Komentāri / Vai pārrēķinājušies?
 

11 komentāri

DDeus
Suteneri un viņu aukas, nakts alkotirgoņi, hašiša izplatītāji- ne tikai azartspēļu baroni nodreb, dzirdot piesaucam Turlo. Šaubos, vai četrinieka algošanai izdalītas tik lielas summas, lai viņi par tiurpmāko dzīvi domātu tikai rozā krāsās. Bet summas izsniegtas, un tagad jādanco pēc sponsoru stabules. Pēc ārkārtas vēlēšanām atliks vien deldēt Krievu savienības slieksni.
5.jūnijs, 9:47 Atbildēt
NNevajag muldēt
Paklausies Rosļikovu un tad muldi par Krievu savienību. Viņš vakar pie Bogustova piedāvāja mēra amatu NA Brokai.
5.jūnijs, 10:00 Atbildēt
EEzis UK
Krievu virsnieks ,komunists joprojām kaut ko vada? Visi lūr čekas maisos,bet nez kā neviens nepadomā ,ka čeka bija tikai KOMUNISTISKĀS partijas radīts orgāns un atbildīgi ir rubuki ,grigmaņi ,lembergi utt Kuriem ne pie varas bet aiz rūtīm būtu jāsēž.
Kā cilvēks ,kurš nav pat vienu dienu strādājis,var ko vadīt?Tikai sociālistiski totalitārā valstī,kur "valsts"ir cilvēki ,kuri izmanto iedzīvotājus savai labklā'jibai.
5.jūnijs, 12:32 Atbildēt
MMedia Guru
Tepat blakus atkal izcēlusies Absolūtā Nekomentējamā Elita. Šoreiz viņai bijis uzdevums nogānīt Gobzemu, garām ejot, iesperot arī Eiropas Nilam. Kāpēc tieši šobrīd Gobzemu-pagaidām nav skaidrs līdz galam. Bet viņam izteikto pārmetumu kontekstā ieteiktu Elitai stāties Mellužu Pievilto Jaunavu partijā
5.jūnijs, 9:51 Atbildēt
aatbilde
Jūs mani ievilinājāt izlasīšanā. Var saprast, ka viņa pati tīksminās un lēkā ar aukliņu no prieka, ka ir izcila prieka meita, vai (!) piedošanu, es domāju izcila žurnāliste ar bagātu appņirgu krajumu. Bet patiesībā nav vis. Ir prasta un neinteliģenta garīgi slima paveca sieva, kas ar rupjību un pazemošanu vāc bonusus no sev līdzīgiem,
5.jūnijs, 10:37 Atbildēt
RRuta
Jaunupa pirksts arī tur ir pielikts?
5.jūnijs, 12:13 Atbildēt
JJautājums
Varbūt ne tikai pirksts?
5.jūnijs, 18:00 Atbildēt
RRižskijs
Saskaņa bez krieviem - vēl nedaudz un apvienosies ar latviešiem Rīgā.
5.jūnijs, 14:20 Atbildēt
LLatgalīts
Kāpēc hūtes kabatas avīzei vajag kreņķēties par Saskaņas trūdēšanas un sairšanas procesu- tas taču nav ZZSa pūšanas process.
5.jūnijs, 17:13 Atbildēt
RReplika
Es arī domāju, ka tagad ir īstais laiks pilnībā izputināt pilsētas sabiedrisko transportu. Pie tam tā, lai daudzus gadus neatjaunotos. Redzētu, par ko tad balsotu pensionāri?
5.jūnijs, 23:57 Atbildēt
sstalins
Attistibai /Par sponsori iegulda naudu Rigaa? Redzesim.
7.jūnijs, 5:53 Atbildēt