Komentāri / No krīzes vai no valsts?
 

27 komentāri

VVārds
SPILGTS CITÄTS - kāpēc tādi Latvijas "gudrākie un gaišākie prāti" kā Lullle, t.s krautmanis, latkovskis, paiders aizkavėjušies tādā depresīvā caurumā kā NRA??? Tikai viņi zin ka visi visu dara nepareizi, aizrāda uz pasaules līdreu muļķīgajiem lēmumiem, zina kā" pareizi" darbojas ekonomika!! Lullli par premjeru, t.s krautmani par finšu ministru, paideru par veselības ministru!!
9.aprīlis, 8:44 Atbildēt
MMermulis
Ko tu vari muldēt vienu un to pašu? Nelasi, ja nepatīk! Bet, nē, lasa un vēl zākā! Tev viss liekas pareizi? Tad ej, laizi pēcpuses saviem "labdariem", mēs domājam savādāk, mūsu mēles nav citu tualetes papīrs!!!
9.aprīlis, 9:04 Atbildēt
EEzis UK
Neviens nav teicis ,ka jāsamazina pensijas utt,bet nez kāpēc to ka valsts sektora algas veido no kaut kādas mīstiskas vidējās,ko paši ceļ debesīs. Kā var pasta prieksņieks saņemt 10T mēnesi ,kad pasts strādā tik s.....,ka var nerentablu valsts uzņēmumu priekšnieķeli un citi saņemt fantastiku,deoputāteļi sev 25 euro stundā var zīmēt utt. K'\ad ekonomika ja valsts zog! Algas valsts ektorā piesiet pie minimālajām ,ne tikai sodu gadījumā,nepārsniedzot 10X! Un par valsts sektora apjomu kas ir 17% no iedzīvotājiem,lejā uz ES vidējo 9% un bāc 2miljardi klāt un trūkstošiem m2 brīvu telpu. Jā 150 000 nekvalific;eta darbaspēka arī ir klāt.
12.aprīlis, 10:34 Atbildēt
PPareizi
Žetons
9.aprīlis, 14:05 Atbildēt
tto mermulis
"Jums" tur kādas problēmas ar to laizīšanu? Maina tik nikus un visur par savu laizīšanu.. Padariet varbūt arī kautko citu..
9.aprīlis, 12:57 Atbildēt
SSiena laiks
Es arī nezinu ekonomiku taču es zinu kas notiek pec tādam šķiņķošanām , no pagajušās vairak ka 600 milijonu nozagto naudinu , kuru kazakveidīgie taisas norakstit , kāds pamats tagad domāt ka bus citadi , nekāds , izšķinkotā valsts naudiņa tiks notrallināta , firma bankrotē ,mantas nekādas tikai minimala alga ka bankas bondaram un gali ūdenī , bet šadi bondarī dzīvo asti kuldami uz savas bagatas kundzes rēķina ! Luk tādi tie fakti ,luk tadas tās lietiņas , neliešiem tagad atkal siena laiks
9.aprīlis, 14:43 Atbildēt
BBobis
Vārds ,,,, tas jau par mani ,ko tu saki .
Nra mauc uz kritiku, un skats no malas .
Neviens nesaka visi ,ej pie psihaloga. Bet tik ne pie tās kas iežmaugusies džinsu bisksēs.
9.aprīlis, 17:56 Atbildēt
BBaibukam
kas ir viedokļa autors ?
9.aprīlis, 9:22 Atbildēt
MMermulis
Kārtējais"latviešu pravietis"(nesen no Tvaika ielas izlaists)!!!
9.aprīlis, 10:45 Atbildēt
ppravietis
raksts ir atstāstījuma formā,tātad tas nav BL viedoklis
9.aprīlis, 11:12 Atbildēt
lleo
Notikumu attīstība un runas ,īpaši tv , spilgti uzrāda iepriekšējo gadu valdību un Saeimu sastāvu reālo pakāpenisko atraušanos no dzīves konkrētības . Izskatās ,ka Latvijā dzīve ritējusi 2 paralēlās pasaulēs . Saeima un valdība kopā ar ierēdniecību peldējuši budžeta veidošanas un nodokļu administrēšanas "jūrā" , darba devēji un ņēmēji "situšies" pa savu ikdienu ,mokoties ar maksājumu izpildi un ne jau 10-tās tiesas ,bet gan turpat puses nodošanu citādi gudrajiem . Nu izrādās ,ka "taisnīgi dalot" valstij vispār nav materiālo rezervju sistēmas medicīnā ,trūkst visu tipu aizsarglīdzekļu ,neviens nezin to standartus un nekad nav neko tādu gatavojis ,trūkst medikamentu ,bet pašu ražotāji nevar piepildīt un uzturēt pat 2% no tirgus . Tas esot sapņainais "brīvais tirgus " . Muļķu zeme kur aizjūras gudreļi nosaka visu un paši nepārtraukti kļūdās .
9.aprīlis, 11:51 Atbildēt
MMjā
paralēlās pasaules aizņemtas ar savstarpējiem kašķiem,tikai nonākot ārkārtas situācijā spiesti atskatīties uz nesakārtoto sistēmu,kas būtu viņu tiešais darba pienākums.Nepamati 'aizmirsti' ir ievēlētie EP deputāti,kuriem savlaicīgi bija jāinformē par krīzes iespējamību,lai valdība varētu izstrādāt pārvarēšanas plānu.Te nonākam pie S.Ģirģena ierosinājuma par krīzes vadības centra nepieciešamību.Pieņemu,ka savlaicīgi reaģējot uz vīrusa izplatību pasaulē,pārvarēšanas mehānisms būtu organizētāks un mazāk sāpīgs
9.aprīlis, 12:46 Atbildēt
BBobis
Uzēd steiku restorānā, es grib pie loga pasiekaloties.
9.aprīlis, 17:58 Atbildēt
nnu nu
Nu jā ! Un Ķīna ir tas "brīvais tirgus" !!! Skat ,jau otrā lidmašīna ar pusmiljonu maskām klāt . Kā šie visiem tā spēj ? Laikam jau nefilozofē ,bet strādā .
10.aprīlis, 10:51 Atbildēt
zzzz
Laikā kad visa pasaule ir nolikta uz lāpstiņām,Baibiņš tik skribelē un skribelē,it kā bez viņas padomiem te viss apstāsies.Alga jau kaut kā jānopelna,visi nevar sēdēt mājās.
9.aprīlis, 11:52 Atbildēt
IIespēju laiks
Neceri ! No kliķes neko citu nesagaidisi ka tikai 4,5 milijardu izšķiņķōsanu čomakiem , summa liela tāpēc ari karantina ir japagarina jo citadi var nepaspēt sadāvināt pareiziem cilvēkiem ...
9.aprīlis, 14:32 Atbildēt
sskumjā statistika
krīzes ietekmē Latvija ekonomikai šobrīd zaudē ~25 milj. eiro dienā un kopējā skāde jau pārsniedz 500 milj.(Mārtiņs Āboliņš)
9.aprīlis, 16:53 Atbildēt
BBobis
Nu pieņemsim es boss. Man jādara viss lai sistēma strādātu. Es pat nedrīkstētu pieļaut ka šobrīd teju visi latvijas iedzīvotāji pelnītu 2000€ minimalku.
Tā pat kā cena lasim uzspūsta. Varētu maksāt tāpat kā 1kg ruksītis. Ruksis nebeigsies lasis beigsies .
9.aprīlis, 18:02 Atbildēt
BBobis
Vajag psihaloģisku uh bildi .
9.aprīlis, 17:53 Atbildēt
ppurvaputns
nekas te nebūs. nekad vairs. nevajag iespringt. Latateja tiks izformēta vēl šogad. Atpūsties un uzņemt iespējami daudz kalorijas vajag, jo būs vēl arī bads.
11.aprīlis, 9:52 Atbildēt
BBobis
Ievies jaunu ēzeli šrek, tik šoreiz neapēd.
11.aprīlis, 21:11 Atbildēt
NNejēga
Neskādētu saprast, ka latviešu valodā rakstošajiem mazāk jālieto svešvārdi, savas domas jāizsaka saprotamā Valsts valodā!
13.aprīlis, 7:43 Atbildēt
SStella Cassell
Pagājušajā mēnesī no mājām esmu saņēmis USD 28349, strādājot tiešsaistē nepilna laika darbā. Es esmu pilna laika koledžas students un veicu šo darbu ne ilgāk kā 3 līdz 4 stundas dienā. Šis darbss ir ļoti satriecošs, un tā ienākumi dienā ir daudz labāki nekā jebkurš cits pilna laika 9–5 biroja darbs. Ikviens cilvēks var iegūt šo darbu tagad un sākt pelnīt tiešsaistē tūlīt, izpildot šajā vietnē sniegtos norādījumus.

......... >>>>>>>>>>>> w­­w­­w.D­­­o­uCa­s­­h.C­­­o­m
13.aprīlis, 23:26 Atbildēt