Komentāri / Līmēt kopā līmēšanas pēc?
 

23 komentāri

PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
8.oktobris 2019, 9:20 Atbildēt
RReplika
Ja "visapkārt rēgojas briesmoņ", kuri apdraud sabiedrību un iedzīvojas uz citu cilvēku sviedru rēķina, tad varbūt ir labāk viņus visus ņemt ciet? Ja kads būs paņemts bez iemesla, varēs taču atvainoties.
8.oktobris 2019, 10:11 Atbildēt
AAtis
VARBŪT JAUTĀJUMS JĀIZTEIC CITĀ FORMĀ . Ko itkā vada ministrijas ? Pilnīgi neko ,jo ierēdņu masas dalās 2 grupējumos. Vieni raksta saistošos noteikumus ,otri sīki kontrolē to izpildi. IKP radīšanas procesu neviena ministrija ne nosaka ne vada. Šis valsts bagātību veidojošais darbs ir uzlikts uz uzņēmēju pleciem . Cik nu tie var ,tik dara ,bet arī tur jauna liga. Tik loti mīlētie rietumu konkurenti ir nolēmuši pārņemt ES perifērijas vadīšanu " īsā pavadā" ,aborigēniem atļaujot tikai fiziski "rukāt" ,bet nedod Dievs, darboties finanšu nozares banku sfērā . Tur krējumu atļauts smelt tikai izredzētajiem .
8.oktobris 2019, 10:40 Atbildēt
GGalīgi neizdevies piemērs
Vai tad tā ir tikai nejauša sakritība vai tomēr likumsakarība,Krautmaņa kungs,ka Labklājības un Veselības ministrijas ir apvienotas ap pussimtā pasaules valstu? Ne tikai Igaunijā,Somijā,Zviedrijā,Islandē,Īrijā,Nīderlandē,Vācijā,Polijā,Ungārijā,Horvātijā,Grieķijā,Gruzijā,Andorā,Sanmarino,bet pat Indijā,Japānā,Dienvidkorejā,veselā virknē Āfrikas,Dienvidamerikas un Karību jūras reģiona valstu????
8.oktobris 2019, 11:00 Atbildēt
IInta
Vietējā tagadējā specifika; izvazās tā sauktajai veselības jeb drīzāk jau slimošanas nozareii it kā tad visu, jo naudu jau šamie labi prot "apgūt".... Tad jau drīzāk lai pieliek pie Valsts kases jebšu Valsts bankas - vismaz zinās tauta, par ko šiem tās lielās algas tur maksā, ja reiz visu varnešu sauklis un nevis pašu bet tieši tautas labklājība un varbūt visu Latvijas zeltu arī neizpļekarēs tad nevietā tik tāpēc ka EU žīdi to tā sagribējuši....
:)
Tās pašas īpatnības dēļ, ka židus izsenis drīkst tiesāt tik "savējie", jo šamie taču esot tik "izredzēti", laikam to jauno ekonomtiesu arī šiem vajag - tieši tāpat kā to jauno cietumu un ar visām ērtībām.... Lai nu būtu, ka maldos un tikai.
:)))
8.oktobris 2019, 11:36 Atbildēt
IInta
Pie viena - par tēmu: Utt., un tā joprojām, ka tik birokrātiem viss o.k.
nra.lv/latvija/29376..us-turpina-slegt.htm
8.oktobris 2019, 11:44 Atbildēt
KKāds gan labums no VM
Vai Krautmaņa kungs ir padomājis kāpēc pirmskara Latvijā pie ārstiem nebija rindu,nebija tādu kvotu,kukuļu un pat zāles bija nesalīdzināmi lētākas un ārsts bija pieejams katrā pagastā? Krautmaņa kungs taču ir lasījis savas kolēģes interviju ar profesoru Arni Vīksnu: "Kaut kājas basas,tomēr bija slimokases?" Kur tās ir Latvijā šodien,kad ir mums Veselības ministrija ar vairākiem simtiem,labi barotu ierēdņu,nevis Veselības departaments ar 17 darbiniekiem Labklājības ministrijas sastāvā? Bet slimokases šobrīd ir visās ES valstīs,izņemot vienīgi Latviju! Kāpēc milzu nauda ir iztērēta e-veselībai,kura joprojām nedarbojas,kā bija cerēts? Kāpēc zāles paliek aizvien dārgākas un onkoloģija kritiskā stāvoklī utt?
8.oktobris 2019, 11:15 Atbildēt
EEdge
Vakar, šodien, rīt ! "Uz papīra" ir viss - "Latvija kā demokrātiska, tiesiska, sociāli atbildīga un nacionāla valsts balstās uz cilvēka cieņu un brīvību, atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības un ciena mazākumtautības. Latvijas tauta aizsargā savu suverenitāti, Latvijas valsts neatkarību, teritoriju, tās vienotību un demokrātisko valsts iekārtu." Saules mūžu 4.maija republikai! Lai dzīvo oligarhu, kampēju un eirokrātu nesatricināmā savienība! Uz priekšu, dziļāk Eiropas kodolā (impērijā) !
8.oktobris 2019, 11:29 Atbildēt
uups
Krautmanis: " .....visparastākā politiskā krāpšana." , bet kā lai citādi tiek pie 'siles' , ir taču demokrātija.
8.oktobris 2019, 11:55 Atbildēt
IInta
Vēl kādas 100-ģades valsts prioritātes: vnk citviet - ar galvaspilsētu, kura nu jau n-tos gadus ir iekārojamākas dzīves vietas pašā topā visā pasaulē un ar sociāli atbildīgu valsts politiku pie viena vēl arī...
www.la.lv/austrijas-..sana-uzticeta-kurcam
8.oktobris 2019, 12:15 Atbildēt
MMinistrijas jāapvieno
Kam vajadzīga milzīga Veselības ministrija,kas nevar nodrošināt cilvēkiem veselību? Pilnīgi pietiktu atkal ar Labklājības ministrijas Veselības departamentu,ar septiņpadsmit darbiniekiem,kā ulmaņlaikā,kad nebija ne rindu,ne kvotu,ne kukuļu ārstiem un zāles bija lētas!
8.oktobris 2019, 14:17 Atbildēt
SSekosim Igaunijai un Zviedrijai
Veselības aprūpe un sociālās lietas ir apvienotas Vācijā,Krievijā,Igaunijā,Somijā,Zviedrijā,Islandē,Īrijā,Nīderlandē,Polijā,Ungārijā,Horvātijā,Grieķijā,Andorā,Sanmarino,Monako,Gruzijā,Indijā,Šrilankā,Nepālā,Jemenā,Japānā,Dienvidkorejā,Austrālijā,Fidži,Kiribati,Gambijā,Tanzānijā,Malavi,Libērijā,Namībijā,Svāzilendā,Maurīcijā,Seišelu Republikā,Lesoto karalistē,Ekvatoriālajā Gvinejā,Zimbabvē,Mauritānijā,Svētās Helēnas salā,Maldivās,Sentlūsijā,Gvajānā,Dominikānā,Dominikā,Angiljā,Arubā,Haiti,Britu Virdžīnu salās,Paragvajā,Bolīvijā,Bahamās,Bermudā,Gvatemalā,Kolumbijā u.c.
8.oktobris 2019, 14:37 Atbildēt
SSmieklīgi
Salīdzināt ar Ulmaņlaiku veselības aprūpi, būtu vismaz kādu rakstu arhīvā izlasījuši kā tur bija patiesībā - cilvēki mira tieši tādā pašā ātrumā kā tagad
8.oktobris 2019, 16:32 Atbildēt
vvispār
Tolaik cilvēki mira daudz, daudz vairāk un no slimībām, ko tagad izārstē nedēļas laikā.
9.oktobris 2019, 6:49 Atbildēt
MMāris ...mārim
Reizēm arī Krautmanis,Paiders,Latkovskis,Lulle un,pasrg.dievs,arī galvenā lembergiste Veidemane runā pareizi! Bet tad dod ziņu galvenais lembergtarakāns, un viss aiziet šķērsām.....
9.oktobris 2019, 9:51 Atbildēt
JJĀTURPINA LABI IESĀKTAIS
Samazināt valdību līdz 11 ministrijām,tās apvienojot,tuvākajā nākotnē mums jau 2008.gadā solīja Ivars Godmanis.Toreiz Māris Krautmanis gan neiebilda! Kādi nepārvarami šķēršļi ministriju apvienošanai tad ir uzradušies tagad??? Izdevās taču,bez lielām mokām,samazināt ministriju skaitu,no 16 līdz 13!
9.oktobris 2019, 11:59 Atbildēt
NNekā smieklīga to Smieklīgi
Miršanas ātrums tiešām nav mainījies! Kurš nomirst ātri,miegā,bet kurš (vairākums) ir pilnībā atslēdzies un turpina,nepieslēgts pie sistēmas,elpot vēl pat vairākas diennaktis!
9.oktobris 2019, 12:08 Atbildēt
NNeesam tik bagāti
Vienkārši nevaram atļauties tādu greznību-uzturēt vēl vienus trīsdesmit gadus veselu tūkstoti lieku ministriju birokrātu,laikā,kad trūkst naudas ārstu,skolotāju un zinātnieku algām,eiropejiskām pensijām,uz ko mums sāk norādīt jau Eiropas Komisija un EDSO.
9.oktobris 2019, 12:19 Atbildēt
PPatsesmuarhīvs to Smieklīgi
Arhīvā man nav jāskatās,jo pats savām acīm esmu redzējis mammai līdzi staigājot pie ārstiem,uz poliklīniku un uz procedūrām Ķemeru vannas iestādē,gan rindu neesamību,gan nesalīdzināmi zemākās zāļu cenas! Gribēju pastāstīt pat konkrētāk,bet redakcijai tas nepatīk!
9.oktobris 2019, 13:47 Atbildēt
NNavjālasarhīvā to Smieklīgi
Pats esmu arhīvs! Pats savām acīm esmu visu to redzējis,staigājot lidzi mamai gan uz poliklīniku,gan pie privātiem ārstiem,gan uz balneoloģiskajām procedūrām Ķemeru vannu iestādē,kur protams,man visvairāk patika smilšu pulkstņi un 'masāža ar Šarko dušu!Nebija rindu,zāles,apmēram 150-200g.pudelē maksāja pat mazāk,nekā šodien-desmitkārt mazāks daudzums! Protams,es te domāju medikamentus,kas jau tolaik bija pieejami,ne jau antibiotikas un vitamīnu tabletes,kas Latvijā,dražeju veidā parādījās tikai piecdesmito gadu sākumā! Tāpat,kā spilgti zaļais (piecdesmitajos gados)penicilīns!Tādēļ smieklīgi man liekas maksāt par mikroskopisku,uzpirksteņa lieluma joda pudelīti šodien daudz vairāk!
9.oktobris 2019, 13:59 Atbildēt
aaha
Salīdzināji skaitāmos kauliņus ar datoru!
9.oktobris 2019, 20:58 Atbildēt
LLīmēt nevajag
Jāapvieno! Veselības ministriju ar Labklājības ministriju,Finanšu ministriju ar Ekonomikas ministriju! Bet Kultūras ministriju jāpievieno Izglītības un zinātnes ministrijai! Tāds ir pasaulē visizplatītākais ministriju apvienošanas variants! Laikam jau ne bez domāšanas!
9.oktobris 2019, 14:03 Atbildēt
MMehāniķis
Bail pieminēt populismu ar negatīvu tendenci.
9.oktobris 2019, 21:02 Atbildēt