Komentāri / Kam izdevīga ABLV bankas likvidācija?
 

20 komentāri

JJūlis
Ahā! Kas to būtu domājis! Paldies Paideram. Tātad afēras priekšvakars.
17.janvāris, 8:11 Atbildēt
ppatriots
Paldies Paider, tas jau no paša sākuma bija skaidrs, ka Latvijas varas mafija pildot savu saimnieku pavēle grib aplaupīt ABLV banku un tās klientus! Kur bija banku uzraugi,kad ši nauda tika bankās noguldīta, tad tā skaitījās tīra?
17.janvāris, 8:11 Atbildēt
AAnsītis
Protams ka latvijas ienaidniekiem ,nodevejiem un dienaszagļiem m
17.janvāris, 8:55 Atbildēt
UUna
Būtu bijusi Bunkusam !
17.janvāris, 9:01 Atbildēt
IIespējams
Labs raksts,bet viss stāsts iet 'iespējams' zīmē.Jā,Gobzema iznāciens premjera pieteikumā bija uzkrītoši neveiksmīgs,beigās džeks ' sapinās meistarībā' un diezgan pamatoti dabūja kurvīti.
17.janvāris, 9:06 Atbildēt
SShadowVoice
Papildus visam AB bankas likvidācija pēc ASV ierēdņa rīkojuma demonstrē 2 lietas un abas ir ASV interesēs:
1. Latvija ir ASV kontrolēta teritorija, kurai ir ļauts tēlot neatkarīgu valsti. Kamēr ASV to ļauj. Kad kādam ASV ierēdnim ir savs viedoklis par Latvijas pienākumiem - tad tā neatkarības pasaka arī izbeidas;
2. ASV pierādīja visiem saviem vassāļiem, ka ja gribēs, tad iznīcinās da-jeb-ko. Tikko taču draudēja pat Turcijai, kas ir NATO valsts, ka iznīcinās tās ekonomiku. Tādējādi AB bankas gadījums ir lielisks piemērs. Ne jau velti ASV amatpersonas ir izmantojušas AB bankas gadījumu izsakot draudus Kipras bankām.
3. AB banka tika izvēlēta par peramo zēnu citiem par brīdinājumu. Droši, jo LV turēs muti un nepretosies. ASV taču neies strīdēties ar kādu, kas vēl var pretīm sist ;-)
17.janvāris, 9:47 Atbildēt
BBet
nav jau varianta apstākļos,kad starptautiskie darījumi notiek USD,sargā mūs Ābramsi Ādažos un Citadela atdāvināta asv baņķieriem.
17.janvāris, 10:21 Atbildēt
PPēteris
Skaidrojošie piemēri ,protams, ir pieņemami loģiski. Tikai tie neatklāj jautājuma būtību ,bet gan to slēpj.Ir visai plaša literatūra kurā autori tūkstošos lapaspušu aplūko visu, ko var ieraudzīt kapitāla kustībā un banku darbībā ,šo kustību nodrošinot. Un absolūti lielākais vairākums raksturojot notiekošo ar dažādiem vārdiem izsaka vienu ,proti , "finanšu parādu piramīdu "banku alķīmiķi" un "aunu"cirpšana ,fiziski un garīgi iznīcinot cilvēku "ātro kredītu" katlā. Uzskatu ,ka mūsu 300 miljonnieku vadības un pārvaldības kļūda ir samēra vienkārša , atverot dažus desmitus tūkstošus dolāru kontu , aizjūras galvaspilsētā netika noslēgts konkrēts līgums par procentu ,kas maksājums šī "vienreizēja" ,pat ne papīra ,bet gan tikai elektroniska grāmatvedības ieraksta fiksatora īpašniekam. Un "pašlikvidācijas" ,"harikirī" ,tika aplaimots ar teksta piedevām ,principā par nezin ko . Jautājuma būtība ir , vai tika prasīta un saņemta atļauja "galvenā stratēģiskā ienaidnieka" pierobežā, operēt ar dažiem desmitiem miljardu svešu finanšu resursu savākšanas un nosūtīšanas lielumiem ,ņemot par to pat ne renti ,tikai komisiju !
17.janvāris, 11:35 Atbildēt
KKomisars
Kaut kāds murgains raksts. Autors pieņem, ka kristālskaidrais Gobzems informēs kompetentās iestādes, bet cits KPV LV deleģēts iekšlietu ministrs S.Ģirģens to nedarīs.
17.janvāris, 11:38 Atbildēt
mmājiens ar slotas kātu
Gobzems bija gatavs ņemt SAVĀ valdībā ZZS ,ar to viss pateikts.
17.janvāris, 15:18 Atbildēt
vvoloģa
Nez kā pēc Metalurga Dombrovska sievai sokas ar to parādu atmaksu?
17.janvāris, 12:08 Atbildēt
PPēteris
Latvijas diskutantu lielāka problēma ir tā ,ka šeit absolūti tiek idealizēti dolāra darbošanās principi. Kā liecina 2012.g.publicētie tā dēvētā FRS "daļējā audita" materiāli ko organizēja Kongress ,pat visaugstākā līmeņa valsts pārvaldītāji , praktiski nezin un nesaprot dolāra aprites principu būtību. Dokumenta 3 punkts saka ,ka FRS ( Federālā Rezerves Sistēma ,dibināta 1913.g. decembrī un it kā darbojas kā citu valstu Centrālās Bankas) ,saglabā absolūtu neatkarību no valsts likumdevēju ,izpildvaras un tiesu varas institūtiem !!! Ja tas tā ,bet FRS ir 12 komercbanku konsorcijs ar tiesībām emitēt dolāru ,tad šis dolārs ir absolūti PRIVĀTS maksāšanas līdzeklis ,ko mūsdienās Jamaikas sistēmas ietvaros izmanto visa pasaule. Dolārs ir privāts īpašums un darboties bez īpašnieka atļaujas nedrīkst neviens !
17.janvāris, 12:12 Atbildēt
NNo malas
Latvijai nav spēcīga un neatkarīga valdība, tāpēc lielvaras var šeit eksperimentēt uz nebēdu. Visi politiķi pirmāmkārtām runā par dalību NATO, ES, EDSO, u.c. , bet tikai pēc tam kaut ko murmina par Latviju ka valsti un tas iedzīvotāju labklājības nodrošināšanu, rūpēm par to. Nav pašapziņas nu nemaz. Kaut vai - ABLV Lihtenšteinā nav likvidēta, tiesa neatbalstija viņu FKTK vēlmi banku likvidēt. Iemesls rūpes par bankas klientiem . Tā lūk. Bet Latvijā ir rūpes tikai par ārzemju akcionāru banku reputāciju, Latvijas mistisku reputaciju, nevis par Latvijas cilvēkiem, kuri ir arī banku klienti.
17.janvāris, 13:34 Atbildēt
mmurkšķis
Nu mums ir partija -Kam Pieder Valsts (KPV). Tā vien izskatās,ka uz nākošajām vēlēšanām jādzimst partijai - Kam Pieder Latvijas Banka (KPLB)!
17.janvāris, 15:44 Atbildēt
zzinātājs
Vienkārši spriedelējumi par āzi kurš tā arī nav iecelts par dārznieku. Gobzems pats strādāja Sprūda shēmās, gribēja vadīt maksātnespējas administrāciju u.t.t., bet aplauzās. Kas būtu un kā interesēs būtu strādājis, ja vadītu IeM tā arī neuzzinājām, pie likumu labošanas Saeimas juridiskajā komisijā tomēr tika. Tā, kā izrāde vēl tikai sākumā. Pacietību un Iepērkam popkornu...
17.janvāris, 16:19 Atbildēt
SSelekts
Muļķības. Amerikāņi nekad nav taisījuši aferas un pat nedomā to darīt. Afēras ir viņu dzīvesstils.
17.janvāris, 21:57 Atbildēt
aan agar
Kultūras darbinieki to bija pelnījuši. Tikai tagad vairāk slauks valsts budžetu.
18.janvāris, 0:54 Atbildēt
MMurģis Kurpnieks
Vecrīgā runā, ka O. Fiļs par šo rakstiņu J. Pideram esot apsolījis atdot Santas kastroļus gadījumā ja tos izdosies atgūt
18.janvāris, 1:37 Atbildēt
ZZita
Paiders kā vienmēr ir savā elementā izplatot savas murgainās idejas, tāpēc viņiem ar Gobzemu tik labi saskan.
18.janvāris, 6:43 Atbildēt
zzinošais
Tu tikai esi Zita ...
19.janvāris, 7:12 Atbildēt