Komentāri / Apsūdzības par karteli kā konkurences ierocis
 

10 komentāri

ppepe
Sorosītu koalīcijas banda taču strādā saimnieka uzdevumā, un kā zināms saimnieks nedzīvo Latvijā, Tādā veidā šie dirsā līdēji gremdē Latvijas ekonomiku, paši kā balvu saņemot atļauju laizīt saimniekam zābakus un aplaupīt iedzīvotājus!
8.novembris, 8:11 Atbildēt
MManuprāt
Vispirms gan vajadzētu atbalstīt vietējos uzņēmējus un vietējo darbaspēku, nu vismaz netraucēt tiem pelnīt, nevis vienmēr izvēlēties ārzemniekus! (vienalga kadu likumu aizsegā).
8.novembris, 8:26 Atbildēt
EEzis UK
Kādi karteļi iepirkumos? Palasiet taču praktiski jebkuru nolikumu un Jūs ar garantiju varēsiet pateikt,kura firma ir "uzvarējusi",jo nolikums ļauj ierēdnim ierakstīt ko tik vēlas,lai ar garantiju "izvēlētos pareizo".Būvniekam ir jābūt saitei ar pasūtītāju un viss ir kedās. Nu kā var taisīt tualeti Saulkrastos ,ja Tev naf pieredze ar šādu objekta celtniecību šajā teritorijā! Nevar un tas nav kartelis ,bet elementāra korupcija ,kur valsts pārstāvis izmanto savu dienesta iespēju tikt pie kreisās naudas. Un tikai rets iepirkums nav šāds,kur nevajag "pieredzi,ar konkrētām summām ,sertifikātus" utt.
10.novembris, 19:05 Atbildēt
sslota
Normaalaa sheema, papriekshu apkarot sheit visus uz vietas un tad aicinaat aarzemju kantorus uz lielo projektu realizaaciju :))
8.novembris, 9:55 Atbildēt
RReplika
Uztraukumam nav nekāda pamata! Ja smagos noziegumos apsūdzētu nevar uzskatīt par noziedznieku, kamēr lieta nav izskatīta visās instancēs, un katrā instancē lielas var tikt izskatītas 10 un vairāk gadus, tad tas pats ar karteli. Par to mēs varēsim runāt pēc gadiem 40-50, kad būs galīgais spriedums...
8.novembris, 10:06 Atbildēt
kknabis
shajaa valstii tad ir normaali, ka izmanto dienestus ( knab, sab, dp, utt .... ), lai apkarotu konkurentus gan biznesa, gan politiskajaa videe... atcereesimies oligarhu sarunu lietu, kas beidzaas ne ar ko - ar pilnigu izgashanos..., shis var kluut par taadu pat gaddiijumu, kad nekaa vairaak par sarunaam gala rezultaataa nebuss, bet uznemeji uz ilgu laiku tiks aplieti ar meesliem un ierobezhoti savaa darbibaa
8.novembris, 12:46 Atbildēt
EEkonomists
Esmu par to, lai RB būvētu, piemēram, turki. Ticu, ka tad cena būtu 2x mazāka un termiņi 2x īsāki.
8.novembris, 14:29 Atbildēt
PPirktspēja
Par karteli...Un, kas būtu apsūdzības pret karteli?
8.novembris, 15:40 Atbildēt
oopis no laukiem
Vispirms jau būtu jālikvidē valsts pārvaldes partiju karteli,ko šeit sauc par koalīciju. Kāpēc,lai uzņēmēji nevarētu apvienoties KOALĪCIJĀ? Kā redzam,tad viss ir atkarīgs no tā kā to procesu nosaucam - par karteli vai koalīciju! Šobrīd valsts pārvalde ir pārvērsta par valdošo politpartiju karteļa biznesa projektu,kuru galvenais mērķis ir neizlaist no rokām pieeju pie valsts pārvaldes budžeta dalīšanas partiju interesēs un nodrošināt partiju politkorumpantu "gaišu"nākotni arī nākošajās vēlēšanās,lai vara neizslīdētu no rokām!
9.novembris, 11:58 Atbildēt
KKama
Ko padarīsi, ja ģenerālvienošanās ir tukša deklarācija, bet nodokļi jaamksā katru mēnesi. Tikmēr jau var lapīties ar komandētajiem, pieaicinātiem utml. kā jau bordānisktu tiesiskumā visi grozās Un kur tad vel mikrouzņēmumi katram strādniekam....
11.novembris, 14:39 Atbildēt

Rīgas namu pārvaldnieks