Komentāri / Neesošo miljardu dalīšana
 

22 komentāri

RReplika
Lai sastādītu, piemēram, «piepildīto sapņu» budžetu, tam obligāti jāsastāv no divām daļām - izdevumiem un ieņēmumiem. Lai pilnībā pietiktu visiem izdevumiem, jāpalielina ieņēmumi. Tas taču ir ļoti vienkārši un labi saprotams. Valdība ir par jēlu, lai atņemtu naudu buržujiem, kuri iedzīvojušies bagātībā uz līdzcilvēku sviedru un asaru rēķina. Te vajadzētu aprakstīt nevis bezjēdzīgi ilgus tiesas procesus par neaprakstāmi milzīgas bagātības pārdali, bet gan to, kā bagātnieku nauda beidzot tek dota nabadziņiem, slimnieciņiem un bārenīšiem.
10.septembris 2019, 9:24 Atbildēt
RRama
Mani vēsturē mācija par 100 gadu atpakaļ notikušo naudas atņemšanu buržujiem un atdošanu nabadziņiem, cerams jūs ziniet kā tas beidzās....
10.septembris 2019, 9:48 Atbildēt
IInta
Atņem jau arī šur tur savādāk - paskaties kaut vai uz Zviedriju. Ar nodokliem to biš. Kam atdod - tas nu gan pašu zi\ņā lai paliek - ne jau visiem tāpēc tāpat līdzi ir jāmauj, kā te varneši sagribējuši, t.i.: to tā saukto "Ziemeļvalstu modeli". Derēja tā kā Baltijas jūras valstu modelis vairāk.
10.septembris 2019, 11:54 Atbildēt
SSecinājums
Nevis bagātnieku nauda vispār, bet no valsts līdzekļiem un ES fondiem izzagtā nauda visādu karteļu, otkatu un citu shēmu rezultātā
10.septembris 2019, 20:11 Atbildēt
SShadowVoice
Neeksistē nekāda mistiskā valsts nauda/valsts līdzekļi! Tā ir nodokļu maksātāju nauda! Tava un mana, mūsu kopējā nauda.
Tikai nedz kāpēc viens noziedznieku grupējums, kas sēž Jēkaba ielā, uzskata to mūsējo naudu par savējo.
Vai nav būtiska atšķirība?
10.septembris 2019, 21:35 Atbildēt
ttam Replika
Neesi mēģinājis paņemt rokās lāpstu un rakt vai nodarboties ar kādu normālu darbu, kur pienākumos neietilpst klaviatūras klabināšana un bezdomīgu komentāru rakstīšana?
11.septembris 2019, 1:04 Atbildēt
pphe
nabadzīgajiem, slimniekiem un bārenīšiem naudu var dot arī tādi, kas nav buržuji - tiesa gan nav saprotams, kāpēc visi slimnieki tiek uzskatīti par nabagiem? Tiešām prātu izkūkojuši un senili bijušie komunisti ir tik nabagi?
11.septembris 2019, 1:06 Atbildēt
ppar zagļu un žuliku partiju
11.septembris 2019, 1:10 Atbildēt
aatbilde
Re, kā! Izlasīju un pabrīnījos - man jau likās, ka viss sakārtojās caur to, ka pirmklasnieki, lai glābtu valsti, atteicās no pusdienām. Vai tad ar to nepietika. Bet Kariņš teica, ka viņš savā mūžā nav tik daudz naudas redzējis, neieskaitot to, ko labticīgi saziedoja bērni, kā tagad, pat Pioniera pārdošana paliek ēnā... Neko nesaprotu...
12.septembris 2019, 0:00 Atbildēt
eefb
Kas ir šis Skride!? Apaļš idiots vai tikai pamuļķis??
10.septembris 2019, 9:47 Atbildēt
SSecinājums
Abi...
10.septembris 2019, 20:11 Atbildēt
IInta
Krīzes prognoze pasaulē - nākamā gada pavasaris...
10.septembris 2019, 11:28 Atbildēt
IInta
Pie viena - par to pašu cietuma aktualitāti:
www.la.lv/cietums-nebus-kurorts
10.septembris 2019, 11:37 Atbildēt
IInta
Te ar par to pašu - tik tā toksiskā Doičbanka nav atklāti pieminēta, toties Lagarda tagad graud vairs ne vairs to "naudas saimnieku" IMF, bet gan ECB. Lai nu būtu, ka maldos un tikai:
www.tvnet.lv/6773687..-ko-gaidit-2020-gada
10.septembris 2019, 11:49 Atbildēt
lleo
Ir pamats domāt ,ka 2020.g. būs klasiskas recesijas ja ne krīzes gads. Vācijā septembra ek.barometrs rāda - mīnuss 10,5% , tur gada I pusē autoeksports bijis mīnuss 20,5 ,bet iekšējā pārdošana - -5% . ES arī klasiskas recesijas pazīmes ,bet viss tas skar Latvijas eksportu. Nāk visai grūts gads un , ja savlaicīgi nedomās kas jādara lai situāciju kontrolētu , bijušo uzvaru klaigas pārvērtīsies par muļķīgu lādēšanos un iekšējām problēmām .
10.septembris 2019, 12:03 Atbildēt
ppilnā
nu kā var nedalīt un nesolīt?Nekādu kompromisu! Nu un ja kādi tur paliks neārstēti vai skolā negājuši - JKP būs tikuši pie nacionālā simbola - cietuma! Un liela! Tad tur vieta būs ne tikai nacionāļiem, bet arī jaunajiem komunistiem (JKP) pilnā sastāvā
10.septembris 2019, 19:04 Atbildēt
UUzmundrinātājs
Normālā variantā cilvēks tērē tik, cik var atļauties, un mazliet atstāj rezervē. Kāpēc visa mūsu valdība nevar tāpat? Kāpēc noziedznieku "hotelim" jābūt pieczvaigžņu, kāpēc nevar ar vienu zvaigznīti? Vienkārši, minimālisma stilā, galvenais - lai ir tīrība un atbilstošas apsargāšanas iespējas. Vispār visa celtniecība ir ar uzpūstām cenām. Savukārt skolotājiem beidzot būtu jāmaksā normāli, un viņu apmaksas sistēmai arī jābūt taisnīgai, sākot jau ar pirmskolas skolotājiem. Beidzot vajag arī mediķiem pielikt trūkstošo. Tie ir tik veci solījumi, ka beidzot tos jāizpilda. Vienkārši jāpilda. Bez variantiem. Attiecībā uz pensionāriem - pensijas taču arī tiek apliktas ar nodokļiem, tātad to piegādei nevajadzētu vēl grābt no pensionāriem. Visu mūžu maksāti nodokļi, tagad nevarēs vairs ērti saņemt to, kas pienākas? Ja Bordāns atkāptos no sava 151 miljona tam "hotelim", tad jau varētu sākt pietikt kaut kam citam. Un vai bagātā Rīga ar savu budžetu nevar samaksāt par savu RS? Tik tiešām - VISAI LATVIJAS SABIEDRĪBAI nevajadzētu maksāt par RD... kļūdām, maigi izsakoties. Un te varbūt var izlīdzēties arī ar dažu mahiatoru bankas kontu konfiskāciju. Ātrāk vajadzētu visu izmeklēt. Vismaz lielos konsultantus un viņu "peļņu" pavētīt. Izķiņķelēto naudu vajadzētu kaut kā dabūt atpakaļ, nevis tikai noplātīt rokas, ka viss zaudēts...Domājiet, valdība, kār dabūt dienas gaismā tumsā pazudušo naudu!
10.septembris 2019, 21:15 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tev nu gan pūtra galvā! Par tiem 72 miljoniem, kurus sorosīti nez kāpēc pieskaitīja pie valsts parādiem, tika iepirkti jaunie tramvaji, un no Rīgas budžeta tie arī tiks apmaksāti. Pie tam, valdība tagad grib rīdziniekiem nozagt vēl 72 miljonus, lai itkā segtu RS parādus, kuri tāpat tiks nomaksāti no Rīgas budžeta.
10.septembris 2019, 23:08 Atbildēt
SShadowVoice
Tāpēc, ka piešķirot naudu skolotāju/policistu/mediķu algām - tie nelieši to naudu PAŠI NOTĒRĒS! Ko tad pārdalīs un "apsaimmiekos" politiķi/ierēdņi? Viniem būs no algas jāpārtiek, vai?
Ir taču jābūt pilnigam latvietim, lai ticētu, ka kāds laužās valdībā/amatā/parlamentā, lai daītu ko labu Latvijas, nevis savas kabatas labā.
Ak vai... Arī pie tā taču krievi vainīgi...
10.septembris 2019, 21:40 Atbildēt
AAntra
Nu nevajag stāstīt ka naudas nav,ir nauda un daudz,tikai prioritātes citas,armijas poligoni,pašu augšas alkatība,būvniecība ar karteļu darījumiem,tāpat arīdzan uzpūstās armijas tehnikas cenas.Tikai Tautiešu vajadzībām un labklājībai naudas nav kā vienmēr.
10.septembris 2019, 22:40 Atbildēt
MMantra
tak atslābsti kremļa boton - Latvijas armijai vajadzēja tērēt 5%, nevis minimālo 2% no IKP.
11.septembris 2019, 1:58 Atbildēt
VVectētiņš
Atslābstam visi un sakārtojam vienkāršākās lieta vispirms - bērniem skaitās bezmaksas medicīnā kurā vietā tā ir ????
11.septembris 2019, 20:16 Atbildēt