Komentāri / Kaimiņu konflikts par piebraucamo ceļu DzAB ''Ķepu-ķepā''
 

9 komentāri

VVērīgais
Tā vietā, lai palīdzētu dibinājumam, kas rūpējas par nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem, dažs labs meklē, kur tam "piesieties", kamēr ciema vadība, cik noprotams, labāk izliekas neko neredzam un nesaprotam.
9.aprīlis, 1:02 Atbildēt
????
Vai tad iedzīvotājiem jau jālabo ceļi par savu naudu?
9.aprīlis, 9:31 Atbildēt
SSanda
Kauns kaimiņiem!!! Un ko dara pašvaldība? Viņu pienākums ir ne tikai ceļus uzturēt, bet arī patversmi!!!
9.aprīlis, 3:40 Atbildēt
UUguntiņa.
Nav nekā briesmīgāka par cilvēku,kurš savu ambīciju vadīts iet pāri visam,viņam vairs neinteresē,kas notiek otra cilvēka dvēselē un kur nu vēl dzīvnieka,kurš neskatoties uz nodevību pazemīgi mīl.Kaimiņi sava starpā var strīdēties nieka pēc,redziet man ir,redziet es varu un savā stulbumā pašapmierinās.
9.aprīlis, 9:20 Atbildēt
mmužiks
Nožēlojami, ka ir tādi kaimiņi. Cik saprotu, tad tas ir koplietošanas ceļš un tiem saucamajiem kaimiņiem var būt tiesas darbi. ĶEPU-ĶEPĀ, turieties. Jūs darāt svētīgu darbu. Žēl, ka tie "kaimiņi" ir nelabā apsēsti. Viņiem vienalga, ka viņu noziedzīgo darbību rezultātā badā paliks dzīvnieki. Kur skatās pagasts?
9.aprīlis, 13:21 Atbildēt
hha
Problēma ir Latvijas likumos, kas vispār pieļauj tādu lietu kā privātus ceļus. Privāti ceļi drīkst būt tikai un vienīgi tādi, kas iet no koplietošanas ceļa uz konkrētās personas privātmāju, šķērsojot tikai un vienīgi šīs personas zemi.
9.aprīlis, 22:25 Atbildēt
DDaiga
Nu var taču saplānot dzīvnieku barības piegādes, lai nav jābrauc pa ceļu šķīdonī, nu pavasari neviens nav atcēlis, un braukt tagad ar smago tehniku ir bezatbildīgi!!! Gribam to vai negribam, pavasaris nāk. Un līdz ar pavasari arī šķidonis uz ceļiem, katrs daudz maz domājošs saimnieks ieplāno savest barību u.c. lietas vai nu pirms šķīdoņa vai tad kad ceļi daudz maz apžūs, var saprast arī kaimiņus, jo tiem arī jātiek līdz mājai, un ja lielais transports izdangā ceļu, tad es arī būtu dusmīga! Ir taču vēl otrs ceļš, kāpēc nevar braukt par to?
11.aprīlis, 12:47 Atbildēt
iinna
Nav ienācis prātā,ka naudas ir tik,cik ir?Plāno vai neplāno,bet patversmes parasti dzīvo no rokas mutē.Diemžēl...
11.aprīlis, 21:56 Atbildēt
KKā citādi
Patversme ir privāts bizness . Ar visu , kas skar katra privāto biznesu , nav jānodarbojas nedz kaimiņiem , nedz pagastam - respektīvi , katram iedzīvotājiem ar saviem nodokļiem . Tad jau visi privātuzņēmēji sāks žēloties ...
15.aprīlis, 17:48 Atbildēt