Komentāri / Trampa faktors pasaules politikā
 

10 komentāri

AAnna
Paldies par rakstu. G 6 līderi vienkārši totāli izlaidušies, uzvedas kā mazi varas apdullināti ķeizariņi, pieraduši tukši runāt, parakstīt dokumentus, kas ir vairāk nodomu protokoli, jo tajos rakstītais atšķiras no reāli dziīvē šajās pat valstis praktizētā, nemāk mazināt problēmas savās valstīs, bet pat padziļina tās, darbības vietā imitējot darbību un vienkārši pārtraucot runāt un aplamajot tos, kas nepakļaujas šai spēlītei.
ASV un Ziemeļkorejas līderu tikšanās tika rūpīgi sagatavota, noteikti milzīgu lomu tajās spēlēja Dienvidkorejas prasmīgi piekoptā diplomātija. Vai par to vispār tiek runāts?
Vai Rietumeiropā vispār vēl eksistē diplomātijā? Tās vairs nav. Nav ari rezultatīvu sarunu un lēmumu.
13.jūnijs, 7:48 Atbildēt
AAivars
ASV sabiedrotie ir daudzas valstis,kuras pašas spēj ātri attīstīt kodolieročus.Bet Tramps rada nestabilitāti.
13.jūnijs, 8:42 Atbildēt
AAAA
Tramps rada nestabilitāti Eiropas ĀKSTIEM (labiem cilvēkiem), kuriem ir svarīga tukša muldēšana - un Dievs viņu zina, KAS viņus vada!
13.jūnijs, 8:56 Atbildēt
AArgentīnasTango
Tas briesmīgais vārds "šarmēt" .)
13.jūnijs, 11:30 Atbildēt
ZZinaīda
Paiders turpina izcili pildīt Kremļa aģenta lomu dezinformējot NRA lasītājus
13.jūnijs, 13:24 Atbildēt
ttrollenei zinaīdai
Nu, nu, sīkāk un precīzāk, lūdzu, kā tā loma izpaužas un kā tā dezinformācija izpaužas, savādāk tāda prasta trollene vien esi.
13.jūnijs, 18:30 Atbildēt
LLaine
Ārprāts, atkal ģeogrāfs runā par lietām, kuras nesaprot.Viss raksts apslēpta reklāma putļera režīmam. Ko nra cenšas panākt? vīd saikne starp zzs un saskaņu
13.jūnijs, 15:46 Atbildēt
LLainītei trollenītei
Tu citur Laine, citur Līne, trollenīt? Varētu, lūdzu, sīkāk, ko viņš nesaprot un kādā veidā nesaprot un, kā tad būtu pareizi jāsaprot? Un kas vainas divām partijām, ko tu nosauci un, ko ir ievļējuši Latvijas pilsoņi? Kangarienei dikti nepatīk demokrātija?
13.jūnijs, 18:29 Atbildēt
AAleksandra Kutuzova
Protams, ka jebkuru notikumu var pasniegt dazados veidos, ka jebkuram var but savs redzejums un izpratne par lietam. Paideritis kartejo reizi izcelas ar stipri miglainiem prieksstatiem un redzejumiem, kuri kaut kada veida loti sakrit ar austrumu virziena redzejumiem. Taisni jokaini, vai ne? Zel, ka mazvertibas kompleksu maktu skribentu regulari publice.
14.jūnijs, 9:02 Atbildēt
SSelekts
Tramps, Tramps, Tramps...Pret SISTĒMU mīz?
14.jūnijs, 21:37 Atbildēt