Komentāri / Zakerberga – Cukerberga deģenerācija
 

29 komentāri

EEs pats
Āmen.
5.aprīlis 2019, 9:22 Atbildēt
EEdge
Romas pāvests Francisks: Trešais pasaules karš jau ir sācies ( Portāls nra.lv 13.sep 2014 )
Būsim reālisti, nevis kā kādi "Rietumu vērtību" jezuīti, kas pēc diviem pasaules kariem un miljonu apslepkavošanas joprojām turpina piesaukt baušļus. Karā kā karā, kad tiek ieviesta cenzūra. Kam vēl jānotiek, lai liberasti apjēgtu Neatkarīgajā publicēto ziņu par Trešo Pasaules karu, kuru pat Cukerbergs sapratis? Paider, atmosties!
5.aprīlis 2019, 9:24 Atbildēt
KKāds trešais pasaules karš
Kad krievs rīkoja pirmos divus, tam bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija. viņam palīdzēja arī Ķīna, Mongolija un vēl daudzas valstis. Tagad vienīgie draugi ir abhāzi un osetīni.
5.aprīlis 2019, 9:37 Atbildēt
MMuzejs
Kalnciema ielas troļļus var pazīt pēc tā, ka viņi nenogurstoši atkārto, ka WW-2 izraisīja Krievija (tolaik PSRS, ko vienpersoniski vadīja gruzīns, bet tādas neprecizitātes viņus neuztrauc). Absolūts tabu ir rietumvalstu piekrišana Čehoslovakijas divpakāpju aneksijai Minhenē un tas, ka 3.septembrī karu Vācijai pirmās pieteica Francija un Anglija.
5.aprīlis 2019, 15:32 Atbildēt
tto Muzejs
Osetīnu maukas un nezināma klaidoņa atvase nevar būt gruzīns, tas var būt tikai krievs. Tas domāja, kā krievs, dzīvoja kā krievs un nosprāga kā krievs, savos mēslos un mīzalos un paši krievi to atzinuši par izcilāko savas sugas brāli. www.nameofrussia.ru/ Ja kādu interesē hronoloģija, varu atgādināt, ka Staļins iebruka Spānijā 1936. gadā, ilgi pirms Minhenes, tā sakot, iemēģināja karu un pārbaudīja pasaules reakciju un veiksmīga iznākuma gadījumā būtu uzbrucis Eiropai no divām pusēm.
Krievi sāka gatavot Lielo karu jau nākošā dienā pēc Pilsoņu kara beigām. Kara iemesls bija krievu periodiskā nepieciešamība pierīties cilvēku asiņu.
Tā Aleksandrs Blogs aprakstīja krievu ģenētiski iemantoto un gadsimtos ieaudzināto slepkavošanas kāri

Мы на горе всем буржуям
Мировой пожар раздуем,
Мировой пожар в крови
Господи, благослови!
5.aprīlis 2019, 17:36 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Ārprāts, kas darās sorosītu iekaisušajās smadzenēs!
5.aprīlis 2019, 19:57 Atbildēt
BBloks
Nebija sorosīts, viņs tikai aprakstīja krievu deģenerātu noskaņojumu.
6.aprīlis 2019, 9:06 Atbildēt
tto brīvais radikālis
Nav manīts, ka Soross būtu nosodījis jūsu, krievu fašistisko lopu, staļinisko izdzimteņu, pārstrādātās zvērības WWII.
6.aprīlis 2019, 9:01 Atbildēt
ffifi
feisbuk, instagramm- pieauguso cenzetas rotallietas
5.aprīlis 2019, 9:51 Atbildēt
PPilsonis
Jaunā paaudze jau ir imūna pret Facebook, Draugiem un citiem sociālajiem tīkliem. Skolās tos pusaudžus, kas lieto Facebook, apsaukā par ‘retarded’.
5.aprīlis 2019, 11:16 Atbildēt
ZZero
Paider, uztraksti labāk par kontenta direktīvu (jaunā ES direktīva par autortiesībām netā). Pēc tās tīmeklis būs izkastrēts.
5.aprīlis 2019, 15:26 Atbildēt
AAivars Gedroics
Es sūkāju pimpjus.
5.aprīlis 2019, 16:03 Atbildēt
TTo mēs zinām
Tu jā, bet Aivars?
5.aprīlis 2019, 19:25 Atbildēt
AAivars Gedroics
Es sūkāju pimpjus.
7.aprīlis 2019, 17:30 Atbildēt
IInta
Rokfelleru mazdeelu pat ar piespiehanos par " zaabaku tiiriitaaju" nez vai var nosaukt. Veelejau bija pa starpu arii sauklis - par to, ka no visas taas pelnjas, utt. pats atteiksies - tik gan nepateica, kad iisti tas notiks... aardu sakot, meerkis zipildiits - " araabu pavasarim" labi taa tehnolojija pakalpoja un, marhsrutus migrantiem raadot, apklapoja un tagad - marsh buudaa!
:)))
5.aprīlis 2019, 17:36 Atbildēt
IInta
Pardon par drukas kljuudinjaam, bet.. nelaboshu. Shad tad jau peec komentiem taapat raxti pashi arii veel pazuud, ko tur daudz taatad vairs censties.:)))
5.aprīlis 2019, 17:41 Atbildēt
BBlogers Podkāsts
Nepiekrītu Paideram. Cenzūra zināmās robežās ir vajadzīga, citādi tie sociālie mēdiji kļuvuši nebaudāmi. Mums nav jālasa visādu slimu cilvēku murgi! Jau Gorbačovs teica, ka demokrātija nav visatļautība. Un viņam bija taisnība.
5.aprīlis 2019, 21:38 Atbildēt
AAlla Borisovna
Nuja, παιδερα rakstā izteiktais viedoklis, ka elektroniskajai pasaule ir jābūt pilnīgi bez likumiem diez vai ir kaut kas, ko par pareizu uzskatītu pat viņš pats.
7.aprīlis 2019, 15:28 Atbildēt
mmeh
Kristiešu civilizācija plešas līdz pat Vladivostokai un vēl joprojām Tuvajos austrumos ir daudzi miljoni kristiešu, neskatoties uz to, ka viņus izslepkavo tūkstošiem. Kristietība pašā būtībā ne ar ko īsti neatšķiras no islama. Kristieši kristietības uzplaukumā arī neuzskatīja, ka sievietēm ir dvēsele ;)

EIROPAS civilizācijas pamatā ir PARLAMENTS, kas ierobežoja rietumu kristiešu valdnieku absolūto varu. Nekāda sakara ar tiem kristiešiem, kas dzīvoja bez parlamenta un pēc tam citu kristiešu vajāšanu dēļ glābās pie daudz miermīlīgākiem(tajos laikos) musulmaņiem.
6.aprīlis 2019, 0:16 Atbildēt
JJanis D
Amerikāņi gan satraucas, ka Eiropas Savienības un Lielbritānijas valdības var būt tās, kas piespiež Facebook pielāgoties kādiem eiropiešu standartiem un padarot personīgi Zukerbergu vainīgu pie kādām pašnāvībām vai slepkavībām, ja pirms tam būs bijušas publikācijas FB par attiecīgo tēmu. => Galu galā arī amerikāņi cietīs no šiem eiropiešu uzspiestajiem ierobežojumiem, jo var taču arī kāds Amerikā nopublicēt kaut ko, kas liek britu meitenei izdarīt pašnāvību. Tāpēc FB būtu jāpielāgo vienāds standarts visiem, neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Bet Zukerbergam braukājot pa Eiropu jāsmaida un jāpiekrīt eiropiešu politiķiem, kas viņam cits atliek. P.S. Atsaucos uz šīs nedēļas Guardian rakstu "Social media bosses could be liable for harmful content, leaked UK plan reveals"
6.aprīlis 2019, 16:43 Atbildēt
ppurvaputns
ASV nevienam britu meiteņu pašnāvības neinteresē.
9.aprīlis 2019, 1:31 Atbildēt
eesiet modri
post patiesība(post truth jaunvārds kurš atrodams kembridžas vārdnīcā),genocīds uzņem apgriezienus!
7.aprīlis 2019, 20:19 Atbildēt
AAndris
Cenzēt vajag. Vismaz NRA to nemaz nedara.
8.aprīlis 2019, 8:49 Atbildēt
GGGG
8.aprīlis 2019, 10:38 Atbildēt
LLīva
Iebļāvās Paiders, saprotot, ka šī iniciatīva traucē viņa saimniekam Putļeram maisīt galvas.
8.aprīlis 2019, 14:56 Atbildēt
TTētans
Cukerbergam pretī var nostāties Insulinšprics. :)
8.aprīlis 2019, 23:10 Atbildēt
ppurvaputns
normāls ASV žīds, kas par naudu jebko izdarīs. totālās ASV spiegošanas tīkla izveidotājs. veselas idiotu armijas apmuļķotājs. Malacis!
9.aprīlis 2019, 1:29 Atbildēt
llibertārietis
kārt cenzēt kārus žīdeļus vajag -- ''zōīdeļu demagogija '' ir viskaitīgākais saturs
======================================================
SANDRA VEINBERGA ņaud ka Eiropā sakūdīti noderīgi idioti kuri gatavi linčot dēļ ''politiskās pārliecības"--- bet ka gan citadi ?? TĀ IR EIROPAS VĒRTĪBA -- TADA IR RIROPAS TRADĪCIJA

VAI BEZ POLITISKAS PELIECĪBAS FTANčU REVOLŪCIJAS TERORU -- ""ŠAUSMU GADUS ""

Vai bez politiskās parliecības Ļenina=Trocka žīdiskie tautas komisāri lika linčot ''tautas ienaidniekus ?? Vai bez politiskās pārliecības 1937 g skanēja "" SIT ŽĪDUS- GLĀB KRIEVIJU "" -- un 1 200 000 žīdu boļševiku elites ar ''kaitīgo politisko parliecību '' vnk izšava --- un vel 10-riem miljonu žīdeļu apstulboto salašņu utilizēja WW2 frontēs (( Žukovs pareizi karu saprata -- jāutilizē ''sūdīgas politiskās pārliecības apstulbotie"" == ...'' bābas tā vai ta jaunus salasņas sadzemdēs''))

Imperatots Nap[oleons negribēja īpasi 1812 Krieviju sakaut -- Napoleona karos utilizēja sūdīgas politiskas parliecības APSTULBOTOS -- TOS SALAŠŅAS KAS REPUBLIKU TAISĪJA GRAUJOT MONARHIJAS-- un neka efektīvāka nevija la Krievijas pla

to pašu Hitlera Vācijā -- žīdiņi trāpīja zem holokausta ne jau dēļ līkiem deguniem ,peisakiem un melām hūtēm , vai Toras un Mozus deļ -- EIROPAS ŽĪDIŅI sava vairumā ļoti sūdīgu politisko izveli izdarīja -- tieši politiskās pārliecības dēļ tie ar ''nepareizajiem politiskajiem spēkiem sapinās" un sev ''sodu no Debesīm'' nopelnīja ...

PS. piem Krievijā --BEZDIEVĪGI žīdiņi ar ''dažādu vietējo ETNOSU UZVARDIEM un ļoti sūdīgu politisko parliecību jau 1915 g bij okupējuši CARA KRIEVIJAS augstskolas, medijus, iestādes kurās būtiskus strategiskus politiskus- ekonomiskus-saimnieciskus -militarus -ideologiskus lēmumus pieņem ....

Līdzīgi tas bij un arī tagad ir Eiropā un Amerikā --- nav cilvēcei bīstamāku duraku par žīdu duraku -- un žīdu duraku ''politisko pārliecību"" ahūni izglītoti,ahūni iniciatīvi,ahūni ''pareizi'' -- ahūni ambiciozi un mērķtiecīgi ----karjeristi sarāpušies ''augstās tribīnēs ""== universitāšu profesori un kino režispori - mēdiju industrijās ,TIESĀS ...un ''sabiedriskakās organizācijās '' ''sargā citiem piederošus bērnus,suņus ,datus, tiesības, utt utml ...

VAR JAU IEŅIRGT PAR TO ''ŽĪDISMU bez toras un Mozus '''
kā piem --
((padomju cilveki to rietumu žīdismu labi pazina))

www.youtube.com/watch?v=RPUfX8WmQVo
Фитиль 'Человек и закон' 1975
9.aprīlis 2019, 10:15 Atbildēt
llibertārietis
07 Пустите! Пустите Дуньку в Европу! ( Текст на Сайте rabarial.com

www.youtube.com/watch?v=cN670VlyrE8
9.aprīlis 2019, 10:54 Atbildēt