Komentāri / Skaistā dzīve bez skaidrās naudas
 

43 komentāri

vviesis
Latvijas valsts vara lēmumu pieņemšanā atgādina tādu vārgu, slinku un nabadzīgu mājas īpašnieku. Mājai caurs jumts- jumta nomaiņa ir sarežģīta, darbietilpīga, dārga, nu tad nokrāsosim vismaz logu rāmjus, lai smukāk izskatās, un tad vēl tiek izvēlēta lētākā un nekvalitatīvākā krāsa, pats krāsošanas process notiek stiprās paģirās, tā, ka jau pēc neilga brīža arī svaigi nokrāsotie rāmji izskatās tik pat nolupuši kā pirms krāsošanas, tā, ka drīz jākrāso no jauna...…. un ko var gribēt, ja par finanšu ministru ir cilvēks, kurš uzskata, ka valsts vienīgais attīstītājs ir bezdeficīta budžets bet pieņemt noteikumus, kas ierobežo PVN shēmas, nav jēgas, jo shēmotāji tāpat izdomās kaut ko jaunu, par zemkopību atbild ministrs, kuram par nozari nav nekādas saprašanas, bet labklājības ministre filozofē, ka PSRS laikā dzīvojošie nav Latvijai piederīgi un neko šeit nav pelnījuši, u.tt. Tāpēc arī tiek pieņemti lēmumi, kas uzfrišē fasādi, bet nerisina valsts un iedzīvotāju problēmas...
1.marts 2019, 9:10 Atbildēt
cciemiņš
un banku vadoņi rungaiņi pensijas vecuma ļaudis jau iedala ievērībai nepieskaitamos
1.marts 2019, 10:59 Atbildēt
IIlmārs
Ir skumji skatīties kā Latvijas valsts vara aiziet šreijā, un strauji zaudē veselo saprātu. Tas tikai liek domāt kādā ekonomoslajā bedrē valsts atrodas, ja jāievieš šādi līdzekļi lai aplaupītu savus pilsoņus.
1.marts 2019, 9:13 Atbildēt
aatvaino atvaino
ne valsts bankā, bet žīdu bankās būs jāglabā sava nauda !
1.marts 2019, 14:11 Atbildēt
VVienlidziba
Manuprat ,ja netiks soditi neģēli kas izgudroja un ievuesa lsupitajshemu oik turpināsies šādu reiru un tamlidzigu neliešu paradīsanās ,tapec ļoti nopietni jaizmekle oik lieta ,tas ir kriminaļnoziegums pret savu tautu , tas gadiem ilgi nav atbildis eiropas prasībām un tikai pedeja gada nelietis asaradens piesedza oki lsupitajus ar dokumentu viltošanu !
1.marts 2019, 9:38 Atbildēt
ttautas aplaupishana
un iznicinashana straijiem soljiem.
1.marts 2019, 9:41 Atbildēt
nnu gan
kam traucē????????????????????/man nē, nu nu, sarakstiņu
1.marts 2019, 10:16 Atbildēt
IIgo
Jurim, ka vienmēr, taisnība. Bet realitāte ir tāda, ka, lai nerisinātu reālas problēmas, valdība uzspiež tautai rusofobiju. Un daudzi, sevišķi jaunie cilvēki histērē -- krievi nāk. Tikai krievi, ka nenāk, tā nenāk! Toties zem šīs histērjias valdība atmazga miljonus, simtus miljonu! Un kamēr tautas daļa histērēs, valdība zags.
1.marts 2019, 10:41 Atbildēt
RReplika
Kur vēl vairāk var atnākt ? Pēc statistikas datiem atnāca 700 000, bet faktiski divreiz vairāk. Tikai to noklusē. Slēpj. Jo kam tad visi īpašumi pieder un kas ir tie "atmazgātāji"?
4.marts 2019, 0:49 Atbildēt
DDeus
Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim. Sākumā minētās valstis ir baltie cilvēki. Mēs esam darba spēka un apaļkoku piegādātāji viņiem.
1.marts 2019, 11:23 Atbildēt
JJust me
Tai pašā Vācijā kaut kas tāds nebūtu iedomājams...
1.marts 2019, 11:25 Atbildēt
ppurvaputns
Doch! buntlandē viss ir iespējams. Tur invazori drīkst izvarot vācietes un slepkavot. tos tur pat nemēģina tiesāt. Tur ir sūdaināk kā bija PSRS.....
1.marts 2019, 11:47 Atbildēt
ppurvaputns
nomierinieties. šita koloniālā administrācija karo ar Tautu. Tauta zaudē- nevairojas, mūk un mirst.
šitā ir tikai kārtējā karadrbības epizode. Tā tas turpināsies kamēr šis nolādētais izmirāts- latateja pastāvēs....
1.marts 2019, 11:45 Atbildēt
AAntireirss
Paldies autoram par rakstu.Cerams,ka Reirs un pārējie reirveidīgie arī to izlasīs un kaut nedaudz pakustinās savas smadzenes pirms izdomās kārtējo idiotismu.
1.marts 2019, 11:58 Atbildēt
ppurvaputns
neko nekustinās un ja izdomās , tad tikai vēl lielāku ļaunumu ! viņi ir uz ļaunumu ieprogrammēti. Jo-šita koloniālā administrācija karo ar Tautu. Tauta zaudē- nevairojas, mūk un mirst.
šitā ir tikai kārtējā karadrbības epizode. Tā tas turpināsies kamēr šis nolādētais izmirāts- latateja pastāvēs....
izdomāt nāksies mums -kā apiet viņu neģēlības.
1.marts 2019, 12:01 Atbildēt
vvārds
referendumu !!! vai sūdzamies cilvēktiesībās eiropā ! ko par šo saka tiesībsargs , un ko viņš var darīt jau tagad ? kamēr kārtējiie ''šedevri'' nav pārtapuši realitātē ?
1.marts 2019, 15:22 Atbildēt
SSolanīns
"Čekistu" nebūs?
1.marts 2019, 15:30 Atbildēt
MMalacis
Tā turpināt!!!
1.marts 2019, 17:34 Atbildēt
MMALACIM
Jaunā Saeima tika savēlēta ar solījumiem - uz rāvienu viss tiks mainīts un pārkārtots tautas labā - cik tur cels pensijas, cik algas un ko tik vēl ne. cilvēki ar lielu cerību gaidīja...
Nē, nesagaidīja neko - un tā vietā, lai kaut ko lemtu nodarbojas ar darbošanās imitāciju - svarīgāks par visu izrādās ir spriedelēt par sešpadsmitgadīgiem medniekiem, salikt ostu valdēs savus cilvēkus, neskatoties uz tuvajām EP vēlēšanām, nomainīt zinošu cilvēku ar praksi, lai sagādātu kādam savējam darbu.Aplokšņu algu maksātāju iecelt par ministri, un Finanšu komisiju uztic vadīt cilvēkam, kurš ir notiesāts par līdzdalību bankas izlaupīšanā un dokumentu viltošanā. Bet viszemāko vēlētāju uzticību saņēmusī partija, tagad vada valdību un pilnā mutē skaita - valdība ir stabila... it kā tas būtu pats galvenais.Un tieši tāpat Reirs... it kā tas 0,001 % glābs pasauli, bet ka cilvēkiem sarežģīs dzīvi... tas vairs nav aktuāli. Un Ašeradenu aizrotē uz EP... Kurš no tiem, kas ierakstīti Vienotības sarakstā ir kaut nieka nieku darījis Latvijas labā? Neviens. Vienotības liste būtu jāuzsprauž uz nagliņas attiecīgā vietā.
1.marts 2019, 18:14 Atbildēt
ggribu zināt
Cik stūlbiem gan jābūt, lai savēlētu valdībā labējos, un gaidītu, ka tie sāks rūpēties par nabagiem! Nekad un nekur vēl tā nav bijis, un arī šeit nebūs!
Labējie jau pēc definīcijas ir lielkapitālistu pārstāvji valdībā, un bagāto intereses viņi arī konsekventi aizstāv.
1.marts 2019, 18:48 Atbildēt
AArturs Vaišla
Kad reiz beigs reformēt un sāks strādāt?:)
1.marts 2019, 20:06 Atbildēt
fforši
Skaidra nauda laupa iespēju lielajiem vīriem pilnībā kontrolēt vienkāršo ljauzu naudu,jo tiktālu vēl šie nav tikušhi lai veiktu kratīšanas visos dzīvokļos Latvijā(bet gan jau tiks),toties pa visu latvijas cilvēku kontiem shie var šiverēt likumīgi-tātad nauda kontā
vairs nav Jūsu nauda bet jau vinju.
1.marts 2019, 22:03 Atbildēt
ppensionare
Tātad latvieši nav tik nabagi, ka uztraucas par savu naudu! Piemēram man naudas ir tik cik pietiek sagaidīt nākamo pensiju! Tātad es par skaidras naudas ierobežošanu!
2.marts 2019, 8:12 Atbildēt
KKlāra Cetkina
Kāda jēga dzīvot līdz pensijai ja neesi prātā pieņēmusies ?un ja pazudīs elemtrība.kā tiksi pie savas pensijas.aita.grauzīsi bankomātu?
8.marts 2019, 13:14 Atbildēt
DDANA
Bomžu dzīve .. noteikti ja ta bus
2.marts 2019, 0:19 Atbildēt
NNikolajs
Dīvaini... Rīgā varbūt savādāk, bet man laukos skaidra nauda vispār nav vajadzīga.
2.marts 2019, 2:29 Atbildēt
SShadowVoice
Viss ir vienkārši LIELISKI.
Latvieši izdarīja savu izvēli demokrātiskās vēlēšanās un ievēlēja sev tīkamus ļaudis parlamentā.
Par ko sašutums? Par ko pārmetumi valdībai un ierēdniecībai?
JŪS viņus ievēlējāt!
Tie ir JŪSU radi/draugi/kaimiņi/skolasbiedri, kas sēž ierēdniecībā.
Latvijas problēmas...? Paskaties spogulī un redzēsi celoni.
2.marts 2019, 8:48 Atbildēt
iierēcu
Regulāri badā mirstošie troļļi pēkšņi ļoti satraukušies, ka vairs nevarēs skaidrā naudā vienā maksājumā iztērēt visus savus gada ienākumus.
2.marts 2019, 9:50 Atbildēt