Komentāri / Juris Jurašs – likumpārkāpējs vai trauksmes cēlējs?
 

15 komentāri

RRaimonds
Juris Jurašs ... tāpat kā tā visa viņa partija JKP ir afērists un blēdis...
Visai tai JKP bandai ir jānoliek deputātu mandāti... par cilvēku apzinātu muļķošanu un apkrāpšanu ...
(bet runājot par Strīķi .. mans individuālais viedoklis - viņa ir jāpārbauda pie psihiatra).
6.marts, 12:01 Atbildēt
EEzis UK
No malas tā interesanti vērot kā Temīda nestrādā Latvijā. ASV atzīstas MB par kukuļošanu,bet LV nekas arRS darbiniekiem nenotiek,viss OK.Apcietina ar 0.5 bagažniekā,bet nekas jau gadiem nenotiek,viss ir kārtībā un nevienu netiesā.Bet par "valsts noslēpuma"izpaušanu pē cik gadiem,kad nekas nav ķerts ,noķerts un tiesāts!!! Nonsens arī ES tiesas lēmums par banķieri ,viss kārtībā un visi joprojām "strādā"! Apbrīnojama nekonsekvence,šeit to kvalificētu pavisam savādāk un tik daudzi krēsli paliktu tukši.
10.marts, 11:28 Atbildēt
EESMAIJA
Loģika saka, ka nekāds kukulis tādam Jurašam nevar būt piedāvāts. Un noteikti arī nav! Galu galā - par ko tad? Par to, kas nav viņa spēkos izdarīt? Jurašs ir caur un cauri afērists. ŠAJĀ GADĪJUMĀ izdomātais kukulis tika pasviests cilvēkiem , lai kārtējo reizi visus paķertu uz āķa - re, kas par vīru ir Jurašs! Pat par miljonu nav nopērkams!!!!
Bet kā tad bija ar notikumiem nesenā pagātnē...? Kādēļ tie apklusuši? Cik atceros tur nebija miljoni, bet daži simti tūkstoši, kas mīklainā veidā iekrita Juraša kontā no KNB uzmanības lokā nokļuvuša uzņēmēja. Tad Jurašs kā zutis izlocījās ar meliem un viss apklusa.
Lai kā tur bijis pagātnē, bet ja tagad šī blēžu partija sāks iespaidot tiesu un prokuratūru... tad kur tālāk var iet? Kariņam atliktu likvidēt visas tiesas, izmeklēšanas iestādes, prokuratūras , naudas būs pārpārēm un pietiks visam kam , un to vietā izveidot TROIKU - JURAŠS, STRĪĶE un vēl kādu no tā bara, kas tagad nogruntējušies Saeimā no KNAB atlaistajiem nederīgajiem kadriem. Pārējos noalgot par soda izpildītājiem , kuru atšaut, kuru pakārt, kuru slīcināt...
6.marts, 12:58 Atbildēt
AAndris
Kā tā var sanākt? Galveno potenciālo žuliku vajātāju pašu vajā.
6.marts, 16:57 Atbildēt
IInta
Pat ar "nulles deklaraaciju" nekas nesanaaca.. Vai gan kaads nopietni par kaut ko ir notiesaats Latvijaa - kaut vai par zagshanu, kaut va par banku iztukshoshanu? Par siikaakiem garinjiem pat nemaz nerunaajot - kaarteejais IBD taatad, kur "tvaiku nolaist " jebshu sastarpeejos reekjinus nokaartot kaadiem, ja citaad dukas atklaatiibai nepietiek.....
6.marts, 13:39 Atbildēt
vvendetta
Tad jau pats Bordāns ir vēl lielāks "trauksmes cēlājs",nekā viņa karakalps Jurašs! Vēl valsts drošības struktūrām derētu papētīt vai Bordāna žālobu vēstules nav monākušas arī Eiropas tiesā,kas varēja ietekmēt tiesas lēmumu par labu smagos noziegumos apsūdzētā Rimšēviča lietā?
6.marts, 14:30 Atbildēt
vvoloģa
Nu redzēs. Faktiski gan Juris bija jāņem pie dziesmas par zagšanu, bet tad tur sāk figurēt arī viņa poģeļņica un, acīmredzot, ar Maigura čomiem īsti negribas lekties.
6.marts, 16:27 Atbildēt
SSolanīns
Pēc tā, parasti, šie nostučītie načaļņiki nokļūst Eiropadomē??? Tas būtu virzīts karjeras kāpums nodevējiem, kas ir pret latvju tautu?
6.marts, 19:51 Atbildēt
GGrāmatvede
Tā ir taisnība. Jurašs ir jāsoda par to, ka viņš Streļčenokam ziņoja par iespējamo kukuli, bet tas nelikās zinis un neko nedarīja kā vienmēr.
Jurašs šo faktu nopludināja presei.Un tas nav pieļaujams, jo fakts, ka Streļčenoks ir nekā nedarītājs un KNABA grāvējs, ir valsts noslēpums.
7.marts, 7:48 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Ārprāts, cik jūs, sorosīti, esat stūlbi!
7.marts, 23:08 Atbildēt
JJancis
Latvijā cīnīties par tiesiskumu ir bīstami. Jurašs peld starp haizivīm.
7.marts, 11:24 Atbildēt
kkā ta kā ta
bet, starp citu, Al Kaponi arī notiesāja tikai par nodokļiem, jo pamatīgos noziegumus īsti pierādīt nespēja, lai gan zināja visi.
10.marts, 9:58 Atbildēt
IIvo
Raimond 100 punkti tev :)pareizi runā! bet man jautājums kāpēc nevar komentēt citus jūsu amatniekus Māri?
7.marts, 22:05 Atbildēt
GGirts Laizans
To Juri vajadzetu izdupset!
8.marts, 14:55 Atbildēt
IINC
Tev taps vieglāk, ja dabūsi bēdubrāli?
13.marts, 19:21 Atbildēt