Komentāri / Skaistā dzīve bez skaidrās naudas
 

43 komentāri

rreptilis
Ļoti labs un aktuāls raksts!
2.marts 2019, 16:00 Atbildēt
mmelnais humors
Manuprāt, Reiram vajag atņemt pilsonību un izsūtīt viņu uz Jemenu vai Somāliju.
3.marts 2019, 7:07 Atbildēt
aazalea
Tie, kam acis pēcpusē, nekad nesēž.
3.marts 2019, 9:36 Atbildēt
ffausts
Ar Reiru ir cauri.
3.marts 2019, 10:40 Atbildēt
SSolanīns
Vārdu spēle... čekas maisi: skaidras naudas maisi. Skaidru naudu izņem, čekisti paliek. "50/50".Ezoterisks rituāls.
3.marts 2019, 13:06 Atbildēt
RReplika
Kāpēc raksta autors kā piemērus skaidras naudas darītājiem min galvenokārt krievijas ietekmes sfērā dreifējošās valstis? Tur ar naudas koferiem rokās staigā tieši krievijas oligarhi un bandīti. Ne jau vietējie iedzīvotāji. Bet mums taču vajadzētu tiekties uz augtākās labklājības zemēm - ziemeļvalstīm, kur, piemēram, Zviedrijā skaidru naudu vairs nelieto..
4.marts 2019, 0:42 Atbildēt
IInta
Zviedrijaa oficiaali ieviesa arii bitkoinu, bet Canada jau tikko nodemonstreeja, kasar to notiek, kad kaads top menedzheris to paarpumpee (it kaa lai aizsargaatuno hakeriem )uz sev vien zinaamiem "maakonjiem".... Ar galiem 143 MIO citu naudas, ja reiz atdod galus pats..
Piebilde: ja vien nav bjusi taa "gala" imitaacija, kaa kaadreiz tas bija ar britu pensiju fondu pie Maxwell. Par to, ka labpraat pashi tur vai citviet pashi veel pat aphcipojas arii, lai tik zhiidu bankaam un varneshiem preiks, pat plashaa nekomenteeshu. Stulbumam jau tautiibas nav.
5.marts 2019, 17:30 Atbildēt
KKlāra Cetkina
Malacītis.bet te jau cer ka žīfiem dažs būs čoms
8.marts 2019, 13:18 Atbildēt
KKlāra Cetkina
Nu vēll čipu iešuj un būsi pilntiesīgs zviedrs.smadzenes ieslēdz!
8.marts 2019, 13:17 Atbildēt
aaaa
Dzīve bez skaidrās manprāt būtu labs strādājošo labturības pasākums.
Tā drošāk un precīzāk varētu veikt "konsolidācijas". No konsolidējamajiem varētu paņemt tieši tik cik ir, nevienu īpaši nepiebeidzot un nevienam arī neko par daudz neatstājot. Tā teikt, precīza strādājošo algu dozēšana ar efektīvu lieko uzkrājumu nosūkšanu ar " konsolidācijām". Valdis vai?
4.marts 2019, 8:54 Atbildēt
oopis no laukiem
Sadaļā "Tauta runā" ir raksts "SOCTĪKLOS iedzīvotāji dalās padomos, kā nepalikt valstij parādā" ! Es varu saprast,ka iedzīvotāji paliek parādā valsts PĀRVALDEI respektīvi - valdībai,bet kā var palikt parādā valstij man nav saprotams,ja zinām,ka valsts iedzīvotāji ir šīs valsts galvenā sastāvdaļa, kam pēc Satversmes 2. panta redakcijas pieder suverēna vara? Paliek parādā paši sev,vai tā? Nodokļi NAV valsts ieņēmumi,bet ir valsts pārvaldes IEKŠĒJIE ieņēmumi,bet kur tad ir valsts ĀRĒJIE ieņēmumi? Tas liberāļiem ir ļoti netīkams jautājums uz kuru viņi negrib atbildēt,jo ĀRĒJIE valsts ieņēmumi ir preču un pakalpojumu EKSPORTS (pārdošana citām valstīm),kas ienes LB valūtas rezervēs vislētāko naudu,par kuru samaksāts ar savām precēm un pakalpojumiem,kas pilda LB VALŪTAS REZERVES. Lai valstij (LB) būtu lēti ārējie ieņēmumi,kas iegūti ar savu preču un pakalpojumu pārdošanu (eksportu) citām valstīm,tad valstī jābūt attīstītai ražošanas infrastruktūrai,kuras Latvijai nav. Ārvalstu investoru preču un pakalpojumu "eksports"nav pillnvērtīgs eksports tajā nozīmē,ka tas gan nodokļu veidā ienes valsts PĀRVALDES budžetā kādu naudiņu,bet LB valūtas rezervju grozs paliek ar garu degunu - lūk tas ir tas LIELAIS NOSLĒPUMS,ko liberasti no labticīgā "latvāņa" rūpīgi slēpj visus šos garos turpat 30 gadus! Lai visu šo bardaku pārtrauktu,tad ir jāatjauno pilnvērtīga brīvā tirgus ekonomika ar nacionālo valūtu,kas vienmēr turētu importa/eksporta attiecības līdzsvara stāvoklī. Ja Latvijas valdība to neizdarīs īsā laikā ,tad krīze turpinās padziļināties ar visām no tā izrietošām sekām.
4.marts 2019, 11:46 Atbildēt
vvalsts opis
Valsts opji atkal domā par to lai strādājošiem būtu kā modernos laukos. Lai tie būtu sprostos, ar dozētu barošanu un izdēto olu stingru uzskaiti. Kā saka, nevienu olu perēšanai, lai strādā inkubatori.
4.marts 2019, 12:46 Atbildēt
mmurkšķis
Tu,valsts opi, pat neapjēdz,ka savā komentārā precīzi apraksti šodienas režīmu,kad tavas "olas" tagad pako VIDā un par to tu bargi maksā bezgala daudzus nodokļus badīgajai valdībai,bet naudas kā nav tā nav un pareizi vien ir - ja nav prāta,tad nav arī naudas un nekad nebūs!
4.marts 2019, 15:50 Atbildēt
IInta
Zhetonins...
5.marts 2019, 17:33 Atbildēt
IInta
Tas zhetons - murkshkjim bija domaats... Pat ielikt neljauj pareizaa seciibaa :(...
5.marts 2019, 17:35 Atbildēt