Komentāri / Par vēlu biedēt ar "partijbomzi"
 

30 komentāri

KKurmītis
Vakar televīzijā putnu gejs aizrunajās tik tālu ka atrada vainigo kas velas atlaist saimas meļus un ta izrādās ir krievijā ! Jā ,jā krievija vainiga ka valdnieki neievero likumus , melo , kampj ,grābj sev ..., Cik labi ja ir tada krievija tad tādiem salašņam ka putniem viennēr bus kur uzpļūtīt
21.novembris 2019, 8:15 Atbildēt
nnor
Krievijai šī Latvijas saeimas atlaišana ir kā bullim sarkana lupata.Kaimiņvalstī tauta taisa referendumu, lai atlaistu parlamentu par melošanu.Momentā sāksies šūmēšanās pašā Krievijā, jo daudzi gribēs atkārtot līdzīgā stilā.
21.novembris 2019, 8:35 Atbildēt
SShadowVoice
Krievijai šī sīkvalsteles šūmēšanās būs nekas vairāk kā pazirgošanās iemesls. Nu pasmiesies viņi par "savdabīgo" kaimiņu un nekas vairāk. Nu kā par sādžas jukušo mēdz labsirdīgi un ar nelielu žēlumu pasmīnēt.
Cerēt, ka Latvijas notikumi kādu var iedvesmot... Pārāk naivi ;-) Nu neesam mēs nekāds pasaules centrs. Kaut mēs prezidentu ar ūdeņradi piepumpējam un gaisā palaižam ;-)
22.novembris 2019, 16:09 Atbildēt
TTauta
Ātrāk atlaižam to mērkaķu baru! Par taisnīgu Latviju!
21.novembris 2019, 8:31 Atbildēt
ccoco
Vienmēr esmu teicis ka šī Kankariņa sorosītu žurku un NA plānprātiņu valdība ir vissliktākā kāda līdz šim bijusi!
21.novembris 2019, 9:17 Atbildēt
SSidlu
Par krājbanku nav pat ko domāt, ja tas tā ir. Savulaik, kad uzbrauca Lembergam, tad viņš publiski painteresējās, kur palikuši 400 000 latu, kas iedoti krājbankai noguldītāju naudas saglabāšanai, tā uzreiz viņu kādu laiku lika mierā. Tas krājbankas vēstures stāsts būtu ne mazāk interesants kā OIK afēra. Pie tam ne tikai tāpēc, ka Pauls tur miljonu zaudeja, bet tāpēc, ka miljoni Latvijas iedzīvotāju zaudēja tūkstošus, ko viņi" nepareizās" varas laikā sakrāja, bet ko pievāca veikli šeftmaņi "pareizās" varas laikā.
21.novembris 2019, 9:44 Atbildēt
RReplika
Un kā ar pašu Lembergu? Varbūt viņš ir pliks kā baznīcas žurka?
21.novembris 2019, 10:37 Atbildēt
IInta
Vēl jau interesanti to visu afēru papētīit būtu interesanti aīi tāpēc, ka banku to Antonovam pārdeva pat pēc tam, kad jau šmuces šiem abiem - tēvam ar dēlu - bija jau Krievijā sastrādātas ar tām tām banku lietām arī. Pēc kādiem vadošiem norādījumiem tātad tas viss un drošibnieki + ārlietas varbūt nekā nezināja??? Nez vai. Vēl viens "savējo" Parex...
21.novembris 2019, 11:27 Atbildēt
aaha
un banku Antonovam pārdeva Lamberga kriminālais grupējums!
21.novembris 2019, 19:50 Atbildēt
RReplika
Manuprāt, vajadzētu arī nacionalizāciju. Priekš kam mums ģimenītes, kuru bagātība ir neizmērojama? Paši oligarki miljardieri, viņu dēlēni, meitēni un sieveles miljonāri. Kur citi tajā pašā laikā slīgst nabadzībā vai strādā par minimālām algām. Kamēr tā būs, cilvēki nekad nebūs apmierināti.
21.novembris 2019, 10:34 Atbildēt
NNikolajs
Pareizi! Atņemt un sadalīt uz galviņām! Un buržujus nošaut!
21.novembris 2019, 10:48 Atbildēt
SShadowVoice
Hmmm... Šādi teksti slitki ož!
latvieši jau reiz uzdāvināja pasaules sociālisma šergu! Nepietika? Meklēsim jaunu Ļeņinu ko aizstāvēt?!
22.novembris 2019, 16:11 Atbildēt
RReplika
Pareizi - atņemt un sadalīt uz galviņām
21.novembris 2019, 13:24 Atbildēt
IInta
Komentu neliek klāt - ielieku vismaz šo te:
www.delfi.lv/bizness..-sieva.d?id=51600011
21.novembris 2019, 11:43 Atbildēt
IInta
Vēl viens - jūs tik "savelciet jostas un taisiet valsts parādus", lai esošajiem un bij. banksteriem un šamo radiem viss o.k.
jauns.lv/raksts/zina..nks-in-partner-sites
21.novembris 2019, 11:45 Atbildēt
IInta
Lapsssssss...
:))
21.novembris 2019, 11:20 Atbildēt
MMI
Labi uzrakstīts.
Tur jau ir tā lieta ka paraksti vācas neba jau tikai par mediķu kreņķi. Katrs savu parakstu liek, savu iemeslu vadīts. Un sakrājies mums ir reāli daudz, lai veselais saprāts teiktu, ka tā tālāk vairs nevar.

BET.
Šoreiz mazliet par ko citu. Un tieši par to, ka paraksti ir jāsavāc gada laikā, respektīvi līdz nākošā gada novembra vidum.

Ar šo nosacījumu Saeima jau tagad ir lupatās.

Nākošajā gadā: Novadu reforma, gatavošanās pašvaldību vēlēšanām, nodokļu reforma, skolotāji jāpalaiž skolā, budžets, 3×500, oik, medicīna, utt. Protams pa starpai savas rebītes. Te sievas, te draugi, te rebjonoki, te pirmais futbols. Kā teikt, partijas 6,3 reizes uztur Valsts, bet kā tas rāda jau tagad, tad tas nemazina kāri uz štellītēm.

Viņi paši ir iedzinuši sevi lamatās, apķēzījušies, iedvesuši sabiedrībā tādu riebumu, ka maz neliekas.

Nu un tagad kā skolas puišeļi vēl saukājas no party bomž līdz stjupid pīpoļiem.
Redz, izglītībai blakus stāvējušajai ingai škiet, ka Latvijas sabiedrība ir kastu sistēma: clever Saeima un stjupid pīpoļi. Skuķēns nes, ka cilvēki ir diskriminējami, dalāmi gudrajos un muļķajos.
Smagi, tas par prāta drumslām neliecina, bet šī saukāšanās eļļu ugunī piemet gan.
Viņi nav pat pamanījuši, ka uz sabiedrību sen vairs nedarbojas baidīšana ar mītiskiem ārējiem ļaunajiem un varonīgajiem pašiņiem, bet sabiedrība jau sen skatās uz viņiem. Sabiedrības jautājums sen jau vairs nav kā mēs dalām, bet kā mēs pelnām.
Dalīšanas jautājumu sabiedrība ir atrisinājusi. Vienkārši paskatoties cik procenti no IKP nozarei aiziet citās Eiropas valstīs. Tādejādi saprotot par maz, par daudz un kas darāms.

Finālā jāsaka, ka viņi ir apķēzījušies tik tālu un zaudējuši sabiedrības uzticību, ka nekāda konstruktīva reformu darbība nesanāks. Būs tik vien kā muļļāšanās, jo bailes par to silto vietiņu, ka tik tie paraksti nesavācas gan.

TAGAD teikšu galveno - paredzu, ka agonējot viņi centīsies torpedēt parakstu vākšanas termiņu, lai tas pēc iespējas būtu īsāks. Tā kā esam modri.

Jap, nebiju iedomājies cik gan iedarbīgs var būt atvērts saraksts par darba uzteikumu.

Finālā.
Skaidri redzams strupceļš un stagnācija. Šādā piegriezumā to vairs mainīt nevar.
Aktieri ir izpaudušies, izklājušies visā krāšņumā.
Labākais būtu pašiem atkāpties, izdarīt secinājumus, attīrīties, pārgrupēties un mēģināt iegūt Pilsoņu mandātu vēlreiz.
21.novembris 2019, 14:11 Atbildēt
ttuk tuk
Loti labi uzrakstīts
21.novembris 2019, 15:12 Atbildēt
ZZigis L
Parasts ZZS reklāmraksts!
21.novembris 2019, 19:15 Atbildēt
EESMAIJA
Paskatījos ,,Preses klubu" Vienreiz pie vārda tika tas SOROSISTU bijušais mestrs, Putnis. Ne smieties , ne raudāt... beidzot sāka lūgt Dievu to kungu, lai Prezidentam viss veiktos... tad ienāca prātā, laikam putniņam nav neviena būrīša, kur iemitināties un ja Elertei izdevās, tad kāpēc ne viņam...Abi no vienas ligzdas nākuši... Bet tad, kad sāka jau putas šķīst uz visām pusēm, par to, ka drošības dienesti nemetas iznīcināt šo pasākumu par Saeimas atlaišanu jau saknē, slēdzu raidījumu ārā... Nu, kas viņu tur iesūtīja? Vai kādreizējā cīņu biedrene, vai pats Prezidents...vai kā? Un tādi mūdži tagad izlien no visiem stūriem , lai tautas brīvu gribu, kas nepārkāpj likumā noteiktās tiesības, aizlauztu un nīcinātu ar kriminālām metodēm. Un, ka tas tā būs, jau esmu dzirdējusi no ne viena vien. Kur vēl citviet uz pasaules tā notiek?
Ja tā ir taisnība ka publiskotais nobalsojušo skaits dienas laikā sarucis par 9 tūkstošiem nevis pieaudzis, tad ... ko citu lai domā...
21.novembris 2019, 19:22 Atbildēt
TTauta runā
Protams kā alnis zatlers atlaidīs un izmaksās kompensācijas un pēc tam atpakalj saiemā,Privatajā sektorā ja esi atlaists tad atlaists un atpakaļ netiksi,bet mūsu LV saiemā notiek brīnumi,pie sienas visas salašņas un miers!!
21.novembris 2019, 20:11 Atbildēt
ppiekrītu tautai
Ne prezidenti bet lupatas mums ir.
21.novembris 2019, 20:21 Atbildēt
ppiekritu tautai
SAIEMA nejūti ka būs sūdi?
21.novembris 2019, 20:13 Atbildēt
HHfcjjfghg
Bezjēdzīgs raksts, veltīgas ZZS cerības :)
21.novembris 2019, 23:06 Atbildēt
ssdcncškvn
kjndvoisjfoIJGw
21.novembris 2019, 23:30 Atbildēt
VVnt
Māri, regulāri žļembā Lembim?
22.novembris 2019, 0:13 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Ir redzami centieni piepildīt interneta sociālos tīklus ar norādēm, ka parakstu vākšanu organizē marginālas politisko kukaiņu organizācijas un personāžs, kuram piešķirta palama «party bomzis».
23.novembris 2019, 18:47 Atbildēt
KKate
bija vērts sākt to parakstu vākšanu..,skat kā sarosījušies ,pat Vīķi izvilkuši aizsardzībai,nacionāļi histērijā- Dzintars no ekrāniem ārā vairs nelien..AP naudu sāk meklēt....vispār kaut kur baigi smieklīgi ,bet reizē skumji..Degradēts personāžs ,kas negrib nekādi zaudēt to sili..
22.novembris 2019, 18:36 Atbildēt
sstabulnieks
viss liecina, ka politiķi sarosījusies, jo sajutuši briestošas nepatikšanas- tautas vara var pārvērst partiju varu par pakārtotu tautas interesēm. beidzot skudru pūznī sākusies jezga, katrs no partiju runas vīriem grib izcelties, bet ne jau ar patiesu vēlmi pārstāvēt savu vēlētāju intereses- tās, kuru dēļ viņi tur sēž, kur tagad sēž un dala sev un savā starpā tautas naudu. vienreiz vajag tautai likt to viņiem saprast, un ne tikai, bet nākošos varnešus kārtīgi izvētīt, pirms atdot par tiem savas balsis.
22.novembris 2019, 18:52 Atbildēt
aasara
zēni un meičas sabijušies ne pa jokam- salikuši kārtīgu piķi tajā kāpstgalvu laukā, atlasījuši simtu, vēl nav pat iešūpojušies atstrādāt... bet te jaukāds aicina iztrenkāt? Un kurš tad kompensēs investīcijas partijās? No tiek taču neko atpakaļ nedabūsi Bagātie arī raud
25.novembris 2019, 0:18 Atbildēt