Komentāri / Vai reforma apturēs depopulāciju?
 

33 komentāri

ppepe
Ko gan var sagaidīt no idiotu un pederastu valdības, tikai tālāku valsts iznīcināšanu!
16.aprīlis 2019, 8:16 Atbildēt
TTatad tā ir tava valdiba
Tu taču pediņ esi idiots
16.aprīlis 2019, 8:32 Atbildēt
ppepe
Saprotu, patiesība kož acīs!
16.aprīlis 2019, 9:08 Atbildēt
LLabi pepe ka tu saproti
Kaut ari tev kož acīs
dddddddd
16.aprīlis 2019, 19:16 Atbildēt
EEzis UK
Komunistu valdība nekad nav bijusi manējā,bet ja 1,6 mlj iedzīvotājiem "valsts"ir 326 000 cilvēku,kad ES būtu tikai 160 000!!!! 160 000 lieku nevajadzīgu sēdētavu Latvijā!!!
Protams ,ja šos liekos atlaiž tad ietaupās 2miljardi tikai algās vien,kur īre un krāmi ar ko viņi imitē darbošanos?!! Protams ,ka tad var nodokļus samazināt UK līmenī kaut vai! Jo tagad Latvijas celtniekam samaksājot 165 naudiņas viņš saņem 104 uz rokas( bija 93 pirms reformas) ,bet UK celtnieks saņem 132!!! Protams ,ka likvidējot padomju valsts saimniekošanu,kad ķerru stumj pa diviem ,daudzi atgriestos ,jo arī šeit varētu pelnīt.
22.aprīlis 2019, 15:42 Atbildēt
KKartējā tukšā muldēšana
Italijā esot desmitiem tūkstošu pamestu ciemu un mazpilsētu !!!!!
Sobrid esmu Griekijā ,viens krāsmatu ciems pec otra.
Nevar ne ar kadām reformsm noturēt cilvèkus laukos !
Naturālās saimniekošanas laiki ir vesturē.
Šodien viens traktors veic 20 cilveku darbu. Viens sēž trsktora un 19 cilveki brauc tur kur ir darbs
16.aprīlis 2019, 8:37 Atbildēt
oopis no laukiem
Viss atkarīgs no tā kāds ir valdošās korumpētās elites mērķis - vai ekonomika kalpo nedaudziem cilvēkiem un cilvēku lielākā masa kalpo nedaudzo cilvēku ekonomikas lētai apkalpošanai.
Vai ekonomika kalpo visai tautai!
Protams,ka tehnoloģiju attīstība izspiež dzivo darbaspēku no darba vietām. No kādiem ieņēmumiem izdzīvot atbrīvotajam darbaspēkam? Secinājums ir tāds,ka straujo tehnoloģiju attīstību laikā ir jāmaina sociālo labumu sadales principus,lai visi,neatkarīgi no tā vai ir darbs vai nav,varētu dzīvot normālu cilvēcīgu dzīvi. Vai tāpēc jāizspiež cilvēkus no laukiem,kur viņi ir kontaktā ar dabu un bauda to? Cilvēku sadzīšana pilsētu sprostos ir mērķtiecīgs genocīds pret sabiedrību.
Šajā sakarā ir jāaktualizē diskusiju par problēmu par kuru neviens nerunā,un tās būtība ir sekojoša - jāņem vērā,ka strauji attīstās arī kara vešanas tehnoloģijas un,ja pagājušajā gadsimtā vidēji viena cilvēka nogalināšana kara apstākļos izmaksāja ārprātīgas summas,tad šodien ,kad katru bumbu vai raķeti var notēmēt ar precizitāti nepilna metra robežās,tad ārkārtīgi bīstami kļūst lielie apdzīvotie centri,kur koncentrējas lielākā sabiedribas daļa - viens nelielas jaudas,precīzi aprēķināts, kodollādiņs pa Rīgu un ....lielā puse Latvijas iedzīvotāju vairs nav!!! Vai tāds ir valdošo liberastu patiesais mērķīs?
16.aprīlis 2019, 11:29 Atbildēt
mmērķis ir atbrīvot
teritoriju no gojiem.
Izredzētajiem drīz vajadzēs kur palikt,
jo arābi šos piespiedīs ņemt pēdu :)))
19.aprīlis 2019, 5:08 Atbildēt
dde Soto
interesants fakts: pundura Bruunaa Paradiize krievija 2018.gadaa izvirziijusies treshajaa vietaa pasaulee peec prom muukosho skaita. No "varen dizhaas un pashpietiekamaas" visi kuri var beeg prom [ smiin ]
16.aprīlis 2019, 8:55 Atbildēt
aaka saka
Kuram, izņemot Raimondu, interesē Krievija. Te ir Latvija.
16.aprīlis 2019, 9:10 Atbildēt
ttev interesē raimonds
tiem kas mucā pa spundi baroti tiem nekas neinteresē

Krievija, diemžēl ietekmē procesus arī Latvijā - bardaks, tā pati attieksme pret cilvēkiem - visi tie paši iemesli, kas Krievijā, tiek kopēti Latvijā. Ja grib saprast Latviju, daudz lielākā spogulī visas tās pašas problēmas var saskatīt Krievijā:
www.proekt.media/res..atistika-emigration/
16.aprīlis 2019, 21:21 Atbildēt
vviesis
Neko šī reforma neapturēs. Pirmkārt, tās vienīgais mērķis ir censties samazināt izdevumus. Otrkārt, šodien toni nosaka "patrioti", kuri uzskata, ka latviešu iznīkšana ir process, kuru nav iespējams un pat nav vajadzības ietekmēt. Bet valsts vienīgais uzdevums viņu skatījumā ir "demokrātijas eksports", nevis sabiedrības interešu aizsardzība. Līdz ar to gaidīt kādus brīnumus no šīs reformas ir bezjēdzīgi. Kārtējā darbības imitācija.
16.aprīlis 2019, 9:05 Atbildēt
TTētans
:) Ar ko mēslosiet? Ar piemēslojumu?
16.aprīlis 2019, 9:13 Atbildēt
dde Soto
vataani trako. Pozitiivi+++
16.aprīlis 2019, 9:32 Atbildēt
mmurkšķis
Visa tā pašvaldību teritoriālā reforma man atgādina šaha spēli,ko aiz gara laika spēlē valdības liberastu ministri-birokrāti,tikai šajā spēle šaha galdiņa vietā ir pašvaldību karte,bet šaha figūriņu vietā ir pašvaldības,kuras tad arī spēlmaņi enerģiski stumda, bīda un upurē dažādos veidos un virzienos,Nāk jauni spēlmaņi un spēle sākas no jauna,bet var jau viņus saprast,jo visus valstij būtiskos lēmumus nodiktē Brisele un Vašingtona,bet nabaga ministriem tautas acīs jārada iespaidu,ka viņi vaiga sviedros strādā tautas labā.
16.aprīlis 2019, 10:26 Atbildēt
ZZane L
Galvenais, lai tiek domāts par iedzīvotājiem!
16.aprīlis 2019, 10:32 Atbildēt
ZZolotoi ti čelovek
O narode dumaješ
16.aprīlis 2019, 19:17 Atbildēt
LLasītāja I
Līdz šim visas reformas ir bijušas reformas pēc, jo labuma no tā nav bijis nekāda, tikai naudas tēriņi, un tagad šī adminstratīvā saprecināšana arī nekādus labumus nenesīs, būs kā psrs laikos, atkal nomales saņems mazākus līdzekļus, daudz ko likvidēs, un cilvēkiem būs grūtāk pārvietoties uz centriem, jo daudzās vietās ir slēgta vilcienu un autobusu satiksme, un atkal Rīgas būs valsts iekš valsts, un cilvēki no reģioniem plūdīs uz lielajām pilsētām meklēt darbu, ja neatradīs tad ceļos uz ārzemēm.
16.aprīlis 2019, 11:04 Atbildēt
EEdge
Ar lepnumu par sasniegto (depopulāciju, migrāciju, nabadzību, korupciju)!
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti." Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (Latvijas Avīze, 20. maijs, 2017)
16.aprīlis 2019, 11:05 Atbildēt
IInta
Desmitniekaa un vieteejie uzpirktie, kaa arii bauri tik piever acis, aizver ausis un klanaas, saucot zhiidu veel esev par prezidentu arii. Aunu bars, ko nemaacaas kaut vai Ukrainas kljuudaam, kur arii 2 zhiidi atgad par to posteni ciinaas un kaganaats veel pie viena to savu Hazaariju veel uztaisiit Krimaa un ap to grib... Latvija tachu ar to ieprieksheejo sovoku mantojumu veel nav iisti paarslimojusi, bet veel uzprasaas kaadi uz jauniem "izaicinaajumiem"...
16.aprīlis 2019, 12:42 Atbildēt
RRaimonds
Tacu nevar noliegt ,ka dzivojam šodien pat loti labi
16.aprīlis 2019, 19:19 Atbildēt
IInta
Ir taada ANO programma Agenda-21 un viss saskanjaa ar to tad arii norit... Izpatikt kaut vai tiem vieteejiem EU zhiidiem un shamo izpildonjiem par katru cenu; kaa liks, taa dariis... Welcomistu bari jau no zila gaisa arii neuzrodas...
:(((
16.aprīlis 2019, 12:36 Atbildēt
oopis no laukiem
ANO programma Agenda-21 un Šveices "gnomiku" programma BASEL llll
Пока профаны смотрели на Украину, США и Китай, главное случилось в Швейцарии.Тихая мировая революция.....www.youtube.com/watch?v=wHRgLm9TAlY
16.aprīlis 2019, 14:18 Atbildēt
RRita
Šoreiz piekrītu Autoram par 200%! Paprasiet Rungainim un citiem lieberastiem, kāda ir viņa vīzija - šausmas pārņem un gribas braukt prom no valsts tūlīt...
16.aprīlis 2019, 15:56 Atbildēt
MMuša uz sienas
Imitācija, piedāvājums ir darbības imitācija, demogoģja un mānīšanās, tas pats, kas pirms vēlēšanām, reformas rezultāts reformatorus nemaz neinteresē, bet mēs te atkal cepamies
16.aprīlis 2019, 17:09 Atbildēt
kkāda jēga
Raksts ir kā kulaks uz acs.

Labi, ka mēdiji vismaz sāk paši domāt.

Ja valsts apgalvo, ka tai interesē iedzīvotāju skaita palielināšanās, tad tā arī vajag plānot valsts reģionālo reformu, ka tajā dzīvos vairāk iedzīvotāju, nevis taisa tādu reformu ka tādā valstī vairs dzīvot negribas.
16.aprīlis 2019, 21:31 Atbildēt
EESMAIJA
Noklausījos ,,Preses Klubu" Piedalījās arī viens pārstāvis no JKP no jaunajiem. Neatceros uzvārdu, pēc vārda Krišjānis, kas centās pārējos pārkliegt un nolikt pie vietas. Tad viņam uzdeva jautājumu, - kādi ir JKP jau padarītie vai vismaz iesāktie darbi? - jaunais cilvēks sāka skaitīt - tas atlaist...tas atlaists... tas atlaists...tas nomainīts....to gatavojamies atlaist... utt..Un nekā cita...acīmredzot tad tas arī ir vienīgais, ar ko pusgadu nodarbojušies šie vairāksolītāji, saņemot mēnešalgā tūkstošus. ... Tad saruna ievirzījās par gaidāmo reformu un atkal šis uzpūtīgais un gribās teikt - pret saviem sarunu biedriem nepieklājīgais un uzbrūkošais jaunais cilvēks sāka uzskaitīt visus labumus, kas sekos šīm reformām - tiks samazināts pašvaldību deputātu skaits par cik tur procentiem, tā ietaupot lielus līdzekļus... Tikai neviens neiedomājās viņam pavaicāt , cik miljonus izmaksās šīs reformas un cik tūkstošus ar deputātu atlaišanu ietaupīs... Nekā cita. Nekādi aprēķini, nekāda analīzes. Nekā.Ja tikai tāda iemesla dēļ ir jātais reforma, kas izmaksās ne vienu vien miljonu, tad jau labāk vajadzēja ķerties klāt deputātu samazināšanai un kur vēl trīskāršlielā konsultantu un palīgu armija,... Kaut kāds vājprāts! Nu kas šitādus savēlēja?
16.aprīlis 2019, 22:33 Atbildēt
mmurkšķis
Tas jaunais, lecīgais pērnā gada perējuma gailēns ir Krišjānis Feldmanis
20.aprīlis 2019, 13:25 Atbildēt
ppurvaputns
visas jūsu-piderassu sorosītu reformas tikai Exodu palielina .šitā reforma nebūs izņēmums! paceļ tik vēl kādu nodokli! un gaidiet ar maisu, ka te- latatejā kāds ilgstoši uzturēsies!
17.aprīlis 2019, 0:30 Atbildēt
PPārdomas
Tā kā mūsu valstspārvaldītāju (varbūt- ielikteņu- vietvalžu?) vidū ir maz vai nemaz valstiski domājošu cilvēku, bet tikai kādu šuru interešu grupējumu apmaksāti pasūtījuma izpildītāji, kas maskējas zem partiju nosaukumiem, par valsts attīstības vīziju jau teju 30 gadus esam aizmirsuši pat domāt. Skaistos un mazāk skaistos solījumkampaņvārdos tiek par to melots uz nebēdu. Dabā- katastrofa valstī, ko sauc par "veiksmes stāstu"...
17.aprīlis 2019, 10:01 Atbildēt
ggaišreģis
nākotnē nūkojos: Levits pie Putina: vai pirksiet Latvijas zemi; atbild: jā labprāt, bet bez latviešiem; L: labi, labi, drīz būs brīva no latviešiem.
19.aprīlis 2019, 15:06 Atbildēt
JJūlis
Šī problēma ir radusies no lauksaimniecības sabrukuma. Provincēs darbu deva lauksaimniecība un lopkopība. Vairums ES valstīs lauksaimniecība ir pamatīgi dotēta. Latvija nevar rīkoties savādāk. Bet Latvijā ir nevarīga rūpniecība, kas varētu dot līdzekļus lauksaimniecības dotēšanai. Mums jāattīsta rūpniecība ar augstu atdevi. Diemžēl nevar cerēt, ka to izdarīs privātais kapitāls, jo tas šķielē uz Ķīnu. Tāda rūpniecība ir jāattīsta valdībai. Tas nav viegls uzdevums, jo valdošās bankas izspiego visas jaunās idejas mātes zemju labā.
20.aprīlis 2019, 12:56 Atbildēt
SShadowVoice
Manuprāt valstij, labāko latviešu pārstāvju un latviešu birokrātu personā, ir dziļi vienalga kas notiksies ar Latviju un latviešiem. Nevienu no iepriekšējām valdībām Latvijas liktenis neinteresēja. Visi kā viens, gan ministri, gan ierēdņi, gan tā saucamie parlamentārieši, nodarbojās tikai un vienīgi ar sava labuma meklēšanu.
Tāpēc jautājumā par depopulāciju... Nu ierēdņi tūlīt radīs simtiem tekstu ar gudriem vārdiem, radīs sēdes, komisijas un visādi "izpildīsies", savukārt aprobežotie vēlētāji pavērtām mutēm šos mēslus rīs un... nekas valstī nemainīsies.
22.aprīlis 2019, 19:56 Atbildēt