Komentāri / Indulgences darbības termiņš
 

18 komentāri

ppepe
Vienmēr esmu teicis ,ka Kankariņa sorosītu un pederastu valdība ir Latvijas nelaime un posts, ja tagad netiks patriekti, ne to vien sagaidīsiet!
13.novembris 2019, 8:45 Atbildēt
VViens Likums
Šie alkatīgie , meligie , fiksie šakāļi ir jāpatriec no siles kurā šādi morālie kropļi salēkuši ar savām sūdainām kājām !
13.novembris 2019, 8:52 Atbildēt
RReplika
"Šakāļi" tieši kā rautin izrauti no Aivara mutes. Viņam visi ienaidnieki skaitās šakāļi. Tā laikam kāda bērnības trauma... nelaimes gadījums zooloģiskajā dārzā, vai kas...
13.novembris 2019, 9:18 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Nu redzi, un atkal Aivaram taisnība!
14.novembris 2019, 1:02 Atbildēt
RReplika
"valsts finansējuma septiņkāršošana pašiem sev" nenozīmē gluži to pašu, ko septiņkārtīgi paaugstināt algas pašiem sev. Pats interesantākais ir tas, ka algas viņiem vispār netiks paaugstinātas. Nemaz! Bet ievērojami samazināsies shēma, kurā nabaga partijām kāds oligarhs iedod naudu un pavēl balsot šā, vai citādi. Ja nebalsos pēc pavēles, naudu nedabūs. Tad nu parlamenta balsojumos varēja novērot brīnumu lietas.
13.novembris 2019, 9:13 Atbildēt
ppepe
Muļķības, baro vilku kā gribi, bet uz mežu vien skatās, šie tipi ir nepiepildāmi, jo tās nav nekādas partijas, to klasiskajā nozīmē, tās ir alkatīgu šakāļu grupiņas ap 20 cilvēku sastāvā,kas tās vada un bīda shēmas budžeta izlaupīšanai, pārējie biedri dažu simtu skaitā ir tikai statisti, kuriem tiek drupačas! Partijām vajadzētu būt vismaz 10 000 biedru, tad šiem šakāļiem būtu grūtāk darboties!
13.novembris 2019, 9:30 Atbildēt
AAlberts
Kas aizliedz šim tautas godam ,prātam un sirdsapziņai gluži vuenkārsi neņemt kukuļus ? Kur un kas dos garantiju ka saņemot septiņkārtigu finansējumu kukuļi netiks ņemti ?
13.novembris 2019, 9:32 Atbildēt
NNo malas
Nabaga replika. Rej, rej krancīt varai par labu un vienmēr atbalsti varu. Valdība vienmēr visu dara pareizi un nekļūdās.
13.novembris 2019, 9:35 Atbildēt
vviesis
Nu, kur tā nauda nonāks un paliks, tas vēl ir jautājums. Nav jau obligāti viņa jāiezīmē kā alga, lai no viņas tiktu arī personīgs labumiņš lēmumu pieņēmējiem... bet lielā problēma ir tajā, ka šī te ideja, ka uzreiz mazināsies atkarība no oligarhiem un augs politisko lēmumu kvalitāte, ir tikai viena no neoliberālistu teorijām. Līdz šim NE VIENA no šīm teorijām praksē nav apstiprinājusies, un nav ne mazākā pamata domāt, ka šajā gadījumā būs citādāk. P.S. protams, daudz ko nosaka politiskā korupcija, klasiskā korupcija un oligarhu intereses, bet, jo vairāk par to domā, jo lielāka pārliecība rodas, ka ne jau oligarhu ietekme ir vienīgais faktors, kādēļ mēs esam tik nabadzīgi un atpalikuši. Ja par pārējiem faktoriem nerunāsim, tad arī pēc partiju finansējuma palielināšanas nekas nemainīsies.
13.novembris 2019, 10:40 Atbildēt
aaka saka
Naivi ticu, ka neviena valdošā partija, kā viņi apgalvo, nav saņēmusi naudu no oligarhiem. Tad kāpēc tad vajag lielāku finansējumu, ja jau esiet uz pareizā ceļa.
13.novembris 2019, 9:59 Atbildēt
vviesis
Runājot par indulgencēm, mjā, patreizējā situācija ir sāpīgs aplauziens. Vēlēšanas ļoti uzskatāmi parādīja, ka sabiedrība gaida pārmaiņas, savukārt jaunās valdības sastāvs, valdības un Saeimas pieņemtie lēmumi un politiķu izteikumi, tik pat uzskatāmi parādīja, ka nekādu pārmaiņu nav un nebūs. Šādā situācijā runāt par kaut kādām indulgencēm vispār ir bezjēdzīgi. Lielais jautājums ir- vai samierināties ar šo aplauzienu vai tomēr censties kaut ko mainīt.
13.novembris 2019, 10:51 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Ja sabiedrība gribētu pārmaiņas, tad 30 gadus no vietas nebalsotu par labējiem.
14.novembris 2019, 1:05 Atbildēt
SSidlu
Kolēgei Elitai jau nu slotas pieminēt būtu neētiski, ja pati baidās no komentāriem un redakcijā arī nokļūst analogā veidā. Indulģence šai Saeimai ir vēl trīs gadi, tāpēc paniku celt agri. Iepriekšējās vēlēšanās "čempioni" zelta zirgu segloja gadu pirms vēlēšanām, bet stikla kalnā netika. Ja nākošgad ar šo budžetu aplaimoto izrādīsies vairāk par brēcējiem, tad agri vēl koalīciju bērēt. Daudzi pensionāri jau tagad priecājas par indeksāciju. Ja vēl minimālo pensiju palielinās, tad akcija - noslēp pasi, neļauj vecmātei balsot, izgāzīsies tāpat kā - nolaid karogu, iededz svecīti, jo vairumam problēma ir nokļūt pie daktera, bet nevis kādu algu tas saņem.
13.novembris 2019, 12:16 Atbildēt
kkraņa
Es gan nekad neesmu raudājis, ka nevaru Elitas rakstus komentēt šeit. Es ieeju vai nu FB, vai nu tviterā un komentēju, cik tīk. Nezinājāt, ka ir tādas opcijas? Nekādi nevar spriest, ka viņa baidītos no komentāriem - tajās vietnēs viņa taču to atļauj, pati vēl iesaistās diskusijās. Bet šeit - cīnīties ar kaut kādiem anonīmiem idiotiem, nu, sorry... Tā kā, mīļā Sidlu, ejiet un komentējiet, ja ir ko teikt.
13.novembris 2019, 15:15 Atbildēt
SSidlu
Te arī var neanonīmi komentēt, bet nezinu vai kāds to ir darījis. LA ņem pretī tikai reģistrētos un komentāru gandrīz nav. Rezultātā bērns no vannas ir izliets ar ūdeni un žurnālists vārās savā sulā, jo nezina, ko citi domā par tēmu. Protams par dažām parādās neadekvāti komentāri, bet vai ta uz slimiem jāapvainojas.
13.novembris 2019, 17:46 Atbildēt
PPievienot
labi, ka pie varas nav zzs un saskaņa.
14.novembris 2019, 0:58 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Labi ka nav ZZS, bet slikti ka nav Saskaņa.
Kaut gan man liekās, ka nu jau esam tik tālu, ka vairs neviena saskaņa te neko neglābs. Atgriešanās punkts ir pārkāpts, kā sacīt jāsaka.
14.novembris 2019, 1:09 Atbildēt
SSidlu
Bežņeva laikā bija teiciens - lai valdība dara ko grib, ka tik nebūtu kara, kas tagad transformējies - lai valdība dara ko grib, ka tik Saskaņa netiek pie varas.
14.novembris 2019, 7:16 Atbildēt