Komentāri / Karš bez noteikumiem
 

4 komentāri

AArtūrs-pensionārs
G.Krūmiņa argumenti ir pārliecinoši tieši Latvijas notikumu atainojuma precizitātē.Neapšaubāmi,ka PSRS agresivitātes fiksācija ir šīs grāmatas lielais pluss.Krievijā atklāsmes no autora uz autoru nāk ar lielām mokām un ļoti lēni,bet nāk. Pārskatot autora agrākās publikācijas (10.06.10.),piefiksēju ka autors citējot zviedru avotu ,apraksta krievu "Izvestija"ievadraksta agresīvo tekstu,ka "mazām valstīm nav tiesību uz neitralitāti ,ja viņas atrodas lielvalstu darbības ceļā ". Domāju,ka autoram vajadzētu pārpublicēt (publicēt faksimilu) šo ievadrakstu .Izvestijas eksemplāru noteikti var atrast kādas rietumvalsts laikrakstu glabātavā,jo cik zinu tad Krievijā atklātās glabātavās pirmskara laikraksti nav pieejami ,tie ir noslepenoti .Bet tā laika oficiozs lieliski atklāj nostāju pret Latvijas neatkarību.
27.februāris 2012, 12:34 Atbildēt
PPēteris
Katra mēneša beigās pasažieru vilcienam Rīga - Maskava pievienoja pasta vagonu ar 3 bruņotiem apsargiem un uz Maskavu aizveda daudzus miljonus rubļus kā nodevu Maskavai . Tā no 1950. līdz pat atmodai un krieviem nevajag stāstīt, ka viņi ir Latvijā kaut ko ieguldījuši. Tieši otrādi - grābuši bez gala un sāta no Latvijas.
28.februāris 2012, 12:40 Atbildēt
MMemory
''Tie, kas tam netic, lai aiziet uz Latvijas Valsts arhīvu un papēta Latvijas bankas un Finansu ministrijas tā laika dokumentus.'' -
- Tie, kas apzinīgā vecumā piedzīvoja 1990.g.4.maiju uz kādiem tur arhīviem, lai tonnām veco papīru pārcilātu - var neiet. K.Ulmanim ne bez pamata piemineklis uzcelts, lai ko krūmiņi un 'kūmiņi' necenstos pierādīt.
28.februāris 2012, 20:11 Atbildēt
uurciks
Par to, vai grāmata ir ņemama nopietni var spriest pēc tās sarakstīšanā izmantoto avotu saraksta - jo tajā ir vairāk daiļliteratūras (atsauces uz citu autoru darbiem) un mazāk arhīvu materiālu, jo mazāka ticamība grāmatai...jo tiek operēts ar interpretācijām, ne faktiem.
1.marts 2012, 11:28 Atbildēt