Komentāri / Uzmundrinājuma balzams Ukrainas prezidentam
 

31 komentāri

RRaimonds
Ja kāds stūrgalvīgi vēl grib pieturēties pie versijas, ka Donbasā Ukrainas armijai pretī stāv vietējie
□□□□□□□□□□□
Rek Benīt .... šai tavai versijai stūrgalvīgi pretī turās Ukrainas AM seketāra Muzičko paziņojums.
Kur viņš konkrēti saka "Ukrainā nekaro Krievijas karavīri"
Un šis viņa teiktais daudzkārt ir citēts dažādās Starptautiskās sanāksmēs ....
16.oktobris 2019, 8:06 Atbildēt
RRaimonds
Un tad kāpēc galu galā tas Ukrainas žīds brauc pie Latvijas žīda?
Lai tas mūsu žīds uzmundrina to ukru žīdu .... un tad tas beidzot sāks pildīt savus pirmsvēlēšanu solījumus valstī pārtraukt pilsoņu karu?
16.oktobris 2019, 8:09 Atbildēt
vvispār
Un kāpēc biedrene Hesina brauc uz Krimas "referendumu"?
16.oktobris 2019, 8:38 Atbildēt
rrašapravdarub
Debatēt ar debīlu gopņiku ir grūts darbs un nav arī tam jēgas! Loģika jums vienkārša, mēs neelpojam skābekli, jo mēs taču to neredzam!
16.oktobris 2019, 8:22 Atbildēt
ZZaķitis
Turi muti ! Musu pidari zina labak kas karo ukrainā !
16.oktobris 2019, 8:24 Atbildēt
dde Soto
"Muusu..". Nu re, kremlja trollis atklaati atzina, ka kremloiidi ir pi...i [ iereec ]
16.oktobris 2019, 8:40 Atbildēt
MMeždunarodnijs
Pareiza robeža starp Krievijas un Ukrainas ( ne fiktīvām KPFSR un UPSR) valstīm - pamatīga miera priekšnoteikums Eiropā un pasaulē.
16.oktobris 2019, 8:09 Atbildēt
ggalvas dakteris
Beni nestāsti tautai muļķības, ne jau Krievija sāka karu Ukrainā, un ne Krievija veica valsts apvērsumu, aiz visa tā stāv mūsu aizdīķa saimnieki!
16.oktobris 2019, 8:16 Atbildēt
vvispār
Ja netici Benim, tad varbūt ticēsi GRU pulkvedim Girkinam, kuram jau iepriekš ir bijusi līdzīga pieredzen Piedņestrā un citur ārpus kfrievijas robežām, kā arī Ukrainā. Vienkārši iegooglē www.youtube.com/watch?v=Dy3OTSFp8g8 .
16.oktobris 2019, 8:35 Atbildēt
vvispār
Teicama analītika.Tikai mēģināšu iebilst pret to, ka putins Eiropu neuzskata par nopietnu spēlētāju, jo, ļooti vēlas atgriezties G7, tāpēc mēģina uzpirkt un izmantot mantkārīgus politiķus, kā Austrijā, Čehijā, Francijā, Itālijā, utt., nebrīnītos, ka arī pie mums tādi atrastos.
16.oktobris 2019, 8:16 Atbildēt
KKlauns ari āfrika ir klauns
Kas tas par prezidentu , labaja gadijumā prezidenta izstrādajums , klauns ,lupata kurš nekontroe ne savus vardus ne to kas notiek ukrainā ! Iedomaieties situaciju ka Rīga izietu ielās dazi tukstosi ņacistisku bruņotu banditu un uzstaditu levitam ultimatu 10 dienu laika atcelt oik ,plivinatu hitleruešu karogus ,dedzinatu ,demoletu bet musu nacijas tevs teiktu viss okei ,cik labi ta jau mazakuma demokratija izpausme kas mums jācina un jārespektē ...Murgs jus teiksiet bet ta ir nacistiskas ukrainas ikdiena .
16.oktobris 2019, 8:21 Atbildēt
vvispār
Izskatās pēc latenta aicinājuma uz agresiju Latvijā.
16.oktobris 2019, 8:36 Atbildēt
dde Soto
tur jau fermas bots aardaas. Trolli droshi vien aiznjemti ar dzershanu vai dupseeshanos.
16.oktobris 2019, 8:45 Atbildēt
dde Soto
vatnjikiem ekraanaa pazibeeja atsleegas vaards "Ukrainas prezidents" un tulinj saakaas neganta smirdeeshana ?
p.s. kremlja kalp raimuha, tu apstiprini savu izbreekto, ka krievijas gada budzhets ir 43 miljardi USD ?
16.oktobris 2019, 8:37 Atbildēt
SSlaviks
Cik vareni Bens salika vajadzigo informaciju pa plauktiniem. Kur vajadzeja tur sameloja, ko vajadzeja, to nokluseja. Ko vajadzeja izcelt, to trekniem burtiem! Izcila analitika autor. Tapec Ukrauna ari nekas nenotiek uz labo pusi, ka tiek visu laiku melots (moderni sakot noklusets), par realo situaciju un notikumiem.
16.oktobris 2019, 9:07 Atbildēt
nnu jā
mūsu politiķi dziedās kā lakstigalas tieši to ko ukraina gribdzirdēt, pat pēdejās muļķibas, bet galvenais lai ciemiņam patiktu to dzirdēt. ar to gan slimo pat lielu un varenu valstu politiķi, bet tie parasti ir stipri uzmanīgāki vārdu izvēlē un pilnigas muļķibas sarunā reti
16.oktobris 2019, 9:28 Atbildēt
vvispār
Bet tu gribētu, lai mēs dziedātu to, ko vēlas dzirdēt kremlis: D
16.oktobris 2019, 10:53 Atbildēt
SSlaviks
Tev nabadzinam vai nu asv vai Krievijas izvele! Ka butu ar Latvijas viedokli? Savu pragmatisko skatijumu uz notikumiem?
16.oktobris 2019, 19:01 Atbildēt
JJūlis
Vairums ir aizmirsuši ar ko sākās nesaskaņas starp Ukrainu un Krieviju. Tāpēc atgādinu. Tās sākās ar gāzes cenas celšanu, ko izdarīja Krievija. Ne jau ASV cēla gāzes cenu. Ukraina PSRS laikā bija galvenā gāzes ieguvēja. Tā no Šebelinkas atradnes apgādāja Maskavu. Ukrainā radās lielākā gāzes speciālistu komanda. Tiem Krievijai jāpateicas par gāzes saimniecības attīstību. Ekonomiskās attiecības starp Krieviju un Ukrainu nedrīkstēja novest līdz brīvā tirgus haosam. Krievijai sakārojās īslaicīgi ieguvumi no gāzes cenas. Tā nu tā ieguva brāļu tautas naidu.
16.oktobris 2019, 9:57 Atbildēt
vvispār melots
ukrainai ar steigu vajadzeja aizdevumu, lielu aizdevumu, bet asv atteica. tad naudu iedeva kremlis. asv gribeja tikt cauri pa lēto, bet ietekmes zaudešana ukrainā noteikti nepatika. tad sākās propoganda ka ukraina pārdevusies kremlim(kas tad trauceja amišiem to naudu iedot? ) un asv aģenti sarīkoja maidanu kas beidzās ar bruņotu valsts apvērsumu. te asv klaji parādija ka grib kremlim atņemt krimu ar tā kara bāzēm lai vājinātu kremļa ietekmi vidusjuras baseinā . bet tas plāna arī izgāzās pilnigi un galīgi jo krimas rada nobalsoja par labu kremlim. gāzes cenu kari sākās jau pēc tam, ko saasināja vel ukrainas vienkārī nozagtā gāze no tranzita gāzesvada......
16.oktobris 2019, 10:30 Atbildēt
IInta
Izklausās varen tuvu patiesībai, ja tādu tur vispār - tajos notikumos - var kāds atmudžināt...
16.oktobris 2019, 13:08 Atbildēt
vvispār
Viss sākās ar to, ka ukraiņiem apnika kremļa družbana, janukoviča& co, zagšana. Tauta iznāca uz Maidanu, bet gļēvais kremļa čekists izmantoja haosu, anektēja Krimu, sāka hibrīdkaru un haosu Ukrainā, ar kremļa pāžu un polittehnologu surkovu un GRU pulkvedi Girkinu priekšgalā.
16.oktobris 2019, 10:57 Atbildēt
SSlaviks
Atbilstigi nikam tavs prats izmurgoja pirmklasnieka limena komentu. Apsveicu! Tikai viena lieta, kas man neliek mieru, kapec KF prezidents ir glevs tava skatijuma? Vai tu vinu salidzinaji ar sevi? Un sevi nostatiji gluzi ka "visa ta labaka" iemiesojuma? Kadi slepti supertalanti zud!
16.oktobris 2019, 19:08 Atbildēt
IInta
Pa lielam jau šiem abiem Hažārijas tēma labi saskan un ar daudziem citiem žīdiem ar...
Lai nu valdība labāk rūpējas par to, lai šamo "amatperosnām" tie bāleliņu konfiscētie 29 MIO nav jāatdod. Šamās taču tik sūri & grūti tos MIO bij pelnījušas....
16.oktobris 2019, 13:04 Atbildēt
IInta
Hazārijas, pardon....
16.oktobris 2019, 13:09 Atbildēt
SSlaviks
Zelenskis ir atbraucis pec atbalsta pirms iespejamam Normandijas saietam. Atbalsts vajadzigs, lai caur Baltijas valstim, Vaciju un Franciju pierunat mainit formatu un ieklaut dienaskartiiba jautajumus, kas nav ieklauti! Piemeram Krumas jautajumu un izmainit Minskas noteikumus. Pec idejas, tas ir tapec, ka reali nav ko likt uz galda Zelenskim, bet ieklaujot jaunu duenaskartibu, pilnigi viss atkal apstasies uz nenoteiktu laiku, un atkal galvenie vainigie bus citi, tikai ne ukraini. Uz Latviju var braukt, jo seit vel ir "demokratijas" pedejas paliekas, kas atbalstis Ukrainu, lai ari ko vini demokratijas varda daris. Bet viss mainas! Ari Tramps iedir.a Zelenskim, ta ka ieperkam popkornu un turpinam sekot "bardakam" ko sauc par Ukrainu!
16.oktobris 2019, 19:18 Atbildēt
NNikolajs
Idiots, kas pat rakstīt nav iemācījies.
17.oktobris 2019, 10:44 Atbildēt
vvaldis
Lukašenko to zina, bet Latvijas krievi to nesaprot, tie aizvien domā pret Ukrainu cīnās šahtenieki, kuri no šahtām izvilkuši dažādas ogļu ieguves ierīces, lai no tām uzmeistarotu bazukas
16.oktobris 2019, 22:17 Atbildēt
RReplika
Ne jau visi tur šahtenieki. Esot arī daži kolchoza traktoristi, slaucējas un pat laukstrādnieki. Vai tas nav milzīgs pārmetums labi nobruņotajai krievijas armijai un kosmiskajiem spēkiem, ka nespēj palīdzēt brāļiem, kuriem ar dakšām jāaizstāv savi hūteri?
16.oktobris 2019, 23:17 Atbildēt
RReplika
Ukraina, krievija un piednestrīti sīvi sacenšas par visatpalikušāko statusu jevropā, apsteidzot pat moldavāņus/rumāniešus. Vai tikai viņu visu trju starpā nav kas radniecisks?
16.oktobris 2019, 23:10 Atbildēt
UUgo
RU un UA zagļi nevar sadalīt ietekmes sfēras. Visa hrestomātija
17.oktobris 2019, 4:38 Atbildēt