Komentāri / ASV mēdz nodot savus uzticamākos sabiedrotos
 

58 komentāri

ČČipiņš
Nu nevajag ,nevajag muldet ! Asv ir musu draugi , vini jau 1957 gada 1 janvāri gribeja atbrivot Rīgu un vel 300 psrs pilsetas no krievu okupantiem uzmetot tam atombumbas , cik žel ka neatbrivoja ,tagad mes dzivotu ka japāņu Hirosimas un Nagasaki iedzīvotaji ! Bez tam Paideram vajadzeja paskatities angļu filmu ka krievija iebruk ktgale un ari sagrabj Rīgu , cik vareja saorast nekāds nato 5 pants mus nemaz netaidijās sargat tikzi musu uzticamie drsugi asv bija gatavi nekavejoties atbrivot Rīgu ar atombumbām ,ta ka asv ir musu uzticamakie draugi un brōļi !
11.oktobris 2019, 8:09 Atbildēt
SSkaties uz rezultātu
ASV atbrivoja Rietumeiropu 1945.
Austrumeiropu un Baltiju 1991.
PALDIES VIŅIEM PAR TO !!!!!!!
11.oktobris 2019, 8:43 Atbildēt
NNikolajs
Dīvaini...Tiešām tik grūti, pirms nospiest "pievienot", pārlasīt savu uzrakstīto un izlabot kļūdas? Jeb grūtības ar latviešu valodu?
11.oktobris 2019, 10:38 Atbildēt
IInta
Nu to pašu jau izmuldēja arī vēl savulaik rozenkreicietei VVF, T.I.: ka žēl, ka A-bumbu Latvijai Rietumnieki neuzmeta...
Tas, protams, netraucē tagad no Latvijas sev izspiest visu, ko vien var un nevar sev un radiem arī, kapuvietas ieskaitot.
:(
11.oktobris 2019, 17:46 Atbildēt
ČČupiņš
Polītika (un domāšana) nav tava stiprā puse, Inta.
12.oktobris 2019, 20:00 Atbildēt
ppeksis
Tas pastaldauņiem nav būtiski , viņi mēdz laizīt saimnieka zābakus, tikmēr, kamēr nav saņēmuši tiešu spērienu purnā! Laiks būtu aizdomāties, saimnieks jau mūsu austrumu Šveices projektu ir nolaidis klozetpodā! Un konflikta gadījumā mūsu sapirktie NATO lūžņi derēs vien pārstrādei!
11.oktobris 2019, 8:10 Atbildēt
dde Soto
vatnjikvelteni, kopsh kura laika "juus", tas ir - krievistaanas ordas trolli, peerkat "NATO luuzhnjus" ?
11.oktobris 2019, 8:15 Atbildēt
SShadowVoice
Vārds KAMĒR ir lieks. Turpinās arī pēc simtā spēriena
11.oktobris 2019, 8:18 Atbildēt
VVISS NOTIEK UZ LABU
Konflikts ta sagidams ar to nabadzibas un atpalicības etalonu ,kas aiz zilupes ?
Tie jau paši sevi tā saspardijuši ,ka 102 gadus no pilnigas nabadzības arā netiek.
Nilitārās tehnikas vidējais vecums tur 35 gadi....
11.oktobris 2019, 9:09 Atbildēt
ppuksis
Nāvi Pūķina ļaunuma impērijai!
12.oktobris 2019, 20:01 Atbildēt
AAnarchists
tev,stulbeni,putins jau zem gultas noslēpies?Ļaunuma impērija ir rietumu liberasti,paiderasti,globālisti,sorosa kalpi,sex perversiju propagandisti un patērētāju sabiedrība kopumā.
13.oktobris 2019, 14:05 Atbildēt
dde Soto
nu kaa tad ! jura paiderss uzreiz tika aktivizeets !
11.oktobris 2019, 8:15 Atbildēt
nnu kaa tad
un de Soto - arī! ;)
11.oktobris 2019, 9:22 Atbildēt
VVolodja
Tevi ari aktivizeja rinis, iesprauzot putraimu atvere
12.oktobris 2019, 22:44 Atbildēt
VVasja
Latviešus nekad nenodos! Latvieši ir cēla tauta, tāpēc latviešus nekad jeņķi nenodos un neatstās krievu lācim. Latvieši ir par to pilnīgi pārliecināti, jo ir reti stulba tauta.
11.oktobris 2019, 8:22 Atbildēt
VVaņka
Tā saka stulbuma speciālists, krievnacists Vasja.
12.oktobris 2019, 20:02 Atbildēt
PPagaidām tā nav bijis
Paldies par 1990. !!!!!!!!
11.oktobris 2019, 8:41 Atbildēt
FFēlis
Uz ko tad solidarizēties ar Eiropu? Uz pakaļas laizīšanu krieviem? Visi tie makaroni un merķeles, nerunājot jau par itāļiem un grieķiem, to vien gaida, kad varēs Ukrainu krieviem notirgot un noņemt agresoram sankcijas, lai varētu turpināt rebes.
11.oktobris 2019, 9:10 Atbildēt
CCirvis
Kurdi paši uzprasījās. Nevajadzēja dumpoties pret Sīrijas centrālo valdību. Neatkarīga Kurdistāna nav vajadzīga nevienai no apkārtējām valstīm.
11.oktobris 2019, 9:18 Atbildēt
SShadowVoice
Ar tiem kurdien vispār ir sarežģīti... Neliela tauta bez savas zemes.
Neviļis rodas paralēlēs ar latviešiem. Jā, Kurdistāna kā valsts nevienai no iesaistītām valstīm nav vajadzīga. Un te parādās mūsdienu "civilizēto" valstu melīgums un divkosība. Nedz kāpēc ēbrejiem savu valsti uzdāvināja, kamēr kurdiem to neizdodas izkarot.
Un vēl viena paralēle ir pilnīgi skaidra - ja ASV/ES būs tāda vajadzība, tad mazās tautas/lielos bez-ziepju līdējus, nekavējoties pametīs zem tankiem.
11.oktobris 2019, 9:31 Atbildēt
GGasFromAss
Paiders gan izrādās ir kremļa mačalka. Kā vispār šādu virsrakstu var rakstīt bez jebkādas situācijas izpētes.

Ebrejiem neviens Izraēlu nav dāvinājis - ebreju kolonisti paši pirka, nemaz nepieminot to, ka Izraēlā dzīvoja palestīnieši - līdz 1949. gadam tā dēvēja ebrejus, nevis arābus. Un painteresējies par vēsturi kā ebrejiem ar ieročiem rokās nācās cīnīties pret britiem, kas nemaz netaisījās atdot Izraēlu ebrejiem un kopš tiem laikiem nāk sadalītā Jeruzaleme un vēl visādi murgi.

Lol, sanāk, ka ASV arī PSRS nodeva, kad tā lendlīzi priekš PSRS sūtīja miljardu apmērā WW2 laikā, bet pēc tam uzmeta... un ļāva attīstīties tādiem deģenerātiem, kā ShadowVoice :))

Vispirms - kurdi nav nekad bijuši ASV sabiedrotie - labākajā gadījumā tie ir sadarbības partneri un ASV viņiem palīdzēja ar aviāciju utt. ASV kurdiem nav solījuši neatkarību vai pat autonomiju - tās lietas ir atkarīgas no pašiem kurdiem un visas viņu darbības pierāda to, ka savstarpēji kašķi un intrigas viņiem ir daudz svarīgākas par vienotību. Un nevajag te mālēt kurdus tikai kā upurus - kurdi ir sunnīti un arī liela daļa no viņiem iersaistījās ISIS un tā ir viņu pašu problēma - tikai šī pievienošanās ISIS nepasargāja pārējos kurdus, bet taisni otrādi - ISIS kurdi uzbruka pārējiem un daudz veiksmīgāk kā arābu internacionālais ISIS.

ASV politika līdz WW2 bija izvairīšanās no aliansēm un savas patstāvīgas politikas veidošana. Tas ko ASV dara gandrīz 80 gadus ir pasaules policista loma - nu nav normāli, ka pārējā pasaule 80 gadu laikā nav izaugusi no autiņiem un nespēj pati tikt galā ar savām problēmām un ASV piedalīšanās "audzināšanas" procesā nepadara šos infantīlos subjektus pieaugušākus, bet taisni otrādi - reti kurš izaug par normālu sabiedrības locekli - viss tomēr ir atkarīgs no pašu vēlmēm un mērķiem.
Tas pats attiecas uz NATO valstīm un Eiropu, kura pati nerūpējas par savu aizsardzību, bet to ir uzkrāvusi ASV. ASV armija ir sveša armija Eiropai un tai vairs nav vietas Eiropā pēc Vācijas apvienošanās - pavisam cits jautājums ir eiropiešu infantīlisms savas drošības ziņā un pieņemtie lēmumi, kas apdraud šo drošību - tajā skaitā tas, ka reti kura Eiropas valsts nodrošina vismaz 2%(un nedrošos laikos tam vajadzētu būt vismaz 2x lielākam) aizsardzības budžetam.

Kurdiem ir jāpārvar savas intrigas un jāatrod kaut kas kopējs un vienojošs - ja viņi to nespēj, tad kāpēc kādam ir jācīnās par viņjiem un jāizcīna viņu brīvība? Vai tad jau nepietiek ar Palestīnas arābiem, kas nemaz negrib būt neatkarīgi un atbildīgi paši par savu uzturēšanu?
Un kurdiem dotajā brīdī ir arī izvēle apvienoties ar mazāko ļaunumu - Asadu pret turkiem. Vai tad armēņi, kas dzīvo Asada pusē ir ar kaut ko sliktāki par kurdiem?

Un Turkiem arī ir savi mērķi - tikt galā ar bēgļu nastu, kas uzkrauta Turcijai dēļ Sīrijas kaŗa - viņi plāno 5 miljonus bēgļus sūtīt atpakaļ uz viņu dzimteni - buferzonā, kurā Turcija nodrošina viņiem aizsardzību - Sīrijas teritorijā, ne Turcijas. ES drīzāk vajadzēja ņemt piemēru no Turcijas, ka problēmas ir risināmas izcelsmes vietā.
11.oktobris 2019, 11:24 Atbildēt
EESMAIJA
Tāda iespēja pastāv vienā gadījumā, ja lielie ,,bezziepju līdēji" uz to izprovocēs... un izskatās, ka šai,, iespējai" arvien tiek pa pagalei piemests, lai tā nenodzistu un nesāktos normāla, saprātīga iešana citā virzienā, kur šādas ,, iespējas" gluži vienkārši nebūtu iespējamas.
11.oktobris 2019, 11:09 Atbildēt
dde Soto
maksas vatnjiki un bezmaksas veltenji trako [ smiin ]
11.oktobris 2019, 9:18 Atbildēt
CCērme
Krieviem sen jau nevajag Baltiju, jo te nekā viņiem noderīga nav. Un vēl nāksies barot vietējos pensionārus. Tramps gan var piespiest uz to, sakot: ''Es rīt brūku virsū Venecuēlai. Dodu pretī Baltiju. Neņemsi? Venecuēlu paņemšu tāpat, un tu paliksi tukšā. Ņem, kamēr dodu!''
11.oktobris 2019, 9:22 Atbildēt
nne ne
- tā nevar būt nekad, jo ir taču demokrātiskās Rietumu vērtības! Brīvība, brālība, vienlīdzība, un cilvēktiesības - līdztiesības, un brīvais tirgus!
11.oktobris 2019, 9:31 Atbildēt
SShadowVoice
Ciniski un 200% patiesa versija. Jebkas tamlīdzīgs var notikt gan pēc 10 minūtēm, gan pēc 100 gadiem.
Tikai tas, ka tā Baltija vairs nav nekāds gardais kumoss. Ekonomiskā niecība, novecojusi sabiedrība, korumpēta pārvadle, utt - tie ir galvenie Baltijas drošības garanti. Nu nahren Krievijai vajadzīgs bars ar pensionāriem? Viņiem savu problēmu pietiekm. Ostas - ta viņi savējās sabūvēja ;-) Nekas cits te vairs nav palicis.
11.oktobris 2019, 9:34 Atbildēt
FFakts
Pazeminoties Putina reitingiem, rodas nepieciešamība pēc "rōģinas paplašināšanas", un tautas uzticība strauji celtos - tāpat, kā pēc Krimas pievienošanas, - kas sāk jau izbālēt. Tauta ir ar mieru dzīvot vislielākā trūkumā, tikai lai "rōģina rasširjajetsa" un nav svarīgi, kāds no jauniegūtās teritorijas būs labums - tā tur ir noticis gadu simtiem... sestā daļa no globusa!
11.oktobris 2019, 17:25 Atbildēt
AAprobezotiba iesparda
Tad jau Stalins un Peteris I bija debili stulbeņi ?
ddddddd
Vai tad tajos laikos krieviem nebija tik gudru konsultantu ka Shadowvoice?
Arī bija aizmukuši uz ārzemem ,lai varētu dzivot normālas valstīs?
11.oktobris 2019, 9:45 Atbildēt
FFēlis
Krievi vienmēr ir mukuši no roģinas. Pat pēc uzvaras pār napoleonu no 130 Francijā iebrukušajiem krieviem ap 40 tūkstošiem dezertēja, lai paliktu Francijā un nebūtu jāatgriežas krievijā.
12.oktobris 2019, 9:38 Atbildēt
AAk Fēli
it kā jau taisnïba, bet... vai bēgšana no roģinas ir kas cits kā aizbraukšana no dzimtenes? Lai cik skumji atzīt ( esmu patriote), bet te par neatgriešanos dzimtenē komentējam tādas valsts piederīgie, no kuras Procentuālā zinā aizbrauc Vislielākā iedzīvotāju dalja visu 186 valstu vidū. Tas ir tragikomiski, pārmest par bezcerību un neticību savas valsts nākotnei...
12.oktobris 2019, 16:46 Atbildēt
nnemelo Ak
Tā ir Aģitpropa žipčiku specialitāte — melot ar safantazētu statistiku. Baltieši emigrē pie sabiedrotajiem, krievi lien iekšā sapuvušajos rietumos. Saprati?
12.oktobris 2019, 20:05 Atbildēt
AAk atbilde
Atslēgas vārds šeit ir “emigrē”. Un nav svarīgi, pie kā. Svarīgi, no kurienes. No Latvijas. ( portālus kā worldclock utt. nekādi neuztur kremlisti. Tie ir objektīvi demogrāfijas dati. Liekam izvēlni - samazinājums procentuāls, pirmā vueta Latvijai. Izbraukušie, procentos - atkal mēs bēdīgi purmajā vietā. Seko bulgāri , tos kā desmitmiljonu nāciju pamana vairāk, protams).
12.oktobris 2019, 21:15 Atbildēt
aapp
maksas de Soto trako un smiin :)
11.oktobris 2019, 9:24 Atbildēt
dde Roto
De Soto ņem aiz vaiga. Šmakst vien aiz centības, kremlini un vatņiki aiz skadība mirst nost un vairs nav spējigi komentēt,
11.oktobris 2019, 9:38 Atbildēt
RReplika
Es pat visas šīs muļķības, kas te sarakstītas, nemēģināju izlasīt. Visiem taču zināms, ka vienīgā Sirijas atbrīvotāja, pēc asāda ielūguma, bija varonīgā krievijas armija. Puķina tiešā vadībā tika iznīcināti visi ienaidnieki un saglabāta Sīrijas visnotība. Kādii te amerikāņi, kurdi un vēl nezin kas? Krievijas karabāzes un flote nodrošina pilnīgu kārtību.
11.oktobris 2019, 10:21 Atbildēt
EEdge
Kā tad Krievija nodrošina to kārtību, ja pārdod Turcijai modernākos ieročus? Tāpēc jau Turcija var droši uzbrukt, bet Sauda Arābijā "laizīt brūces" pēc nesen saņemtā trieciena pa naftas pārstrādes rūpnīcām. ASV atceras Vjetnamas mācības, tāpēc pašlaik neiejaucas konfliktā.
11.oktobris 2019, 10:46 Atbildēt
IInta
Jautājums tas sens un ar bārdu, tā teikt. Pirms tam - diezgan pasen - uztaisīja genocīdu tur dzīvojošajiem armeņiem un tagad to pašu laikam gatavojas atkārtot kurdiem. Nav jau pirmais tas mēģinājums, bet NATO valsts taču it kā, lai ar iepērk bruņojumju nu jau no Krievijas arī, un tāpēc viss atļauts....
:(
11.oktobris 2019, 11:46 Atbildēt
RReplika
Taisnība! Turki izmantoja krievijas vientiesību, nopirka no viņiem pretgaisa aizsardzību un tagad krievija pret viņiem ir bezspēcīga. Var mierīgi iet iekšā krievijas armijas atbrīvotajās teritorijās un neviens viņiem nevar neko padarīt.
11.oktobris 2019, 15:39 Atbildēt
rrekur
Tik pat labi varētu rakstīt virsrakstā- "Amerikāņi nodevuši Al- Kaidas teroristus", kurus savā laikā radīja CIP. Turcija jau 40 gadus cīnās ar kurdu komunistiem- Kurdistānas strādnieku partiju (KSP). Sākoties karam Sīrijā, KSP, ar amerikāņu atbalstu pakļāva sev Sīrijas Ziemeļus un izveidoja tur Komunistisku Valsti. Kurdu militārās vienības YPG ir KSP komunistu militārā organizācija. Kurdu komunisti no Sirijas teritorijas grauj Turcijas valst. Pirms 20 gadiem viņus pret Turciju izmantoja Asads- vecākais, kurš viņus bruņoja. Tagad izmantojot izdevību turki grib viņus sagraut.
11.oktobris 2019, 13:33 Atbildēt
ffox
Sveiciens pi…..dosu troļiem. Lai jums jauka diena.
11.oktobris 2019, 14:57 Atbildēt
LLinda
Un Latvija nodeva čečeņus ar neatkarības neatzīšanu. Pateicoties čečeņu ģenerālim Džoharam Dudajevam Rīgā neiebrauca krievu tanki no Igaunijas bāzēm ko komandēja Dudajevs.
11.oktobris 2019, 17:18 Atbildēt
IInta
Ielu arī jau laikam politkorekti pārsauca citā vārdā - to Purvčikā, kas bija nosaukta viņa vārdā.
11.oktobris 2019, 17:42 Atbildēt
nnodevējai Lindai
Liec latviešus mierā, Duņa !
12.oktobris 2019, 20:07 Atbildēt
DDumā linda
Es nēesmu Duņa ,es esmu dumā linda zozolā...
13.oktobris 2019, 2:54 Atbildēt
uutt
Dudājevs bija aviācijas ģenerālis un komandēja bumbvedēju aviācijas divīziju un nekādas bāzes ar tankiem Igaunijā nekad nekomandēja. Ja neziniet- paklusējiet. Muļķības rakstīt nevajag.
11.oktobris 2019, 17:35 Atbildēt
ttā jau
kurdi taču sarkani, viņu mājas lapas palsi, maliena
11.oktobris 2019, 21:56 Atbildēt
VVirs zemes nav taisnības
,dūrei tik spēks!" Tāpat kā PSRS,aneksējot 1944.gadā savu sabiedroto-Tuvas Tautas Republiku,kas tagad ir tikai Krievijas autonomā Republika.Un arī Karēļu-somu PSR eksistēja tikai no 1940 līdz 1956.gadam.
12.oktobris 2019, 11:34 Atbildēt
dd e k o l o n i z ā c i j u
Tās nav vienīgās krievu kolonijas kas gaida brīvības rītu.
12.oktobris 2019, 20:08 Atbildēt
ttā jau
vienkārši Krievija uzmeta kurdu 'sociālistus', realitātē plikos Krievijai nevajag.........žēl naiviķu
12.oktobris 2019, 17:35 Atbildēt