Komentāri / Un atkal par Eirovīziju...
 

9 komentāri

AAnarchists
Ko cepties?Latvijas popsa jau gadu desmitus ir zem plintusa vismaz pāris metrus kaut vai Eiropas kontekstā.99% LV muzikantu vispār nav klausāmi.Kaut kādi mistiski radio formāti,kas esot jāievēro un visādas citas stulbības.Ja salīdzina-veco laiku grupu(Līvi,Menuets,Credo,Modo) jebkura dziesma šodien būtu superhīts,jo tolaik bija baigi augsts līmenis.
17.maijs 2019, 20:11 Atbildēt
AAnunca
Agrāk tomēr bija komisijas, kas kaut cik kontrolēja to, ko laida uz skatuvi, kontrolēja kvalitāti. Tagad uz skatuves kāpj katrs, kurš var iebļaut mikrofonā. Nav klausāmas mūzikas, ir baurotāji, kviecēji un t.t Un galvenais, ka tikai angliski. Šķībi, greizi, pat brīžam nesaprotamā angļu mēlē. Par to visu varētu pasmieties, ja nebūtu tik bēdīgi. Mariju Naumovu ar trīs reizes nelaida uz Eirovīziju, bet viņa pierādīja, ka var- un uzvarēja! Internetā zākatā Prāta vētra ieguva trešo vietu. Divi zēni- Valters un Kaža ieguva piekto vietu. Tātad varam! Ir jābeidz tēlot žūrijsi baigos specus, ja viņi to nespēj. Nu jau tas ir pierādījies vairākas reizes. Man liekas, ja būtu braucis Markus Riva, tad viņš vismaz būtu ticis finālā. Bet Rivu nelaiž. Cilvēki par viņu balso, bet pārgudrā nespējnieku žūrija saka nē! Mums vajag ko īpašu. Nu, aizsūtījāt ko īpašu!! Un kas?! Nekas! ATKAL NEKAS! Un šoreiz gribas teikt- šo žūriju ziepēs!!!
18.maijs 2019, 11:28 Atbildēt
PProtams
Markus Riva finālā būtu un vismaz no Krievijas un Ukrainas dabūtu maksimālo punktu skaitu! Cilvēku balsojums to arī Latvijā parādīja, bet mūsu nespējnieku žūrija taču kaut ko mudrīja un te nu ir rezultāts! Jautājums ir tikai viens - VAI ŽŪRIJA SPĒJ UZŅEMTIES ATBILDĪBU???
18.maijs 2019, 14:55 Atbildēt
AAlise
Pilnīgi piekrītu!
19.maijs 2019, 22:37 Atbildēt
MMāris
Uzskatu ,ia idarasi nedrikst but tie kas nosaka kam dzivot un kam mirt !
19.maijs 2019, 10:32 Atbildēt
NNu re
cik vienkārši- vainīga žūrija.Manuprāt un arī daudzu mūzikas vidē esošu speciālistu viedoklis ir,...ja ir vēlme turpināt piedalīšanos Eirovīzijā,to jādara profesionālai speciālistu komandai,ar hereogrāfijas,apģērba,stila saskaņotu redzējumu un Supernova ir tv projekts,kurā var novērtēt rezultātu un tur varētu darboties raksta autora redzējums.Kā redzam pēdējo gadu Eirovīzijas tences,tad dziesma ir tikai viens mazs elements visā uznāciena pasākumā un ja izpildītājs pārstāv valsti,tad arī pasākumam jāpieiet valstiski.
19.maijs 2019, 16:50 Atbildēt
EEzis UK
Bet varbūt atceļam padomju laika orķestru kvalificēšanu?Atliekiet "žūriju"un ,lai balso publika,sliktāk taču nekādi nevarēs būt,toties uz žūrijas neesamības rēķina varēs ietaupīt.Un neviens nevienam neko nepārmetīs,ātri ,lēti izdevīgi un var pat ļoti gadīties ka būs arī rezultāti.Jo žūrija taču ne ar ko neriskē ar saviem "lēmumiem".
20.maijs 2019, 13:28 Atbildēt
BBite
Fona noformējums bija izteikti garlaicīgs. Soliste saģērbta bezgaumīgi.
24.maijs 2019, 23:02 Atbildēt
nnelaime ir tā
ka nav pamata saprašanas:
kas ir māksla;
kas ir attieksmes izteikšana.

Principā, dziesmai klausītājs jāaizrauj
bez indiāņu virsaišu tērpiem un
jaungada uguņošanām, par lēkāšanu
un kratīšanos nemaz nerunājot.
31.maijs 2019, 14:14 Atbildēt