Komentāri / Dienas neDienas
 

34 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

JJānis
Amen
13.oktobris 2009, 11:39 Atbildēt
ppaija
Pretīgi un zemiski tā priecaties par citu nelaimi. Tiešām latvietis latvietim Cerat,ka jūs tagad būsiet Patiesības ministrs? Par viedokļu dažadību neko neesiet dzirdējis? Ja jau veliet citiem izputesanu,ceru,ka jūsu Lembergs būs cietumā un pasi arī bankrotēsiet. Jūs būtu tie valdības slavinataji ? Nepārcenšaties
13.oktobris 2009, 11:51 Atbildēt
KKurmītis
Ou, “pretīgi un zemiski” ??
Diez kāpēc gan ? Lūgtu pamatot savu viedokli, nevis tipiski Dienas iedibinātajā miskastes stilā mētāties ar lamām … :)

No savas puses piebildīšu, ka pretīgi – tas manuprāt bija, kad Dienas žurnālistes jaunā Valsts Prezidenta pirmajā preses konferencē centās valsts pirmo amatpersonu starptautiskās preses klātbūtnē publiski noliet ar dubļiem un sarkanas palikdamas izbrēca savu “viedokli”, mēdījās, rādīja šķībās acis ķīniešu korespondentam un tamlīdzīgi ņirgājās …
Savukārt zemiski bija, kad Diena pataisīja savu žurnālisti par prostitūtu un sūtīja to pārgulēt jeb vismaz izprovocēt uz pārgulēšanu ar tai netīkamas partijas politiķi …

Es varētu turpināt. Lai nu kā, bet zemiskuma, pretīguma, cinisma, melu, liekulības un dubulto standartu Dienas rīcībā un sludinātajos “principos” nekad nav trūcis.

Kas attiecas uz mani peronīgi, es tās vecajai komandai vēlu bankrotēšanu kaut vai tā vienkāršā iemesla dēļ, ka Diena ir VIENĪGAIS medijs, kurš ciniski un nekaunīgi ir atļāvies vairākkārtīgi labot un dzēst manus komentus un arī vispār mani nobanot (arī šobrīd, starp citu)… tā saucas “cenzūra” meitiņ … un lai nu kam, bet “atklātības” un “vārda brīvības” liekulīgajam trubadūram jau nu gan ar to nevajadzētu nodarboties … ja vien tas TIEŠĀM IR “atklātības” un “vārda brīvības” aizstāvis.

Tā ka šo ļautiņu morālais bankrots ir tikai pašu nopelnītā alga par savu liekulību … un es tikai varu priecāties, ka šie meļi turpmāk melos kaut kur citur, nevis vienā no lielākajiem valsts laikrakstiem … :)))
13.oktobris 2009, 12:11 Atbildēt
HHūte
Malacis Kurmīt. Šādi strādājot vēl pielikšu tev pie stipendijas. Norej kārtīgi tos, kuri atļaujas pret mani presē muti brūķēt. Galu galā nafig viedokļu daudzveidība, ja šie viedokļi man neieziepēti nelien d**ā.
13.oktobris 2009, 12:18 Atbildēt
HHūte P.S.
Tik viens neliels ieteikums - ķengājies vairāk un jēlāk. Mūsu viedokļi ir pārāk švaki argumentēti, tādēļ tos vajag attiecīgi "pastiprināt".
13.oktobris 2009, 12:21 Atbildēt
KKurmītis
Lieliska tipiskā Dienas viedokļa ilustrācija.
Ikvienam, kurš atļaujas nepiekrist sorozītu viedoklim un paust SAVU viedokli (kā tur bija ar to “viedokļu daudzveidību” ?? … :) ), uzreiz tiek piedēvēta “neieziepētā d**ā līšana” … :)))
Tu laikam pārstāvi tos “godīgos letiņus”, vai ne?
13.oktobris 2009, 12:26 Atbildēt
HHūte
Pareizi Kurmīt - tie ļaunie sorožīdi tak to vien dara kā mēģina liegt mums paust mūsu viedokli. Mēs tak to ar faktiem varam pierādīt vai ne? Vēl vairāk - viņi maitas anonīmi ķengājas netā atšķirībā no mums, kuri nebaidās parakstīties ar savu īsto vārdu. :)
13.oktobris 2009, 12:38 Atbildēt
EEs
O, Kurmītis aiz prieciņiem apkakājies, nu ko - to nebija grūti paredzēt :D
13.oktobris 2009, 13:05 Atbildēt
OOkupante
Kurmīti, smejas tas, kas smejas pēdējais:):):):):).
13.oktobris 2009, 13:13 Atbildēt
kkalps
Es gan Kurmīti saprotu - saimnieks jāklausa. Ko liek, tas jādara. Paskatījās, ka par maz ķengu sakarā ar Dienu un deva pavēli. Kur Kurmītis spruks? Neaizies jau kā Dienas žurnālisti! Tur vajag iekšas! Mūsu sūtība ar degunu pa zemi, Kurmīt!
13.oktobris 2009, 13:16 Atbildēt
SSD
Malacis, Kurmīt! :) Nekā personīga,bet tikai paskaties pats kāda laikraksta slejās un mājaslapā tu pats publicējies :)

1. NRA tiek stutēts jau n-tos gadus un viņa pastāvēšanai nav nekāds ekonomisks pamatojums. Nebūtu Ventspils un Lemberga naudas, NRA nomirtu mēneša laikā...

2. NRA ir pērkamās žurnālistikas paraugs, Krautmaņa u.c. raksti ir vienkārši burvīgi. Visi raksti, kas jebkādā ziņā aizskar Ventspili, tiek cenzēti Ventspils Attīstības aģentūrā, vai tagad jau citur kaut kur...

3. Un tā pastāvīga brēkšana par Jauno laiku, Sorosītiem, Loskutovu un Lemberga tiesu arī ir nožēlojama, bet žurnālistiem, ja viņus par tādiem var nosaukt, ir maizīte jāpelna, kamēr mazais vīriņš hūtē maksā...

P.S. Neesmu Dienas, vai kāda cita izdevuma pārstāvis vai fans
13.oktobris 2009, 13:22 Atbildēt
KKurmītis
1. Tu pats sev runā pretī. Ja tavuprāt NRA nav ekonomiskā pamatojuma, tad kāpēc tā eksistē ?? Privātajā biznesā noteicošais ir peļņa un nepastāv tāda lieta, kā naudas svaidīšana sava prieka pēc. Un NRA īpašnieki ir privāti ….
2. Jā, Lembja sakarā NRA ieņem diezgan konsekventu tā aizstāvības pozīciju. Tieši tāpat kā Diena “konsekventi” to apsūdz visos grēkos ... ja jau tu pārmet, ka Krautmanis esot nopirks, kāpēc tu nepārmet, ka nopirkti ir Dienas žurnālisti ?? Vēl jo vairāk, ka Latvijas Valsts Neatkarīgā Tiesa līdz šim ir apliecinājusi, ka taisnība ir tieši Krautmanim … VISI pret Lembi ierosinātie tiesas procesi ir izrādījušies politiski ierosināti un Dienas uzkurināti. Tā ka nevajag no slimās galvas velt uz veselo. Kas attiecas uz cenzūru – NRA es to neesmu izjutis NE REIZI. Toties Dienā saskaros nepārtraukti … Tā ka nevajag muldēt.
3. Par to, kas te ir “nožēlojams” un, kas “zemisks”, mēs te jau ar paiju padiskutējām. Pārlasi labāk, lai man nav jāatkārtojas.
13.oktobris 2009, 13:43 Atbildēt
SSD
1. Šai gadījumā tu gan murgo Kurmīt :), NRA pastāvēšanā noteicošais ir nevis peļņas gūšana, bet NRA ir vajadzīgs Lembergam un ar viņu saistītajiem cilvēkiem un uzņēmumiem savu uzskatu paušanai un to uzspiešanai sabiderībai...Paskaties pēdējo gadu NRA darbības pārskatus, peļņu būs grūti atrast :))) NRA darbinieki var teikt lielu paldies Aivaram, ka viņiem ir darbavieta...

2. Uzprasi NRA štata darbiniekiem, kas raksta par Latvijas politiku un ekonomiku un galvenajam redaktoram, kā ir ar to rakstu cenzēšanu :) :) Protams, ja raksts neskar īpašnieku intereses, tad neviens tevi necenzēs... Pats kādu laiku strādāju Preses Namā un pazīstu NRA žurnālistus, un tajā laikā visi raksti, kas saistiti ar Ventspili tika sūtīti uz Ventspils Attītības aģentūru "rediģēšanai". Un kādā sakarā tu piesauc Dienu, varēji vēl JL, Loskutovu un Sorosītus piesaukt, neesmu ne viena masu medija darbinieks, ne arī žurnālists un ar Dienu man nav bijis un tagad arī nav nekāda sakara. :)

3. NRA ir vienā maisā bāžama ar Dienu, neatkarīgā žurnālistika te nepastāv un laikam Latvijā nepastāvēs vēl ilgus gadus, katra izdevuma žurnālisti laizīs roku un luncināsies ap savu saimnieku un lies samazgas uz pretējo nometni, un tas ir NOŽĒLOJAMI. Mana māte pensionāre, kas kopš Jakubāna laikiem abonē NRA, par Krautmaņa komentāru sleju izteicā, ka tos suņa murgus vispār nav iespējams lasīt, tāpat skaidrs, ka būs viens un tas pats JL, Diena, Loskutovs, Sorosīti, Maizītis...un vai tiešām nav nekā cita par ko rakstīt :))

P.S. Un tikai lūdzu nesāc atkal te salīdzināt ar Dienu, es vairāk jautāju Tev ko tu domā par savu tagadējo darbavietu, vai gadījumā tu kritizējot citus, neredzi kas notiek paša pagalmā :)
13.oktobris 2009, 14:26 Atbildēt
KKurmītis
1. Tērēts esi ? Kādus tādus “uzskatus” interesanti Lembis “uzspiež” sabiedrībai ?? Vai tu nevarētu kaut vienu nosaukt? Ta nu gan atradis Ventspils rajona masonu sazvērestību ….
2. Nepazīstu NRA žurnālistus, tā ka nav man kam un ko prasīt. Es vados pēc personīgās pieredzes. Un tā pierāda – atkārtošu vēlreiz – ka tikai un vienīgi Diena nodarbojas ar cenzūru !
3. Un atkal jāatkārtojas – es nenoliedzu, ka arī NRA aizstāv savu īpašnieku intereses. Tā dara visi un visur. Ne tikai Latvijā. Taču atšķirībā no Dienas, NRA mīluļi aprobežojas TIKAI ar tās īpašniekiem., Kamēr Dienai ir vēl garumgarais politisko partiju, sponsoru, favorītu un mīļumiņu saraksts. Un ne mazāk garš- apņirdzamo, apspļaujamo, norejamo un samazgām nolejamo cilvēku un partiju saraksts. Un, atšķirībā no NRA Diena atļaujas spļaut virsū likumiem pat vēlēšanu Dienā nekaunīgi publicējot uzsaukumus ar norādēm, par kurām partijām ir jābalso un par kurām – ne ! NEVIENS cits medijs, pat tik dikti lamātās krievu avīzes ko tādu nav atļāvies ! Tā ka nevajag bāzt Dienu vienā maisā kopā ar citiem. Dienai ir vajadzīgs savs, īpašs, miskastes maisiņš … :)
4. Un kāpēc gan lai es nesalīdzinātu Dienu ar NRA, ja tu pats to dari un visu laiku piesauc ???

P.S. nestrādāju es NRA. Un nekad nesmu strādājis … Kārtējais ķuļķis no tavas puses .. :)
13.oktobris 2009, 15:36 Atbildēt
KKaspers
Tas, ko mēs redzam patreiz, ir tikai ievads, gaidu nākošos cēlienus. Sakarā ar Dienu tiek pieminēta Gērnsijas sala. Tas dara uzmanīgu.
13.oktobris 2009, 13:42 Atbildēt
KKurmītis
A kas tev tur nepatīk?
Un, pat, ja būtu Gernsijas sala un aiz Dienas pirkuma stāvētu Šķēle – nu un? Viņam ir visas tiesības šo avīželi nopirkt … kaut vai tāpēc, lai ar to varētu atslaucīt dibenu tualetē … un kaut vai tāpēc, lai nākamās Saeimas vēlēšanu Dienā pa visu lapu atkal nebūtu ķengājoši raksti par Tautas partiju ….

Jo ne jau viņš, bet gan pati Dienas līdzšinējā vadība noveda laikrakstu tik tālu, ka tas vairs nebija spējīgs patstāvīgi eksistēt … viņu paštaisnā “patiesība” nav vairs sabiedrībai vajadzīga.

Ja ir – uz priekšu ! Lai Ločmele taisa augšā savu jauno avīzi ! Gribu redzēt, kāda būs tās tirāža un, kas to pirks, kam te ir vajadzīgs viņas politizētais žultspūšļa izdalījumu atreferējums … :)))
13.oktobris 2009, 13:50 Atbildēt
ddiagnoze
Liksim slimu cilvēku mierā!
13.oktobris 2009, 14:24 Atbildēt
LLasītājs
Kurmīti, ej pakaries. Diena bija labākā avīze Latvijā un tagad ir samaitāta.
13.oktobris 2009, 15:02 Atbildēt
nnu cik var
Daini, paraksties taču ar savu vārdu nevis slēpies zem segvārdiem.
13.oktobris 2009, 15:05 Atbildēt
rreality
''.(.) es jau pirms gadiem 6 teicu, ka...'' - ha, ha, ha - nu gan lielībnieks atradis ar ko lielīties ?! Tak' ne Rubiku, ne Alksni, ne Alekseju, ne citus Interfrontes/frontes kadrus pārspēt prognozēšanas mākslā neizdosies - prognozēt graušanas sekas jau nav liela māka - par to jau pat Kampējs Kurmītim (Mārcim B.) vairs honorārus nemaksās....
13.oktobris 2009, 15:52 Atbildēt
rreality
p.s. Projekts 'Diena' ilga tieši tik ilgi, cik vajadzēja/paredzēja tā sponsori - un 20-it gadi nebūt nav slikts rezultāts ( līdz tam Kurmītis nekad netiks, pat ar 1000 kampēju atbalstu - to lielo skaudību par Diena's darbinieku sasniegto jau Kurmīts uzskatāmi demonstrē savos komentāros - lasiet ! ).
13.oktobris 2009, 15:55 Atbildēt
rrežā
man tads prieks tads prieks, ka skaita Solvita to pretigo veci Bendiku atstaja
13.oktobris 2009, 16:32 Atbildēt
ppeecis
paldies autoram! labi uzrakstīts!
nopēlējiem gribētos ieteikt - ja jūs tā censtos Dienas labā, tā ziedētu un plauktu!
(speciāli vāji saprotošajiem - dariet par!, nevis tukši bļaujiet pret!)
13.oktobris 2009, 17:09 Atbildēt
aaka saka
Neviena nopietna komentāra par jeb pret, vienīgas samazgas.Dienā jau kādu gadu nebija ko lasīt, pat Lembergu kādu laiku vairs neaiztika, vienīgi Šleseru apsaukāja.
13.oktobris 2009, 18:20 Atbildēt
SSonets
Kurmītis ir uzticīgs saviem uzskatiem. Par to viņu cienu, kaut ne vienmēr piekrītu.
Šoreiz piekrītu, un - teikšu atklāti - patiesi priecājos par Patiesības Ministrijas sabrukumu.
Nav jau bez problēmām arī NRA - cik tā neatkarīga, cik atkarīga. Tomēr - ir liela atšķirība starp avīzēm. NRA ir dažādi viedokļi, Dienā bija tikai viņu - vienīgais patiesais.
Par Dienu dziļi sēro praidisti, globālisti, jēlieši, pi(l )sieši un citi t.s. "atvērtās sabiedrības" cīnītāji. Un - lai viņiem tā arī ir!
13.oktobris 2009, 19:53 Atbildēt
SSS Panzergrenadier
Lembi vajag uzraut laternā par to vien ka šamais bijis sarkano cilvēkēdāju - boļševiku sekretārs.
Sieg Heil!
13.oktobris 2009, 21:25 Atbildēt
ppareizi, šķēle nopirka
Un nu Latvijā ir par vienu nra vairāk. Lai dzīvo brīvā prese Latvijā! Un tādi viņas kalpi kā kurmītis, no kuru smakas vemt gribas. Vai tiešām saimnieks tev tik labi maksā, ka paša sūds nesmird?
13.oktobris 2009, 23:09 Atbildēt
mmarta
Man gan liekas, ka kurmiitim ir hemoroidi vai kas cits liidziigs.
14.oktobris 2009, 8:11 Atbildēt
zzb
tev pašai ir hemoroīdi.
14.oktobris 2009, 16:38 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!