Komentāri / OIK – politiski piesegta afēra, kuru vēl var atklāt un novērst!
 

26 komentāri

ssavādnieks
Jāā,tas nu ir kārtīgs blieziens pa draudzīgās koalīcijas olām.Un loģisks izriet secinājums, kāpēc ir vēlme saglabāt pašreizējo koalīcijas sastāvu pēc nākamajām vēlēšanām,jo iestrādes ir pamatīgas un tās nojaukt var vienīgi Saskaņa.Un te jautājums;Kāpēc šai afērai ar I.Zariņa & Nekā Personīga savākto materiālu bāzi netiek pieslēgtas KNAB,prokuratūra un tiesa ? Te nu būtu jaunajām/vecajām partijām iespēja valsts nozadzējus izcelt saulītē,bet laikam visi tur tā ir sasmērējušies,ka nevienam nav ''politiskās gribas'' uzrakstīt iesniegumu.Tad nu draugi mīļie atceraties,ka politiskajās aizkulisēs briest nākamai-Vējoņa ierosinātais projekts OIK-2 un ja to tik pat toleranti uztvers sabiedrība- Latvijas liktens būs nospēlēts pa pliko.
22.decembris 2017, 17:00 Atbildēt
55.gads!
Viss precīzi! Būs jāiet balsot par SASKAŅU un aģitēt apkārtējos balsot par Zariņu un citiem.Viņi vismaz raustīsies no letiņu nodevības un neies uz tāāādām afērām.Jā,kur tagad ir tā kareivīgā Strīķe,Jurašs,Bordāns?Kāpēc nesauc cilvēkus ielās?Varbūt pašiem katliņš piededzis?
22.decembris 2017, 21:36 Atbildēt
bbeidz te aģitēt saskaņas aģents
smadzenes nodzēris,dēļ tādiem pajoļiem arī izbeigsies mūsu valsts
23.decembris 2017, 23:56 Atbildēt
llabrīt >beidz......
tā ir jau izbeigusies, vēl tikai 100 gade jānodzied un jānodzer...
29.decembris 2017, 16:12 Atbildēt
oolegs golovciks
Nosauciet beidzot KONKREETAS personas,kuraam kabatu pilda shii afeera !Kaapeec juus baidaaties,bet tie nelieshi,kuri sev sabuuveejushi maajas,kaa kugjus, nebaidaas ? Vai nav pienaacis peedeejais briidis sho ,,tarakaanu midzeni,, ,sapuvusho 4.maija ,,LV,, pilniibaa demonteet ???
22.decembris 2017, 17:11 Atbildēt
oolegs golovciks
Vai beidzot nav pienaacis laiks demonteet to ,,tarakaanu midzeni,, .sapuvusho 4.maija ,,LV,, un nosaukt to vaardus,kuriem shaadas afeeras pilda kabatas ? Ko gaidaam ? No kaa baidaamies ? Vinji tachu nebaidaas...kaa redzams ...
22.decembris 2017, 17:19 Atbildēt
vvārdi ir redzami
Vienotība-256'000,ZZS-140'000 un tā ir tikai redzamā daļa,''tumbočkā'' ir citi cipari
22.decembris 2017, 17:51 Atbildēt
cceriba
Apturet - kads naivums!
22.decembris 2017, 18:21 Atbildēt
883 -šausmas!
Kas tas par visvarenu spēku - politiskā griba !!! Vai tad tiešām nav kā stiprāka,kas šo nelietīgo politisko gribu vienreiz pievarētu?! Un tas Ķīnas mūris -politiskā atbildība ,aiz kuras tik droši jūtas politiskos nedarbus s astrādājušie?! Kādā nelietīgā valstī tautai jādzīvo !!! Kur godīgums? Kur taisnīgums?
22.decembris 2017, 18:50 Atbildēt
RRiža Bestija
Un Jūs muļķi nesaprotat, kādēļ es aizlaidos lapās no Siles ! Vēl jau mana afēra ar Parex pārdošanu arī ir ievērības cienīga.
22.decembris 2017, 22:39 Atbildēt
iizsmiekls
ar kur nespējnieks ģenerālprokurors? Kur visi dienesti? ENAPI, VIDI, KNABI, SABI? Vienotība apzog viņus arī, bet viņu nav. Kur krimināllietas par šito afēru? Pret kamparu, pūci un citiem EM darboņiem ir jābūt krimināllietām, arestētiem kontiem t.sk. ofšoros. Jātiesā šie savas tautas apzadzēji!
23.decembris 2017, 8:59 Atbildēt
ssavādnieks>5.gads
Man būtībā būtu vienalga pie kādas partijas dzīvot,ja tās darbības vērstas iedzīvotāju virzienā.Un vienīgais kas šobrīd uztrauc valdošo koalīciju ir Saskaņas faktors,jo platformas Mana balss netiek uztverta nopietni,referenduma iespējas arī atkrīt,tad nu vienīgais instruments pabojāt koalīcijas partiju ''ēdienkarti'' ir Saskaņas pretstatīšana.Redzams,ka 26'os gados nekas nav mainījies iedzīvotāju dzīveslīmeņa uzlabošanā,tā arī dzīvojam no algas līdz algai un labi ,ka ir ātrie kredīti ar kuriem dzēst nodokļu un cenu kāpumu mājsaimniecībām.Un te gribas izcelt Tavu domu 'Viņi vismaz raustīsies no letiņu nodevības un neies uz tāāādām afērām' Tad nu redzams,ka ''nacionālais kodējums'' ir -vispirms domāt par sevi un ja pāri paliek-VARBŪT iedos ko otram.Tas kalpa sindroms ir nospiedoši dominējošs no paaudzes paaudzē un tas nav tikai zemākajos tautas slāņos,bet sākas jau saucamajā ''elitē''.Mazai atkāpei atsaukšu V.Birkava ministrēšanas laiku,kad kādā glamūrīgā pieņemšanā viņš metās bučot roku viesa dāmai,protams,dāma jutās kā apdedzinājusies un neveikli jutās arī pats Birkavs,ar to gribu ilustrēt iztapīgo,glumo domāšanu visos līmeņos.
Un tās ir sekas darbībām pie varas un naudas nonākot saucamajiem ''revolucionāriem'' ,kurus baltās apkaklītes noliek pirmajās rindās,lai ''mirtu'' idejas vārdā.Viņiem tiek dota ticība kā neaizvietojamiem,spējīgiem līderiem,bet ja kas,MĒS būsim tuvumā un izručīsim.Kamēr ''līderi mirst'' idejas vārdā partiju kodols dala ''laupījumu'' un te nonākam pie OIK no kura partiju kasēs ''ieslīdeja'' 140'000+256'000 naudiņas.Tā ir nauda,kura netika aplikta ar nodokli un netika ieskaitīta budžetā.Te var noķert pamatīgu ''patriotismu'' skandinātajai nodokļu maksāšanai,pat no pensijām un invalīdu piemaksām un te der piesaukt,ka Rietumu pārtikusī dzīve viņiem nenāca mantojumā,bet aktīvi cīnoties par savām tiesībām un tādas ir arī mums,vajag tik' viņas pareizi izmantot.Noticēsim SEV un jaukus Ziemassvētkus
23.decembris 2017, 10:53 Atbildēt
oopis no laukiem
Ar emocionāliem pārmetumiem korumpētajai varas elitei,mēs neko nepanāksim,mums ir jāatmasko CĒLOŅUS kāpēc ir iespējama korupcija. Variet ticēt,variet neticēt,bet,ja Latvijas valsts mērogā brīvā tirgus principi būtu attiecināti arī uz valūtu tirgu,tad tik drausmīga korupcija vairs nebūtu iespējama -
tātad,pirmais uzdevums ir nekavējoša izstāšanās no eiro karteļa zonas.Ko par karteļiem saka vikipēdija -
"Kartelis (no itāļu: cartello — ražotāju apvienības, kuri vienojušies par cenām, tirgus sadali un saimnieciskām darbībām kādas nozares ietvaros, lai ierobežotu konkurentu darbību. Kartelis ir viens no monopola veidiem.

Karteļa vienošanās ir vienošanās starp konkurentiem, kuras mērķis ir kavēt, ierobežot vai deformēt konkurenci starp tiem.....
Kartelis ir izplatīta uzņēmumu apvienība, kas rodas, rakstiski vai mutiski vienojoties tādiem nozares uzņēmumiem, kuri ražo samērā viendabīgus izstrādājumus. Karteļa dalībnieki saglabā juridisku un saimniecisku patstāvību. Karteļa izveidošanas mērķis ir tirgus kontroles nodrošināšana un monopolstāvokļa sasniegšana, savstarpējās konkurences novēršana, peļņas palielināšana. Šo mērķi kartelis sasniedz, dalībniekiem vienojoties par ražošanas apjomiem, noieta tirgiem, pārdošanas nosacījumiem, cenām, maksāšanas termiņiem u.c]"
Izlasiet definīciju un paši sapratīsiet,ka eirovalūtas kartelis atbilst visiem karteļa nosacījumiem!
Tas,kas pašlaik notiek Latvijā nav brīvais tirgus,jo pašlaik darbojas monetāri subsidēts importa un monetāri paralizēts eksporta tirgus - tas ir tas ko sauc par VADĀMO HAOSU,kas paver bezgalīgas iespējas visu līmeņu korupcijai un cīņa ar to ir don Kihota cīņa ar vējdzirnavām.
23.decembris 2017, 15:56 Atbildēt
ssmieklīgie meļi
paši pūta paši dega-paši izdomāja oik,tagad paši apkaros,nu beidziet tak muldēt....likvidējiet oik un 'beidziet tēlot svētās govis....ja tauta satrakosies,būs traki
23.decembris 2017, 23:51 Atbildēt
SSeniors
Vai , JUS esiet jocigi ? Kurs , no bagatnieku slakas , un Valdibas darboniem , atteiksies , no miljoniem , kuri ieplust vinu kabatas ? Tauta , beidziet mocities un mirt bada ! Ejam , uz ielam , lai izskaustu so BANDU baru !
24.decembris 2017, 6:39 Atbildēt
LLidaka
Turi muti ! Pamegini tikai iziet ielās ,priekš kam tad ādažis ir asiņainie miera baloži ar ipašām pilnvarām un ābrāmiem ,izmases reņgem muguras ar ābramu kāpurķedem ,pie mums ir demokratija !
27.decembris 2017, 8:13 Atbildēt
nnejēga
Kur palika komentārs?
26.decembris 2017, 16:58 Atbildēt
MMāris
Bandits bandita galā ,kad reiz sāksies izmeklešana pret so banditu organizešanas un piesegšanas kantori ekonomikas ministriju ? Kas nitiek latvijā ?
27.decembris 2017, 7:26 Atbildēt
KKurmis
Vājoni ,kas nitiek latvijā ? Tu esi prezidents vai ļipas gals ,tu kaut reizi vari kaut ko izdarit valsts un tautas labā ? Ludzu rikojies lai uzsaktu sis noziedzugas oik shemas izmeklešanu ! Kas notiek ekonomikas ministrijā ? Spriežot pec raksta tur varu ir sagrabusi noziedznieki kas piesedz un atbalsta banditus ,protams ,ne jau par skaistām acim , saprotu ,latvijas korumpetās likumibas aizsargāšanas iestades neko nedaris lai izmekletu so banditu darbibu ,vajag lugt paliga Ķinas izmekletajus !
27.decembris 2017, 8:09 Atbildēt
NNu
Vējonis jau izdarīja-pieteica jaunu OIK-2,''tumbočku'' mantos ZZS.
27.decembris 2017, 8:52 Atbildēt
llapa
ka cilveks jau vejonis nav slikts , tikai varas vinam nav nekadas . kapec mums nav tautas velets prezidents - tapec ka to neatlauj brisele....
27.decembris 2017, 14:15 Atbildēt
ggatis
Cien.Zariņa k-gs ,Jūs esiet deputāts,ekonomists un sakiet :OIK – politiski piesegta afēra, kuru vēl var atklāt un novērst!Lūdzu vērsieties prokuratūrā,KNABĀ un šo afēru novērsiet,tad ''Saskaņa''droši tiks nākošā valdībā.Vēlu veiksmi!
2.janvāris, 15:40 Atbildēt
aa
esi naivs - tarifus apstiprina tā saucamais regulators un vērsties kaut kādā tur KNABĀ būs tas pats, kas žēloties regulatoram par regulatora paša veiktajām darbībām.
9.janvāris, 14:52 Atbildēt
AAsus
У на избиратели в Латвии -овцы, чего бы их не стричь ? 27 лет независимости прошло, а они никак не поумнеют. Та что профессор Ванагс 100 раз прав:
“Проблема состоит в том, что наше правовое сознание, самоорганизованность и моральные стандарты не отвечают форме управления. К сожалению, мы не доросли до того, чтобы управлять своей страной”, — заявил доктор экономики, профессор Рижского технического университета Янис Ванагс в своем интервью Неаткариге.
2.janvāris, 20:24 Atbildēt
bbiedrs
Gudrs calis,vinu vajadzzetu valdiba un finasu minisrija.Te mums visadi azi un zagli sabasti,bija pat Kampars atcilpojis,sagatavojies uz lielu zagsanu.Liels maiss ari bija lidzi .Vienmer mums gadas visadi arodskolnieki -garpi...li paradnieki ,kropli.-kaartigu cilveku ,kas saprot nav un zagli baidas vinus ielikt.
14.janvāris, 21:47 Atbildēt
uui !
tā vien šķiet , ka mēs vareni sagaidīsim un nosvinēsim to valsts 100 gadu jubileju ar oligarhiem, čekas maisiem, e -veselību un vēl arī OIK
17.janvāris, 17:44 Atbildēt