Komentāri / Viena uzpūsta balona gals
 

24 komentāri

IIstoričeskijs
Un Latvenergo vēl.
20.februāris 2018, 8:38 Atbildēt
jjoka
tas, ka Norvik patiesībā ir parasts krievu veikals - nekādu šaubu. tāpat par notikumu ķēdi, ko mums pasniedza kā baigo sazvērestību nedēļas nogalē, ar Martinsonu piekariņa lomā. Norvik šajās dienās ir palaidusi arī masīvu pašreklāmu ar sirmiem vecīšiem :) viss, ko saka šis Londonā dzīvojošais krievs ir tieši tik pat ticams kā Antonova texti.

Atbildēt
20.februāris 2018, 8:43 Atbildēt
RRa
Bet kā būs ja pietiesās LV izmaksat Norvik bankai prasītos miljonus? Ne jau Rimševics tos maksās bet mēs nodokļu maksātaji.
20.februāris 2018, 21:10 Atbildēt
RRengedajs
Parasti sadiem Valsts patriotiem pasniedzTriszvaigznu ordeni!
20.februāris 2018, 9:25 Atbildēt
oopis no laukiem
"Pirms šā panta trešajā daļā noteiktā termiņa Saeima var atbrīvot Latvijas Bankas prezidentu, viņa vietnieku un padomes locekli no amata tikai tad, ja:
1) ir saņemts viņa personīgs iesniegums par atkāpšanos no amata;
2) viņš ir izdarījis smagu pārkāpumu Statūtu 14.2.panta izpratnē;
3) ir iestājies cits Statūtu 14.2.pantā noteiktais gadījums attiecībā uz atbrīvošanu no amata."

Ja Rimšēvičs nespēj pildīt likuma Par Latvijas Banku 3.panta prasību - nodrošināt cenu stabilitāti valstī,tad tas jau ir likumīgs pamats viņa atbrīvošanai no amata!
Cenas valstī ceļas,nodokļi ceļas,eiro pirktspēja nepārtraukti krīt,vietējo ražotāju konkurētspēja bezcerīgi brūk, bet LB neko nedara,lai šo bardaku pārtrauktu un veiktu kādas darbības,lai stabilizētu eiro pirktspēju! LB kategoriski atsakās palīdzēt valdībai segt budžeta deficītu ar BEZMAKSAS naudas emisiju budžetā,bet tā vietā valdību sūta pie starptautiskajiem aizdevējiem,tādā veidā apzināti grūžot valdību un valsti ārējos parādos! Ja ar to vēl nepietiek,lai šādu darboni nekavējoties atbrīvotu no amata ,tad kādas nelietības vēl viņam būtu jāsastrādā,lai no viņa varētu likumīgi atbrīvoties?
20.februāris 2018, 9:48 Atbildēt
NNejēga
Tieši Rimsēvics darija visu, lai veicinātu kredītu ņemšanu svešās valūtās, kad mums bija LATI. Vai tas nebija noziegum pret valsti? Pirms pārejas uz eiro gan klaigāja kā gailis uz mēslu čupas, ka nu latviešiem nebūs sveša nauda jāpērk.
20.februāris 2018, 10:29 Atbildēt
JJānis
Balons ir plīsis. Slikti ka Latvijas simtgades gadā. Kopumā tas ir valdošo, izpratnes par mūsdienu finanšu sistēmu, truluma un totālas nezināšanas rezultāts. Faktiski varas kodols un to apkalpojošā juridiskā sistēma dzīvo 19.gs. un marksismā dzirdētu izkropļotu uzskatu varā par to ,kas ir banka ,kas finanšu sistēma ,kas fiskālā politika. Un jautājums galīgi nav - ņēma, neņēma. Konkrētos punktus noskaidros. Problēma, vai noskaidros informatīvā kiberuzbrukuma Latvijai organizatorus un to nodomus visā Atlantiskajā telpā.
20.februāris 2018, 10:49 Atbildēt
kkonstatēts
Ja \\\\\\\\rimševičš srtrādājis pavirši un pa roku galam ,tad tas nozīmē ,ka ierēdņiem un konkrēti rimševičam bija pārāk zema alga,tātd algas ierēdņiem ir jāpaaugstina.
20.februāris 2018, 12:21 Atbildēt
ddoks
Nav dūmu bez uguns----negribu ticēt,ka KNAB varētu šinī gadījumā taisīt vienkārši šovu pret šo personu,ja tas būtu tikai tirgus tantiņas izdomājums,nu nē,tad jau redzēs,tikai drošības naudas lielums nav atbilstošs viņa ienākumu lielumam,nav atbilstošs.Maitu vēl žēlo.
20.februāris 2018, 16:08 Atbildēt
llembergoīdi ir garīgi atpalikuši radījumi
Dekoratīva iestāde ar 17 miljardu eiro aktīviem, 22 miljardu mēneša apgrozījumu un dažu desmitu miljonu peļņu?!
20.februāris 2018, 17:23 Atbildēt
GGuga
Beigās izrādīsies, ka tas viss ir vienkārši safabricējums, tad nu gan visi šie raksti "Rimšēviča ēras gals", "Dzīve pēc Rimšēviča" utt. liksies smieklīgi. Cilvēki mūsdienās savā ziņā tik ļoti uzticas mēdijiem, kas ir aizmirsuši paši domāt ar savu galvu. Nopietnākais ir tas, ka uz šī varētu būt uzķērušies ne tikai vienkāršie ļautiņi, bet arī nopietnas valsts iestādes, piem, KNAB. Pirmais, kas pieminēja, ka tā vārētu būt rūpīgi izplānota, grandioza provokācija, bija Rungainis..
20.februāris 2018, 18:58 Atbildēt
VViss pareizi
Par veselības aprūpi Rimšēvičs runā klusējošās NA vietā! Jo kas gan vēl ir svarīgāks par veselību!
20.februāris 2018, 20:50 Atbildēt
EESMAIJA
Vai tikai man, bet izskatās, ka Kučinskis un Reizniece Ozola savu nostāju mainījuši par 180 grādiem.Vakar kategoriski pastāvēja, ka Rimšēvics nedrīkst turpināt vadīt banku, šodien metas virsū Norvik bankai, ka tā teju vai izvērsusi melu kampaņu pret Latviju. Tad man ir jautājums, ja tas nebūtu izgājis uz ārpusi- kā tad būtu? Viss paliktu klusi un godīgi... Tieši tā bija ar Repši. Ja Lielbritānijas tiesa secināja, ka (tikai viens piemērs) Repše apmācījis Laventu, kā viltot bankas atskaites... un otrs, kas tika rādīts TV - dokuments, kurā bija izstrādāts pasākumu komplekts, lai aizsargātu naudas aizplūšanu no bankas Baltija ārpus valsts... Kurš tas bija, kas šim dokumentam pāri sarkaniem burtiem pārrakstīja pāri - ANULĒT!... Viss šis veda pie viena - Repše VEICINĀJA bankas krahu un simtiem tūkstošu cilvēku padarīja nelaimīgus. Jājautā, vai par velti????Tas notika VALSTS IEKŠIENĒ... un noklusa. Repše turpināja sēdēt Prezidenta krēslā. Un žēl, ka tā. Ja tas būtu aizgājis uz ārpusi, Latvijai tiktu aiztaupīts tas vājprāts, kad vara nonāca Repšes rokās...un tā miljona pieprasīšana... un tie naudas vagoni, par kuriem atkal tika pasviesti kārtējie meli, un galu galā - naudas reforma, kad aptīrīja visus līdz nullei, bet liela daļa, kas tika par to informēti, nezaudēja neko...vispār kaut kāds murgs... un es nemaz nebrīnītos, ka šis blēdis nav izskolojis arī Rimšēvicu, kā jāstrādā. Tad par to bildi... Sudrabai tika atņemta jau iedota pielaide par gluži nevainīgu bildi no lidostas, kura ekspertu atzinumā vēl izrādījās viltota... kā tad būs ar Rimševicu. AR ŠO BILDI VIEN PIETIEK, LAI RIMŠĒVICU NELAISTU NEKAM TUVUMĀ, lai iet un šķūrē sniegu, ne ieņem valsts iestādē atbildīgu darbu.
21.februāris 2018, 7:47 Atbildēt
BBOTĀNIĶE
PALDIES !PIEKRĪTU !Tik daudz cilvēku cieta no banku krīzēm,kāmēr šie abi-Repše un Rimšēvics vadīja Banku! Tādu DARBOŅU nebija Igaunijā un leišos,tāpēc viņi visur mūs apsteidz.
21.februāris 2018, 10:44 Atbildēt
IInāra P.
Labs raksts- naglai uz galvas. Tagad notiek tas pats- valdība pastiprināti glābj Rimšēviča tēlu, izdomājot dažādus teikas par Krievijas atriebību u.c.. Vai tiešām neredz vai negrib redzēt to īlenu, kas jau pasen izsparaucies no tā Rimšēviča maisa? Un tas īlens jau duras acīs, klausoties Rimšēviča lielo apņemšanos palikt amatā, bet valsts reputāciju izmest miskastē.
21.februāris 2018, 10:15 Atbildēt
CConst
Lai saprastu, ka viena pagale nedeg, varbūt izlasiet arī rakstu, ko uzraKstījusi UtroNews korespodente Maskavā 4 mēnešus pirms Latvijas notikuma.

utronews.org/economi..uselnikova_uDz_2017/
21.februāris 2018, 10:46 Atbildēt
nneticu!
Pat nešķiet dīvaini, ka NRA viss ir skaidrs be jebkādiem pierādījumiem!
Lai gan NRA ir TĀDA pieredze nepatiesi apsūdzēto glābšanā. Kas tad nu? Rimševics nepatīk?
Es vairs neticu medijiem, īpašu jūsu avīzes viedoklim. Vai tiešām jūs paši neredzat, kādu ļaunumu nes nepārbaudītu ziņu paušana?
21.februāris 2018, 11:23 Atbildēt
ttas
gondons parplisa jau tad kad uzraudzija banku baltija
21.februāris 2018, 11:26 Atbildēt
aasgf
Mums visa valsts ir sapuvusi , ne tikai bankas , nu nemāk latvieši vadīt valsti - pamācaties no valstīm kaut vai Nīderlandes valdības vai no citām valstīm , kur valsts zeļ un plaukst kā jāvada valsts , kaut vai no pirmskara prezidenta Ulmaņa k-ga - kurš saprata ka bez lauksaimniecības nevar pastāvēt valsts , bet jūs domājat jo vairāk ierēdņu jo labāk , sāciet taču samazināt tos tūkstošus kas tikai sēž krēslos un no viņiem nav nekāda labuma ! Cik vienai Latvijai ir miljonāru - kas to var pateikt - uz katriem palikušiem 100 cilvēkiem laikam VIENS miljonārs !!!!
21.februāris 2018, 12:24 Atbildēt
GGregs Millers
Fui, Ben! Tavi apgalvojumi ir tukši un pauž tikai tava darba devēja vēlmju domāšanu.
Citkārt tu raksti saturrīgāk un neej Jutas pēdās. Tagad gan.
21.februāris 2018, 12:54 Atbildēt
jjuriste
ļoti nepamatots raksts, muļķa līmenī
22.februāris 2018, 0:08 Atbildēt
BBanka
2008.gada parex pārņemšanā tieši Rimšēvics uzstāja, ka nedrīkst noteikt ierobežojumus naudas izņemšanai. Rezultātā pēc nerezidentu izņemšanas buma Latvijas nodokļu maksātāji ieguva daudzmiljardu parādu.
21.februāris 2018, 13:31 Atbildēt
EESMAIJA
noklausījos 1: 1... Rimšēvics apgalvoja, ka viņš komercbanku lietās nejaucas jau 18 gadus... Bet 2008. gadā gādāja, lai visi blēži no Parex bankas iztīra savu naudu, parādus atstājot Latvijai... vai tad meloja????
21.februāris 2018, 20:01 Atbildēt
EEgle
Ļoti vienkāršots Rimševica ,,sāgas'' saturs varētu būt aptuveni tāds: Strādāja un centās krievu bandītu (atvainojiet, oligarhu) labā, bet tie kļuva arvien prasīgāki,-lika glābt kārtējās nerezidentu naudu atmazgājošās bankas...Rimševics saprata, ka viņa mīlestība un iztapšana krievu baņķieru interesēm kļūst arvien pamanāmāka, ne jau mūsu valdības pamuļķiem, bet ES un ASV finansu analītiķiem. Viņš sāka iebilst krieviem,lai glābtu savu ādu, bet krieviem tāds nepaklausīgs pakalpiņš nav vairs vajadzīgs un Rimševics tika uzmests...pie tam visai čalis saprot, ka lode pierē ir visai reāls un iespējams viņa ,,krievu draugu'' situācijas atrisināšanas veids, tāpēc arī tā frāzīte par nošaušanas draudiem sms, par kuru esot ziņojis...izrādās nav gan ziņojis.... bet mūsu,,slavenais baņķieris'' tā mēģina nodrošināties pret visai reālu scenāriju....
21.februāris 2018, 14:58 Atbildēt