Komentāri / Esperanto liktenis jeb "sorosītu" aktivizēšanās
 

28 komentāri

ļļuļa
paldies autoram par trāpīgu rakstu.
vienīgais, ko te vēl derēja pieminēt ir tas, ka okupācijas laikā soross uzdevās par kristieti, pats būdams ebrejs, un sadarbojās ar vācu okupācijas spēkiem, "stučīdams" pats savus tautiešus. kad viņam pirms gadiem 10 kādā intervijā prasīja, vai viņš to nožēlojot, atbilde bija, ka nē. to un citu info par tēmu var atrast ieguglējot soros nazi collaboration.
tā ka šis cilvēks patiesībā ir ne tikai jaunu pasauļu un uzskatu cēlājs, bet pie viena arī pamatīgs nelietis, kam vieta būtu uz tiesas sola kopā ar večukiem nacistiem.
13.februāris, 10:10 Atbildēt
IInta
Žetons!
:))
13.februāris, 13:26 Atbildēt
nnepareizs uzskats
jāraksta ir pareizi ,un proti ...bens latkovskis neko nesaprot ,soross ir mūsu labvēlis un tādā garā.
14.februāris, 13:10 Atbildēt
IInga
Precīzi! Soross ir šizofrēniski pārņemts ar ideju, ka var par savu naudu būt Dieva vietā, pārveidot un sagānīt pasauli, visiem iespējamiem veidiem, pie tam ar mūsu pašu rokām. Un, tad mierīgi nomirt. Viņš jau vecs, viņam jau nē, bet mums un mūsu bērniem būs jādzīvo pēc viņa.
6.marts, 14:28 Atbildēt
J
interesants pavērsien no NRA ''pisāriem'',tas liek aizdomāties,ka kāds ir dabūjis pa olām,nomainīta redaktore,vai jātiek pie kādas Sorosa uzraudzītas-finansētas programmas.
13.februāris, 10:40 Atbildēt
UUldis
Perspektīvas baida, jo esperanto vienīgā no jaunradītajām valodām, kas pastāv un attīstās.
13.februāris, 11:09 Atbildēt
IInta
Esperanto vien tāds dūmu aizsegs šamā aškenazi (t.i. tā saukto Austrumeiropas izcelsmes žīdu) - un cionistu domāšanas modelim, kam vienalga kā pie naudas tiek, ka tik tam savam pasaules NWO redzējumam un tā īstenošanai to var veltīt....
Un diemžēl vēl joprojām pārāk daudzi pakalpiņi, welcomistus ieskaitot, no tās naudas barojas caur neskaitāmajām t.s. charity organizācijām un tiek "apzombēti" vēl no skolas sola, tā teikt... Rezultāts - tāds visai nebaudāms zirnekļa tīklojums sanācis ir gala rezultātā.
:(((
:(
13.februāris, 13:24 Atbildēt
NNja
Vatņiki sorosītus izdomāja un Vatņiku balss latviešu redakcija "sorosītus" tiražē.
13.februāris, 17:45 Atbildēt
tto
Smuks tu neesi, bet dumjš gan
14.februāris, 21:59 Atbildēt
VVilis
Kāds te sakars ar ESPERANTO? Vai tas ir Sorosa patents? Vai neitrāls saziņas līdzeklis, nepieciešams starp tautām vairs nav vajadzīgs?
13.februāris, 18:25 Atbildēt
RRozija
Pilnīgi piekrītu. Miegs pārgāja, izlasot šo murgu un mēģinājumu gan Sorosu, gan Esperanto diskreditēt. Tā ir reti dzīva, elastīga, skanīga valoda, kuru pasaulē lieto un zina inteliģenti ļaudis. Poļu ārsts ir valodas autors. Paldies raksta sponsoram par Esperanto popularizēšanu.
13.februāris, 21:38 Atbildēt
hhehe
...teica noderīgais idiots Rozija
14.februāris, 21:59 Atbildēt
MMalda
Diezgan miglaini.Tad jau mums daudz sorosītu-visi reformu bīdītāji, kuri tās bīda bīdīšanas pēc.Un atkal-ja ne labāk, tad savādāk(it kā).Arī ķeksīti var ievilkt-darīts!
.
13.februāris, 19:06 Atbildēt
JJR
Nopietni šitādu mēslu publicēt. Cilvēkam nav pilns rublis. NRA vispār ar to Sorosu iet ciet. Zagļa Lemberga ļaunākais ienaidnieks, un, protams, šitā lapele šadus rakstus welkomē. Jūs vajadzētu vispār taisīt ciet, lai tautu nemānītu.
13.februāris, 19:09 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Jūs, sorosīti, esat visas cilvēces ienaidnieki!
14.februāris, 2:22 Atbildēt
GGregs
Raksts ir labs (izņemot esperanto).Lembergs nav lielāks zaglis kā visi pārējie prihvatizatori, turklāt no viņa ir jēga. Ventspils plaukst. Bet kāds labums Latvijai ir, piemēram, no lielā prihvatizatora A. Šķēles?
Un NRA ir avīze Nr.1 Latvijā!
14.februāris, 22:47 Atbildēt
ssanāca smieklīgi
Kārlis Ulmanis bijis sorosīts!
13.februāris, 20:01 Atbildēt
IInta
Viņš bija t.s. brīvmūrnieks - tas nu gan, tāpēc jau ar korišiem sviestam un bekonam spēja sarūpēt ārzemēs noietu...
14.februāris, 23:40 Atbildēt
NNu nu
Lembergoīds Bens Latkovskis...
13.februāris, 21:43 Atbildēt
IInta
Laikam nav atbilstošākas vietas, kā šis raksts, kur ieliktt - agādinājumam vēl pirms tām dižošanās un varenošanās runām par tiem.... trimdas -vietējās pūliņiem šajā Eiropas iznīdēšanas jomā arī. (skat. pašas beigas - par personālijām). Laikam jau tik tāpēc, lai tikai žīdiem viss būtu o.k., ja reiz bez tās biedrības šamā ar savulaik ne soli:

www.westernspring.co..e-peoples-of-europe/
13.februāris, 23:56 Atbildēt
LLogičeskijs
Sorosīti (Staļins, Hitlers, Ulmanis) - krietni saimnieki.
14.februāris, 7:28 Atbildēt
SSorosītu pazīmes
14.februāris, 12:31 Atbildēt
EEsperanto
Karaj geesperantistoj! La aŭtoro de ĉi tiu artikolo raportas pri la George Soros, kiu en infanaĝo kun gepatroj parolis Esperante. La aŭtoro mencias, ke Esperanto estas artekonstruita lingvo. Kiel la autoro diras, tiuj homoj, kiuj uzas la artefaritan lingvon, estas la homoj, kiuj ruinigas la ekziston kaj kreas ion novan. Aŭtoro rimarkas, ke ambaŭ - Soros kaj Esperanto - estas scivolaj pri siaj ideoj kaj imbuŝas siajn sektajn ideojn al la publiko. Mi estas unu el esparantistoj, kaj mi estas surprizita, ke la ĵurnalisto komparas unu personon kun la Esperanta lingvo, malgraŭ la fakto, ke li scias nenion pri ĉi tiu lingvo kaj ne uzas ĝin mem. Mi kondamnas tian uzon de Esperanto nomo.
14.februāris, 15:19 Atbildēt
AArbaro
La verda krokodilo ne povas rezoni pri Esperante!
15.februāris, 1:12 Atbildēt
FFredis
Nu, Ben, tad nu gan salidzināji! Esperanto valodai nav ne vainas.
Sorosam un sorosismam gan- bet tam ir mazs sakars ar esperanto.
Piemēram, Hitleram patika Vāgnera operas. tad ko-neklausīsimies tās?
14.februāris, 22:43 Atbildēt
IInga
Jā... Cilvēks izlasa rakstu, bet ne nieka nav sapratis lietas būtību. Pareizi Alvis Hermanis teica, ka mums šeit Latvijā, tikai 30% ir, kas vispār ir spējīgi domāt. Pārējie 30% domā, ka viņi domā, tikai neko nesaprot. Tas ļoti labi atspoguļojas vēlēšanās. Un vēl 30% nedomā vispār un uz vēlēšanām neiet. Un varbūt, ka tā pat labāk, ka neiet. Jo no tādiem var sagaidīt, varbūt pat vēl lielākas nepatikšanas.Tā ir ar mums - latviešiem. Skumīgi... Bet Hermanim taisnība.
6.marts, 14:12 Atbildēt
AAdoleski
La hundoj bojas, sed karavano iras pluen.
15.februāris, 1:19 Atbildēt
jjanka bersins
Bena kungam, murgotājam. Viena skaista dziesma tai šausmīgi baisajā sakonstruētajā Esperanto valodā: www.youtube.com/watch?v=tPD0rcY8PYM. Auskultu, esperantistoj!
16.februāris, 23:00 Atbildēt