Komentāri / Kūļa, Šuvajeva un Rubeņa plaģiāti
 

28 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

aapžēliņ
kur te radies gojko mitičs, absurds kaut kads.
ir nu gan tie latviesi āksti
11.marts 2010, 15:22 Atbildēt
hhm
ja jau tīk braši uzbrūk, tad ar īsto vārdu būtu cienīgāk!
11.marts 2010, 15:29 Atbildēt
cc'angalc'ukc'a
Bras'ulis tac'u juut,ka var uzkaapt uz graabeklja,taapeec piere ir jaasargaa un ir saprotama veelme neafis'eet savu iisto vaardu.
12.marts 2010, 6:41 Atbildēt
AA.P.
Eu, pado man to grābekli!
14.marts 2010, 18:01 Atbildēt
ččingačguks
Čingačguks- lielā čuska, delavaru cilts vadonis kopā ar drošsirdīgo draugu Zvērkāvi izglābj savu līgavu, pri čom te berlīnē dzīvojošais gojko mitičs un vietējie puskoklēcēji?
11.marts 2010, 16:00 Atbildēt
nnopride.lv
varbut tas ir kaspars dimiters.filmaa goiko miticam ir smuka masa.taa ka viss pagaidam sakrit.jauzmanas tikai no skaistam balgimietem.gojko mitic bija no dievidslavijas un vinam neauga apmatojums uz krutim.
11.marts 2010, 16:09 Atbildēt
kkrā
kurš vēl šaubījās par vecās kūkas filozofes kūlas godaprātu? kūle patiešām ir tikai un vienīgi vienkārša bezcerība.
11.marts 2010, 16:10 Atbildēt
AAndris
....rakstnieks pamanījās nozagt pats no sevis, uzrakstot teikumu un to vārds vārdā atkārtojot nedaudz vēlāk. Kurš gan tā dara? Uzraksta teikumu un to vārds vārdā atkārto nedaudz vēlāk....
-------------------------------------
Tā dara Gojko Mitičs sava šodienas raksta 3. rindkopas pēdējos teikumos :))))
11.marts 2010, 17:25 Atbildēt
VViss kā nākas
Ja jau ākstās filosofi, ākstās arī Goiko Mitičs
11.marts 2010, 17:49 Atbildēt
ssisenis
"Gojko Mitič", kam kalpo, nožēlojamais? Jau pagājušogad bija mēģinājums meklēt uti Latvijas godājamāko filosofu apmetņos. Vismaz nomaini segvārdu, lai neapkaunotu daudzu jaunībā apjūsmotu aktieri, kura atveidotie tēli nu nekādi nesaskan ar tavu skaudības izvirdumu pret Latvijas filosofu zelta fondu.
11.marts 2010, 17:53 Atbildēt
eeses
...bet raksta autors ir nozadzis mana mīļākā aktiera vārdu. Arī sava veida plaģiātisms...Goiko Mitičs Jums nepiedos!!!!!!!!!!!!
11.marts 2010, 20:58 Atbildēt
aar skatu no malas
kaut ari filosofija nav mana galvena specialitate, stradajot mazliet citas akademiskas druvas arpus Latvijas jau labu laiku, jaatzist, ka plagiatisma jautajums man ir radies sad un tad. censos lasit vismaz reizem latviesu valoda izdotus filosofiska vai kulturkritikas rakstura darbus, lai neaizmirstu latviesu terminologiju. reizem ir parsteidzosi redzet, ka citu slavenu domataju idejas paradas bez atsaucem it ka lasitaji nezinatu, no kurienes sadas lietas nak. Un tie, kas zin, sagaida, ka ir preciza un akademiski noformeta atsauce ne vispariga varda pieminesana - ja tas notiek vispar. ta ka mana darba dzive norit Amerikas universitasu vide, janopusas un jasaka, ka akademisko plagiatismu Latvija neuztver nopietni!!! protams, redzet Kula un Rolava latviskotos Kanta tekstus ir fascinejosi. Amerika sen butu tiesas process, ja sada lieta vispar nonaktu lidz publikacijai. neviena sevi cienosa izdevnieciba nekad neko tadu nepublicetu, lai pasi nenoklutu tiesas darbos un nezaudetu miljoniem dolaru. ja, miljoniem! jo ir jau vel kadas akademiskas morales paliekas Amerika, kamer par Latviju lieta nemaz neskiet skaidra. Mazais filosofu katls varas sava sula. Skaidribas labad, jalasa Kanta darbi originala - Was ist Aufklaerung ir viegla lasamviela sa vai ta.
No otras puses - filosofija ka jebkura joma arvien kada jauna paaudze velas nomest ieprieksejos no troniem. Akademiska mode mainas un ir daudzi, kas lekso lidzi nemaz isti neaptverdami, ka sodienas avangards bus ritdienas astes gala. Ironiski, ka letini atkal netiek pasi sava vidu nekada skaidriba, kas ir kas, tagad ari filosofiem jasauc paliga arzemju eksperti, lai pateiktu, kurs dara to, kas ir mode un kurs ne. Cik skumji visai Latvijai, jo pat Plato fantazija ieks Republikas par filosofu vadoso lomu utopiska sabiedriba (lai Dievs pasarg!) nu ir galigi sagrauta Latvijas apstakliem, jo tagad jau nav pat vairs ceribas nakamas velesanas uz kadiem nebut inteligentiem no filosofu vidus ... jo ir jasauc uz Latviju kada intelektuala "starptautiska valutas fonda" misija, lai izvertetu kurs patiesi ir gudribas miletajs un kurs tikai telo tadu un laikam tak piesavinas citiem genijiem domatu naudu.
11.marts 2010, 23:15 Atbildēt
ggojko mitics
kā drīkstēja izmantot manu vārdu, jūs visi esat noziedznieki nevis tie par ko rakstat, mazie tupie bandīti tādi
12.marts 2010, 0:32 Atbildēt
IIeva
Es raksta autoram (būtībā jau procesa aizsācējam) gribētu pateikt lielu paldies par drosmi un uzdrīkstēšanos un labprāt ar viņu sazinātos, bet neredzu e-pasta adresi, kur rakstīt. Vai autors, lūdzu, to neuzrakstītu?
12.marts 2010, 12:15 Atbildēt
kkušķis
Malači studenti. Tos smerdeļus no Padlatvijas laikiem vajag sen sūtīt pensijā. Bet šamējie vēl jauniešus māca.
12.marts 2010, 14:18 Atbildēt
RReiz bija
Jā, nu galvenais lai mēs to Kantu zinātu
12.marts 2010, 15:45 Atbildēt
AArnolds Švarcenegers
Bet par pašplaģiātu gan pareizi teikts, tomēr viena teikuma atkārtošana vēl ir tikai nieks. Tagad modē savākt savus 10 -15 gadu laikā publicētos rakstus (reizēm pat vairākās valodās), izdomāt visiem vienu kopēju virsrakstu un izdot vēlreiz kā monogrāfiju, protams, ne jau par savu paša naudiņu.
12.marts 2010, 17:54 Atbildēt
ssmieklis
Kopš kura laika uz tulkojumu var būt plagiatisms un ka vispār var gribēt, lai viena un ta paša teksta tulkojums varētu būt dažāds?????? Nav jau autordarbs.
13.marts 2010, 0:08 Atbildēt
hhcx
Visādā ziņā filozofija ir labi atalgota nodarbošanās. Ja cilvēka gada ienākums ir 69 K, tad mēnesī tas iztaisa virs 5 K - aldziņa, ka atstāj ēnā gan Zatleru, gan Dombrovski. Nu, bet Rimševicam ir vairāk.
13.marts 2010, 9:16 Atbildēt
FFizo => R.b.
Imaņueļčiks Kaņķiks, Karļauču Raciuss Maksimuss
13.marts 2010, 11:35 Atbildēt
ttagad zinat
KAS sacer Latvijas vēsturi??????????????????Sarkanie lopi. Samsonveidīgie......
13.marts 2010, 17:07 Atbildēt
KKā ta
Tie, tie ir vainīgie
13.marts 2010, 18:05 Atbildēt
EErgo
Bišķi pēc pavļikiem morozoviem ož.
14.marts 2010, 0:31 Atbildēt
FFizo
Paldies
14.marts 2010, 11:27 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!