Komentāri / Bišķiņ dabūs pa seju
 

19 komentāri

PPaps
Krautmanis: Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports – (Smejas.): Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
15.decembris 2016, 8:13 Atbildēt
GGAZ53
2x12 gadus ZZS rullē.Augusts tik smīn.Kad pašiem silē kaut kas jaieliek,tad izrādās tikai maisīt māk.
15.decembris 2016, 9:56 Atbildēt
IIncanti
A, kur tos indeksus var redzēt? Izmeklējos, bet neatradu. Kāds nevar pateikt?
15.decembris 2016, 10:57 Atbildēt
VValdnieks
Tas ir valsts noslepums un reņģedajiem tas nav jazina ! Demokratija !
15.decembris 2016, 14:17 Atbildēt
LLg
Ir tāda ticība - nebūt patērētājsabiedrībai.
15.decembris 2016, 12:11 Atbildēt
uultimāts partijām
Ir pienācis pēdējais laiks, Latvijas partiju korumpētajai varas elitei izvirzīt ultimātu - mēs turpmāk balsosim par to partiju,kura ieviesīs progresīvo ienākuma nodokli un strauji pacels ar nodokļiem neapliekamo minimumu. Progresīvā ienākuma nodokļa ieviešana dod iespēju strauji pacelt ar nodokļiem neapliekamo minimumu,jo tas ir vienots komplekts,jeb kā šodien mīl teikt - divi vienā!
Neapliekamā minimuma strauja pacelšana strauji samazinās to cilvēku skaitu,kas dzīvo uz pabalstiem un tādējādi atslogos valdības budžetu,bet progresīvais ienākuma nodoklis palielinās budžeta ieņēmumus. Latvijas valsts būs tikai ieguvēja. Un,ja runājam godīgi,tad tas ir glābšanas riņķis arī mirstošajai vienotībai (protams,tikai bez Āboltiņas)! Partijas,ieņemiet starta pozīcijas un .....skrējiens var sākties! Lai labi veicas!!!
15.decembris 2016, 13:12 Atbildēt
MMadris
Es katrās vēlēšanās skatījos, kura partija solīja sakārtot nodokļu iekasēšanu t.i. ieviest progresīvo nodokli, un ticiet bija tādas partijas, bet rezultātā vienmēr atradāmies pie sasistas siles.
15.decembris 2016, 15:19 Atbildēt
vvispār
Savulaik jau aprēķināja, ka lai no progresīvā nodokļa būtu kāda jēga, tas jāsāk likt kādām 700 eiro algām.
15.decembris 2016, 17:47 Atbildēt
aaka saka
Tā bija parodija, lai neko nedarītu.
15.decembris 2016, 17:58 Atbildēt
n
Tā nebija perodija, bet reāls aprēķins. Uzliekot progresīvo tikai reāli lieliem ienākumiem izdotos iekasēt smieklīgi mazas summas ar kurām nekādi nepietikti lai strauji celtu ar nodokļiem neapliekamo minimumu. To labi var redzēt ar to pašu solitdaritātes ndokli- kādi no tā ir ieņēmumi?
16.decembris 2016, 7:09 Atbildēt
oopis no laukiem
Dīvaini gan - visā Pasaulē progresīvais ienākuma nodoklis strādā,bet Latvijā ne?! Bet tu pats ,to īsti neapjēgdams,nejauši pateici īsto patiesību - "izdotos iekasēt smieklīgi mazas summas" !!! Ja summas SMIEKLĪGI mazas,tad kāpēc tik izmisīga pretdarbība par smieklīgi mazām summām?
Attiecībā uz neapliekamā minimuma strauju celšanu,tavs viedoklis atkal neiztur kritiku,jo paceļot neapliekamā nodokļa likmes griestus,šie cilvēki paši sevi spēs uzturēt un neprasīs pabalstus no valdības,tādējādi atbrīvojot valdības budžetu no liekiem tēriņiem, piešķirot pabalstus ar nodokli aplaupītajiem. Tev,draudziņ, ir nopietnas loģiskās domāšanas problēmas!
16.decembris 2016, 11:56 Atbildēt
n
Loģiskās domāšanas problēmas ir tieši tev! Smieklīgi mazas summas tās būtu budžetam, bet ievērojamas tiem kam tās būtu jāmaksā, Savukārt ievērojami paceļot neapliekamo ienākumu un atbrīvojot valdības budžetu no liekiem tēriņiem, piešķirot pabalstus, tas vienlaikus tiks atbrīvots arī no šo cilvēku samaksātajiem nodokļiem, kas ir krietni vien lielāka summa.
18.decembris 2016, 13:24 Atbildēt
ppicador
Tur nav ko runāt, jāsauc atpakaļ Šķēle, Šlesers, lai saved kārtībā valsti !
15.decembris 2016, 14:09 Atbildēt
oopis no laukiem
Piekrītu OECD,ka nodokļu sistēmu fundamentāli jāmaina. Tātad,pirmkārt:
1. strauji jāceļ ar nodokli neapliekamo minimumu,nekavējoši ieviešot progresīvo ienākuma nodokli pēc maksātspējas,pēc ES standartiem,
2. jāpārtrauc dalīt sociālo maksājumu starp darba devēju un darba ņēmēju,darba devējam līdzšinējo maksājumu par darba ņēmēju izmaksājot darba ņēmējam pie algas,
3. jālikvidē PVN sistēmu, aizstājot to ar apgrozījuma nodokli,ar kuru iespējams regulēt apgrozījuma intensitāti,
4.jāatjauno nacionālo valūtu ar brīvu tirgus kursu,kas kontrolētu un regulētu importa/eksporta attiecības,
5.jāatbrīvo elektroenerģijas tirgu no mākslīgi uzkrautajiem nodokļiem, maksājumiem un visa veida apgrūtinājumiem,
6. jāatjauno valsts komercbanku un aptieku tīklu.
Tie ir svarīgākie pasākumi ,kurus jāievieš nekavējoši!
15.decembris 2016, 14:31 Atbildēt
uurā
Viens prātīgs cilvēks,pilnīgi piekrītu.
16.decembris 2016, 2:37 Atbildēt
ggalīgi garām
1. Nekas nesanāk, jo otrā daāla nesedz pirmo.
2. Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums, jo jebkurā gadījumā tās ir darba devēja izmaksas.
3. Ja ar to domāts tas, kas uzrakstīts, tad ekselī fantastisks pieaugums budžetā, bet realitātē pilnīga polārlapsa, jo nodoklis pilnā apmērā jāmaksā katrā īpašnieka maiņas gadījumā.
16.decembris 2016, 7:17 Atbildēt
oopis no laukiem
1Kāpēc citām ES un Pasaules valstīm sedz,bet Latvijai nesedz?
2.Ja darba devējs savu maksājumu daļu izmaksā darbiniekam pie algas,tad pazūd ēnu ekonomika un aplokšņu algas,jo darba devējam zūd motivācija krāpties un slēpt algas patieso lielumu.
3.21 % PVN darbojas Lafēra līknes,nodokļu ieņēmumu krītošajā līknes daļā un tāpēc turpinot nodokļu celšanu tiek iznīcināta ražošana Latvijā!
16.decembris 2016, 10:10 Atbildēt
ggalīgi garām
1. Tāpēc, ka Latvijā ir ļoti daudz mazu algu un ļoti maz lielo. Vari paskatīties cik iekasē no tā paša solitdaritātes nodokļa, kurš pēc būtības arī ir progresīvais nodoklis.
2, Nekas nekur nepazūd, jo darba devējam nav nekādas starpības vai darbinieka alga uz papīra ir 500 eiro un viņam jāpiemaksā vēl 300 eiro nodokļos, vai arī tā alga uz papīra jau ir 800 un visus nodokļus atrēķina no tās.
3, Tieši apgrozījuma nodokļa iekasēšana arī būtu nodokļa celšana turklāt fantastiskā līmenī, jo tas tiktu iekasēts katrā posmā- zemnieks pārdeva graudus nodoklis par visu summu, dzirnavnieks pārdeva miltus nodoklis par visu summu, maiznieks pārdeva maizi nodoklis par visu summu, veikals pārdeva maizi nodoklis par visu summu.
18.decembris 2016, 13:15 Atbildēt
PPapa
Krautmanis: Bet, vai 5 eiro variet aizdot ?.....šausmīgi sāp galva (apķēris to ar rokām lēni šūpojās uz priekšu-atpakaļ)
Sports - (rakņādamies pa kabatām.) : te kaut kur bija..
15.decembris 2016, 16:40 Atbildēt