Komentāri / Patiesības mirklis Francijas ekonomikā
 

35 komentāri

jjanis
diez kur Makrons raus naudu soliījumu izpildei? Taisīs F-exit'u? Pēdējie paliks latvieši un poļi cerot uz subsīdijām no Marsa?
18.decembris 2018, 8:28 Atbildēt
KKobra
Latvijā pietiek nobļauties: Krievi nāk! Lielgabalus sviesta vietā! Visiem savilkt jostas un ziedot bruņumašīnu iegādei! Jebkurš, kas nav apmierināts ar šiem saukļiem, tiek pozicionēts kā Kremļa zaļais cilvēciņš, tīmeklī saņēmis uzdevumu pievienot Krievijai vismaz Daugavpili. Aizvērāt AB banku? Bet tā taču operēja ar krievu naudu! Atdevāt citadeli par tajā esošo krēslu cenu? Izglābām no krievu investoriem, atdevām mūsu lieldraugam! Premjera kandidāts Grinbergu Kariņš? Bet viņš taču cēlies no ASV, pielaide jau kabatā!
18.decembris 2018, 8:50 Atbildēt
PPastāvēs kas pretosies
Tikai tādēļ, ka atšķirībā no frančiem, latvietis ir mīslis un neskatoties uz savu pļurkstēšanu par latvietību, latviskās nācijas apziņas latviešiem nav. Tie neies ielās, lai aizstāvētu sevi no Vienotības, APar un citu oligarhu patvaļas. Tie cietīs OIKus, nebeidzamās banku afēras, pensiju fonda izlaupīšanas, Veiksmes stāstus, skatīsies, kā viņu acu priekšā mirst slimnieki, kurus oligarhu aplaupītā medicīna neārstē, skatīsies, kā sabrūk Šadurska iznīcinātās skolas, Bet neviens nekur neies! Mēs esam mīzēji tautieši! Mēs esam nopelnījuši tādus mēslus kā kariņi par mūsu valdniekiem. Citur Eiropā iedzīvotāji aiz kauna būtu gatavi zemē ielīst par tādiem valdniekiem, bet paši jau būtu ielās, protestos, mēs nē. Nu tad cietīsim, aizbrauksim, izmirsim. Acīmredzotlatviešu izzušana ir objektīvs process, kuram jānotiek.
18.decembris 2018, 9:31 Atbildēt
nnejauc mušas ar kotletēm
latviskās nācijas apziņas nav latv(ij)iešiem !

Viņi neprotestē tāpēc, ka pie varas esošie tādi paši latv(ij)ieši, ir iestāstījuši, ka tā tiem latviešiem vajag...
Stulbeņu bars gatavi mēnesi neēst, lai tik iespītētu latviešiem !
18.decembris 2018, 11:17 Atbildēt
vvaldis
Pats labākais,ka ASV neprasīja banku slēgt,bet vietējie maitasputni sajutuši laupījumu sāka jau riņķot.Ipašniekiem atlika slēgt ,lai apturētu izlaupīšanu.Makrons jo vairāk piekāpsies ,jo ātrāk nometīs.Pārāk agri uzvilka Napoleona mundieri un sāka domāt par lieleiropas armiju.
18.decembris 2018, 13:30 Atbildēt
kkrieviem nemaz nav jānāk
jūs, fašistiskie lopi, šeit smirdiet jau vairāk kā 70 gadus
18.decembris 2018, 21:15 Atbildēt
JJuris
man patik ka latviesi kuri pasi mizh un ir klaviaturas varoni, citus kurus nemizh sauka par fasistiskiem lopiem.
19.decembris 2018, 16:11 Atbildēt
OOdze
Kobra, super ! Žetons no manis !
18.decembris 2018, 8:53 Atbildēt
TTiesnesis
"[..] Francijas sabiedrība 2019. gada nogalē bija nonākusi nestabila līdzsvara apstākļos" Vai autors stāsta savas futūristiskās vīzijas?
18.decembris 2018, 9:08 Atbildēt
bbriesmīgi asprātīgs esi
debīlais ? Pats nekad neesi pārrakstījies ?
18.decembris 2018, 11:19 Atbildēt
TTiesnesis
Kad es pārrakstos un redaktors man uz to norāda, tad es nesaucu redaktoru par debīlu, bet gan izlaboju savu kļūdu, vai arī pierādu, ka man ir taisnība
19.decembris 2018, 8:43 Atbildēt
ssmart ass
Tauta varnešiem vairs nav vajadzīga. Pietiek ar eiropas subsīdijām un stratēģisko stāvokli. Un visu laiku ir jābaidās un jābiedē ar Krieviju. Bet ES subsīdijas drīz beigsies, kapēc ir jāmaksā liekēžiem par valsti, kas izdevusies.
18.decembris 2018, 9:26 Atbildēt
AAndrejs
Neatceros, kurš to ir teicis: Latvijas ekonomikā jau sen ir izveidojies koruptīvu iepirkumu ekonomikas caurausts antisociāls līdzsvars, kurš vairs nav pārvarams ar sistēmas iekšējiem spēkiem. Ikviens, kurš mēģinās pats pirmais atteikties no līdzšinējās stratēģijas, būs lielāks zaudētājs, jo citi savu stratēģiju nemainīs. Bez ļoti nozīmīgiem ārējiem satricinājumiem izkustināt Latvijas ekonomiku no antisociālā Neša līdzsvara nav iespējamas. Turklāt, jo ilgāk saglabāsies līdzsvars, jo grūtāk būs to mainīt nākotnē.
18.decembris 2018, 9:50 Atbildēt
GGGG
Tādas iziešanas ielās ir viegli kontrolējamas un menedžejamas, galu galā arīk ātri apspiežamas. Nevienu reālās varas subjektu šīs tvaika nolaišanas akcijas neuztrauc.
Vergu masas tiek vadītas un manipulētas tieši izmantojot šo sķietamās labklājības un veiksmes fantomu, par kuru nabagu bari reizēm ir pat gatavi doties nāvē. Būtībā cīnoties par savām važām. Nav grūti iztēloties no kā parazītiem ir vislielākās bailes; no tādiem cilvēkiem, kuriem vairs nav baiļu būt neveiksminiekiem.
18.decembris 2018, 10:58 Atbildēt
PPsiche
2009.gada 13.janvārī tieši tāda akcija tika rīkota ar mērķi nolaist tvaiku pēc valsts iegrūšanas dauzdmiljardu parādā, glābjot divus premjera draugus baņķierus. Par to liecina speciālo policijas spēku un vairāku Vecrīgas iestāžu iepriekšēja sagatavošanās. Ducis izsistu logu bija niecīga maksa par miljardiem, kas no valsts budžeta pārceļoja privātos kontos.
18.decembris 2018, 11:40 Atbildēt
GGGG ko spamo
stundas laikā un neklausies, ko stāsta skolotāja ?!
------------------------------------------------
Kādas kontrolējamas un menedžejamas, ja katrs neorganizēti kliedz savu, kā tik policists paiet nost !

Tikai Latvijā bābas tic, ka zic arodbiedrību siliņi
viņas aizstāvēs un izklīst, kad pasola "apskatīties ko atļaus budžets".

Budžets nekad neatļaus, jo ir pārāk daudz "melno caurumu" kuros "pazust" naudai valsts izzadzēju kabatās !
18.decembris 2018, 12:10 Atbildēt
vvaldis
Tur tie protesti vēršas plašumā.Jau pieprasa Francijas izstāšanos no NATO un ES samazināt nodokļu slogu līdz 25 procentiem,nacionalizēt privatizētos valsts objektus.Tā kā diez vai Makrons ar 100 eiro pielikumu un lēto degvielu tiks cauri.
18.decembris 2018, 20:05 Atbildēt
JJāzeps Banāns
Man viss OK. Ēdu lasi, braucu ar dīzeli, maz lasu. Tikai mobilo pie stūres. Piedeklarēju sievu Rīgā , lai var bērnu sūtīt uz skolu Rīgā.
18.decembris 2018, 11:51 Atbildēt
hhi hi
Esi parazīts. Tipisks gadījums.
18.decembris 2018, 12:12 Atbildēt
oopis no laukiem
Nekā īpaša,tikai likumsakarība - kad vadzis ir pilns,tas lūst! Tūlīt mēs būsim liecinieki,kad arī Latvijā atkārtosies līdzīgs scenārijs,jo varu sagrābušie vecie vienotības liberastu prauli nespēs ne atcelt OIK ,ne palielināt algas ne skolotājiem,ne mediķiem,ne kādam citam izņemot paši sev,tāpēc,ka liberastu dogmu ietvaros tā ir absolūti neiespējamā misija,jo tūlīt pēc valdības apstiprināšanas tā saņems aukstu dušu no fiskālās disciplīnas padomes ar kategoriski prasību veikt 2019.gada budžeta KONSOLIDĀCIJU. Mēs nākam no režīma kurā masu labklājības jautājumi,iespēju robežās , tomēr netika risināti tik brutālā veidā,bieži notika cenu pazeminājumi dažādām preču grupām,bet šodien redzam tikai nepārtrautu cenu amoka skrējienu tikai uz augšu,pat neskatoties uz to,ka likuma Par Latvijas Banku trešais pants uzliek par pienākumu LB nodrošināt cenu stabilitāti valstī,kurš ,protams,netiek pildīts un režīms klusē kā ūdeni mutē ieņēmis. Mūsu vecākā paaudze nav tā audzināta,lai ietu ielās,dedzinātu automašīnas,sistu skatlogus veikaliem un izlaupītu tos,jo tie piederēja tautai,nevis nīstajiem kapitālistiem,tad kāpēc lai tauta iznīcinātu sev piederošu īpašumu? Šodien mēs esam atsviesti atpakaļ tālā pagātnē,kad cilvēks cilvēkam bija vilks un katrs rūpējās tikai par sevi.Jā,tajā sociālismā,jeb tautas kapitālismā bija lietas kas bija jāmaina,bet nevajadzēja kopā ar netīro ūdeni izliet arī "bērnu" - cilvēka pašcieņu. Nedomāju,ka mums būtu jāatjauno kapitālisma brutālās cīņas metodes,jo tā mēs tikai sevi pazemotu,ja spējam jautājumus risināt civilizēti.
Bet vai gribam un spējam?!
18.decembris 2018, 12:04 Atbildēt
ppar cenu pazeminājumu
ir nesapņo ! Tik daudz andelmaņu, kuriem nauda nepieciešamāka....
18.decembris 2018, 12:15 Atbildēt
iimpi no laukiem
beidz te kušināt un "nolaist tvaiku" !
Pazīstam tādus trikus !
18.decembris 2018, 12:18 Atbildēt
SSelekts
Tieši otrādi. Neklausot PARTIJAS vadoņiem, ekonomika PSRS sāka iet uz augšu... ko tie tīšām spieda uz leju, ieviešot kartiņu utt., sistēmas. Latvijā to grūti bija ieraudzīt, jo to "iztukšoja" pirms 1980. gada olimpiādes, 1978. gada beigās, bet labi bija saredzēt, dzīvojot Krievijā. Uz vietas. Parasti no Krievijas bēga uz Baltiju. Tas nepatika divām PSRS 1943.gada Teherānas līguma Sadraudzības valstīm: ASV un Lielbritānijai, jo pierādīja, ka VALSTI NEDRĪKST PĀRVALDĪT POLITISKĀS PARTIJAS: Diktatori.
18.decembris 2018, 12:57 Atbildēt
MMi
Kā no kosmosa nokrituši. Par Franciju tērgājam.
Ikdienā lasot rakstus par mums pašiem. Viņi ir tik pretēji, ka maz neliekas.
Vakar šeit pat bija raksts par to kā cilvēki strādā tirgoņu TOP noliktavā.
Jūs vispār apjēdzat, par ko ir runa. Pēc šāda fakta konstatēšanas Valsts prezidentam būtu jāatkāpjas. Nerunājot par visiem citiem dienestu krēslā pirdējiem. Cerēju, ka otrā dienā ies pa gaisu, bet nē, čušiņš. Un raksts ir nogāzts dziļā atvilktnē. Un tik pļūtī tālāk par Laimi.
Kungi, inteliğence, jūs galvā esat tērēti, ja esat pieļāvuši šādu situāciju Eiropas valstī. Un ja ir viens šāds gadījums, tad tādu ir daudz. Bet vēl sapņo, ka ievedīs darba spēku, kurš strādās šādos apstākļos. Tik vien kā ievedīs un uzkraus sabiedrībai plecos. Paplašinot sociālā nodrošinājuma saņēmēju loku.
Mēs taču runājām par Eiropu, Eiropas vērtībām, standartiem. Bet top apraksts līdzinās mākslas filmās atainotajām situācijām par verdzību narkokarteļu magoņu plantācijās.
Jūs rakstāt mūsu elite, inteliģence. Bet pareizi ir jāraksta - mūsu niecība. Jo pat akls cilvēks spēj ieraudzīt. Bet tikai tērētajam ir vienalga, jo viņš jau no dabas daudz ko nesaprot.
18.decembris 2018, 22:12 Atbildēt
LLatvijā ir tā
Modernā troļļu sabiedrība ir neveiksminieku sabiedrība. Lai trollis varētu cerēt uz tālākajiem panākumiem, ikvienam tā ir jādemonstrē, pat tad, ja nekādu neveiksmju nav. Pieprasījums būt neveiksmīgiem rada apstākļus, kad liela daļa troļļusāk regulāri melot, parādot apkārtējiem sevi sliktākā gaismā, nekā ir patiesībā. Īpaši tas attiecas uz materiālas nenodrošinātības demonstrēšanu. Vidusslāņa troļļi nevēlas tikt identificēti ar turīgajiem. Pat tie, kas labi saprot, ka pēdējo triju vai piecu gadu laika viņu labklājības līmenis (preču un pakalpojumu daudzums, ko var nopirkt par ienākumiem gada laikā) ir krietni audzis, redzot, ka visi visapkārt apgalvo pretējo, ir tendēti neizlēkt. Runāšana par nemitīgu dzīves līmeņa pieaugumu var traucēt karjerai, un tā var iegūt zagļa un sileslopa slavu. Vidējais cilvēks ir tendēts publiski piemelot, ka arī viņam klājas slikti un kļūst vēl sliktāk!
18.decembris 2018, 22:25 Atbildēt
EEdge
Sen zināmas lietas - objektīvu likumu darbība ir nenovēršama. Fragments no 1976.g. iznākušās sociologa A.Zinovjeva grāmatas "Rēgainās virsotnes": ...такие законы есть. Например - тенденция свести к минимуму сведения о плохом и раздуть до максимума сведения о хорошем. А если такового нет, его следует выдумать. Врут не по злому умыслу и не по глупости, а потому, что обман есть наиболее выгодная форма социального поведения. Закон работает сугубо формально и на любом материале. Потому врут даже тогда, когда в этом нет никакой надобности, и даже тогда, когда это вредно, ибо иначе не умеют. Член сказал, что эта теория не объясняет искажений истории. Наоборот, сказал Сотрудник. Людям надо внушать, что раньше всегда и везде было еще хуже. Потому какой-нибудь правдивый пустячок может обнаружить более высокий уровень жизни. Член сказал, что правду о прошлом скрыть нельзя. Есть же неоспоримые материальные свидетельства. Болтун сказал, что это утешение для идиотов. Люди сначала усиленно скрывают правду, а потом не могут узнать ее даже при желании. Единственной опорой памяти о прошлом становятся битые черепки и объедки от мамонтов. А разве это история! История не оставляет следов. Она оставляет лишь последствия, которые не похожи на породившие их обстоятельства.
18.decembris 2018, 22:46 Atbildēt
vviesis
Latvijā ir tā, ka modernie troļļi, kuri kā nebūt iekārtojušies postkomunisma mežonīgā kapitālisma apstākļos, klusībā dzīvojot no nodokļu shēmošanas, kukuļņemšanas, savu līdzcilvēku apkrāpšanas, cenšas parādīt, ka Latvijā viss ir labāk nekā īstenībā, jo jebkuras pārmaiņas apdraudētu viņu stabilo eksistenci. Tāpēc nepārtraukti tiek melots par straujo labklājības pieaugumu, par "pašu progresīvāko pensiju sistēmu" u.tt., savukārt ignorēti fakti par lielo nabadzības īpatsvaru, emigrāciju, augsto inflāciju, medicīnas nepieejamību, u.tt., aizejot pat līdz tādiem absurdiem, kā "Latvieši braucot dzīvot uz ārzemēm tādēļ, ka PSRS laikā tas bija aizliegts, tad nu tagad visi izmanto izdevību, ka tāda iespēja ir atļauta..." Latvijā diemžēl, valda šāda tipa troļļi, gadās jau, ka kādu no viņiem piežmiedz vai iesēdina, bet pārējie tikmēr turpina slavināt esošo kārtību un situāciju......
19.decembris 2018, 0:57 Atbildēt
KKristīne
Beidzot viens žurnālists ir uzrakstīji to, ko es visu laiku visādos veidos cenšos pateikt par to, ka šodienas sabiedrība visu laiku viens otram melo un tēlo viltus labklājību. Paskatieties, cik daudz BMW džipi noparkoti pie hruščovkām ķengaragā, jo visi visu laiku cenšas viens otram parādīt, ka viņam ir labāk, nekā viņam ir - labāka mašīna, tālāks kūrorts, krutāks telefons ... dažreiz smiekls nāk, jo vidējās algas attiecīgās profesiju kategorijās ir vairāk, vai mazāk vienādas, bet viens skatās uz otru tādu pašu no augšas, jo viņam BMW X-5, nevis škoda. Patiesībā lielākā daļa izdzīvo un ik pa laikam kāda ģiimene nonāk zem āmura un pēc neilga laika pamet valsti ... Kapitālisms, jeb tā kapitālisma forma, kas šodien ir lielākajā daļā valstu, ir cilvēku attiecību modelis, kurš paredz, ka vājākam ir jātiek apēstam. Visu laiku jācieš vājākam. Tas ir tik briesmīgi, ka sabiedrība, kura sevi sauc par civilizētu, dzīvo džungļu likumos, bet likusi noticēt visiem, ka tas ir labākais dzīvošanas modelis cilvēkam ...
18.decembris 2018, 22:45 Atbildēt
EEdge
Bez tēlošanas (imitācijas) visa sistēma var sabrukt kā sabruka Romas impērija. Neviens to patiesības mirkli nevēlas piedzīvot - droši vien pat Paiders. Lai patiesība iestājas Latvijā 2050.gadā! Visi pie NAP sacerēšanas.
18.decembris 2018, 22:49 Atbildēt
KKristīne
Un kas paliks mūšu bērniem? Sasista sile? Diez vai pat tā ...
18.decembris 2018, 23:38 Atbildēt
vviesis
Mjā, būtībā mēs dzīvojam sociālajos džungļos. Protams, tiem, kuri atrodas barības ķēdes augšdaļā šāda situācija ir pieņemama, tāpēc tik aktīvi tiek stāstīts, ka tas ir normāli, ka dzīve iet uz augšu un viss ir brīnišķīgi... lai gan daudzi varbūt apzinās, ka šāda situācija 21 gadsimtā vairs nav normāla, tomēr nekur nav teikts, ka paredzamā nākotnē kaut kas mainīsies, tāpēc attiecībā uz bērniem- atliek viņus audzināt par plēsējiem, vai mācīt valodas, lai var izvēlēties uz kurieni pārcelties...
19.decembris 2018, 10:29 Atbildēt
EEdvīns Puķe Centra Partija
JA NAV IESPĒJU SAMAZINĀT VALSTS IZDEVUMUS, TAUTAI PILNĪGI PIETIKTU AR VALSTS IEŅĒMUMU - NODOKĻU SAMAZINĀŠANU :)
RETORISKS JAUTĀJUMS:
NEMAINOT SISTĒMU,
SISTĒMA SALAUZĪS CILVĒKUS «jaunās sejas»,
VAI CILVĒKI SISTĒMU?
Darba rūķim ir dziļi vienaldzīga, laupītāja mātes valoda.
Laupa pasaules valdība, vai lokālpatriotu parazīti. :)

NEEKSISTĒ LATVIEŠU, KRIEVU, VAI ĶĪNIEŠU KLAUŠAS
ANALOGI, KĀ SAPĀROJOT LATVISKI UN KRIEVISKI RUNĀJOŠU PAPAGAILI, NEIZBĒGAMI SANĀKS PAPAGAILIS, KURŠ NOSPŖĀGS, VAI EMIGRĒS UZ CITU SALU, JA TAM ATŅEMS 80% BARĪBAS :)

CIENIJAMIE, POTENCIĀLIE OKKUPANTI,
PIRMS UZBRUKUMA LŪDZAM PAZIŅOT
GAIDĀMĀS NODOKĻU IZMAIŅAS,
LAI ZINAM, GATAVOT ZIEDUS,VAI AKMEŅUS #edvin
:)
www.facebook.com/Centrapartija/
19.decembris 2018, 4:51 Atbildēt
SSelekts
Joprojām esam Vatikāna okupēti. VALSTS NOSLĒPUMS.
19.decembris 2018, 5:52 Atbildēt
vviesis
Starp citu, runājot par Francijas un Latvijas līdzību- cik cilvēku ir piefiksējuši, ka Latvijas EM gatavo tādu pašu scenāriju kā Makrons- ievērojamu akcīzes nodokļa kāpumu degvielai un automašīnu ekspluatācijas nodokļa kāpumu, ar pamatojumu- "padarīt Latviju zaļāku"...…….
19.decembris 2018, 22:57 Atbildēt
JJāzep Banān
Vai Tu gadījumā neesi saeimas deputāts?
20.decembris 2018, 18:14 Atbildēt