Komentāri / Titavs: "Naids iedarbojas graujoši"
 

22 komentāri

sspoži
"Zviedri nekad nedomās par mums tikpat sirsnīgi kā par sevi. Viņi mūs atbalstīs, ja varēs, bet, kad vairs nevarēs, tad pārdos kā laikrakstu Diena."
16.marts 2010, 7:58 Atbildēt
TTieši tā
Savulaik jau pārdeva, un šo faktu atgādinošo pieminekli, kas biznesam traucē, nesen vienkārši malā pastūma....
16.marts 2010, 8:29 Atbildēt
vvecys
Nesaprotu, kā tik prātīgi runājošs cilvēks varēja būt JL! Titavs savu izvēli ir izdarījis, tikai JL to nekad nesapratīs. Viņu ikdienas sauklis vienmēr ir bijis naids un kašķi. Āboltiņa tikai uz to bāzes ir radījusi sev imidžu. Dombrovskim nav atļauts ne soli spert bez šīs kundzes piekrišanas. Cik gan Valdis var būt mīksts. Ja ļautu valdību vadīt premjeram, nevis JL politbirojam, mēs patiešām būtu sasnieguši pavisam citus rezultātus.
16.marts 2010, 8:00 Atbildēt
HHmm
Titavs, protams, ka ir līdzvainīgs kā pie JL imidža sagraušanas, tā pie visiem stulbajiem lēmumiem, ko šis veidojums ir pieņēmis. Tai skaitā arī pie ienaidnieka tēla radīšanas, kas, kā jau te saka, ir bijis un arī ir JL ideoloģiskais pamats, jo cita vienkārši viņiem nav. Nerunāsim nemaz par visām Titava šeptēm kopā ar Repši un Jaunupu un aizkadra spēlētājiem. Bet nu mazais kucēns Jaunups ir izaudzis un kopā ar vecenēm intrigantēm savu saimnieku izsviedis ārā. No otras puses, iespējams, arī Titavs var mainīties, jo tas ko viņš šeit saka ir absolūta taisnība. Idejas jau viņam ir labas un pareizas. Tikai ne par to, ka JL ir ideālistu partija, tā ir tukša muldēšana - JL ir padumju konjunktūristu un neveiksminieku veidojums, kas savā dzīvē nav ne santīmu nopelnījuši uzņēmējdarbībā un tādēļ arī nespēj to saprast. Par Dombrovski tiešām smieklīgi, kā vecenes viņu vada. Bet tā tas ir bijis vienmēr, mātes sindroms ir izteikts.
16.marts 2010, 9:19 Atbildēt
uun
Vēl tu aizmirsi, ka Titavs ir arī vainīgs pie JL šķelšanās, jo kopā ar Repši šaurā lokā pieņēma visai partijai būtiskus jautājumus un pēc tam tikai pārējiem PAZIŅOJA, kas ir pieņemts partijas JL vārdā. Rakstīt avīžu rakstus jau nav liela māka. Arī J.Straume mums varētu uzrakstīt rakstu par godīgo latviešu patriotu, ja nezinātu, ka partija barojās no Kargina rokas. Nebūsim naivi savos spriedumos, ja zinām cilvēku tikai virspusīgi.
16.marts 2010, 20:31 Atbildēt
mmunters
JL necieš sakarīgi domājošus cilvēkus, bet nevajag arī jau aizmirst, ka tieši Titavs ir bijis viens no JL ideologiem, kas visu laiku ir meklējuši ienaidnieka tēlu, jocīgi ir tagad izlikties, ka tā nav. Kopumā intervija laba. Runā, ka JL nevar izdomāt shēmu, kā pateikt uzredzēšanos trakajam marsietim, tā kā Dans bija tikai pirmā lakstīgala.
16.marts 2010, 9:24 Atbildēt
KKaspers
Mēs patreiz esam krīzē, kas padziļinās. Tādā situācijā naids un nesaticība ir neizbēgami. Var sludināt saticību un vienotību līdz putām uz lūpām, bet dzirdīgas ausis tas neatradīs. Tieši otrādi, sakūdīt cilvēkus uz graušanu tagad var elementāri viegli. Patreiz partijas ir pat neatbilstoši mierīgas situācijas nopietnībai. Tās patiesībā situāciju nekontrolē. Jaunā laika, it kā, radikālums ir tikai tāda ģimnāzistu neapmierinātība, kas neatspoguļo patieso saspīlējumu sabiedrībā. Pie 200 000 bezdarbniekiem runāt par mieru un saticību ir nenopietni.
16.marts 2010, 9:29 Atbildēt
ččiepa
Mani nesajūsmina ne Rietumu, ne Austrumu izvēle. Mani sajūsmina Latvijas izvēle. Ja Latvija būs spēcīga valsts, tai būs visas iespējas sadarboties gan ar Rietumiem, gan Austrumiem
------------------------------------------
Šis ir vienīgais Latvijas ceļš, ja gribam iet ar pašcieņu un kalnā.
Laba intervija. Pat apbrīnojami laba. Tikai kāpēc tik vēlu? Kad vairs nav reālu iespēju ietekmēt savas partijas darbību? Mazināt naidīgo retoriku, sēt sapratni, ka visi esam "savējie"?
16.marts 2010, 9:46 Atbildēt
aatis
pārsteidzoši saprātīgi vārdi
negaidīju no tītava
diemžēl visdrīzāk neviens no politiķiem tos nesadzirdēs
16.marts 2010, 10:26 Atbildēt
DDaiga
Titava kungs, kas tad Repšes valdīšanas laikos katra vārda galā visus saukāja par oligarhiem. jūs tajos laikos bijāt repšes labā roka, tak vajadzēja viņam aizrādīt ka tā nevar, tagad jūs dziedat citu dziesmu.
16.marts 2010, 10:37 Atbildēt
LLieliski!
Vienreiz lieliskus, normāli domājoša cilvēka vārdus iznāk lasīt. Tādu cilvēku kā Tītavs vajag valdībā. Jāpiekrīt visiem punktiem, par ko runā. Tītavs - gaiša galva. Tā ir noziedzība, ka Tītavu izslēdza no JL. Viduvējības baidās. Saprotama Repšes kunga reakcija. Viduvējība Āboltiņa kaut ko ir ieguvusi?
16.marts 2010, 10:47 Atbildēt
MMemory
JL kopš savas pastāvēšanas ir nodarbojies ar cilvēku ieļaunošanu. Milzīgs atbalsts šai ziņā viņiem tika sniegts no ēlertes vadītās "Dienas", cilvēki tika burtiski saindēti ar naidu. Nu tas, protams, nāk atpakaļ.
16.marts 2010, 11:19 Atbildēt
AArturs - Pensionars
Viedi vārdi.Pacelt vienotības ideju,bet kā ? Latvija ir sašķelta bagātajos un nabagajos,ierēdņos,kas saņem neadekvātu atalgojumu,un sievietēs ar diviem,trim bērniem kuru pabalstus atņem banku parādu piedzinēji,kargina un krasovicka tipa fokusniekos kuri sindicēto kredītu naudu ir pārvērtuši par personīgiem depozītiem un tautu noslauc divreiz,pirmo,liekot maksāt %par šiem depozītiem,otro,liekot no tautas maksātiem nodokļiem atmaksāt šos tā dēvētos,sindicētos kredītus.Sasķēlumu līnijas iet krustu šķērsu pa Latviju un šķeļ tautas pēc nacionālā principa,pēc valodas kuru lieto ikdienā,pēc tā vai dzīvo Rīgā vai Šķaunē,Nīcā,Reņģē,Apē.Kur te vienotība,kur nacionālā ideja,ja vieni stāv Brīvības pieminekļa vienā pusē,otri- otrā.Tītavs ceļ ļoti smagu ceļamo,protams,Sajūsmināt mūs var tikai un vienīgi Latvijas ideja,sajūsmināt latviešus,bet kas jūsminās citus ?
16.marts 2010, 11:20 Atbildēt
cceļadoma
Titava teiktais man atgādina padomju laikus, kas teica vienu, bet domāja citu. Vispārpieņemts tas bija.
Šā kunga darbi liecija pilnīgi pretējo.
16.marts 2010, 11:51 Atbildēt
JJānis
Cik var runāt, īstie Rīgas pašpuikas, kas Rīgā nevienam ceļu negrīza un negriezīs!
16.marts 2010, 15:54 Atbildēt
ZZinātājs
Tikai tādu liekuļu dēļ kā Titavs, politika un ekonomika Latvijā ir tādā bedrē.
Jau kārtējo reizi nomainījis "kažociņu" un stāsta tautai žēlīgas pasaciņas par to kā vajadzētu un tauta klausās un domā cik intelektuāli gudrs cilvēks, jo sen aizmirsusi, ko šis cilvēks pateicis agrāk, bet mediji par to klusē (varbūt joprojām bail, ka nenāk atkal pie varas?)
Labāk būtu pastāstījis, kāds plukata bijis pirms JL projekta un kā tā iznāca,ka pēkšņi nokļuvis labi apmaksātā amatā investoru un eksportētāju klubā, neskatoties uz izglītības trūkumu un pilnīgu analfabētismu uzņēmējdarbībā. Turklāt klubs pieder tam pašam cilvēkam, kurš izpirka Repšes kredītus.
Nu, un protams ,TOPĀ ir stāstiņš par to kā 18 gadu vecumā VDK pratināja un mauca nagus nabaga jaunietim. Varbūt tieši tas tagad viņam ļauj ar bijušajiem tikties Mežaparkos un sadalīt līdz galam Latvijas nacionālo produktu ? !
16.marts 2010, 19:06 Atbildēt
AAlfiņa
Kur var būt tik aprobežots žurnālists, kurš tikai runā savu tekstu un nemaz nedzird, ko viņam sakarīgi atbild intervējamais. Tā ir Latvijas žurnālistu vislielākā problēma, jo viņi ir pirmie naida kurinātāji. Arī par Vienotības sanāksmi. Tā, kā to dzirdēja Latkovskis, var tikai negatīvi noskaņots cilvēks, vai arī cilvēks, kuram par to arī maksā. Tākā, ja gribat, lkai tauta mainās, mainieties vispirms paši un tad prasiet citiem...
17.marts 2010, 10:38 Atbildēt
PPartijas ir nogurušas no naida
Patreiz partijas ir pat neatbilstoši mierīgas situācijas nopietnībai. Tās patiesībā situāciju nekontrolē.Un pat negrib kontrolēt. Skraidīt uzbagot naudu, lai atdotu rejošajiem žurnālistiem un JL kabatas televīzijai un JL sargsunim Domburam. Partijas to negrib un tāpēc naudas partiju kasēs praktiski nav.
17.marts 2010, 11:01 Atbildēt
JJL un vienotības monetāristi
Kargina un krasovicka tipa fokusnieki kuri sindicēto kredītu naudu ir pārvērtuši par personīgiem depozītiem un tautu noslauc divreiz,pirmo,liekot maksāt %par šiem depozītiem,otro,liekot no tautas maksātiem nodokļiem atmaksāt šos tā dēvētos,sindicētos kredītus.Slauc un slauc , griež un griež...
17.marts 2010, 11:05 Atbildēt
tto Alfiņa
Ar žurnālistiem'tā ir- viņi neuzdod gudrus jautājumus, bet aizgājuši mājās, dusmojas, ka bijuši stulbi un tad cep viedokļus un sauc citus par bandām, kretīniem un lamājas un lamājas un politiķi ļauj, jo viņiem jau sen viss vienalga...
17.marts 2010, 11:07 Atbildēt
jjumors
Vēl vienu šķelšanos te piemirsa - redz , nepareizi balso tikai tantītes un vecenes, bet kungi un večuki nu vienmēr tikai pareizi, pareizi vien.....
17.marts 2010, 15:51 Atbildēt
PPensis
Nekaro par tīrību, nem slotu un mēz !
Nekaro ar tumsu, iededz sveci !
Spīdi ar piemēru !(Kungs sākas no pieklājības ievērošanas. Džentelmens ir un paliek džentelmens, arī būdams viens un tumšā atejā !)
Gribi būt kungs, iekārtojies uz sava rēķina !
24.marts 2010, 16:10 Atbildēt