Komentāri / Valdība izsaka neuzticību tautai?!
 

70 komentāri

AANO
Stulba valdība - stulbi lēmumi , Val arī 1, aprīļa joks???
9.janvāris 2018, 7:59 Atbildēt
ĀĀCM
Aprilis vēl tālu, tātad 1. variants!
9.janvāris 2018, 8:26 Atbildēt
ĢĢeogrāfs
Paider! Vairums Latvijas ģeogrāfu ir patrioti, bet Tu jau kopš DB laikiem esi bijis tikai īdētājs. Skumji!
9.janvāris 2018, 8:01 Atbildēt
ĢĢeogrāfs
Piemirsu...ko gan var gribēt no cilvēka, kurš kopā ar Jāni Urbanoviču raksta pseidovēsturiskas grāmatas par 1940.gada notikumiem Latvijā.
9.janvāris 2018, 8:04 Atbildēt
RRa
To likumu jau izdomāja AM, Paidera nopelns ir tikai ka to darīja zināmu visai tautai, tā kā tava gānīšanās šoreiz ir nevieta....
9.janvāris 2018, 9:55 Atbildēt
dde Soto
tovarišķ paider, kad kopaa ar tovarišķu urbanovichu izlaidiisiet naakamo graamatu par Latvijas briivpraatiigo pievienoshanos padomijai un jauko dziivi tajaa ?
9.janvāris 2018, 8:11 Atbildēt
RRaimonds
Ja tu domā 1940.gadu ...tad te bija Starptautiskā miera misija .. kuras dalībniekus Latvijas iedzīvotāji sagaidīja ar ziediem ...
9.janvāris 2018, 8:47 Atbildēt
RRaimonds
Bet Padomju laikos bija pat daudzas lietas labākas ... kā te ir patlaban. Piemēram, nebija tik lielas cenzūras kā patreiz ... cilvēki bija sociāli nodrošināti utt.
9.janvāris 2018, 8:51 Atbildēt
dde Soto
Ivan ivana deels ivanov, nepuulies. Raimonds atradies he he;)
9.janvāris 2018, 9:44 Atbildēt
VValdis Holbergs
Malacis, Paider!
9.janvāris 2018, 8:11 Atbildēt
ees
Viss ir ačgārni.Vajadzētu būt otrādi......
9.janvāris 2018, 8:17 Atbildēt
jjanis
lai pūli labāk sagatavotu antipopulisko lēmumu īstenošanai, to vajag pabaidīt ar to, ko okupanti izdarīs ar latviešu valsti, nereti pūlis pat nemana varas nomaiņu., ja vien nedabū kārtīgi pa biksēm
9.janvāris 2018, 8:40 Atbildēt
RRaimonds
Vienīgie agresori šobrīd Latvijā ir NATO ... viņiem te ir okupantu statuss.
Un tāpēc tīri loģiski, ka ikvienam Latvijas iedzīvotājam ar visiem līdzekļiem ir jāpretojas šiem NATO čurātājiem un alkoholiķiem.
9.janvāris 2018, 8:45 Atbildēt
TTā viš ir .
Kuššš ! Joprojām ir spēkā patiesības izplatīšanas aizliegums !
9.janvāris 2018, 8:56 Atbildēt
EESMAIJA
Paldies par informāciju, bet... ko nu zinu, to zinu - es kā cāļu māte sargāšu visus savējos un nekādas pretdarbības neveikšu, kur priekšā gaidīs droša nāve un ne tikai man vienai. Āmen. Par šo jau pieņemto likumu vai ne likumu es teiktu tā - tas būtu jānomaina uz citu saturu: Valstij jānodrošina saviem iedzīvotājiem tādi dzīves apstākļi, lai katram būtu CILVĒKA CIENĪGa dzīve, jārūpējas, lai slimie taptu veseli, nevis mirtu kā mušas tikai tādēļ, ka valsts atsaka palīdzību, priekšroku dodot izredzēto kastai nemitīgi lieliem lēcieniem paaugstināt algas, jāizskauž milzīgais kontrasts starp iedzīvotājiem, jāpanāk TAISNĪGUMS iekasēto nodokļu izlietošanā un godīgums kā mazās tā lielās lietās, lai visu sirdīs būtu mīlestība un griba pastāvēt par savu valsti arī sliktos laika apstākļos. Šādi ultimatīvi un vairāk kā muļķīgi likumi kļūtu lieki, pat smieklīgi. Bez tam... esmu gandrīz pārliecināta, ka tieši tie, kam valsts uz pārējo rēķina apgādājusi to zelta āderi, pie pirmā briesmu signāla aizlaidīsies uz drošākām vietā, ka ļipa vien nokustēs. Domāju, ka paši arī to labi zin, tādēļ jau arī top tik idiotiski likumi, kas paredz valsts aizstāvībai dzīvību ziedot tiem, kam tagad atļauts tikai podus izlaizīt. Mani pārsteidz arī tas, ka likumā nav minēts aizliegums bēgt, glābt savu ādu pie pirmā signāla pametot valsti un katru bēgošo uzskatīt par valsts nodevēju, kas jāsoda ar visbargāko sodu, kam nav noilguma
9.janvāris 2018, 8:53 Atbildēt
TTeodors
Manuprāt par to beģšanu ,tad pirmās zurkas kas begs bus tās salašņas ar dubulto pilsonibu ,iedzivotajiem vajadzetu darit visu ,lai pieļautu šo nodeveju begšanu , vajag bloķet visus celus lai nodeveji nevaretu aizbegt un nosutit vinus diversiju veikšanai pret uzbruceju !
9.janvāris 2018, 10:15 Atbildēt
ees
tā īsti nesaprotu vai vajadzētu darīt visu, lai pieļautu, vai, lai nepieļautu....
Dubultā pilsonība ir pie siles saskrējušiem, kas jau reiz savā mūžā bēgšanu izdarīja. Jā, protams tie arī bēgs otrreiz ar Vīķi, Kariņu un Streipu priekšgalā, bet ESMAIJA runā par tiem likuma rakstītājiem, kas grib caur likuma spēku nodrošināt sev aizstāvjus no pazemotiem un kājām mīdītiem, kas jau pieraduši, paklausīgi uzmest kūkumu daudzos gadu simtos - vai skaidrāk izsakoties - no tiem, kas jau teju 30 gadus tiek turēti par cērpamiem auniem, lai nodrošinātu viņu labklājību tagad un nākotnē, ja vajadzēs, atkāpšanās ceļu, paši aizejot nāvē.
9.janvāris 2018, 11:08 Atbildēt
bbabāc !!!!!!!!!
Pakļaujoties valdības pavēlei veikt sabotāžas un diversijas , ļoti interesē informācija par PAREIZU un kvalitatīvu tiltu un citu stratēģisku objektu mīnēšanu un pareizu uzspridzināšanu . Lai atvieglotu uzdotā izpildi , valdība varētu publicēt to svarīgo objektu pilnu sarakstu , citādi varu kļūdīties un gaisā uzlaist kādu nesvarīgu ''tualeti'' . Vai iedzīvotājiem tiks rīkoti kādi treniņi --- kā pareizi , pēc valdības instrukcijām , rīkot terora aktus ? Ar patiesu cieņu --- ļoti lojāls kliķes aizstāvis .
9.janvāris 2018, 8:53 Atbildēt
aaija
Un tas nak no valdibas,kuru veido bijusie komunisti un cekas zinotaji?
9.janvāris 2018, 9:07 Atbildēt
nnita
es nezinu , vai maz dzīvoju Latvijā, tik alkatīgu un zaglīgu valdību , pilnu ar meliem, solījumiem nekur citur neatrast.....lai vieglas smiltis ....
9.janvāris 2018, 9:26 Atbildēt
RRaits
Dialektiku vēl neviens nav atcēlis, kā dziesmā: " Viss nāk un aiziet tālumā, un sākās viss no gala...."
9.janvāris 2018, 9:30 Atbildēt
ppele
Kamēr sēdes vecie kraki nekas nemainīsies.barojiet vien tos merglus Parādiet kaut vienu iestādi kur darba tirgus paveras.Bet likumi gan iespaidīgi nemaksāšu jeb izvairīsies no nemaksasanas tevi piespiedis ar policiju ar piespiedu darbu kur nav lv.atrodams.draud ar briv.atņemšanu vai vēl ko citu.Bet paši tralina
9.janvāris 2018, 9:59 Atbildēt
HHaiduks
Jo tālāk,jo trakāk--laimīgi tie, kas laicīgi aizlaidušies no tā dēvētās--mātes dzimtenes......!
9.janvāris 2018, 9:45 Atbildēt
llapa
tagadeja valdiba latvijas zemi un tas iedzivotajus pardevusi , sveszemju karaspeks atradis te bezmaksas placdarmu saviem naves ierociem . tadai valdibai jaatkapjas . mes tadel nestavejam uz barikadem.
9.janvāris 2018, 9:49 Atbildēt
llapa
eiropa brivpratigi salaiz te ieksa musulmanu iebrucejus - karotajus , kas sagaidot x stundu saks uzbrukumu mums . ka to saprast - mes zagejam zaru uz ka pasi sezam . baltijai jasledz robeza visiem melnajiem , jamobilize zemessardze - armija , mednieki . jastav pret so melno uzbrukumam. bet brisele lai dara ka grib.
9.janvāris 2018, 9:55 Atbildēt
nnu-nu
Vispār jau lielākā daļa algu un pensiju ir tādas,ka tur nav paredzēts nekas un nekādiem pretošanās līdzekļiem
9.janvāris 2018, 9:59 Atbildēt
llapa
virsrakstam jaskan sadi - tauta izsaka neuzticibu tagadejai latvijas valdibai.
9.janvāris 2018, 10:02 Atbildēt
MMelbiksis
Es gribetu uzdi rst lieku čupu šai kliķei ! Mes begsim ! Mes nesargasim dienaszagļus ,korumpantus ,nodevejus un vinu salaupito mantu !
9.janvāris 2018, 10:09 Atbildēt
hhi hi
Kur ta bēgsi?
Uz rietumiem pie pi-n-dosiem, vai uz austrumiem uz ROOĢINU pie senčiem?
9.janvāris 2018, 10:21 Atbildēt
DDerglis
Kas tev liedza atnākt uz vēlēšanām un ievēlēt godīgus cilvēkus? Un arī šo kliķi atbalstīja vismaz puse no tiem 58% vēlētāju, kas atnāca uz 12.Saeimas vēlēšanām. Vismaz 400 000 Latvijas pilsoņu viņus atbalsta! Pārliecini vismaz 800 000 nobalsot 6.oktobrī par godīgiem cilvēkiem, un tev būs, ko aizsargāt!
9.janvāris 2018, 16:24 Atbildēt
!!
Nav godīgā piedāvājuma!
9.janvāris 2018, 16:53 Atbildēt
hha ha ha
Pilnībā atbalstu šos grozījumus!
Neaizmirsīsim, ka 300 000 Latvijas krievvalodīgo pilsoņu nobalsoja par krievu valodu kā valsts valodu Latvijā! Tādā veidā, faktiski, apliecinot nelojalitāti Latvijas Republikai un latviskajām vērtībām un ierindojot sevi potenciālo nodevēju sarakstā!
9.janvāris 2018, 10:13 Atbildēt
RRaimonds
Nu un kā tad tu piespiedīsi tos krievus te mīlēt šo Latvijas nacistisko politiku ? ... : ))))... ja te pat latviešu absolūtais vairākums spļauj virsū mums pie varas esošajiem ...
9.janvāris 2018, 14:38 Atbildēt
hha-ha
Pie mums okupantu aktīvos atbalstītajus nevien tikai nesoda,bet ceļ augstos amatos,apber ar ordeņiem,piešķir dažādus pabalstus,lielas pensijas,portretus karina publiskās vietās,nepārtraukti par viņiem stāsta pa radio,rāda televīzijā,rekomende mīlēt un cienīt,iekārto slavas istabas utt.Rāda tautai kā pareizi uzvesties okupācijā un kādi bonusi būs pieejami,ja mīlēs,cienīs okupantus,bet sabiedrotājiem ir jāaizmāle acis lai dod lielāku piķi
10.janvāris 2018, 21:53 Atbildēt