Komentāri / Latvija – Eiropas čempions tumsonībā
 

20 komentāri

SSkaiti kā gribi
Ja jau 2017.bija 0,17
Bet 2016 0,11
Tad jau pēc pieciem gadiem būs pāri par 4%
11.aprīlis 2019, 8:12 Atbildēt
vviesis
:) mjā, pozitīvisti nekad nav bijuši draugos ar matemātiku un loģisko domāšanu, tāpēc jau viņiem ir pozitīvs skats uz dzīvi un nākotni :)))) nāksies apbēdināt- 0,06x5 ir 0,30 + 0,11 = 0,41% tieši tik liels apjoms būs pēc pieciem gadiem ar šādu attīstības tempu, bet tavus piesauktos 4% es noteikti nesagaidīšu, un stipri šaubos, vai tu arī...… tāda lūk, "pozitīva" nākotnes perspektīva. Ak, jā. kur radās 0,06? ļoti vienkārši- 0,17-0,11 ir 0,06, nevis 0,6, lai kā kādam to negribētos...……..
11.aprīlis 2019, 13:59 Atbildēt
llibertārietis
totāla tumsonība --patiesi tumsonība !!

jebkura matematiska operēsana ar ""dalījumu"" iegūstot ""reizes"" noved pie torālas saiknes zaudēšanas ar fizikālo un obkektīvi reālo --- TIK TUMSOŅAS var ka argumentus lietot '' pieauguma reizes"" --- un tumsoņas tādu argumentu klusējot pieņemt, lepoties vai kauneties par ""dalījumu""
==========================================
tāda nu ir ''aritmētikas'' iekšērjā logika

summas un reizinājumi vairāk vai mazāk atspoguļo kautkādu realitāti -- bet dalījumi ir absolūti transcedenti
12.aprīlis 2019, 19:00 Atbildēt
vvispār
Tev pašam problēmas ar matemātiku!
Pieaugums no 0,11% uz 0,17% ir pieaugums 1,55 reizes, tātad pēc pieciem gadiem jau 1,55 kāpināts 5 pakāpē. Turklāt 2017 gads bija pirms diviem gadiem.
11.aprīlis 2019, 20:32 Atbildēt
vviesis
Sapņot, ka pieaugums notiks aritmētiskā progresijā, protams ir forši un pozitīvi :) bet tas ir tikai sapnis, kas nav pamatots ne ar kādiem objektīviem priekšnoteikumiem, tā, ka realitātē būs tie paši aptuveni o,o6% gadā :( to pierāda arī fakts, ka daudzinātais IKP pieaugums pamatā ir noticis uz iekšējā patēriņa pieauguma un Eiropas fondu apguves rēķina. Bez tam, šobrīd jau daudzi ekonomisti brīdina par jaunu krīzi, kopējā attīstība bremzējas, tā, ka kādā brīdī var nebūt pat to pašu nelaimīgo 0,06 procentu pieauguma. Un zini, kāpēc tā ir? Tāpēc, ka visādi "pozitīvisti" dzīvo pa mākoņiem un sapņo, ka atnāks kaut kāds brīvais tirgus, kas visu sakārtos un attīstīs, lai gan tās ir absolūtas blēņas. Aktīva attīstība var notikt tikai valsts mērķtiecīgas politikas ietekmē, to pierāda visa ekonomikas vēsture, kuru pie mums ignorē. Tāpēc mēs arī kūņojamies un kūņosimies pa ES astes galu, ar pieaugumu pētniecībai 0,0..... procenti gadā.
14.aprīlis 2019, 6:35 Atbildēt
llibertārietis
totāla tumsonība --patiesi tumsonība !!

jebkura matematiska operēsana ar ""dalījumu"" iegūstot ""reizes"" noved pie torālas saiknes zaudēšanas ar fizikālo un obkektīvi reālo --- TIK TUMSOŅAS var ka argumentus lietot '' pieauguma reizes"" --- un tumsoņas tādu argumentu klusējot pieņemt, lepoties vai kauneties par ""dalījumu""
==========================================
tāda nu ir ''aritmētikas'' iekšērjā logika

summas un reizinājumi vairāk vai mazāk atspoguļo kautkādu realitāti -- bet dalījumi ir absolūti transcedenti
12.aprīlis 2019, 18:59 Atbildēt
JJūlis
Te nu bija! Tāds nu ir tas glaunais privātais kapitāls. Tas netic Latvijas nākotnei.
11.aprīlis 2019, 8:36 Atbildēt
JJūlius
Muļku , slimu tautu ir vieglāk zombēt , vai nē - Kariņ ?
11.aprīlis 2019, 9:01 Atbildēt
KKazu denelālis
Suc par petniecibām mums galvenais geju parades ,karš krieviju un asinainu demokratiju dibināsana visā pasaulē !
11.aprīlis 2019, 9:32 Atbildēt
NNo otras puses skatoties
Ne jau privāto negribēšanā vai nespējā ir problēma, bet banku negribēšanā finansēt privāto idejas. Bankas čīkst un pīkst, ka neesot ko kreditēt, bet kad atnāc ar savu biznesa plānu, tad nodrošinājumā paprasa visas uzņēmuma daļas, paša māju un vēl vecāku dzimtas mājas ieķīlāt. Protams, ka neviens ar galvu domājošs uzņēmējs uz tādu laupīšanu neparakstīsies. Plus vēl desmitiem gadījumu, kad pēc šāda "atteikuma" pēkšņi uzņēmēja "idejai ļoti līdzīgu" realizē kādi bankas darbinieku draugi.
11.aprīlis 2019, 9:50 Atbildēt
ZZane L
Njā, dažreiz Paideram var piekrist..
11.aprīlis 2019, 10:29 Atbildēt
EEdge
Strauja un masveidīga atlikušo valsts uzņēmumu privatizācija būs solis Latvijas ātrākai saplūšanai ar ES kodolu! Process turpinās, viss notiek! Sekojiet NRA publikācijām, tad labāk par Paideru sapratīsiet notiekošo - "Kalniete: Mums jābūt ES kodolā" (NRA, 27.marts, 2017) Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
11.aprīlis 2019, 10:36 Atbildēt
bbēdīgi
Tāda tad nu ir tā mūsu valsts: zinātnei – grašus, penseri - uz kapiem, pedagogi-sūkājiet ķepu, bet tankiem, bruņojumam arvien vairāk un vairāk…
11.aprīlis 2019, 12:35 Atbildēt
LLīva
Neesmu Paidera fane, bet reizēm viņam netīšām sanāk pateikt kādu prātīgu domu. Kamēr valdīs tumsonība, tikmēr uzvaras laurus plūks populisti.
11.aprīlis 2019, 13:02 Atbildēt
IInta
Speeki tie un resursi laikam citvietaiziet - varen naski jaakaro... .un jaaapkaro. www.dailymail.co.uk/..g-conversations.html Un... nemelo dator, kods pareizs bija!
11.aprīlis 2019, 15:18 Atbildēt
JJuris
Pareizi jau ir. Banka kreditēt atļauties nedrīkst, ja valsts attīstības pamati ir auseklīšu iznīcināti. Enerģija pati dārgākā, nodokļi paši lielākie, visa Latvijā iegūtā naudiņa tiek ar banku un lielveikalu ķēdēm no Latvijas teritorijas izsūknēta līdz pēdējam eiriķim. Tie, kas taurē, ka Latvijā nodokļi mazi, pieliec klāt vēl netiešos nodokļus, kā piemēram ceļa nodoklis, kas kaimiņzemēs vispār neeksistē, obligātā civiltiesiskā apdrošināšana, nejaukt ar kasko, utt, Šoreiz bankas nav vainīgas, vainīgi valdības 'šaurās pierītes, jeb precīzāk, nenormālā korupcija valdības gaiteņos un tiesībsargājošās iestādēs.
12.aprīlis 2019, 19:13 Atbildēt
kkā pa miglu
Pata uzstādījums `` investēt pētniecībā un attīstībā`` jau ir tumsonība. Pirms investēt, ir jau jābūt izpētītam un zināmam, kur un priekš kam. Bet nevienam jau nav zināms, kas valstij ir galvenais, kāds ir mērķis un virziens. Visi dzīvo kā pa miglu. Un biezā miglā, labi zinām, neko neizpētīsi.
13.aprīlis 2019, 12:06 Atbildēt
oopis no laukiem
Nu jā,katra mazā astainīša - spermatozoīda lolotākais rožainais sapnītis ir iekļūt olšūnas kodolā,lai varētu sākt strauji dalīties,bet....ak,vai,no daudzajiem simtiem tūkstošiem,vai pat miljoniem bēdu brāļu,kas dodas uz iecerēto mērķi, sapnis piepildās tikai vienam spermatozoīdam,vai ļoti retos gadījumos - vairākiem.Sapņot jau nav aizliegus,bet uz tādiem sapņiem, ar tik niecīgu varbūtību veiksmīgam iznākumam, balstīt valsts attistību - tā ir bezatbildīga avantūra! Šā gada EP vēlēšanās "olšūnas kodolā" Latvijas pilsoņu- spermatozoīdu skaits ir stingri limitēts ar 8 laimīgajiem,bet ko darīt pārējiem? Nu nepaveicās,jo laimīgās vietas ,tāpat kā nauda Latvijā ir tik cik ir ,bet vai tāpēc ir jākrīt bezcerībā? Variet mierināt sevi ar domu,ka jūsu sencis spermatozoīds, kas sadarbībā ar olšūnu izveidoja jūsu ķermeni,nebija lūzeris,bet bija uzvarētājs ,kuram jūs esiet pateicību parādā,ka jūs esiet šajā pasaulē. Tāpēc skatīsimies uz visu notiekošo pozitīvi!
14.aprīlis 2019, 18:46 Atbildēt
ZZane L
Galvenais tumsonis ir Paiders, nevis kāds cits vai citi!
15.aprīlis 2019, 9:54 Atbildēt
LLīva
Viena no lielākām tumsonībām - runāt un rakstīt par lietām, kurās neorientējas. Paider, kopš kura laika ģeogrāfos māca par politiskajiem procesiem, ekonomiku un aizsardzību? Tādējādi sanāk, ka lielākais tumsonis ir Paiders
15.aprīlis 2019, 11:33 Atbildēt