Komentāri / Kā līdz tam varējām nodzīvoties?
 

35 komentāri

KKaut kas ir mainījies
Jo gadiem zagsana otkati ,pilsētas naudas bezrobežu izšķērdēšana bija nesodāmas lietas.
Un te pēkšni xagļus sāk sašņorēt
Un tas ir labi.
8.marts, 8:32 Atbildēt
nnu gan beņa salēja
balsoja "jeļcina dāvinātie okupanti" un nabadzībā nospiestie aborigēni !!!
9.marts, 20:08 Atbildēt
VVera
Ja labi.volgas tatars malacis
8.marts, 8:46 Atbildēt
VVera
Visus sanoret bez iznemuma..un partijas piederibad.zagliem vieta cietuma.cik ilgi valsts cietis no finansialiem zaudejumiem..taoec jau ari esam tik talu nodzivojusies
8.marts, 8:48 Atbildēt
KKur ir tas tālu
Naivā , tā tas ir visā pasaulē.
Visās valstīs cīnās ar korupciju un noziedzību.
8.marts, 9:07 Atbildēt
VVera
Laikam esi korumpants ka ta aizstablbi dirsa dreb ko.hehe..latvijai ir augsts korupciju limenis.. par korupcijam aizrada gan brisele gan asv pat investori atsakas no latvijas..tu dauni..
8.marts, 9:15 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Investori atsakās tāpēc, ka šeit ir piefrontes zona, neviens negrib riskēt ar savu naudu.
8.marts, 19:56 Atbildēt
KKo es atbalstu
Tev visas smadzenes ir zem mugurkaula ,vai ?
8.marts, 9:35 Atbildēt
VVera
Tev algotni smadzenu rieva viena un ta pati uzpirkta
8.marts, 10:01 Atbildēt
mmurkšķis
Pašlaik ar korupciju cīnās tas pats KNABs,kurš Potapovas un Juraša laikā to nedarīja. Volgas tatāram pie tā nav nekādu nopelnu. Straume šņorē korumpantus un drīz nonāks arī pie paša "volgas tatāra".
8.marts, 18:49 Atbildēt
VVera
Tatar nem veru par padomnieci un latvija bus kartrtiba..un katram korumpantam rumpis tiks saisinats par galvas tiesu..tiks atjaunoti javes sodi...sitam zagsanas trakumam jadara gals.kapec igaunija vis kartiba laimiga tauta un partikusi valsts..
8.marts, 8:58 Atbildēt
KKims cenuns
Pareizi vera
8.marts, 9:04 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tāpēc, ka Igaunijā valdībā ir viņu vietējā "Saskaņa".
8.marts, 19:57 Atbildēt
ZZini kāpēc Igaunijā viss kārtībā
Tāpēc , ka tu igauniski fišku nerubī.
Tu pat nepiefiksēji faktu , ka Savisāru ( igaunijas ušakovu ) sašņorēja ?
dddd
8.marts, 9:09 Atbildēt
VVera
Nedirs algotais vepri..igaunija visus korumpantus sasnireja un tapec to vairs nav..bet pue varad krieviskas partijas bija..un igaunija mums prieksa par 15 gadiem..kadas tur algas apbriinojamim
8.marts, 9:12 Atbildēt
mmurkšķis
Igauņiem ārējais parāds reizes 5 mazāks kā Latvijai,bet visā pārējā viņi ir tādā pašā pakaļā kā Latvija.
8.marts, 18:54 Atbildēt
CCetta getto
kas viņus tur visus apcietina? vai jau atvērta CIP filiāle kā bij solīts???
8.marts, 9:24 Atbildēt
RRuna par
to,ka no liepnieku jurģisa nekā sakarīga,kā vienmēr.
8.marts, 9:38 Atbildēt
PPolitologs
Šodien maz runā par saistošo posmu shēmā Rīga jums, valsts mums. Manuprāt, tas ir bēdīgi slavenais Misters 20%, kuru, cerams, Eiroparlamentā neievēlēs, jo tad būs klapatas ar izdošanu un smaga slimība, kuras dēļ izdošana nebūs iespējama. Ja atceramies, viņš bija Saeimas deputāts un pēc tam ļoti komfortabli jutās arī ''nacionāļu'' pārvaldītajā Rīgas domē Zelta tilta un Rīgas kanāla rekonstrukcijas laikā. Pie Ušakova viņš nonāca zem Šlesera egīdas, un, Šleseram aizejot uz Saeimu, tika atstāts viņa vietā par galveno Rīgas obščaka pārraugu.
8.marts, 10:11 Atbildēt
lleo
Diemžēl problēma faktiski nav pat identificēta ! Teksti tiek izteikti 1920.-to gadu un agrāku jeņķu romānu varoņu stilā . Komentāri "šļupst" un "muld" . Atslēgas vārds ir "politiskā atbildība" par kuru krimināllikumā nav teikts ne vārda ... Visi kurus tā nosoda, saņem ar likumu noteiktas algas un prēmijas ,summas te grozās ap skaitli 15 -25 reizes (!) lielāku par nule sludināto Latvijas vidējo tūkstoti. Kalkulators rāda ,ka izturot 2 sasaukumu laiku "politiski atbildīgie" saņem nieka miljonu ,oficiāli !!! Bet ir jau dažādi bonusi ,kas arī oficiāli. Esot "otkati" ,tad kāpēc neviens noziegumu meklētājs tos neierauga ne čemodāniņu ,ne spožu mantiņu izskatā ?
8.marts, 10:40 Atbildēt
lleo
Rodas aizdomas ,ka neviens īstenībā nevēlas saskatīt ,proti, identificēt, jautājuma būtību. Nevēlas tāpēc ,ka sakne ir vismaz trīsdaļīga. Acīm redzamā sadursme ir latviešu un krievvalodīgais vēlētājs kuri ielikti divās plaknēs ,viena - nacionālā līnija,kur krievu pusē visu skaļi noliegtā pareizticības tēma ,jo sakiet ko gribiet ,bet "Maskava ir trešā Roma" un to pat ar uguni neizdedzināt. Otra ir sociālisma idejas ,populistiskā jaunrade, ko Saskaņa ielikusi Rīgas negatīvā budžeta modelī. Šis modelis faktiski "nokauj" Latvijas valsti ,veido tās negatīvo tēlu.Kā ne ,tiek uzpirkts pensionārs ,vecuma ,militārais ,Krievijas ,jo brauc pa brīvu ,un saņem kaut vai ekstras I slimnīcā vai NĪN maksājumos.Budžets ar 10% mīnusu gadā ,kad valstī cīnās par 1% deficītu un prasa pat "0", to tikai apliecina.Un kas maksās 300 miljonu RS parādu ! Visa Latvija ,varat nešaubīties.
8.marts, 10:59 Atbildēt
EESMAIJA
Es lasu visu pieejamo par to, kas atklājies Rīgas satiksmē... Bet neviens nepaceļ tādu jautājumu, uz kuru es meklēju atbildi. Tātad, kā saprotu, tie uzņēmumi, ar kuriem bija līgums par jaunu transportlīdzekļu piegādi, jau sadarbojas ar Rīgu gadu gadiem, jau tajos laikos, kad Rīgā valdīja latviešu bāleliņi. Kā tad bija tad? Noziedzīga šeptēšanās ar naudu tad nenotika , bet tikko Saskaņa nāca pie teikšanas, tā visi pumpuriņi atvērās ziedos? Vai kā? Vai tas kamols nav jāšķetina no sākumgala? Tad aina pavērtos pavisam citos apmēros. Cik var spriest pēc uzvārdiem, tad pārsvarā tur dalību ņēmuši ne tikai krievi, arī latvieši stāvējuši visam plecu pie pleca.
8.marts, 11:00 Atbildēt
HHaili laili
Banda un knabji nepieļaus izmeklet no gala ,vainigs ir usakovs un viss ,mums tacu ir tiesiska valsts !
8.marts, 11:21 Atbildēt
LLuku vecis
Maija, krievu šausmuu priekšā latvju bāleliņi nobālē!
9.marts, 12:30 Atbildēt
ttā jau
AK, KĀ NETRĀPĪJI...................EIROPA SAPRATA, KA ČEKAS MĒSLI INFILTRĒJAS ARĪ TUR, PAT INDĒ, SLEPKAVO...........BREXIT U.T.T.
8.marts, 11:24 Atbildēt
LLīvmane
Rīgas Satiksme visu laiku ir bijusi Saskaņas sile un tualete vienlaicīgi, viss izrīts un aizdirsts.
8.marts, 13:49 Atbildēt
PPoļitičeskijs
Nepatiesi apsūdzētai atlaistai 10. Saeimai - kompensāciju.
9.marts, 10:17 Atbildēt
LLuku vecis
Politiķi ir mafiozi virzījušies , ar stipru konspirāciju.Visu Latvijai sākuma periodā uzrakstīju vēstuli, ka Latvija var izmantot izdevību un auzēt aitas un sūtīt uz Vāciju , jo tur miljoniem turkiem aitas gaļa ir ļoti pieprasīta. Kur tu Dieviņ, tētiņ, tāda smuļķība sšiem jārisina! Citus ierosinājumus lauku attīs'tībai== muļķības. Ne Abreni ne ko citu lauku att'\istībai--... Beidzamais , par ūdens skaitītājiem ārpus māja s. Skatakas ziemā jāatkaļ un skaitītājs ap 1,5 m dziļumā jānolasa( aizsalšana 1,2 m dziļumā.) Kāpēc nevr būt māja siekšpusē , kā līdz šim. NULLE VARIANTS. ZZS atbildēja , ka būs izmaiņas un Gerhards tās izdarīs!!!!!! HA, šis nu pūlēsies no NA!
9.marts, 12:28 Atbildēt
JJosis
Pirmo reizi dzirdu
9.marts, 16:16 Atbildēt
LLuku vecis
Tas ir par laiku, gad Visu Latvijai uznāca uz politikas skatuves.Ticēju viņiem, bet viņi savā uzpūtībā sagrāva aisu.
11.marts, 9:24 Atbildēt
mmuša
Kad vienreiz to Domes nezinīšu bandu padzīs? Cik ilgi var?
10.marts, 21:14 Atbildēt
MMirdza
Latvijas izglītības sistēma nekam neder, Bērnus un jauniešus no pirmā skolas sola jāmāca būt godīgiem un Dzimteni mīlēt, tad pēc daudziem gadiem būs arī normāli politiķi. Pagaidām jāiztiek ar to materiālu, ko esam izaudzinājuši.
10.marts, 22:06 Atbildēt
LLuku vecis
Elitu Veidemani saprotu , jp viņa vēlas no sirds par Latvijas prezidentu savu asins brāli. Tikai viņiem vajadzētu cīnīties par savas valsts prezidentūru. Pār Eiropu klājas Dievu izredzētās miglas slānis.
11.marts, 9:22 Atbildēt
LLīva
Kā līdz tam varēja nodzīvoties - vienkārši. Saskaņa izveidoja zirnekli ar Ušakovu priekšgalā un visiem smērēja uz nebēdu. Kā naudiņa sāk pietrūkties, mehānisms sāka buksēt un radīt noplūdes. Tā nu viss nāca gaismā.
11.marts, 14:19 Atbildēt
kkā nodzīvojām
braukājām medībās remontējām saņēmām labas algas un esam muļķi vai tēlojam, tas psihiatru ziņā..........šveiku atcerieties, oberleitnanta kungs, tādus netiesā...........
12.marts, 9:55 Atbildēt