Komentāri / "Ubi bene ibi partia"
 

18 komentāri

ppatriots
Tā Latvijas politika ir viena mauku māja, brīnos,ka vēl tik daudzi iet uz vēlēšanām naivi cerot kaut ko izmainīt!
28.augusts 2019, 8:44 Atbildēt
RReplika
Vienotība cilvēkus ir pievilkusi kā magnēts visos laikos. Ja paskatās vienotības vēsturi, tad tā ir unikāla ar savu cilvēkapvienošanas, cilvēkpievienošanas spējām. Citām partijām vajadzētu padomāt - kāpēc tas tā? Un atbrīvoties no veciem balastiem, kuru ietekme ir tuvu nullei, bet savā egoismā vēl spirinās. Gadu desmitiem ilgas tiesāšanās nevienu nepadara populāru... tieši otrādi
28.augusts 2019, 8:54 Atbildēt
ppeksis
Pēdējās vēlēšanās knapi tika pāri 5% barjerai, nākošajās būs 100% skuju taka, ja nu Vienotība kaut ko pievelk, tad tā ir nauda, ko siles biedri ierauj nāsīs!
28.augusts 2019, 9:07 Atbildēt
dde Soto
man patiik kaa vataanu troli bezspeeciigi gaanaas. Starp citu - interesants noveerojums: kaa kaadus grasaas njemt pie dziesmas par sheemoshanu vai aizdomaam korupcijaa, jamie kauko nesakariigu nobreecas un auleksho staaties SC... [ smiin ]
28.augusts 2019, 9:16 Atbildēt
OOnkols
Starp citu pēdējo lielāko papildinājumu SC saņēma no saviem draugiem Vienotības. Tas saistībā ar to, kurš mums te patiesībā ir vatans. Gardi ieņirdz
28.augusts 2019, 10:29 Atbildēt
NNē vemjotībai
Tai čaškai patuešām tai bandā ir īsta vieta varēs pēc nākošām vēlēšanām kolektivi braukt uz getliņu izgāstuvi nošauties !
28.augusts 2019, 9:46 Atbildēt
aatbilde
Man gan izskatās, ka šim gājienam ir apakšā kas cits. Nesen bija publicēts, ka Viņķele sāk pētīt un saskata ,, nelikumības"Čakšas darbības laukā iepriekšējās vēlēšanās. Un - lai tas neietu tālāk, tad Viņķeles centieni jānoslāpē jau iedīglī. Savējos nesitīs - tā lēma Kaimiņš un nodeva savus vēlētājus. Tā vien šķiet, ka arī Cakša šo padomu ņem palīgā, lai izbēgtu no sapelnītā...
28.augusts 2019, 9:55 Atbildēt
EEdge
" Ko ar to gribu sacīt? To, ka 30 gadu laikā Latvijā tā arī nav izveidojusies kaut cik stabila, ideoloģiski strukturēta politiskā sistēma...." - ??? Politmafijas nevajag saukt par partijām, tad būs skaidrība arī par IEMESLIEM, kāpēc kas nav - un kāpēc objektīva procesa, "šļuras" (V.Kalpiņš, 1988) laikā nekas stabils nevar izveidoties.
28.augusts 2019, 9:55 Atbildēt
ssākot
no vietas,kur Bens beidza t.i. ar budžeta stādīšanu,tad te paverās plaša iespēja improvizācijai - vai 'čempiones' iesaistīšanās JV nebūs 'mīkstais' ceļš uz draudzīgās komandas (V+NA+ZZS) atkalapvienošanos.Jūsmīgā Ašerādena retorika liecina,ka ar AČ ienākšanu JV ir atbildēts uz Tavara atgādinājumu Ašerādenam,par 'parāda' atdošanu Kučinska valdības laikā ,saglabājot ministra krēslu EM.Pieņemu,ka AČ darbosies kā atgādinājums par sponsoriem dotajiem solījumiem,jo solīts tika nežēlīgi un ar pašreizējo budžetu,kuru stādīja Kučinska valdība,tas tuvojas izskaņai.
Ja pakavējas pie raksta varones A.Čakšas,tad ienākot politikā mēdijos tika raksturota kā farmācijas nozares lobijs.To var sasaistīt ar ministrēšanas pieteikumu pēc G.Beļēviča 'pumpas epopejas' ,cerīgi 'izsitot' veselības budžetu par +200 milj.vairāk, salīdzinoši ar 2017.g. taču vilšanos sagādāja ar tā sadalīšanu,jo vidējam personālam (medmāsām) vienkārši - NESANĀCA.
28.augusts 2019, 10:23 Atbildēt
IInta
Toties kā tauta runāja, labi sanāca /tā nu iegadījās, ka sanāca vīra firmai ar, pat med. iekārtu un zāļu v/ tirgotājeim pat nerunājot... Tā vien izskatās, ka aizgāja neitralizēt Viņķelieni. "Savējos" taču nesitot... Un ja nevar pārsist, tad ... pievienojas, kā jau parasti tas politprostitūcijā notiekot
28.augusts 2019, 10:54 Atbildēt
oopis no laukiem
Satversmes 2.pants - Latvijas suverēnā vara pieder Latvijas tautai.
Satversmes 5.pants - Saeima sastāv no simts TAUTAS priekšstāvjiem!
Satversmes 18.pants -...Saeimas locekļa pilnvaras iegūst Saeimā ievēlēta persona, ja tā Saeimas sēdē dod šādu svinīgu solījumu::
"Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un.........".talāk kā tekstā.
Tātad,Latvijas suverēnā vara pieder Latvijas tautai,nevis partijām!.
Tātad,Saeima sastāv no simts TAUTAS,nevis partiju priekšstāvjiem!
Tātad ,deputāti zvēr uzticību tautas priekšā,bet partijas tādu zvērestu dod ....saviem sponsoriem!?
Kā redzam,tad starp tautas suverēno varu un parlamentu ir iefiltrējušies starpnieki-parazīti partiju veidolā. Šodien jaunais prezidents Levits rosina palielinat valsts finansējumu parazītam - partijām.Bet te sākas ļoti smags interešu konflikts,jo gan parlaments,gan valsts parvalde ir jau partiju ķīlnieku lomā,tāpēc,ka valsts pārvalde arī ir politizēta un visi ministri ir koalīcijas partiju pārstāvji un tad veidojas situācija,ka pašas partijas lems un dalīs pašu piešķirto finansējumu paši sev,jo mazskaitlīgo biedru skaita dēļ Latvijas partiju ieņēmumi no biedru naudām ir tik nenozīmīgi,ka nepietiks pat prezervatīviem seksīgākajiem saviem biedriem,nemaz nerunājot par biroju uzturēšanu reģionos.Tautai un nodokļu maksātājiem atkal šis partiju parazīts ir jāuztur no valsts pārvaldes budžeta naudas palielinot nodokļus. Tautai tāda "kārtība " nav pieņemama!
28.augusts 2019, 10:58 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Ja tāda kārtība nebūtu pieņemama, tad nebūtu ievēlējuši šitās "latviskās vērtības"!
2.septembris 2019, 16:25 Atbildēt
aaivarsz
Labs raksts -principā PAR PROSTITŪCIJUSvešvārdā),latviešu valodā-MAUCĪBU.
28.augusts 2019, 11:04 Atbildēt
hhe he
paturpinot
Aiziet kundzīte pie daktera un stāsta savu bēdu
dakter' man ir vīrs,mīļākais,bet man vēl nepietiek,vai nevarat izrakstīt kādas zāles.
Dakters tā domīgi...Jā,jūs esat interesanta sieviete.
jā jā dakter,tā arī uzrakstiet izziņā,jo savādāk visi mani sauc par mauku.
28.augusts 2019, 11:18 Atbildēt
zzāles klepum
Iestrādes e-veselībā nedrīkst būt apdraudētas.Ubi bene!
28.augusts 2019, 12:06 Atbildēt
PPirktspēja
Joprojām 98% tautas ir izliegts izvirzīt un apstiprināt kandidātus vēlēšanām. To atļauts darīt tikai 5% barjeru nepārsniegušajiem diktatoriem, Politiskajām partijām.
28.augusts 2019, 19:20 Atbildēt
GGliemezis
Interesanti,ko žurnālisti domā par Latvijas Pamatlikumā atbilstību Latvijas valsts būvēšanā.Vai māja būs derīga,ja tās būvniecības laikā ir ar brīvdomību pārkāpts mājas projekts.
28.augusts 2019, 20:02 Atbildēt
jjebi beni ne jebi partiju
"Apriet nedrīkst apžēlot". Politika, mīļie tautieši, nav nekāda maukumāja - pie sava kaktiņa, sava stūrīša siles tiek pat vecās izļurkātās! Labai ožai gan jābūt ...
28.augusts 2019, 21:58 Atbildēt