Komentāri / Globālas konfrontācijas riski palielinās
 

34 komentāri

VValdis Freimantāls.
Lieliski argumentēts raksts!
8.jūnijs 2016, 8:54 Atbildēt
j
Gluži kā no kremļa propagandonu rokasgrāmatas.
8.jūnijs 2016, 9:35 Atbildēt
RRaimonds
Par kādām ES sankcijām runā paideriss? Sankcijas pret ES taču ir noteicis mazais kremļa k roplis, aizliedzot ievest krievijā ES ražotas preces un produktus. Bet ES atbildei uzrakstīja uz lapiņas dažu starptautisku krievijas federācijas noziedznieku uzvārdus, kuriem liegts iebraukt šengenā. Vai tad tās ir sankcijas?
8.jūnijs 2016, 10:06 Atbildēt
RRaimonds
Kremlī neviena kropļa nav. Tu ebreju nacist esi tas kroplis. Putins ir pozitīvs cilvēks, tāpat kā Krievijas ārpolitika.
8.jūnijs 2016, 20:31 Atbildēt
uurciks
Krievijas ārpolitika ir pozitīvs cilvēks?
9.jūnijs 2016, 11:02 Atbildēt
DDace
Krievijas aarpolitiku labi raksturo Lavrova kgs: 'Ja Lavral, ja Lavru, i ja vsegda budu Lavratj, tvoju matj!'.
9.jūnijs 2016, 19:45 Atbildēt
DDace
Kremlii ir Huijlo!
9.jūnijs 2016, 19:43 Atbildēt
CCecīlija Koks
Mūsu galvenais uzdevums ir dabūt NATO Somiju un Zviedriju!
Arī Latvijas vienkāršajiem iedzīvotājiem vajadzētu kaut ko darīt lietas labā, piemēram, rakstīt vēstules somiem un zviedriem, lai iedrošinātu viņus stāties NATO.
8.jūnijs 2016, 10:13 Atbildēt
PPsihiatrs
Cecīlijai koks samazināt stipendiju par 2.klases līmeņa komentāru. Kāds mums labums no minētā? Par 10% palielināsies globālā konflikta izcelšanās iespējamība. Jebkurā gadījumā karš ir ieplānots tieši Baltijā. Tas ir redzams pēc apdullinošajiem propagandas rakstiem, kuros vienīgais eskalācijas arguments ir 1940.gada 17.jūnijs. Diemžēl daudzi pie mums to saprot, un tas tikai lavīnveidā palielinās emigrāciju. Arī ārvalstu investori pēdējā laikā apsīkuši. Dumjie labieši tikai turpina sist bungas, cerēdami, ka pēc pirmajiem šāvieniem viņiem pakaļ atlidos lidmašīna no Briseles, lai viņus izglābtu. Naivas cerības! Patvertnēs vietu skaits ir ierobežots, un Briselē jau tā pietiek barojamu liekēžu.
8.jūnijs 2016, 16:29 Atbildēt
llasu
Kas tie par ekspertiem ,ko viņi pārstāv un ko bija atveduši uz Rīgu ? Nejauši izlasīju viena tāda speca - Jurgena ,rakstīto adresē komitetgi.ru . Sajūta ,ka šie speci par un ap Latvijā notiekošo ir apmulsuši .Rīga vairs nelemjot neko ,visu nosaka Vašingtona ,pa daļai caur Briseli .Ar Rīgu vairs neesot ko tunāt ,jo te vislielākie Kremļa nosodītāji.
8.jūnijs 2016, 11:40 Atbildēt
SStalins
Kopumā labs raksts ar samērā lielu pievienoto vērtību.
8.jūnijs 2016, 11:43 Atbildēt
llasu
Tomēr jau pieminētajā adresē ir rakstu sērija ,tulkojot virsrakstu - " Pikējošās imperijas hronika ". Visai savdabīgi tur secinājumi. Piemēram ,klāstot ,ka bijusi cariska imperija ,ka Staļins atjaunojis to impēriju uz jaunas ideoloģiskas bāzes,šī brīža Krieviju nevarot pat uztvert kā valsti ,tā esot korporacija ! Raksturojot PSRS tiek teikts ,tā bija "partija - valsts" , iedomājieties partiju kā bruņinieku uz kura uzkārtas valsts institucionālās bruņas ,1991.g. partiju padzina ,bruņas sabrūkot palika uz vietas , kāds tur bruninieks,tā nav un nevar būt imperija ,ir sakropļota institucionāla sistēma ar nenovēršamu atpalicību .
8.jūnijs 2016, 11:53 Atbildēt
llasu
Arī nenovērsamās atpalicības ekonomiskie aspekti tiek raksturoti dzeļoši. Pirmkārt , Krievija vēsturiski ir izejvielu kā resursa sociums. Šāda tipa ekonomika pārvēršot cilvēku par izejmateriālu (rashodnij material) ,savukārt institucionālā vide esot naidīga jaunradei ,jo faktiski ir sadales un pārdales sistēma . Putina impēriskās imitācijas pūliņiem nav perspektīvas ,jo to saturs nespēj iegriezt Krieviju mūsdienu attīstības prasību plūsmā .
8.jūnijs 2016, 12:06 Atbildēt
llasītājam
Lasīt tu varbūt proti, bet tev tā pašvaki ar izlasītā saprašanu, vai ne? Rezultātā kaut kādi murgojumi un valdošās propagandas atreferējumi.
9.jūnijs 2016, 15:00 Atbildēt
SStalins
Objektīvā Krievijas Valstiskuma forma ir "deržava",bet nekādi ne impērija.Imperiālisms ved uz katastrofu,gan pašu Krieviju,gan tās kaimiņus.Deržava-Tā ir valsts un sabiedrība ,kam ir pašiem sava saimniecība.
8.jūnijs 2016, 12:56 Atbildēt
llasu
Krievijas Domes komitejas priekšsēdētāja vietnieks ekonomikas jautājumos Nikolajs Arefjevs adresei km.ru Krievijas šībrīža situāciju un vietu pasaulē raksturo sekojoši. Ekonomikas attīstībā -95 vieta ,autoceļu infrastrukturā - 111 vieta ,lidostu struktūrā 87 ,jūras ostu -82 vietas. Dzelzceļa infrastruktūrā - 33 vieta pasaulē .Dzīves līmeņa rādītājā 91 vieta starp Laosu un Gvatemalu.52,6% mēneša vidējie ienākumi 15000 rubļu ,apmēram - 220 eiro. No 82 reģioniem tikai 10 nav dotējami. Pēc 2013.g. valstī slēgti 44,7 tūkstoši bērnu dārzu, no 67,6 tūkstošiem palikušas 43 tūkstoši dienas skolu ,slēgtas 600 augstskolas ,tai skaitā pērn -46 .Izglītības finansējums 2016.gadam samazināts par 50 miljardiem rubļu.10% bagāto esot 16 reizes bagātāki par 10% nabago.Tā N. Arefjevs ,oficiāla persona .
8.jūnijs 2016, 12:59 Atbildēt
SStalins
Citējot Tu raksturoji Krievijas situāciju.Sliktāk kā Latvijā.Mums nav īsti labi,bet Krievija uzsāk karus.Pret Gruziju,pret Ukrainu.Tas ir par traku.Krievijas interesēs ir nodrošināt savas robežas,lai tā būtu nozīmīga ekononomiska barjera.Tad Krievijas ekonomikai būs iespēja izdzīvot.Tāpat Krievijā nepieciešama kopīga sabiedriski-sociāla ideja(tāda ir)
8.jūnijs 2016, 13:46 Atbildēt
llasu
Tie kari nav nopietni no globālās perspektīvas viedokļa. Tā ir iedoma ar spēku pārbaudīt veco impēriju robežu ,kā ietekmes apgabalu ,uzturēšanas iespējamību. Nopietnam karam Krievijai ar savu 95 vietu nav resursa ,atomapšaužu dradi savukārt rāda ,ka Krievija to labi saprot un faktiski saka Rietumiem ,NATO ,Rietumeiropu mēs nebombardēsim ,bet nogalēsim tikai nešpetnos poļus un baltiešus ,esiet mierīgi. Bet tā ir 1939.g. hitlera pozīcija,uzbrūkot Polijai tas neticēja ,ka briti un francūži jau pēs dažām dienām pieteiks karu Vācijai.NATO nekas nav jāpiesaka ,5 paragrāfs nosaka organizācijas dalībvalstu tūlītēju aizstāvību. Un Maskava nebūt nevēlās pārvērsties atbildes trieciena drupās. Kopīga iekšpolitiska sabiedriski-sociāla ideja augošas nabadzības fonā pakāpeniski zaudē inerci ...un tad var būt gan 17. ,gan 91. gada varianti !
8.jūnijs 2016, 15:52 Atbildēt
mmjā
interesants frukts tas paiders, man aizdomas, ka vienkārši neprot angliski lasīt, tāpēc arī slavē visādus krievu bandītus
8.jūnijs 2016, 15:00 Atbildēt
ttā nu tas ir
Tur jau tā lieta, ka pasaules uzskats cilvēkā veidojas tikai un vienīgi no valodu prasmes/neprasmes
8.jūnijs 2016, 17:15 Atbildēt
tto mjā
Nu ASV "ziņas" jau angliski tiek ceptas, kā tad vēl citādāk, zombij, vai ne? Pēc tam copy-paste-google translate-copy paste un, re če nu, tas pats latviski (nu ar izgriezumiem, lai tādi kā tu par daudz nenopūlētu smadzenes). Tad kāda jēga tev zināt angliski, ja tāpat tālāk par propagandas ziņām netiec. Tās taču var izlasīt arī latviski.
9.jūnijs 2016, 14:18 Atbildēt
RRaimonds
Sankcijas pret Krieviju noteica ASV. Tām pievienojās arī ES. Pamatā tās sankcijas Krievijai nāk par labu - viņa cītīgi šobrīd veido savu ražošanu, aizvietojot ES izstrādājumus. Rpezultāts - Eiropas ekonomika nīkuļo. Bet, lai to slēptu Eiropas mēdiji cītīgi tiražē pašu radītos draudus globālam konfliktam ar Krieviju. Šābrīža realitāte ir tāda, ka viss Eiropā uz puņķiem vairs turās.Tieši nedēļu atpakaļ Eiropu pārpludināja informācija no Anglijas, ka to cilvēku skaits, kuri balsos par UK izstāšanos no ES ir jau ... 52%. Un lai to slēptu, Latvijā taču nav bijis nevienas publikācijas par to, mūsu tirliņu histērija pret Krieviju uzņem apgriezienus ... : )))
8.jūnijs 2016, 20:40 Atbildēt
RRumpitis
Atteikties ,nekavejoties no krievijas smirdigas gazes,izrakt gazes vada trubas kasiet uz krieviju un nodot lužņos , iepirkt leto lietuvas p.rdienu gāzi vai ievest no asv leto gāzi ! Mes tai krievijai parādisim..un ,partraukt ielaist latvija krievijas kravas pa dzezcelu lidz krima netiks atdota ukrainai! Vot tā tavu māt!
9.jūnijs 2016, 13:03 Atbildēt
SStalins
Tevis rakstītajā ir daļa taisnības-mums ir svarīgi ,lai Krievijas un Ukrainas starpā būtu pilns miera līgums.Tad mēs varēsim drošāk sadarbotities.
9.jūnijs 2016, 13:39 Atbildēt
PPompīlijs Numma
jā, likvidējot to Volstrītas-Pentagona teroristisko salašņu bandu arī pat tādai valstelei kā ASV vēl saglabājās zināmas cerības paglābties no sava šausmīgā gala.., bet ums , te , civilizētās Eirāzijas nomalē gan citas problēmas, - sodīt zviedreļu un žīdeļu augļojošos mēslus un konfiscet sazagto, kā arī piedzīt no visiem vainīgajiem zaudejumu atlīdzību.
10.jūnijs 2016, 5:23 Atbildēt