Komentāri / Bezkaunīgā blefa Jurašs
 

138 komentāri

SStaļina piekritējs Rimša
Var piekrist, ka Strīķe ar visu Jurašu ir tikai intrigantu un histēriķu pāris, bez tam ne visai gudri, bet tas, ka Dzintars ar Parādnieku bija, ir un būs maksātnespējas administratoru mafijas piesedzēji ir skaidrs pat mūsu mājas profesionālajam iemetējam Žoram, kas to dažreiz apspriež ar savu pārinieku Liepiņjanku. Tā kā man nav nekādu ilūziju un izvēles par ko vēlēt, tad urnā metīšu tukšu aploksni, lai nekādi nebūtu saistīts ar iepriekš minēto politkāņu ēzeļmafiju. I visa mīla, matj tvoju Krautmani!
19.septembris 2018, 7:44 Atbildēt
CCVK
Dumš tu esi ar tukšo aploksni, vai tad no 16 nevar atrast kaut kādus mazos, kam tāpat nespīd.
19.septembris 2018, 8:39 Atbildēt
PPrincips
"Nenobalsojums" būs plus Saskaņai.Vienkārša aritmētika.
19.septembris 2018, 8:58 Atbildēt
zzinošs
Tāpēc viņš to iesaka, jo ir "saskaņas trollis" !
22.septembris 2018, 18:29 Atbildēt
mmatj tvoju
Mest tukšu aploksni, protams būtu sava veida protesta forma, bet padumja izvēle.
19.septembris 2018, 10:02 Atbildēt
tto Rimša
tu esi melis un tava māte bija slikta sieviete.
19.septembris 2018, 10:24 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Un ne vārda par galveno - Rīgas Latviešu Biedrības likvidēšanu 1993. gada 18. februāra naktī!

Tukša muldēšana.
24.septembris 2018, 14:00 Atbildēt
EESMAIJA
Nesen lasīju, gan tikai virsrakstu, kas liecināja, ka kādu par nepatiesu ziņu fabricēšanu paņem ciet un notiesā, kā tad šie- kungs un kundze , kas laužas kļūt par pasaules nabu, pati apaugusi ar smirdīgu netīrības un aizdomu kārtu...var atļauties visu - apmelot, palaist kaitīgas baumas ...un nekas Par to ir jautājums.
19.septembris 2018, 7:44 Atbildēt
ttev butu
tik daudz kompromata pret vadošajiem likumsargiem un politiķiem, tu ar varetu neuztraukties ka tevi sauks pie atbildibas, viņi taču knabā strādāja, savāca materiālus pāri galvai, tikai lietas ierosināt nebija finansiāli izdevigi, izdevigāk ir šantažet
19.septembris 2018, 8:21 Atbildēt
EEsjūle
Kāpēc specdienestu darbinieki drīkst ar visu sazagto informāciju piedalīties partijās un startēt uz parlamentu , absurds ?
19.septembris 2018, 7:51 Atbildēt
IInta
:))
19.septembris 2018, 16:42 Atbildēt
vvoloģa
Nav jau viņi specdienestu dabinieki - atlaisti dēļ nespējas pildīt savus tiešos pienākumus. Es visu laiku brīnos par šiem diviem tipiem, draudziņi vicinās no tribīnes ar zagtiem dokumentiem, Saeima veido komisijas uz zagtu izmeklēšanas materiālu pamata, ģenerālprokurors sēž, asti iežmiedzis, kad viņam klaji brauc virsū, kas viņiem - Tramps ir onkulis, vai? Kad mūs ar Tevi, Jūle, atlaidīs ar pantu, mēs arī savāksim no darbagalda visu, kas turpmākajā dzīvē var noderēt? Nez vai izdosies - apsardze noliks ar purnu grīdā.
19.septembris 2018, 17:00 Atbildēt
eeesti pois
ūdensmetēji nīkst garažās
22.septembris 2018, 19:38 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: – Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports: (Smejas.) Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
19.septembris 2018, 7:53 Atbildēt
SStaļina piekritējs Rimša
to Esjūle. Es ieteiktu Jums daudz neuztraukties un neņemt par pilnu tās Strīķes ar visu Jurašu paziņojumus, ka viņiem ir baigā kompromitējošā informācija, kas it kā savākta viņu KNAB darbības laikā. Tā nav un būt nevar. Pirmkārt, viņi ir saistīti ar likumu par klasificētas informācijas nepublicēšanu. Pretējā gadījumā DP viņus tūlīt savāktu, Bez tam KNABā, Streļčenoka laikā, tā Strīķe sēdēja savā kabinetā KNAB ēkā, vīlēja nagus un dzēra kafiju ar Rīgas Melno Balzāmu, jo OIKlandes Izmirāta politmafijas intrigu rezultātā Streļčenoks viņu neitralizēja. Cēloņus šeit neanalizēsim. Tagad Strīķe to izmanto, tēlo cietēju un brīžiem izliekas par Māti Terēzi. Viņi abi, Strīķe ar visu Jurašu tikai tēlo, ka nu viņiem ir baigais kompromats par visiem un visu, bet patiesība tīrākais blefs. Īstā kompromata viņiem nav un būt nevar, ja būtu, tad abi jau būtu centralkas izolatorā. Līdzīgi , savulaik muldēja, " krutais džeks Andri Staris" (pēc Viktora Avotiņa) , bijušais Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs. Vot tā, matj tvoju , infuzorijas! Andra Stara dotais vērtējums, lielākajai daļai LV elektorāta. Te gan var piekrist.
19.septembris 2018, 8:06 Atbildēt
TTraktors
Kādreiz būdams labs žurnālists, tagad nobraucis zemāk par grīdu, pildīdams pasūtījumus, no kuriem daudzi atsakās.Palicis par īstu pļūtmani.
19.septembris 2018, 8:16 Atbildēt
iirbulis
"traktors", "lokomatīve" utt. atgādina "spēcīgo vareno strādnieku impēriju". IMPĒRIJU pēc kuras Tu laikam esi noilgojies.
22.septembris 2018, 18:36 Atbildēt
jjurašam
visa dzīve balstās uz blefu, tā viš meloja kamer knābā strādāja, tā viš melo tagad politikā būdams, nekas jau nav mainijies, tikai kā politiķis jau par saviem meliem vairs neatbild.
19.septembris 2018, 8:18 Atbildēt
PPolitologs
Protams, Jurašs nav nekāds zelta gabaliņš ar spīdošu auru, taču šajā rakstā spilgti laužas ārā avīzes saimnieka sāpe par 12 gadus ilgo viņa tieāšanu, kurā piedalījies arī prokurors Jurašs.
19.septembris 2018, 8:36 Atbildēt
jjuraš
jau kā reiz visiem spēkiem bremzeja izmeklešanu, tad dokumentus izņēma, tad uz pieprasijumiem neatbildeja, tas tik no tribines viš skaisti meloja. vislabāk man patika vieta viņa melos par naudas kaudzem kabinetā uz kurām izmeklētāji klupuši, tikai izņemtajos materiālos tās naudas kaudzes neparādās, tātad vai nu naudas nebija un tā ir juraša fantāzija, vai ari izmekletāji naudu veikli piesavinājās.
19.septembris 2018, 9:05 Atbildēt
TTiesnesis
"Prokurors Jurašs" laikam ir jauns un spilgts mītisks tēls, kurš līdzīgi kā citi teiksmu varoņi (piemēram, Hercogs Zilbārdis vai Grāfs Drakula) izveidojies, izdomājumiem saplūstot ar vairākām reālām vēsturiskām personībām. Jūsu minētais prokurors ir Juris Juriss, bet JKP loceklis ir Juris Jurašs.
19.septembris 2018, 14:44 Atbildēt
ppilsonis
precīzs apraksts Juraša un Strīkes darba metodēm, kuras var skart jebkuru! neaizstāvu NA politikus, maksātnespējas adminus vai iepriekšējā komentārā piesaukto Lembergu, bet perspektīva ar apvienotajām iekšlietu un tieslietu ministrijām, kuru paklautibā darbosies mega represīvā apvienotā iestāde, rada nopietnas pārdomas....
19.septembris 2018, 9:01 Atbildēt
ssavādnieks
Bravo ! Būtībā,Māris noraksturojis situāciju,kura darbojas jau šodiem ar redzamākajiem paraugiem no Rimševiča,Kaimiņa,mākslinieka aizturēšanas,kur baidīšana ar ''saldo pārīti'' S&J parāda SISTĒMU kādā tā tiek producēta.Bet pieminēto kantoru apvienojums varbūt ir labākais no šīs partijas ierosinājumiem,atkritīs dienestiem uzmanīt vienam otru informācijas noplūdē un operatīvāk būs iespējams realizēt pasākumus (pašreizējais SAB+DP+KNAB modelis savulaik' darbojās Hitleriskajā Vācijā ,kuru pēc kara atzina kā nepareizu,jo visi dienesti nodarbojās vien ar otra uzmanīšanu,izsekošanu un nomelnošanu Fīrera priekšā).
19.septembris 2018, 9:33 Atbildēt
mmasols
Bezkaunīgā puzinieka vēl bezkaunīgākā bezsugas kranča pavisam bezkaunīgs rējiens bezkaunīgi apgrauzta kaula pelnīšanai. _aukas tādi, būtu pie tā kaut cīpsliņu pasūkāšanai atstājuši ...
19.septembris 2018, 9:40 Atbildēt
ggf gf
Cik izmaksāja ''viedokļa raksts''?
19.septembris 2018, 10:03 Atbildēt
kkremliniem
Cik izmaksāja Juraša vingrošana tribīnē ar neeksistējošiem "pierādījumiem"?
19.septembris 2018, 12:07 Atbildēt
sskaudīgais
He,he...labs jautājums,jo kaut vai kliķšķis uz klaviatūras tiek maksāts no mūsu (valsts) naudas.
19.septembris 2018, 12:50 Atbildēt
DDžī džī
Pēc savas pērkamības nav jāspriež par visiem pārējiem.
23.septembris 2018, 0:27 Atbildēt
MMents
Vai Strīķes un Juraša laikā no KNAB nenozaga lielu naudas daudzumu ?
19.septembris 2018, 11:11 Atbildēt
nnozaga un
Ne reizi vien.
19.septembris 2018, 12:07 Atbildēt
VVēlētājs
Jo vairāk Lemberga kranči rej uz Jurašu un Strīķi, jo man lielāka vēlēšanās balsot par JKP.
19.septembris 2018, 12:33 Atbildēt
ppadoms
Kas tev kvekšķīt to liedz? Potapova un Zirgu Jurašs vēl nav tev samaksājuši? Esi uzmanīgs, ņem naudiņu pa priekšu savādāk Jurašiņs piemānīs tāpat kā piemānīja visus ar "pierādījumiem" par Dzintaru.
19.septembris 2018, 15:22 Atbildēt
mmarim krautmanim
komunistu lakstigala,pievaldi muti! NA ir kangaru klikje ar murnieci,paradnieku /tekuli/ un dzintarinju. Vinji ir politiskaas prostitutas,kas draudzejas ar ushakova bandu aiz nacionala piesega. Ipashi murniece,kas skraida uz Zilupi pie Zilupes meera viesoties,ko tu par to nerunaa. Jurashs,Striikje tagad ir vislielakie noziedznieki? Kur ir lembergs,kapec par sho personu tu nedziedi "himnu".Bail darbu pazaudeet? Nelien ne savaa darzaa,ja nezini patiesibu,kursh kuru pavelk. 27.gadus ir latvieshu nodeveji baalelinji vilkushi tautu uz bezdibeni,a Krautmanis tagad atrada vainigos? Pilnigs nonsenss!
19.septembris 2018, 12:45 Atbildēt
nnu Jurashs ar Striikji
noteikti nav tie lielaaki Latvijas ienaidnieki,ka shlesers,godmanis,ameriks,lembergs! kapec krautmanit par tiem visiem zhurnslistiem mutes ciet? bailes,no kaa bailes? No valdoshas komunistu mfijas,kas izlaupija valsti un izdzina ekonomiskaja trimdaa 500 000 cilveku? Varbut var krautmanis apskaidrot,ka notika tas,ka tagad ar valdoshas saeimas "sveetibu" joprojam nav nopublicets chekas maisu saturs? Un tadas komunistu feisenes kaa Barcha vel joprojam sakodusi protezes cieshi jo cieshi iesmej Delfos par jaunajam partijam,kaismigi stastot cik zzs daudz ir "stardajushi" tautas labaa?!
19.septembris 2018, 12:49 Atbildēt
vvai tāpēc
ka Zatlera, Dombrovska un Pabrika sugasbrāļi ir Latvijas ienaidnieki, pēc Juraša un Strīķes neraud karātavas? Čekas maisi nav publicēti, tāpēc, ka tos fanātiski sargāja Vienotība/SC.
20.septembris 2018, 18:26 Atbildēt
AAivars
Skat."Anda Līce: Rokas nomazgājāt? Politika bez ideāliem bus netīra".Latvijas Avīze,2018.gada 19.septembris. Bet tieši pieredzējušie,netīrie politiķi jau ir tie,kas šos ideālistus pataisīja par popūlistiem!
19.septembris 2018, 13:06 Atbildēt
LLatviete
Mana izvēle šoreiz Bordāna partijai, jo Visu Latvijai necīnījās par Rīgu un adeva svešajiem. Šoreiz būs tā, un nekādi raksti te mani nevar iespaidot.
19.septembris 2018, 14:00 Atbildēt
kkrievietei
Ko tad atvilkies šeit?
19.septembris 2018, 17:34 Atbildēt
SStaļina piekritējs Rimša
to daži komentētāji. Vēlējot par kādu no 16 ēzeļu praidiem, tu vari uztrāpīt uz sīkpartiju, kas nepārvar tos 5% un tad tavu balsi iekļauj proporcionalitātes skaitļojumā un pievieno kādam no 5% pārvarējušo ēzeļu praidiem. Ja vēlē ar tukšu aploksni, tad ar tavu balsi nu nekādi vairs nevar manipulēt, bet palielina novēlējušo skaitu. Ja tā darītu masveidā, tad tas samazina visādu idiotisku ēzeļu pārstāvniecības procentu tajā Jēkabielas Ēzeļnīca. Sīkums, bet patīkams. Vismaz kaut kāds protests pret šito zaglīgo ēzeļu politmafiju. Aicinu arī citus šādi paust savu protestu par Latvijas novešanu OIKlandes Izmirāta statusā.
19.septembris 2018, 14:44 Atbildēt
RRicis
Man pie kājas visi saeimas meļi un arī tie kas pie tiem krēsliem laužas
...dzīvot vajag tikai sev un tikai par sevi domāt un gādāt,tur manas domas ar šiem cūkām kas rij no valsts siles,sakrīt...uz vēlēšanām pašaprotams uzspļaut slaidā lokā...televizors šito meļu dēļ dabūja izvākties no mājas lai nemaitā nervus un galvu....vēl tik no ziņu lasīšanas netā jātiek vaļā un dzīve būs rožaina--)))))
19.septembris 2018, 15:03 Atbildēt