Komentāri / Uzelpojam vieglāk
 

28 komentāri

DDzo..
Nosmaka gan)) Kāpēc Asadam bija vajadzīgs šis incidents, ja vienošanās par džihadistu izvešana bija panākta dienu iepriekš??? Tas viss ir SOHR feiks, "Baltās ķiveres" pilda Koalīcijas pavēles..
18.aprīlis, 9:46 Atbildēt
RRaimonds
Protams ... ka vismazākais, ko Asadam vajadzēja tadā situācijā .. t.i. bārstit hloru kaut kādos tur dzīvojamos kvartālos ... un nekādu tādu idiotismu viņš tur nedarīja. ..
To vajadzēja ASV ... lai būtu iegansts sākt bombardēt Sīriju ..
18.aprīlis, 11:01 Atbildēt
EES
Jā, uz šo jautājumu vajadzētu atbildēt, sīki izgaismojot visus par un pret. Manuprāt te nav nekādas loģikas! Nekādas! Te izklausās pēc kāda cita iejaukšanās ar mērķi sakāpināt situāciju.
18.aprīlis, 10:07 Atbildēt
AABCD
' Šīs raķetes neviens pat nemēģināja notriekt («ziņas» par 70 notriektām raķetēm atstāsim pasaku cienītājiem).' - piekrītu, Latkovska kunga raksts domāts pasaku cienītājiem.
18.aprīlis, 10:13 Atbildēt
MMazajam bērniņam
Vai esat redzējis kādu "notriektās" raķetes fotogrāfiju? Ja tāda būtu kaut viena, tad jūsu iemīļotajos Krievijas propagandas resursos tās būtu tiražētas biezā slānī. Bet jums, bērniņ, jau pierādījumus ticībai savām pasakām nevajag. Ar labu nakti, mans mazais draudziņ!
18.aprīlis, 11:46 Atbildēt
KKā var
Parādīt notriektu raķeti, kas sašauta gaisā? Meklēt tos gabaliņus, kas nokrīt?
19.aprīlis, 14:34 Atbildēt
RRaimonds
>>> Mazajam bērniņam
Jā ... šādu notriekto raķešu paliekas tika radītas Krievijas TV ...
Jautājums -kāpēc Latvijas mēdiji šādus foto slēpj?
18.aprīlis, 16:43 Atbildēt
AAvots
Ja ir nopietna vēlēšanās saprast kas notiek, šeit ir visai autoritatīvs avots ar fotogrāfijām. echo.msk.ru/blog/solonin/2185104-echo/
18.aprīlis, 12:13 Atbildēt
NNjā
Divi veči mērās ar krāniņiem uz citu tautu ciešanu rēķina.Ko tu tādiem padarīsi ,,,
18.aprīlis, 10:17 Atbildēt
ggatis
Cienījamais ,Ben! Izejiet no kabineta aizbrauciet uz Sīriju,kļūstiet par žurnālistu un beidziet dēt.
18.aprīlis, 10:49 Atbildēt
RRaimonds
Latkovski ... cik tev samaksāja par šiem meliem? ... ka Sīrijas prezidents Asads ir pielietojis ķīmiskos ieročus pret Sīrijas iedzivotajiem ... utt.?
18.aprīlis, 10:57 Atbildēt
rraimis
vieglāk uzelpot varēs tad ,kad būs nosprādzis krievu imperiālisms ,kas savu niķi ,jaukties citu tautu dzīvē joprojām nav atmetis
18.aprīlis, 11:38 Atbildēt
RRaimītim
Pašam nav kauns par savu bērnišķīgi naivo ticību lētajām un baltiem diegiem šūtajām Krievijas TV propagandas pasakām, par kurām paši Solovjovi un Kiseļovi grimētāvā smejas? Ja kauns nav, tad esat laimīgs cilvēks. Kā visi idioti.
18.aprīlis, 12:02 Atbildēt
KKāds
Bena piesauktais pamatojums ķīmisko ieroču lietošanai no Asada puses ir diezgan nenopietns. Būsim reālisti - Asads apzinājās, ka lietojot šps ieročus, viennozīmīgi būs reakcija no Rietumiem (tas jau iepriekš bij stingri pateikts). Tātad viņš, apzinoties iespējamās sekas, izmantoja ķīmiskos ieročus nebūtiskam uzbrukumam, kuru varēja realizēt vienkāršāk? Nopietni? :D Nē nu ir jau variants, ka viņš ir nojūdzies vai izdomāja speciāli izprovacēt lai pataustītu situāciju, bet maz ticams. Gribētos tomēr np žurnālista analīzi, nevis voenkārši viedokli... Paldies.
18.aprīlis, 17:20 Atbildēt
nnu
Un kādas tad bija tās Asadam negatīvās sekas? Sabumboja pāris militāros objektus?
18.aprīlis, 19:54 Atbildēt
SSliena
Benu arī sāpīgi sit inflācija, tāpēc, daudz nedomājot, jāparaksta viss, ko saimnieks liek priekšā. Apsūdzēt Asadu pēc vāji režisētas bandītu uzņemtas filmiņas, kurā pretrunas spīd cauri ik mirkli, var tikai sevišķi bezprincipiāls cilvēks. Skarbākais ir tas, ka tajās fotogrāfijās redzamie bērni visticamāk tiešām tika nogalināti netīru politisku mērķu vārdā. P.S. Pēc izrādes autoru versijas, Asada ķīmiskie ieroči nogalina tikai bērnus; pieaugušie blakus mierīgi staigā bez aizsarglīdzekļiem.
18.aprīlis, 23:26 Atbildēt
tteksta filtrs
skat , kādu ''šedevru'' smadzeņu skalošanā mums jāņem par pilnu !
it kā i-tā trūktu iespēju uzklausīt visdažādākos viedokļus un izdarīt savus secinājumus par notiekošo ; pietiek liet ūdeņus , maz ir to ,kas tic .
18.aprīlis, 20:36 Atbildēt
hho
Ben, pimpis do kolen.
18.aprīlis, 21:03 Atbildēt
MMeždunarodnijs
Izņemot Krieviju un dažas tikpat demokrātiskas valstis, par Sīrijas prezidentu progresīvā pasaule atzīst citas personas. Šīs personas arī devušas atļauju savas valsts teritoriju bombardēt. Ķīmiskie ieroči - Prezidenta Asada varas pamats un balsts.
19.aprīlis, 7:14 Atbildēt
JJūlis
Ķīmiskie ieroči tika pielietoti musulmaņu iebaidīšanai. Tāds nāves veids var būt pretīgs pat visīstākam musulmaņu fundamentālistam. Asads jūtas nespēcīgs pret musulmaņu fundamentalistiem un izšķiras par riskantiem pasākumiem. Diez vai Sīrijas ķīmisko ierocu iznīcināšana ir viennozīmīgi pareiza. Fundamentālisti iznīcinās daudz vairāk cilvēku, kā Asads ar ķīmiju.
19.aprīlis, 8:07 Atbildēt
MMajors
Ne Ivanka Trampa, ne lielākā daļa interneta planktona nav izgājuši militāro apmācību un nekā nejēdz no ķīmiskajiem ieročiem. Bens pēc vecuma varētu būt absolvējis LU kara katedru (labākā PSRS!) Protams, ja nav izlīdis ar balto biļeti. Tad nu tikai muļķīšiem var kaut ko stāstīt par hlora gāzi, ko jau 100 gadus atzinuši par mazefektīvu. Lai noindētu kvartālu, tur vajadzētu uzgāzt 100 tonnas. Pie kam hlors nepieciešams lielā koncentrācijā un pietiek izvēdināt istabu un uzkāpt augšējos stāvos. Kas attiecas uz nogalinātajiem bērniem dzīvokļos, to visticamāk paveikuši paši bārdaiņi saziņā ar baltajām ķiverēm, lai būtu ko parādīt. Ja dzīvoklī tieši nesprāgst ķīmiskā granāta, caur logiem un durvīm indes daudz nevar iekļūt. Un vismaz bandīti paši kameru priekšā braši demonstrēja gāzmaskas. Kas attiecas uz operācijas militāro jēgu, valdības spēki jau tāpat bija vienojušies par kaujinieku izvešanu, tā ka šis incidents ir no sērijas Glēvicas radiostacija vai uzsprāgušais ASV kuģis Havannas ostā.
19.aprīlis, 9:25 Atbildēt
llasu
Krievi šodien lielās ,ka sīrieši tiem nodevuši 2 modernas neuzsprāgušas amerikāņu raķetes un tās nogādātas Maskavā. Būs ko pārzīmēt . Bet draudi turpinās un pat ar pieaugošu sparu.Pats dzirdēju kā krievu ultrapatriots piedāvāja nesist pa ASV ,bet nesimetriski pa britiju !!! Būšot lielāks efekts ,jo lūk jeņķi , neuzdrošināšoties krieviem atbildēt. Nekādas loģikas nav un to nemeklē. Dīvaini ,bet ,ja kāds izsaka saprātīgu domu ,ka krieviem nepietiek resursu karam un pat tikai pretstāvēšanai rietumu pasaulei ,tas tiek noriets un tiek teikts ,ka tieši nabadzība ir faktors kas piesedz krievus ,jo viņi nevienam neesot vajadzīgi ,bet lūk rietumi drebot par savu labklājību ,tāpēc tie jāsit nekavējoties.Un šī vakar vakara histērija par studentu saukšanu mājās,jo rietumnieki tos apdraudot !!!
19.aprīlis, 11:45 Atbildēt
NNekad neticu
pastalnieku zurnaalistiem un politikjiem
19.aprīlis, 14:11 Atbildēt
UUzelposim vieglaak
kad Assada un Syrijas Tauta pieveiks terroristus,bet Bens ir terroristu un kara noziegumu atbalstioitaajs,par pienaakaas kriminaalpants.www.sana.sy/ru/?p=143297
19.aprīlis, 14:55 Atbildēt
SShadowVoice
Tas stāsts par it-kā pielietotiem ķīmiskiem ieročiem ir galīgi slābans un maz ticams. Līdzīgi kā ar tā izbijušā spiega gadījumu UK. Ņemot vērā Rietumu pasaules melošanas un krāpšanās vēsturi (ķīmisko ieroču meli Irākas gadījumā, utt), ES/ASV komandas stāstus ir jāuztver ļoti kritiski.
Pārāk daudz apsaubāmas informācijas tiek gāzts par mūsu galvām un ASV/ES apgalvojumi neiztur vienkāšus jautājumus.
Meli, kā savu noziegumu attaisnošanas līdzeklis, vienmēr bija lielvaru instruments.
19.aprīlis, 15:37 Atbildēt
JJūlis
Tas tiesa. ASV samelojās Irakas gadījumā un zaudējusi uzticēšanos.
20.aprīlis, 8:06 Atbildēt
SSorosisti nekad
nezinjos kad vinju atbalstiitie terroristi pielieto zariinu.www.youtube.com/watch?v=fXmzBFyXvVI
19.aprīlis, 18:41 Atbildēt
HHuseina bumbas
Ticet asv meliem ir tas pats kas ar dirsu lugt dievu !
21.aprīlis, 5:51 Atbildēt