhomo a computer sedan
viens vainīgais tieši arī bija. par to šis viss ļembasts, ka tikai viens vainīgais gadījās. bet tauta gribēja vairāk.
20.februāris 2020, 10:52 Atbildēt
RReplika
Nu ja visam šim pieskaita arī 11-gadīgo nespēju notiesāt kādu sankcioneli, tad var teikt, ka tiesas mums vispār nav. Beztiesiska valsts.
Tie drīzāk ir tādi diskusiju klubiņi, kur tiesneši un prokurori, kautrīgi, daudzu gadu garumā, mēģina kaut ko iebilsts ļoti augsti atmaksātiem un izcili izglītotiem advokātiem. Un protams, ka ne īpaši veiksmīgi.
Turpretī, ja tiesājams kāds parasts mazs zaglēns, kurš nevar atļauties "zelta" advokātus vairākās rindās, tad spriedumi gan ir ātri un bargi.
20.februāris 2020, 8:54 Atbildēt
hhomo a computer sedan
visvieglāk komentēt ir lietas, no kurām komentētājs neko nesparot. tTesnesis vairākas reizes nosauca atslēgas vārdus "cēloņsakarība" un "nav nozieguma sastāva". Sabiedrības uzstādījums kārt pie lielā zvana korumpēto Rīgas domi un būvniekus nenostrādaja, jo viņu darbībās ar veikala sagrūšanu nebija cēloņsakarības, tas ir, viņi neizdarīja neko tādu, kādēļ veikals sabruka. Izrādās mums ir kompetenta un neietekmējama tiesa, kas sodīja vainīgo un visus nevainīgos attaisnoja un pasūtījumu par kādu vainīgo, kam noteikti būtu jāatbild, sodīšanu nepildīja. Par to laikam ir tas šoks un sašums- nu kā tā var, visi taču zina, ka viņi ir vainīgi, un viņus nesodīt. Bet tāpēc tāda tiesa ir, lai to pateiktu, kas ir vai nav vainīgs. Ne jau žurnālistiem to lemt.
20.februāris 2020, 8:57 Atbildēt
RReplika
Ir divas dažādas lietas:
1) neizdarīt neko tādu, lai veikals sabruktu
2) izdarīt visu iespējamo, lai veikals nesabruktu.
20.februāris 2020, 9:13 Atbildēt
aaaa
Šausmas! Kas būs ja visi sāks darīt visu iespējamo lai veikali nebruktu?
20.februāris 2020, 9:29 Atbildēt
ppiekrītu
Tieši tā - attiecīgā situācijā neko nedarīšana arī ir noziegums
20.februāris 2020, 9:19 Atbildēt
ssisenis
Paliek neatbildēts viens jautājums: kas deva atļauju sākt darbu tirdzniecības uzņēmumam, ja uz veikala jumta turpinājās būvdarbi? Kur normālā pasaulē kaut ko tādu var atļauties izņemot Latviju? Un kāpēc šis cilvēks nesēdēja uz apsūdzēto sola?
20.februāris 2020, 9:25 Atbildēt
vvispār
Tirdzniecības uzņēmums tur darbojās jau vairākus gadus, bet uz jumta nekādi būvdarbi nenotika. Tev būs vien tam jāpiekrīt, ja nevēlies pārvākties uz citu mitekli laikā kad pie tavas mājas mainīs bruģi, jo "nav ko vazāties pa būvlaukumu".
21.februāris 2020, 6:47 Atbildēt
SSecinājums
Tāpēc, ka nav neviena likuma, kas aizstāvētu morālās vērtības! Tāpēc, ka nav pilnīgi neviena likuma, kas nosaka konkrētu amatpersonu konkrētu atbildību!!! Mēs saprotam, ka sistēma vainīga, bet to taču cēla politiķi un ierēdņi, saņemot lielāku atalgojumu un ienākumus nekā vidējais iedzīvotājs.Tas tikai pierāda, ka valsti gadiem vada savtīgu, cinisku vai pamatīgi dumju ļaužu bars!
20.februāris 2020, 13:05 Atbildēt
RReplika
Tad, kad es komentāros pie citiem rakstiem paudu, ka likumi sarakstīti konkrētu cilvēku labā, lai viņa varētu "likumīgi zagt", un par to viņus nevarētu notiesāt, tad te oponēja, ka viņš esot populārākais cilvēks valsti, lietas pret viņu esot safabricētas, jo viņš iestājas pret nātovciem utt.
Bet tagad izrādās, ka man bijusi pilnīga taisnība.
20.februāris 2020, 16:53 Atbildēt
aaaa
Manuprāt jautājums kas ir palicis ir tikai viens - no kurienes nāca nepieciešamo skrūvju skaits, diametrs un stiprība?
20.februāris 2020, 9:33 Atbildēt
TTaisnība
Iesākumā bija pasūtītāja - ēkas īpašnieka nevēlēšanās slēgt ielu garo ( 12 m (16m??)- aprēķināto) kopņu pievešanai. Tad sadalīja kopnes uz pusēm, tām vajadzēja skrūves utt.
Bet MAXIMas direktore padomju laikā jau pirmajā dienā "lidotu", un pēc tam taisnotos, lai nenokļūtu aiz restēm
20.februāris 2020, 11:17 Atbildēt
ppamuļķim
Maximai vispār nav nekāda sakara ar tās ēkas būvniecību. Sākotnēji tā tikai nomāja telpas!
20.februāris 2020, 20:34 Atbildēt
MMuļķim
MAXIMas direktore bija aizliegusi kasierēm pamest darba vietas gadījumos, kad iedarbojas signalizācija
21.februāris 2020, 4:00 Atbildēt
uun
Tu saki, ka maximas kasieres gāja bojā ugunsgrēkā, par kura izcelšanos brīdināja signalizācija?
21.februāris 2020, 6:30 Atbildēt
īīpaši stulbs
Piderasi
20.februāris 2020, 9:39 Atbildēt
AAldis
Kurš teica ka Latvijā ir demokrātija?Mūsu valstī tāda nav bijusi
20.februāris 2020, 9:40 Atbildēt
mmurkšķis
Uz apsūdzēto sola bija jāsēž liberālanarhistu politiskajam režīmam ar viņu injicēto visaptverošo naudas trūkumu ,kas izraisīja knauzerisko taupības režīmu un vispārēju absolūtu bezatbildību augstāko varas kalpu aprindās,un to labi atspoguļo arī tiesas verdikts - "bezkompromisa tiesiskums" darbībā!
20.februāris 2020, 9:45 Atbildēt
GGatis
Mja.......... Lielos zaglus godā ceļ, mazos soda... Tapat ir ar so lietu... Vemt gribas....
20.februāris 2020, 10:00 Atbildēt
IIja
...bet mīļie,labie,kas tad dārzu izdomāja uz veikala jumta,tā smaguma dēļ arī iebruka jumts,to taču katrs saprot...nav ko tēlot.................
20.februāris 2020, 10:28 Atbildēt
JJuris
Atrada pešku, kurai vis mazāk naudas un notiesāja, pārējie pacēla galvu un aizgāja uz restorānu nosvinēt. Inženieri ielika vienīgo cietumā - tas ir viss, ko gudrākie cilvēki varēja izdomāt, vāks, anekdote uz līdzesnas vietas. Ļoti ceru karma vienu dienu paņems tiesnesi zemee
20.februāris 2020, 10:56 Atbildēt
VVecais Murkšķis
Ko cepjaties? Skaidrs, ka vainīga ir Skrūve; bet viņai par to jau galvu norāva!
Bet, ja nopietni, tad autors jau pateica, ka vainīga ir Sistēma, bet nobijās pateikt, kā to tiesāt.
20.februāris 2020, 14:55 Atbildēt
aaaa
Lai nu vai kas, bet kā strādā mūsu policija, mūsu prokuratūra, mūsu tiesas? Policija uzreiz aplenc pat ne kvartālu bet veselus kvadrātkilometrus. Prokuratūra pa tiem kilometriem bliež ar to ko sauc par "kovrovaja bombardirovka", tiesa pēc tam pārkasa "bombardirovkas" sekas un trīs gadus meklē kas tur ir kas. Acīmredzot sistēmā vēl saglabājies pagājuša gadsimta vidus precizitātes uzstādījumi. Absolūti paliek skaidrs kāpēc tiesās tādas rindas.
20.februāris 2020, 18:58 Atbildēt
ppjanku Janka
Skrūves slepkavnieces, jāliek metāla kausētavā! Ukrainas ražotnē,- še vair nav. Pareizais raksts. Paldies!
20.februāris 2020, 21:34 Atbildēt
ddriver
Farss! Partejnieku kalpotāju, svītas un pasūtītāju ziedotāju organizētais farss!
20.februāris 2020, 21:37 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!