Komentāri / Linkaits un Kaimiņš Meroni pavadā
 

23 komentāri

SSelekts
Ko te mocās. Visus nahuj.Tauta ir bezpartejiska un tai ir nepieciešami bezpartejiski un bezdiktatoriski vadoņi.
7.februāris 2019, 9:22 Atbildēt
ttiesiskums
Bezkompromisu tiesiskums ir atkal banāni uz ausīm
7.februāris 2019, 9:33 Atbildēt
TTālis
Aivariņš uzdeva uzrakstīt!
7.februāris 2019, 9:43 Atbildēt
SSidlu
Nezinu, kā ar ostām, bet skaidri redzams, ka ir citas nozares, kur valsts tikai ''slauc'', bet naudu negrib ieguldīt. Nu kaut vai ceļi. Tagad vēl radio un televīzija. Medicīna arī tiek vairāk slaukta ar līdzmaksājumiem, energo apgāde ar OIK un sadales tīkliem. Tagad vēl gāzes piegāde. Ja būtu reāla starpība starp valsts un privāto, tad varētu pateikt, kā lābāk, bet tagad ir tikai sliktāk un vēl varbūt vēl.sliktāk.
7.februāris 2019, 11:26 Atbildēt
oopis no laukiem
Skaidrs,ka ostu kārtību nedrīkst mainīt,jo nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut,ka ostas tiek kotētas spekulantu fondu biržās un kļūst par starptautisko spekulantu bezstrādes peļņas objektu! Latvijas problēma ir tā,ka globālas privatizācijas rezultātā tikpat kā pilnīgi ir iznīcināts VALSTISKAIS sektors,kurš sniegtu dažādus pakalpojumus par pieņemamām cenām. Piemēram,medicīnā valsts slimnīca nodrošinātu medicīnisko pakalpojumu par pieņemamām cenām bez liekām ekstrām. Savukārt privātā slimnīca sniegtu tādas pašas kvalitātes pakalpojumus,bet ar visām ekstrām - tā varētu būt vienvietīga palāta ar televizoru,interneta pieslēgumu,ledusskapi un citām ekstrām,par ko ,protams,būtu papildus jāpiemaksā. Pacientam būtu iespēja izvēlēties to slimnīcu,kas viņam pa kabatai. Tāpēc ir jāatjauno valstisko sektoru,kā pakalpojumu cenu stabilizatoru,kas pretotos privātajai alkatībai pakalpojuma cenu nemitīgi kāpināt.
Tā būs ļoti veselīga konkurence,kur abām pusēm būs jārēķinās vienai ar otru - nebūs tas vairs privātais tikai monopols,tā tas ir šobrīd.
7.februāris 2019, 12:21 Atbildēt
OObet
Tikai bezpartejiskajiem nav problēmu."Veiksmes stāsts".
7.februāris 2019, 13:46 Atbildēt
RRīdzinieks
Vismaz Rīgas brīvosta visu peļņu savāc un sakās ieguldām attīstībā. Valsts saņem tikvien, kā ostinieku maksāto akcīzes nodokli, paši zināt, par ko.
7.februāris 2019, 16:23 Atbildēt
ZZane L
Krautmanis savā rakstā jau atkal, būdams Lemberga pakalpiņš, visur redz Meironi...
7.februāris 2019, 18:12 Atbildēt
BBize
Atkal NRA atvēris savu kārtējo samazgu mucu!
7.februāris 2019, 18:44 Atbildēt
LLatgalīts
Aivars un Rūdolfs ēd viens otru, kā žurkas krātiņā.
7.februāris 2019, 19:59 Atbildēt
DDžedajs
Kas tad īsti ir ar to Mironi?Viņš ir bieds visai Latvijai vai tikai Ventspilij?
7.februāris 2019, 22:21 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Visai Latvijai. Kad Lembergs atprasīs no valsts izsaimniekotos īpašumus, maksāsi tu.
9.februāris 2019, 19:59 Atbildēt
OObet
Aiz viņa stāv USA.
7.februāris 2019, 22:41 Atbildēt
ffakts
Raksta pēdējais teikums precīzi raksturo tā saturu!
Būs murgi un trilleri, oponentu dēmonizācija, briesmīgi meli un melība.
8.februāris 2019, 6:50 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Kur sorosīti, tur vienmēr ir murgi un trilleri, oponentu dēmonizācija, briesmīgi meli un melība.
9.februāris 2019, 20:00 Atbildēt
DDupsis
Krautmans --AIVAR PAVADAAAAAAAAAAAAAAAAAA
8.februāris 2019, 16:08 Atbildēt
JJancis
Es domāju, kāpēc Kautmans ir visu laiku ar tādu skābu ģīmi. Varbūt, viņš ar to grib pateikt, ka nemaz nav ļauns, bet ir nonācis finansiālās grūtībās un tāpēc viņam ir jākalpo savam saimniekam.
8.februāris 2019, 19:48 Atbildēt
kkabinets
akdies, klauniņa dibenlaižas
9.februāris 2019, 1:53 Atbildēt
kkabinets
klauniņš = mazais ventspils vīrelis, nra = žurnālistikas miskaste
9.februāris 2019, 1:55 Atbildēt
zzane
viens zvans uz balto namu un tads murloni pec stundas bus aiz restem muzigi ja jau vins grib visu nozagt. Vakar jau ieveda jaunus USA spekus.
9.februāris 2019, 6:11 Atbildēt
SSelekts
Meroni pavadā...Muldēšana. Meroni ir tikai saimnieka šestaks. Ar dolāriem bez vērtības tie izpērk visu pasauli. Kas nepieņem dolārus (?:))) ), tad tos apmaina pret eiro vai citāda veida "tugrikiem".
9.februāris 2019, 11:24 Atbildēt
EESMAIJA
,, šīs aprindas uzskata LATVIJAS sabiedrību par pilnīgiem idiotiem. .." Pēc visa, kas noticis ar Latviju pēdējos gandrīz 30 gados , cits vērtējums nemaz nevar būt. Jāsaka, ka sabiedrībai jau sen teikšana ir anulēta un sabiedrība lēni, bet pamazām ir pa tīro izskalota no spriešanas un domāšanas spējām, ievirzītas tādā gultnē, kur šīs lietas ir liekas un traucējošas . Un tas viss notiek ne jau nejauši. Es neatceros kurā gadā, bet tas nebija sen, kad statistika rādīja baisu ciparu cik bērnu neapmeklē skolu. Un internātskolu likvidēšana, kur bērni bija paēduši un mācījās tīrībā un siltumā... Tos droši pēc skolu likvidācijas var pieskaitīt tiem, kas skolu neapmeklēs. Bet tie drīz ies un balsos! Par ko? Liela daļa te jau parāda sasniegto apogeju , liekot viens otram nez ko sūkāt un laizīt. Tik vien viņiem tā saprāta ir Pēdējās vēlēšanas jau parādīja cik lielā mēroga idioti mēs galu galā esam. Ceļš, kā no tā tikt ārā, nav vēl iezīmēts. Es labprāt gribētu dzirdēt kādus priekšlikumus, kas šo ceļu sāktu bruģēt.
10.februāris 2019, 15:33 Atbildēt
JJānītis
Ventspils zudušo iespēju pilsēta kuru Lembergs(students-čekists 1975 g.) sen jau izlaupījis,bet pie jaunās valdības vismaz šitas murgs izbeigsies. Linkaitim Veiksmi!!!
12.februāris 2019, 22:38 Atbildēt