Komentāri / Simbolu nepārvērtējamā nozīme
 

19 komentāri

ppeksis
Lielākai daļai sabiedrības ir pilnīgi vienalga , ko tur tirgo, tikai daži galvā izjāti plānprātiņi te duļķo ūdeni un ķer muļķus saduļķotā peļķē!
11.septembris, 9:14 Atbildēt
kkraņa
tu esi tas galvā izjātais plānprātiņš. tādiem kā tev vienmēr vienalga, kas notiek. ka tikai uzdirst žurnālistam, kurš atver problēmu.
11.septembris, 9:45 Atbildēt
LLibertārietis
tādus žurnālistus pienāktos linčot !!! BEZželastības linčot !! Zurnāslists drīkst informēt5 part faktoiem --žurnālists drīkst citēt stlbeņu runas norādot autoru poliriso un filozofisko platformu { ...debulā Terēzīte ni Dauņu strītas nabagnājas reiz teikusi :: "'Pie Skripaļu indesanas visdrtōīz\āk Kroievikja vainojama"" ))

Zurnālists savu ploiko dirsu 9viedoklīti)) drīkst smirdināt tikai forn ā '' ES -- tāds un šitāds UN šadu credo nāku ar SAVU pazinojumu......... ((LIECINU PAR SAvui sanaitatību)).....

PRTETĒJĀ gadījyunā ''žurnqawļugu""linčot uz vietas==== kā meli ,manipulētāju ,feikzinu izplatītāju un tautas ienaidnieju un samaitāju ..... ---- NAN VINA galvas tarajkānu VIEDOKLĪŠUS NEVAJAG --MAN IR SAVēJIE !!!
11.septembris, 11:49 Atbildēt
SSecinājums
vienalga ir tikai sabiedrības padibenēm - okupantu pēctečiem un cilvēkiem bez valstisko vērtību sistēmas!
11.septembris, 14:28 Atbildēt
LLibertārietis
valsts un valstisjās vērtības ?????????? tie ir vismazvērtīgājie jēdzieni

STULBENIS n un morāls kroplis TU ESI --WIKI PAVER šķirklis '' valsts ''
(( valsts--ta ir padibeņ u veidota vardarbīga totalirāta sekta-- abnsolūtu parazītu --mazāk par 1% no populācijas --- padibeņu tirānija it valsts --- TEV Vērtību hierarhoija galīgi āčgārna ---nosist tādu par maz --naidu tads ute ka tu izraisa -- ķiselis tev galvā --

==================================================================================Valsts Jaunajos laikos
Jaunajos laikos, 16.—17. gadsimtā, valstis arvien vairāk nostiprinājās kā nacionālas valstis, lai gan pats nacionālas valsts jēdziens politiskajā terminoloģijā parādījās tikai 19. gadsimtā.

Šo jēdzienu sākotnēji ne vienmēr un pat ne tik daudz saistīja ar nāciju vai tautu etniskā kontekstā, kā ar valdošo dinastiju vai konkrētu sabiedrības grupu ekonomiskajām interesēm vai varu kā tādu.
14.septembris, 2:17 Atbildēt
KKATOLIS
uzdiršu tavai valstisko vērtību sistēmai --- ESMU VALSTĪBAS MANTINIEKS --nrevis tavas UTAINĀS VALSTELES ĪPAŠUMS --- MANA SISTĒMA IR ABSOLŪTA --UN IZTIEK BEZ tavaS valstisko vērtību sistēmaS...
14.septembris, 2:22 Atbildēt
UUldis
Piekrītu peksis!!!!
11.septembris, 9:33 Atbildēt
RReplika
Tas ir tik pretīgi, ka puķiniskā krievijasfederācija "iezīmē" savus pielūdzējus ar speciālām drēbēm tāpat, kā savulaik fašisti "iezīmēja" ebrejus ar Dāvida zvaigznēm uz apģērba!
11.septembris, 9:55 Atbildēt
nneiezīmētais
Viņi paši sevi iezīmē. Neba pirmo gadu Latvijā tirgo treniņtērpus ar Krievijas venzeļiem vai ķepkas ar divgalvaino ērgli ... Ejot garām šādi tērptam ļautiņam, jei bogu, gribas nospļauties, taču tad ienāk prātā klaida letiņi ar sarkanbaltisarkanām šallītēm ap kaklu ... Dakteri zin stāstīt, ka tā kaite dzīvojot galvā un to saucot par patriotismu ...
11.septembris, 10:29 Atbildēt
SStars
Vismaz 2 demagoģijas klasiskie paņēmieni rakstā. Putina salīdzināšana ar Hitleru varbūt iederas rietumu puses ierakumos pie Doņeckas lidostas. Citādi varētu pajautāt RF prezidentam Makronam- nu, ko tu to Hitleru nupat atplestām rokām sagaidīji!? Un ''XX gadsimta lielākās traģēdijas'' apzelēšana. Pavaicājiet, vai tā nav traģēdija 1)no 20% Azerbaidžānas teritorijas padzītajiem un kritušo radiniekiem 2)10 000 Fergānas ielejā nogalināto radiniekiem 3)karā kauto gruzīnu un abhāzu radiniekiem 4)pilsoņu karā nogalināto 10000 ukraiņu radiniekiem 5)visbeidzot, to radiniekiem, kuri nodzērās un/vai izdarīja pašnāvību 90.gadu deindustrializācijas izraisītā bezdarba dēļ.
11.septembris, 11:24 Atbildēt
RReplika
Rietumvalstu līderi gatavi runāt ar jebkuru mērkaķi, kuram rokā granāta. Pat ja tas ir puķins. Tam nav nekāds sakars ar draudzību vai cieņu. Salīdzinot ar apmēram 100 miljoniem CCCP upuru, tās sabrukums bija maigs un nesāpīgs. Tāpat sabruks arī krievijasfederācijas valstiskums.
11.septembris, 14:16 Atbildēt
SSecinājums
Tas tikai liecina par straujo tempu, kādā degradējas rietumu sabiedrība liekulības, melīguma un intrigu virzienā un tuvojas savai iznīcībai kopumā|!
11.septembris, 14:45 Atbildēt
PPirktspēja
Leģionāri teica, ka sliktiem simboliem - sliktus zārkus, bet, labajiem - labus. Atliek tikai tautiskie.
11.septembris, 13:41 Atbildēt
PPirktspēja
Tautiskie raksti.
12.septembris, 7:09 Atbildēt
JJānis Ivanovskis
Vai ALFAs īpašnieki nav krievvalodīgie putinisti?!
12.septembris, 9:13 Atbildēt
JJānis Ivanovskis
Ceru, ka šī Alfa nebūs tā, kura turpināsies līdz Omegai....
12.septembris, 9:15 Atbildēt
TTaa ir
Protestet pret t-krekliem ar Hitleru vai Putinu ir smieklīgi
12.septembris, 14:08 Atbildēt
IIstoričeskijs
“Vētru” sacēla, nevis vētra sacēlās. Čekas maisi, piemēram izturēja un vēl izturēs ne vienu vien vētru un orkānu.
13.septembris, 8:23 Atbildēt
PPirktspēja
Žīdiem rasu un tautību nav; Visu regulē finanses. Tikai finanses. Un...ASV dolārs nav nauda. Fikcija."naudas talons bez seguma". To atbalsta diktatori; Arī Latvias valsts politisko partiju ditatori, kas nepielaiž tsutu pie kandidštu apstiprināšanas vēlēšanām. valdībai izvirzīšanai...TO PIDARI ATĻAUJ TIKAI PARTIJĀM.
15.septembris, 13:43 Atbildēt