Komentāri / Mizgrauži World Expo 2015 ozolā
 

10 komentāri

pplebejs
Izstādē jāpiedalās un sagrauztajos ozola zaros jāiekarina uzraksts, ka esam sasnieguši tādu līmeni - protam zagt miljonus un nevienu par to nesoda.
26.janvāris 2015, 8:32 Atbildēt
ffox
Pirms pie varas nonāca Vienotība ( Jaunais laiks ) , Latvijā lielākie skandāli bija par sagriezto zviedru kuģi-lūzni, samaksāts miljons un Latvenergo 3 miljoni. Tagad Dombrovska un & aizņemtie miljardi tiek tērēti uz nebēdu un protams arī shēmoti un izzagti. Pad Dombrovska miljona ,,krīts,, ieshēmots kādā tur 3. A, B, vai C portfelī, Straujumas ģimenes (dēls) mahinācijas, Vairas Vīķes meitas 3 A4 formāta lapeles par vairākiem tūkstošiem, kurš tās ūdens sienas Jūmalā būvēja un gatavijās ,,zelta,, virtuvē ar pavārmākslu nodarboties- šķiet Zatleru ģimene, Āboltiņas ģimenes ,,bizness,, , Zaķa veiklība un apķērība.....................vai tas nav ārprāts ?
26.janvāris 2015, 9:16 Atbildēt
IIbio
Šī nu bija tieši reize, kad jāpiedalās. Vis laukums apkārt paviljonam jāapsēj ar latvāņiem.
26.janvāris 2015, 9:48 Atbildēt
??
Kas zināms par Ekonomikas ministrijas bijušā valsts sekretāra vietnieka Andra Liepiņa lomu šajā lietā? Vai tad nu viņš būtu palicis malā, vai?
26.janvāris 2015, 9:53 Atbildēt
PPūce
Latvija ir apmaldījusies trīs ozolos - ozolveidīgajā paviljonā, LIAA Ozolā un Reizniecē - Ozolā.
26.janvāris 2015, 10:25 Atbildēt
ssavādais
Palasot,paskatoties,paklausoties jebkuru LV ziņu sniedzēju ir tikai viena veida informācija par zagšanu,apčakarēšanu,shēmošanu un slikto valdību ,bet ja gribi no visa tā ditancēties,tad kā ieiešanu dušā ar saldā ēdiena baudu, paver kultūras vai sporta sadaļu,izbaudot mūsu akadēmisko mākslinieku un sportistu panākumus pasaulē,atgūstot pašvērtējumu un pašcieņu saukties par Latvieti.Jā, tik zems ir valdošo politiķu/ierēdņu reitings,kurus pavada nepārtraukti skandāli ap/par naudu,komplektā ar mazspēju veikt savus tiešos pienākumus
26.janvāris 2015, 10:36 Atbildēt
IIM
Darba te nav un nebūs. Visi finansiālie līdzekļi kas domāti darba darīšanai kā likums vispirms tiek izlaisti caur mizgraužu armiju, un pēc tā to finasiālo līdzekļu darba darīšanai pāri paliek tik cik melns aiz naga, tā ka nav vairs nekādas jēgas vispār kādu darba darīšanu uzsākt. Kā saka, tikai ierindas gadījums un nekā jauna.
26.janvāris 2015, 11:27 Atbildēt
oopis noo laukiem
Līdz ar nacionālās valūtas - lata likvidāciju ozols vairs nevar būt Latvijas simbols. Padomju laikā ievazātais Sosnovkas Latvānis gan varētu godam aizņemt ozola vietu simbolu konkursā,tātad koncepciju jāpārstrādā atbilstoši jaunajam simbolam vai no tās jāatsakās pilnībā.
Lai veicas jaunajai ekonomikas ministrei cīņā ar "mizgraužiem"!
26.janvāris 2015, 13:27 Atbildēt
uuzņēmēja
Kur tad vairāk kā gadu bijāt ar savām idejām ! Ātri gan valdība strādā.Kā mainās valdība, tā mainās plāni.At vainojiet,bet mēs uzņēmēji nespējam jums izskriet līdz! Jākrāmē koferis un jābrauc prom.
26.janvāris 2015, 13:30 Atbildēt
JJAJA
Ja jau Antāne, kas ņēmusi kukuļus, tiek atzīta par bezvainīgu, tad šajā gadījumā vispār neko ne sodīs, ne izmeklēs, ne tiesās.
26.janvāris 2015, 15:49 Atbildēt