Komentāri / Alkokariņš pret igauņiem
 

11 komentāri

PPrincips
Ar reņğēm kariņš nesanāca,ar šnabi varbūt sanāks.
20.jūnijs, 8:21 Atbildēt
EESMAIJA
Nupat šķiet, ka kariņš ir pamodies un ir kārs uz karu - ne tikai Igaunijai, bet arī savam ministram grasās pieteikt karu, kas šīs Saeimas laikā vienīgais ir spēris valstsvīra cienīgu soli. Kariņš nepamodās, kad Troikas partija bez iemesla sāka atbrīvot no darba ilggadīgus un zinošus cilvēkus, nepamodās, kad vara ar varu laužas iekšā, tur, kur neviens likums to neatļauj, nepamodās pat tad, kad vara caur kukuli, ( lietā liekot gan ne savu, bet nodokļu maksātāju naudu) nekautrējoties sāk atbrīvoties no amatpersonām, kas traucē ne to godīgo nolūku realizēšanu..., nepamodās, kad kāda partija, nez kam par godu, arī gatava pagrābt no tā paša katla miljonus un nez par ko uzdāvināt jūdiem, nepamodās, kad Linkaitis acīmsasakatāmi sāk pakalpot Meroni tālejošiem plāniem izlaupīt mūsu valsti, bet uzrāvās sēdus, kad, Nemiro dara to, kas ministram jādara un, ko sen vajadzēja darīt - beidzot pievērsties tautas interesēm.
Lai raksta autors piedod, ja ar savu komentāru būšu kaitējusi, un raksts pazudīs reizē ar manu komentāru, kā tas šad tad notiek.
20.jūnijs, 9:27 Atbildēt
AAinārs
Esi kvēla Lembergiste ,ka tik ļoti neieredzi Soro sistus.?
20.jūnijs, 17:20 Atbildēt
AAinaruham
A kas tu tāds? Sorosistu pedoboļševiks? 40 miljonus kontribūcijai Rietumu bankai sagādāji?
21.jūnijs, 7:27 Atbildēt
LLudis
Krautmanis kā parasti - kaut ko saka, bet nepasaka. Viss raksts vērsts vairāk uz Igaunijas, nevis Latvijas interešu aizstāvību
20.jūnijs, 12:10 Atbildēt
EEps
Nu un kā Kariņš aizstāv Latvijas intereses? Samazinot akcīzi cietīs budžets, bet necietīs alkohola magnātu peļņa. Kāds še sakars ar Latvijas interesēm? Vai alkohola magnātu peļņas dēļ ir jānolaižas tik zemu kā to izdarīja Kariņš?
20.jūnijs, 19:28 Atbildēt
PPārāk šaurs redzesloks
Ja mēs samazinam ,tad kā tas izskatās pret Lietuvu ?
20.jūnijs, 16:13 Atbildēt
uups
Būtu labi, ja pret Lietuvu OIKariņš būtu tik pat principiāls un samazinātu degvielas akcīzi, bet te laikam OIKariņam kukuļus neviens nemaksā.
20.jūnijs, 16:40 Atbildēt
lleiši
dzen pašbrūvēto,viņiem liels p#ui
21.jūnijs, 15:33 Atbildēt
ZZigis L
No Krautmaņa tapat neko pzitīvu nedzirdēsiet..
21.jūnijs, 10:53 Atbildēt
ŽŽigulim
Tad lasies uz Krievijas medijiem.Tur slavina Putinu. Daudz pozitīva.
21.jūnijs, 22:51 Atbildēt