Komentāri / Pareizi rādošo vējrādītāju sasaukšanās
 

8 komentāri

FFēlis
Liberasti grib izrādīties ļoti jau nu atvērti un liberāli, taču to āža kāju nu nekādi neizdodas noslēpt un lien laukā tas pats fašists vai komunists. Paskatieties kaut vai uz "delfi" komentāru politiku. Viss tiek bīdīts, lai izceltu viņiem vēlamo, saimnieku pasūtīto, un notušētu pretējo viedokli. Šorīt pat zem muļķīga 5G reklāmraksta uzrakstīju argumentētu pret viedokli. Gribu pakomentēt vēl rakstu par lugandonijā notiesātu žurnālistu un čušs- neņem pretī. Skaidrs, atgriežos pie 5G- kā tad, mana komentāra jau nav. Monitorē pastāvīgi. Tā nav žurnālistika. Tā ir gebelsiska nejēdzība.
23.oktobris 2019, 9:28 Atbildēt
FFēlis
Emma, mani maukas neinteresē.
24.oktobris 2019, 11:09 Atbildēt
SSerjoznijs
Sociālie tīkli - briesmu avots gan kreisi liberālajiem, gan labēji konservatīvajiem, gan centriskajiem, kā arī nepilngadīgajiem zēniem un meitenēm.
23.oktobris 2019, 10:41 Atbildēt
VVeselais saprāts
CIk ļoti atsaldētam jābūt, lai aizstāvētu koncepciju, kur rakstīts: " Valsts oficiālajam informācijas izplatīšanas kanālam jākļūst par nacionāla mēroga mediju, kurš būtiski ietekmē un, kas īpaši svarīgi, veido citu mediju saturu, kā arī sabiedrisko domu."
23.oktobris 2019, 11:04 Atbildēt
RReplika
Vai nu raksta autors ir tikko nokāpis no Mēness, vai arī apzināti maldina lasītājus. Mums taču visu laiku ir divas politiski pretēji orientētas ziņu aģentūras - liberālā letta un rašistiskā kremļa. Grūti iedomāties kādu saskarsmes punktu, kurā abas būtu vienotas. Tik liela "viedokļu" dažādība nav nekur citur uz pasaules. Var 3 reizes minēt, kura vēja rādītāja virzienā pagriezusies neatkarīgā ar saviem štata komentētājiem...
23.oktobris 2019, 16:31 Atbildēt
sslidkalniņš
Gan TV3 sižets,gan šis raksts vēlreiz stiprina manu pārliecību neticēt nevienam mūsu žurnālistu teiktajam vārdam.
24.oktobris 2019, 11:49 Atbildēt
SSecinājums
Tam gan varu piebiedroties! Žurnālisti pie mums vispār bauda tikai tiesības un nenes nekādu atbildību. Tāpēc viņi ir pērkami un neprofesionāli!
28.oktobris 2019, 14:51 Atbildēt
EEs tomeer
Es tomér nesaprotu. Kāpéc citi zinju kanāli atgremo to, ko teikusi LETA? Vai paši nevar tai vietā pārstāstīt ārzemju laikrakstos (godīgi norādot autorību, protams) stāstīto, bez Letas starpniecībad? Un pašu reportieri nevar drukāt, ko tedzéjuši ( Latvijā un cutviet), ko intervéjuši, utt.? ( zinju industrija man sveša, lūdzu skaidtoju, kā īsteno to Letss monopulu?
25.oktobris 2019, 3:08 Atbildēt