Komentāri / Neļaut aizcementēt plaisu sistēmā
 

10 komentāri

ppatriots
Oligarhi ir pupu mizas salīdzinot ar sorosītu ļaundabīgo audzēju, kas pārņēmis lielu daļu Latvijas institūciju, un izsūc tautas dzīvības spēkus pārvēršot tos dolāros, tāda mēroga valsts likumīga izlaupīšana oligarhiem pat sapņos nerādījās!
9.oktobris 2019, 9:19 Atbildēt
EEdge
Sorosīti, oligarhi, kampēji un eirokrāti - kopīgi uztur esošo sistēmu! Viss notiek,naudas šļuras straume turpinās (Skultes LNG, Rail Baltic), būs vēl iespēja uzrakstīt grāmatu Brālība kubā!
9.oktobris 2019, 11:25 Atbildēt
IInta
"Smagnējais rakstības stils" toties veicina smadzeņu pielietošanas lietderīgumu un piepalīdz attīstīt to kapacitāti ko pareiz uztvert ar... Daudzkārt par maz tātad tādas literatūras ir mūsdienās. Par saturu nekā nav ko teikt - pat ja izlasītu to arī. Nezinu, nepazīstu un negribu pat pazīt.
:)))
9.oktobris 2019, 11:58 Atbildēt
LLīmēt nevajag
Jāapvieno! Veselības ministriju ar Labklājības ministriju,Finanšu ministriju ar Ekonomikas ministriju! Bet Kultūras ministriju jāpievieno Izglītības un Zinātnes ministrijai! Tāds ir pasaulē visizplatītākais ministriju apvienošanas variants! Laikam jau ne bez domāšanas!
9.oktobris 2019, 13:57 Atbildēt
ppareizi
Vismaz kāds jēdzīgs priekšlikums.
Jāpiebilst, ka baznīcas gan visur attīstās bez kādām ministrijām. Kā viņām tas izdodas?
10.oktobris 2019, 8:19 Atbildēt
LLatviešu burti
Kad uz barikādēm tika skaļi skandēts ""...mēs paši sev gribam likumus lemt...", tad reti kuram nāca prātā, ka visai drīz varu Latvijā pārņems kampēji, shēmotāji un cita veida bandīti. Latvijas sabiedrība to mierīgā garā pieļāva, domājot, ka tie tak mūsu pašu bāleliņi vien ir - nav jau nupat nogāztie krievu - padomju činavnieki....izrādījās : tie mūsējie nav ne par matu labāki...:-(...pagāja 30 smagi gadi, kamēr šiem tika klāt ( paldies Dievam, beidzot laikam tika).
9.oktobris 2019, 14:10 Atbildēt
PPirktspēja
:) Sapņošana uzlabo jūsu veselību?
9.oktobris 2019, 17:44 Atbildēt
mmurkšķis
Sistēmas plaisā jāliek iekšā kārtīgu lauzni un plaisu steidzami jāsāk paplašināt!
9.oktobris 2019, 18:10 Atbildēt
ffakts
Laužņu bāšana plaisās parasti beidzas ar to, ka bāzējiem uz galvas uzgāžas ķieģeļu kaudze!
9.oktobris 2019, 20:53 Atbildēt
EEko
Vai Vairas Damokla zobens vēl karājas pie sienas? Tā kā laiks būtu krist uz vainīgajām galvām?
10.oktobris 2019, 17:01 Atbildēt