Komentāri / Ābramas pārsteigums
 

16 komentāri

UUn kam tas kantoris vajadzīgs
Vienkārši pietika raust un laikus notinas. Jo saprata ka reāli tāda konkurences padome Latvijā nestrādā.
9.janvāris, 8:11 Atbildēt
jjanis
Nespried par citiem/visiem pēc savas samaitātības pakāpes!
9.janvāris, 11:02 Atbildēt
jjaņķeli
klausies ko stāsta skolotāja, nevis
stundas laikā spamo netā !
9.janvāris, 13:23 Atbildēt
AAksels
Kurš priekšnieķelis būs nākošais ?
9.janvāris, 8:49 Atbildēt
jjurists
Konkurences padome ir zem Ekonomikas ministrijas "tupeles", šī institūcija šo iemeslu dēļ ( nav neatkarīga) nespēj pretoties konkurences lielākajiem kropļotājiem valstī - Ekonomikas ministrijai. Ekonomikas ministrija, tajā strādājošie funkcionāri regulē tirgu, virza uz valdību lēmumprojektus par izredzēto, tā saucamo investoru, atbrīvošanas no nodokļiem, lemj par OIKistiem ( kuri būs tie laimīgie, kuri nē),utt.. Īsi sakot, Konkurences padome ir vista ar vienu kāju.
9.janvāris, 9:02 Atbildēt
LLudiss
Patiesību, realitāti atkailinošs raksts. Paldies!
9.janvāris, 10:37 Atbildēt
jjanis
Nevajadzētu te perināt sazvērestības scenārijus. Sk.Ābrama ir ļoti godīgs un atbildīgs cilvēks. Būtu labi redzēt tādus arī politikā. Lai viņai veicas!
9.janvāris, 11:01 Atbildēt
KKlibais vecis
Paldies S.Ābramai par labi padarīto darbu! Lai veicas!
9.janvāris, 12:52 Atbildēt
oopis no laukiem
Ja Latvijā darbotos pašregulējoša brīvā tirgus ekonomika ko regulētu brīvie valūtu kursi,nevis administratīvs regulators,tad tāda konkurences padome nebūtu vajadzīga un tas arī būtu labākais līdzeklis valsts pārvaldes birokrātiskā aparāta vērienīgai samazināšanai,jo apstākļos kad automātiskā režīmā darbojas monetārais centrbēdzes regulators, birokrātijai zūd barības bāze. Kā darbojas valūtas centrbēdzes regulators? Ja valsts iekšējā tirgū imports pārsniedz eksportu,tad valūtas tirgū strauji pieaug pieprasījums pēc valūtas rezervēm,ko tērē importētāji,kas savukārt izsauc valūtas bēgšanu (centrbēdzi) no valsts iekšējā tirgus. Pašregulējošā tirgus ekonomikā valūtas centrbēdzes mehānisms ir savienots ar valūtas kursu pretējās fāzes - ja valūtas centrbēdze pieaug,tad valūtas kurss samazinās,ja centrbēdze samazinās,tad kurss ceļas. Lūk tādā veidā darbojas tirgus automātiska pašregulācija un milzīgajai ierēdņu armijai tiek izsisti pamati zem resnajām pakaļām - viņu pakalpojumi vairs nevienam nav vajadzīgi.
9.janvāris, 14:20 Atbildēt
ZZigis L
Māris baigais speciālists šajā tēmā...
9.janvāris, 15:10 Atbildēt
AABC
Ar to konkurences uzraudzību īstenībā ir tā ''mazliet nokavēts''. Jau pirmssākumā ar to vajadzēja nodarboties. Iznākumu jūtam - zāles dārgas, medicīna dārga, elektrība dārga, energoresursi dārgākie Baltijā, celtniecības darbu sadārdzināšanās, vajadzīgie likumi ... utt.. Viss pārmērīgi sadārdzināts!
Sanāk tāds kā Konkurences padomes ''ilgs modiens no snaudas''! Protams, esošajiem naudas kāsējiem, kas pieraduši to raust riekšavām, ''beidzot pamodusies'' Konkurences padome ir kā iesprūdis kauls rīklē.
Cīņa sāncensībā būs nežēlīga ...
9.janvāris, 18:13 Atbildēt
EESMAIJA
Ļoti iespējams, ka šī,, VALSTSGRIBA" pēc jaunas politiskās kalpones arī ir iemesls Abramas aiziešanai. Tagad partiju rīcībā ir miljoni, kas atļauj pirkt un pārdot neierobežoti daudz un kas gan tur būtu par pārsimts tūkstošiem atbrīvot vietu jaunai politiskai kalponei. Vai tad nav jau pieredze ar finanšu uzraugiem un dzelzceļa valdi...bet šoreiz līdzekļi atļauj to izdarīt paslepu.
9.janvāris, 23:00 Atbildēt
oopis no laukiem
Ar to "VALSTSGRIBU" tās lietas ir visai interesantas,jo te nu ir ārkārtīgi svarīga valsts termina precīza definīcija. Ir mums tagad partija Kam Pieder Valsts (KPV LV),bet vai šī partija ir devusi atbildi uz uzdoto jautājumu? Ja mums ir partija ar šādu nosaukumu,tad tas ir nepārprotams signāls,ka ar šo problēmu mums ir neskaidrība,kaut arī Satversmes 2. pants viennozīmīgi pasaka,ka valsts SUVERĒNĀ vara pieder Latvijas tautai. Tad kāpēc rodas šaubas par to kam patiesībā pieder valsts? Ir tāda valsts iestāde ko augstākā ierēdniecība nosaukusi par VID - valsts ieņēmumu dienests.Tātad,ja valsts pārvaldes ieņēmumus ierēdniecība nosauc par valsts ieņēmumiem,tad tas ir sitiens ar sētas mietu pa sabiedrības apziņu,kas liek saprast,ka "valsts" patiesībā ir centrālā valdība ar tās politiskajiem koalīcijas partiju ministriem. Tas,ko šodien redzam realitātē ir "valsts" lasi - centrālās valdības koalīcijas partiju karteļa nežēlīga cīņa pret pašvaldībām,to iedzīvotājiem un tautu kopumā,kā arī pret izglītību ,medicīnu un viedokļu daudzveidību. Tas ir ceļš,kas ved uz vienīgo "pareizo" viedokli un galarezultātā uz vispārēju totalitārismu. Ja mēs to pieļausim,tad Latvijas valsts uz daudziem gadiem var ielīgt dziļā politiskā komā. Vai mēs to vēlamies?
10.janvāris, 10:30 Atbildēt
rrekur
Bez šaubām, ka Konkurences Padome bija maz pazīstama organizācija. Un tās darbinieki sevi nekad nereklamēja. Iekārtoties tur darbā bija praktiski neiespējami. Toties algas tur ir vienas no vislielākajām Latvijā un vairums komentētāju tādas pat sapņos nav rādijušās. Un darbiņš ir tāds lēns, nesteidzīgs, kurš kaulus nelauž.
9.janvāris, 23:09 Atbildēt
RReplika
Par sudrabu ir pavisam cits stāsts. Ciešā draudzība ar krieviju.
Un vēl - internetā atrodams viņas apgalvojums, izteikts no parlamenta tribīnes 08.02.2018: "Mums NAV jāratificē tā saucamais Magņicka saraksts".
Te nu vēl kaut ko citu lieki piebilst.
10.janvāris, 9:49 Atbildēt
PPauze
Nav pamata tik optimistiski rakstīt- nav jau pielecis, nepielec.... bet sievietēm ir tiesības izpausties
11.janvāris, 15:18 Atbildēt