Komentāri / Plats solis saprāta virzienā
 

35 komentāri

KKate
Vai pats "autors" saprot ,kādu murgojumu ir uzrakstījis?
7.janvāris 2014, 8:36 Atbildēt
::)
Ja tu prastu lasīt, arī saprastu!
7.janvāris 2014, 9:26 Atbildēt
eedgars
Kāda starpība- saprot vai nesaprot. Galvenais, ka ir pasūtījums... NRA pasūtījumus pilda perfekti.
7.janvāris 2014, 12:01 Atbildēt
ppiekrītu
Atšķirībā no ir.lv, kuri pasūtījumus pilda aprobežoti, truli aplaupot valsts kasi, kā piemēram raudseps.
7.janvāris 2014, 13:06 Atbildēt
aarī piekrītu
"Ir" ,kā jau "vienotības trubadūriiem" klājas, pasūtījuma pildīšanā jau ir pārkāpuši jebkuru bezgaumības robežu, parādot savu absolūto nopirktību. Šķērmi metas!
7.janvāris 2014, 17:27 Atbildēt
TTālis
Kāposti... bet kāds naids - advokāta, miljonāra sieva - Baiba Strautmane nav tikai sieva, bet zinoša un pieredzējusi žurnāliste, kuras " radošajā pūrā" ir 100 reizes vairāk prāta un profesionalitātes, nekā Bena prātiņā.
7.janvāris 2014, 8:48 Atbildēt
??
Vai Strautmanes brēcieni pēc Latvijas himnas likvidācijas tikai tādēļ, ka tajā minēts vārds Dievs, arī uzskatāmi par dižā saprāta pazīmi?
7.janvāris 2014, 9:27 Atbildēt
tta visiem
viņveidīgajiem taču ir jābučo briseliešu rociņas un kājiņas, pie tam parādot, ka viņi tajā "tolerantuma jomā" ir "lielāki katoļi par Romas pāvestu!"
7.janvāris 2014, 17:31 Atbildēt
??
Kur redzams tas viņas prātiņš? Citu apriešanā?
7.janvāris 2014, 21:18 Atbildēt
EESMAIJA
Kā tiek pieminēta Strautmane, tā nevaru neatcerēties, kā Repše ,, nopirka"šīs kundzes paspārni Viņas vīra kunga advokātu birojam samaksājot 3000000 Ls honorāru par aizstāvību Lielbritānijas tiesā, bet kad Repše centās šo summu piedzīt no tiesājamiem kā tiesas izdevumu sastāvdaļu, tad Lielbritānijas tiesa to atzina par neadekvātu un prasību noraidīja, Tā Repše ,, nopirka"mūža draudzību un labvēlību no ,,godīgās"taisnības cīnītājas, kau tas bija ar vērīgu aci jāredz KNAB- am, bet tur jau priekšā sēdēja Aņuta. Un 3 miljoni atkal tika iekasēti no reņģēdāju tukšajiem maciņiem...
8.janvāris 2014, 17:03 Atbildēt
iivars
latkovskis kā vienmēr uzrakstījis uz 10.,tikai tālis tam nepiekrīt ,un kate vispār neko nav sapratusi ,bet kā bērziņš savā laikā pateica uzbāzīgajiem žurnālistiem -katrs spriež pēc savas samait'tības pakāpes.
7.janvāris 2014, 9:59 Atbildēt
ppar
Pieredzējis ierēdnis, ne politiķe. Taču tas varētu būt labāk, protams, ja iedziļināsies visās parakstāmajās rezolūcijās, lai nesanāktu kā ar Valsts kancelejas mekonu...
7.janvāris 2014, 11:42 Atbildēt
JJānis
Ļoti trāpīgi pateikts. Piekrītu!
7.janvāris 2014, 13:07 Atbildēt
MMarty
Latvijā diemžēl prezidenta nav. Mums ir oligarhu ieliktenis kas it kā pilda prezidenta funkcijas bet nu to ākstu nevar tiešām saukt par prezidentu. Ja šis cilvēks kaut cik cienītu mūsu valsti tad viņam tiešām vajadzētu atteikties no amata jau labu laiku atpakaļ, vai labākajā gadījumā vajadzēja noņemt savu kandidatūru kad A komanda viņu tur iestutēja.
7.janvāris 2014, 16:21 Atbildēt
DDeny
Sāksim ar to, ka 5 gadus Latvijai nebija premjerministra, bet zviedru banku ieliktenis. Un arī viņa superkorumpēto zagļu bars ar nosaukumu Vienotība ir pārstāvējis visdažādākos salašņas, tikai Latvijas iedzīvotāju interešu aizstāvībai nav atlicis laika.
7.janvāris 2014, 17:15 Atbildēt
ttiesa,
tik tiešām- tikai un vienīgi zviedru banku ieliktenis un briseliešu stērbeļu bučotājs!
7.janvāris 2014, 17:24 Atbildēt
KKaļķis
http://politika.lv/article/tai-bankai-vienkarsi-nebija-naudas

Mēs taču esam pieraduši ciest klusu un ciest badu....
7.janvāris 2014, 17:31 Atbildēt
llapa
savas zemes nodevejs.
7.janvāris 2014, 19:03 Atbildēt
N
Tie zagļu bara ielikteņi, salašņas, stērbeļu bučotāji un nodevēji esat jūs paši!
7.janvāris 2014, 20:04 Atbildēt
ffakts
jenotu āksti apspļauda visus kas nav viņu bandā
7.janvāris 2014, 16:26 Atbildēt
SSpakoiners
LIBERĀŽI-oriģināls un ļoti trāpīgs sorosītu mafijas pārstāvju apzīmējums !
7.janvāris 2014, 17:14 Atbildēt
KKo nu?
https://www.youtube.com/watch?v=X8pVfdFoQmw#t=49
7.janvāris 2014, 17:28 Atbildēt
IIzlasiet!
http://politika.lv/article/tai-bankai-vienkarsi-nebija-naudas
"Devalvācija Latvijā tobrīd izraisītu katastrofu. Skaidrs, ka Zviedrija negribēja, lai Latvija devalvē."
un
"Zviedrijas valdībai nav jāpārņem bankas, Zviedrijas nodokļu maksātājiem nav jāpalīdz bankām, mūsu problēma ir tur, otrā jūras krastā. To jūs varat risināt paši, jūs jau esat pieraduši ciest badu. Tādā līmenī ir tā attieksme. Jums tas tik labi padodas, jūs, latvieši, esat tik pacietīgi! Zviedri to nekad neizturētu."
7.janvāris 2014, 17:42 Atbildēt
PPats izlasīji?
Baigā loģika- Latvijas valdība nepadarīja maksātnespējīgus pilnīgi visus kredītņēmējus, neizputināja visus uzņēmumus, kuriem bija parādi, lai tikai glābtu zviedru bankas. Vienkārši ģeniāli!
7.janvāris 2014, 20:09 Atbildēt
KKārlis Dikenss
Domājams, tāpēc jau arī Zviedrijas augļojošo atkritumu sazagtais tiks drīzuma konfiscēts, uz šīm skandožurkām ar riebumu raugās vai visa pasaule, pat neticot, ka 21. gadsimta iespējams šads necilvēcisks genocīds, un pie tam vēl Eiropā , Eiropas Savienībā !
8.janvāris 2014, 18:10 Atbildēt
llapa
straujuma protams labaka par to briseles banku ielikteni , bet vina parakstija kautkadu vienosanos ar karginu un pareksu, kuru noliedz.
7.janvāris 2014, 19:01 Atbildēt
BBaņķieris baņkierim
Valūtas fonds aicina Latviju devalvēt savu valūtu. Tā ir katastrofa. Swedbank vēl gatavojās izlaist jaunas akcijas, taču nauda ienāktu tikai pēc gadumijas. Ja Latvija toreiz, novembrī vai decembrī, būtu devalvējusi latu, tad, visdrīzāk, Zviedrijas valdībai nāktos pārņemt daļu no Swedbank. Šai bankai vienkārši nebija naudas! Devalvācija un iekšējā devalvācija būtībā ir viens un tas pats no banku viedokļa. Devalvējot tiek samazināta valūtas vērtība, un tad kļūst grūti nomaksāt kredītus, ja tie ir citā valūtā. Savukārt iekšējā devalvācija nozīmē, ka jūs saņemat mazāku algu, taču kredīts paliek tajā pašā līmenī. Tas ir principā viens un tas pats, taču bankām šoreiz tas tā nebija. Devalvācija notiek vienas dienas laikā. Bet iekšējā devalvācija notiek lēnāk. Tas aizņem laiku — aizvērt skolas, likvidēt slimnīcas, samazināt algas. Un tieši šo laiku bankām vajadzēja, jo tām bija nepieciešams izlaist jaunas akcijas. Ilgā laika periodā efekts ir vienāds, taču īstermiņā zviedru bankas, iespējams, neizturētu. Skaidrs, ka Zviedrija negribēja, lai Latvija devalvē.
Bet sanāca taču vienalga katastrofa, tikai tā skāra Latviju. Te nu vietā būtu vaicāt par atbildību — ekonomisko, politisko vai kādu citu. Kas ir atbildīgs par smagajām sekām?

Es uzskatu, ka vislielākā atbildība ir jāuzņemas Swedbank īpašniekiem, kuru rīcība bija katastrofāla. No viņiem nebija nekādas jēgas. Tāpat valdei, kura bija novājināta. Valdes priekšsēdētājam, kurš nestrādāja īpaši centīgi. Vainīgs ir arī bankas ģenerāldirektors Jāns Lidēns, kurš smagi strādāja un turēja banku dzelžainā tvērienā. Tā kā tā ir banka, nevis vienkāršs uzņēmums, tad ir arī valsts iestāde, kura ir atbildīga. Tā ir Zviedrijas Finanšu inspekcija. Viņi nedarīja pilnīgi neko. Viņi uzskatīja, ka kreditēšana Baltijā jākontrolē Latvijas, Lietuvas un Igaunijas finanšu uzraugiem[ 1 ]. Arī Centrālajai bankai ir atbildība — atbildība par Zviedrijas ekonomikas stabilitāti. Viņi vairākas reizes brīdināja par Baltiju, taču nerīkojās. Tikai 2008. gada maijā viņi aktualizēja šo jautājumu Finanšu inspekcijas valdē un aicināja noteikt stingrākas prasības bankām. Atbildīgais par Finanšu inspekciju, finanšu tirgu ministrs Matss Ūdels, arī neko nedarīja. Viņš tikai ceļoja apkārt un sludināja, ka Zviedrijai jākļūst par finanšu centru, jo mums taču ir tik lielas bankas. Un visbeidzot pie atbildīgajiem jāpieskaita, protams, Zviedrijas finanšu ministrs. Te nevar nepieminēt arī to faktu, ka visi šie cilvēki labi pazīst cits citu un ir aktīvi piedalījušies iepriekšējā banku krīzē. un attiecīgi Latvijas puses pārstāvji...
7.janvāris 2014, 21:16 Atbildēt
oopis no laukiem
Baņķieri,tu sarakstīji daudz muļķību! Ārējā devalvācija nav tas pats,kas iekšējā devalvācija. Ārējā devalvācija nesamazina naudas kopējo vērtību,bet samazina naudas nomināla vērtību vienlaikus palielinot naudas nominālu skaitu apgrozībā,tātad ,notiek naudas sistēmas parametru (kursa un naudas daudzuma apgrozībā) iekšēja pārbīde,kas kopējo naudas pirktspēju ārējā tirgū nemaina. Devalvācija nevar devalvēt valūtas rezerves,bet tikai nacionālo valūtu pret valūtas rezervēm un tas nozīmē,ka devalvācija apgrūtina importu un atvieglo eksportu - devalvācija maina importa/eksporta attiecības par labu eksportam un tieši tas ir tas,kas Latvijai šobrīd visvairāk ir nepieciešams.
Iekšējā evalvācija noliek valsts ekonomiku uz stagnācijas sliedēm. Baņķierim,ja tu tiešām tāds esi šīs lietas putrot ir nepiedodami.
8.janvāris 2014, 13:27 Atbildēt
mmazdēlis
Zini, man pilnīgi pie kreisās skabargas, kāds ir kopējais apgrozībā esošais naudas daudzums, man ir svarīga ir makā esošās naudas vērtība un tā devalvācijas rezultātā ievērojami samazinās.
8.janvāris 2014, 19:55 Atbildēt
LLieliski, Banķieri
Un treknie zviedreļi izliekas nemanām , ka padarījuši Latvijas tautu par visstraujak izmirstošo pasaulē? Kur skatās zviedreļu premjerels Fredriks Reinfelts? Vai tiešam šis kustonis uzvedīsies kā gļēva žurka arī turpmāk?
8.janvāris 2014, 18:07 Atbildēt
uurciks
Vai tik ar eiro ieviešanu nesanāk tā ka esam pēc būtības par 30% devalvējuši latu, savos iekšzemes norēķinos to aizstājot ar eiro? Un kas no tā ir sagaidāms mūsu eksportējošajiem uzņēmumiem?
9.janvāris 2014, 8:51 Atbildēt
IIzcili ģeniāls analītiķis
Aurors raksta - "Te ir runa par agresīvu, neiecietīgu ideoloģisko sektu, kas atzīst tikai savu patiesību un neko citu. Ikviens citādi domājošais ir vai nu nelietis, vai neliešu atbalstītājs". Palasīju komentārus pie dažādiem rakstiem ilgākā laika posmā un nevaru nepiekrist - tā tiešām ir. Ja trūkst argumentācijas citādi domājošo oponēšanai, tad nozākā viņus kāda mājdzīvnieka vārdā, piemēram, jenots vai sorosts. Un tas nu ir kā kaujas sauciens pārējiem komentētājiem tā lopa galīgai saplosīšanai...
8.janvāris 2014, 7:04 Atbildēt
AApmierinātais
Absalūti piekrītu, Vjenots un Sorosts nav dzīvnieki, tie ir ne tikai lopi, tie ir nezvēri kurus uz mūžu jāieliek cietumā dziļi zem zemes bez saules gaismas.
Plosīt gabalos nevajag, tas ir ļauni. :-))
Argumentācija Sorosītu un Vjenotības noziegumu pierādīšanai nav vajadzīgi, šie noziegumi ir tik smagi un materiāli ka ir acīmredzami un fiziski sajūtami.
8.janvāris 2014, 15:12 Atbildēt
::))
hehe,vīrels izliekas par dumjāku kā iraid, - es palasīju komentus 3-4 mēnešus un varu diezgan precīzi nosaukt piem. jenotu vai sc vai zzs skribentu ierašanās laikus, lietoto leksiku, aptuveno vecumu, izglītību , pat veselības stavokli un intereses.Visos 6 biežāk piecūkotajos portāleļos,
8.janvāris 2014, 18:06 Atbildēt
ēēriks serā
pareizi benij, kamēr zviedreļu augļojošas smirdoņas apzags Latvijas tautu, te gaidams tikai posts un izmiršana...
8.janvāris 2014, 18:01 Atbildēt