Komentāri / Slābanums un nekonsekvence
 

7 komentāri

RReplika
Domāju, ka raksts būs par zaļzemnieku milzīgajām neveiksmēm ne tikai Latvijā, bet arī tās ietekmīgākajā daļā - Rīgā. No viņiem vairs nekas nav atkarīgs. Pilnīgi nekas. Bija tāda apvienība ar ventspiliešu piekabinājumu un griguleni jevropā. Nu nav vairāk nekā...
10.jūlijs 2019, 9:20 Atbildēt
IIzbrīns
Vai tad Rīgā ZZS ir spēlējuši kādu lomu?
10.jūlijs 2019, 10:38 Atbildēt
MMjā
'Troņa spēles' RD spilgti ilustrē politiskās spēlītes Latvijas augstāka / zemāka līmeņa politikā.Zatlera partijas iedibinātais 'Olšteina sešinieks' atradis savu ceļu arī monolītajā Saskaņas partijā,KPV'LV un to pārslimoja arī Vienotība.Tas liek saprast,ka partiju bosu diktatūras uzstādījums- 'ES teicu,MĒS nolēmām' ir zaudējis savu dzīvotspēju.
Pašreizējais RD izpildījums parāda,ka lielie Ušakova ''gāzēji'' īsti pat nezin ko ar to ir ieguvuši,drīzāk,atrāda savu nespēju vienoties par opozīcijas virzītu mēra kandidātu te piesaucot B.Broku,te parādoties Zepam,te atstājot mēriju O.Burova pārziņā,lai varētu ar uzbudinošām runām(viss slikti) izcelties no RD tribīnes.
Pagaidām nekas neliecina,ka šāda ''politika'' LV varētu mainīties,kur savēlētie deputāti RD&Saimā nenodarbotos ar politikas/ saimnieciskās darbības veidošanu,bet laiku pavada strīdos,kašķos,apmelojumos,koruptīvu shēmu veidošanā ar deputāta mandātu kabatā.Tāpēc,kā kompromisa figūra tiek saskatīta prezidenta E.Levita personā,kura varētu šo destrukciju izlīdzināt.
10.jūlijs 2019, 11:00 Atbildēt
PPurčiks
domājams RD ārkārtas vēlēšanās ĻOTI LABAS IZREDZES krievu partijai,protams bez rosļakovičiem,barankām,makarikiem,rešetkiniem.
10.jūlijs 2019, 11:17 Atbildēt
BBet krievu cik ir tik ir
Bez tam tas elektorāts strauji noveco.
Jaunā Latvijas krievu paaudze vēlē Londonas pašvaldību
10.jūlijs 2019, 12:46 Atbildēt
MMjā
> Purčiks
Ārkārkārtas vēlēšanas ir liels 'krievu ruletes' pārbaudījums visām kandidējošām partijām.Opozīcija vadās no rezultātiem EP vēlēšanās,kas JV bija negaidīti veiksmīgas,tāpēc Ķirsis dūšīgi skandina,ka RD mēra ievēlēšana jāiet caur vēlēšanām,cits skats ir no 'četrinieka' un atsevišķo deputātu pozīcijām,kuri bez politiskās platformas paliek aiz borta.Pieņemu,ka labākais risinājums būtu O.Burovam atrast pareizos vārdus sava atbalsta saņemšanai,darbu turpinot līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām,vai arī, opozīcija vienojas par sava kandidāta virzīšanu,ja viņi negaida ,ka to atrisinās Pūce.
10.jūlijs 2019, 14:10 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
10.jūlijs 2019, 12:33 Atbildēt